logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 26 Апр 2024, 05:23




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Мар 2015, 09:05       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Разгледах им сайта и това което видях е че са копирали чз, джерико и валтер.
А защо трябва да вземаш копия, вместо оригиналите, които явно са достатъчно добри за да се копират, ти трябва да си отговориш!

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Мар 2015, 18:17       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2011, 11:56
Мнения: 435
Местоположение: Русе
При положение че цената на пов P99 или PPQ е 1000лв, не виждам смисъл да се дават 700 за тези Турски имитации!
..ако въобще имаме разрешително... :P

_________________
Митко Тошев
Саргон
Ruse Glock Gen4 Team
Толерантност и апатия са първите признаци на едно умиращо общество". Аристотел (384–322 пр.н.е)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Мар 2015, 19:27       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 31 Авг 2010, 13:17
Мнения: 738
MUFC написа:
При положение че цената на пов P99 или PPQ е 1000лв, не виждам смисъл да се дават 700 за тези Турски имитации!
..ако въобще имаме разрешително...

+1


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Мар 2015, 22:55       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 19 Сеп 2012, 16:35
Мнения: 64
Много ми е интересно как ще го купи и регистрира в Бг.

_________________
PM ,Glock 34,35,21 SF Set....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2015, 08:35       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Ное 2012, 09:39
Мнения: 179
Местоположение: София
Poseidon написа:
Колта по мое мнение е поне 3000лв , но само ако е в комплекта с дървените чирени...оръжие за познавачи...

Много съм съгласен с теб ! Но познанието идва след първата покупка ...... А тя (визирам покупката ) винаги е емоционална , което изключва използването на познанието ... поне при повечето новобранци (тук визирам себе си ) PDT_Armataz_01_22

_________________
Антон Николов
Стрелкови клуб Левски-Любители

“O' Great Spirit
help me always to speak the truth quietly,
to listen with an open mind when others speak,
and to remember the peace that may be found in silence.”


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2015, 10:38       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2007, 08:35
Мнения: 3286
rumaneza77 написа:
Много ми е интересно как ще го купи и регистрира в Бг.

Както някой хора си закупиха R 15 на ремингтон

_________________
Цоньо Цонев
„Si vis pacem, para bellum“

http://www.youtube.com/watch?v=nSpfTS7XgQE;
http://www.youtube.com/watch?v=SowDFRecR5g;
http://www.youtube.com/user/SLR95LHMB#p/f/2/1sd4XTqK9vM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2015, 11:05       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
tconiotconev написа:
Както някой хора си закупиха R 15 на ремингтон

Със сигурност няма как да стане по този начин и то от Турция, освен някой шофьор на метро автобус да му го донесе ;)

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2015, 20:55       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 19 Сеп 2012, 16:35
Мнения: 64
Mr. Smith написа:
tconiotconev написа:
Както някой хора си закупиха R 15 на ремингтон

Със сигурност няма как да стане по този начин и то от Турция, освен някой шофьор на метро автобус да му го донесе ;)

....+1 :D

_________________
PM ,Glock 34,35,21 SF Set....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2015, 21:33       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2007, 08:35
Мнения: 3286
Mr. Smith написа:
tconiotconev написа:
Както някой хора си закупиха R 15 на ремингтон

Със сигурност няма как да стане по този начин и то от Турция, освен някой шофьор на метро автобус да му го донесе ;)

Може и без шофьор на фирма Metro и ще е законно

_________________
Цоньо Цонев
„Si vis pacem, para bellum“

http://www.youtube.com/watch?v=nSpfTS7XgQE;
http://www.youtube.com/watch?v=SowDFRecR5g;
http://www.youtube.com/user/SLR95LHMB#p/f/2/1sd4XTqK9vM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2015, 19:33       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 01 Юли 2007, 07:28
Мнения: 21
Местоположение: Bulgaria
Човека попита за компетентно мнение, а дотук единствено Посейдон каза нещо смислено. Много бързо оплювате
нещо, само защото никой не го е виждал. И за да не ми се нахвърлите - аз имам Глок.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Апр 2015, 16:21       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2015, 16:29
Мнения: 17
Местоположение: Бургас
Първо да благодаря за споделените мнения. Целта на темата беше САМО да обърна внимание на този пистолет и марката CANIK въобще. Информацията ми за него естествено е само от Ютуб - там няколко светила hicock 45, sootch00, nutnfacy, Military Arms Channel след тестове се изказаха доста положително - основно като съотношение цена-качество. Не обмислям закупуването му т.к - няма от кой и няма къде да се пробва. Относно разрешителното - НАЛИЦЕ Е. Вярно е също ,че ще купувам КНО за първи път и съм ентусиазиран /май повече от необходимото/. Засега се колебая м/у Glock 19 и Walther PPQ. С глока - пострелях и ми допадна. Честно казано първоначално ми се струваше невъобразимо грозен, но не знам как с времето все повече започна ми допада. Търся Валтер PPQ - да пробвам спусъка и захвата - за първият казват ,че е най-добрия при полимерен пистолет. За сега Глока води по два критерия - масов е и оттам идва втория плюс - резервни части много.
:armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Апр 2015, 20:08       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2011, 11:56
Мнения: 435
Местоположение: Русе
...и много евтини тез резервни части!

PPQ и той не е лош. Аз също се чудех между 2та. Стрелях с тях, и установих че дръжката на Валтера ми идва тънка в ръката. И накрая вместо 19, пък 17 ми дойде най-удобен. Но всичко е субективно и индивидуално, трябва да пробваш....

_________________
Митко Тошев
Саргон
Ruse Glock Gen4 Team
Толерантност и апатия са първите признаци на едно умиращо общество". Аристотел (384–322 пр.н.е)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Апр 2015, 11:48       Заглавие:  Re: пистолети Canik - мнения и впечатления.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 18 Юли 2006, 08:19
Мнения: 1097
Местоположение: София
Пробвай и HS-9 той на габарит е като 19-ката, на мен лично като захват ми е доста по-удобен от Глока, фабрично има по-приятен спусък от Глока. Независимо че леко прилича на Глок УСМ-а му няма нищо общо със системата на Глок. Напраавен е доста солидно и комфортен както казах.

Недостатъка е че тук у нас резервни части и "джаджи" май не се намират много много и безумната цена на резервните пълнители. Това с пълнителите не е само тук и оттатък голямата вода пак цената им е леко казано безумна.

_________________
Платон:"АКО ИСКАШ МИР, ГОТВИ СЕ ЗА ВОЙНА"
Конфуции: "Ако веднъж си решил че имаш нужда от меч, носи го цял живот"
Когато мишените отвръщат на огъня джихада хич не върви.....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer