logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 16 Апр 2024, 16:04




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2016, 16:45       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Модерна ВИГ заварка а и да не е толко модерна си държи...якостно е Ок.
Знаем петролопроводи...дори железните джанти на мерцедес са със заварки...което е достатъчно...не изпуска...
НО не мое да се видят заваръчни дейности в доброкачествени пищови...както и да речем костом пушки... гледах какво поръчват хората и у нас и в щатите...костом цевна кутия със заварка??????маяуъъъъу
е на калаша се точкова монтажа с телоподаващото... :DD иначе мърда леко и мета настрани малко... ше ти покажа видео ...но все пак...
...но като темата е хеклер...
Ооок може този да е първия...добър пищов със заварки... :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2016, 16:48       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4659
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Poseidon написа:
В коя пистолетна система ще видите ЗАВАРКИ? покажете я може да съм пропуснал...


.38 Super написа:
Страх ме е да не изпусна някоя заварка ... :D


Още за заварките - проект за края на седмицата: :-)

https://www.gunsamerica.com/blog/homema ... ter-glock/

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2016, 18:45       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
MantuS написа:
За щатно оръжие си е направо страхотен.
Бас с всеки, че едва ли някога ще излезе видео с топ шутър като Майк Сийклендър, примерно, който да стреля стандартни упражнения за време и точност с този "хеклер"! А за щатни оръжия у нас - по неписано правило се класират предимно кенефи като Зиг Про-то, щото като цяло слабо се купуват от цивилките, затова и приоритетно отиват при индианците с дебелите държавни поръчки. На цената на точните комисионни към точните нещастници, разбира се.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2016, 18:57       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 18 Май 2015, 08:47
Мнения: 181
Kronos написа:
Poseidon написа:
стрелял съм с ФФ хеклера на Кроноса...харесва ми... пищова е надежден солиден...и заварки няма в него...

Хайде стига бе, как така ти харесва пък моя Хеклер - хем е .45, хем има заварки на пълнителите :happy:

Не знам що за стока е пищова, но не бих си купих такъв, защото не харесвам страйкър пищови.
Ама пък да се отрича нещо без да си го виждал на живо, вече си е сляпа фенщина.


:tu:

_________________
.....селянията не е белег за произход-това е състояние на душата.....
....хората които най-трудно обикваш-може би имат най-голяма нужда от това....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2016, 19:34       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5470
Геле, не подценявай силата на рушвета!

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Сеп 2016, 18:19       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
MantuS написа:
Аз бях с паричките в джоба готов да го закупя. Но все пак реших да го пробвам хей така преди това. Тамън на Герена го бяха до получили.

Лично мен пистолета ми харесва много, и като ергономия и като възможности, та даже и спусъка ме кефи. За щатно оръжие си е направо страхотен. Направих една серия 200 патрона на стрелбището и останах с леко смесени чувства. Пищова като пищов е готин и обективно ми харесва, обаче не можах да си намеря място за палчето на лявата ръка.

Нямам идея, защо, но си ми харесва да му намирам статично място по пищовите. Само това ме спря от покупката. Сега съм си поръчал нещо много подобно, което ще бъде първото за БГ може да е супер, а може и да е дърво, ще разберем след някой друг месец :tu:

Доста интересен довод, за да се откажеш от пищов :shock:
Тъй като не разбирам от пищови и стрелба, защото имам Хеклер със заварки и то в .45, реших да се разровя из нета и след 5 минути гугългване, намерих снимка на захвата и мястото на палчето на лявата ръка:
Изображение
Пък в нета вече има толкова много тестове на пищова, че за мен е безсмислено да се чешат езиците дали става или не. Просто страйкър, като страйкър, който се харесва и на най-големия жив стрелец в момента:
https://www.youtube.com/watch?v=5n_VSwSlKts

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Сеп 2016, 19:26       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Kronos написа:
Просто страйкър, като страйкър, който се харесва и на най-големия жив стрелец в момента:
Да, на видео канала и аз съм му голям фен, щото клипчетата са занимателни и човекът е един вид много готин и ненатоварващ. Само дето е минал покрай стрелбата! А и той показва не как точно трябва да се стреля, а просто прави ревюта на най-различни оръжия. Също като динозаврите от http://www.theboxotruth.com/, на които също съм голям фен, даже и приятел. Особено след като ги запалих да направят тест и ревю на "шадоуката":
http://www.theboxotruth.com/educational ... 01-shadow/

Впрочем, Дон Оливър бе първият, който преди повече от десет години ме светна за "The FBI Penetration Standard" и за форума "AR-15". А един от най-големите стрелци и инструктори, които имат материали в мрежата за мен е този:
https://www.youtube.com/channel/UCkg3VE ... Xzn7_tOLBg

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Сеп 2016, 22:56       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Kronos написа:
Просто страйкър, като страйкър, който се харесва и на най-големия жив стрелец в момента:
https://www.youtube.com/watch?v=5n_VSwSlKts


Хихок е всичко друго ,ама не и най-големия жив стрелец в момента.....просто е абсурд това словосъчетание !

Виж - Майк Сиикландър,Роб Лийтъм,Джери Микулек.... все още са живи и това са найстина големи стрелци!! Ако добавим и няколко други по-млади резачки -Дейв Севигни,Би Джей Норис,Таран Бътлър,Боб Вогел,Бен Стогър и т.н.(да не изброявам по-нататъка)........чичко ти Хихок може да им диша прахта във всяко едно стрелково отношение !!!

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Окт 2016, 03:35       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8115
Местоположение: USA, FL
Чичо Хикок е бивш полицай до колкото аз знам, не е точно от най-стрелящите братя... :D Клиповете му са занимателни и ОК, но за мене много приказва.
Какт о и да е, неговите и на "руснака" са развлекателни клипове, истинските стрелци, спортисти и други, са по други клипове... :D
Мисля, че Кронос не беше много сериозен като го спомена но няма значение...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Окт 2016, 08:06       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
.38 Super написа:
Чичо Хикок е бивш полицай до колкото аз знам, не е точно от най-стрелящите братя... :D Клиповете му са занимателни и ОК, но за мене много приказва.
Какт о и да е, неговите и на "руснака" са развлекателни клипове, истинските стрелци, спортисти и други, са по други клипове... :D
Мисля, че Кронос не беше много сериозен като го спомена но няма значение...


И аз силно се надявам да се е бъзикал с това..... :-)

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Окт 2016, 12:47       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
Неслучайно написах "жив". Та той е най-дъртия, но удържа на гадния Хеклер.
Все пак казах, че нищо не разбирам от пищови и стрелба, за това търся мнения на възрастни хорица. Не искам и други като мен да се набутат с Хеклер със заварки и то в абсурдния .45 :happy:
Пък и на снимката някакъв си е намерил място за левия палец, но не го знам кой е.

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Окт 2016, 14:58       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Kronos написа:
Неслучайно написах "жив". Та той е най-дъртия, но удържа на гадния Хеклер.
Все пак казах, че нищо не разбирам от пищови и стрелба, за това търся мнения на възрастни хорица. Не искам и други като мен да се набутат с Хеклер със заварки и то в абсурдния .45
Пък и на снимката някакъв си е намерил място за левия палец, но не го знам кой е.


Те и другите,дето ги написах са живи,бре :shock: :shock: :shock: Заеби ги тия заварки,.45 кал и палци(независимо дали леви или десни) - света у хубав,защото е шарен - ако всички бяхме еднакви,нямаше да е толкова интересно....

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Окт 2016, 18:38       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2009, 10:01
Мнения: 893
Леко пояснение за палчето, аз място си нямирам, но не остава там след изстрел, което явно ми е важно.

_________________
Question: When was the last time you practiced?
Answer: Practice? What's that?

Иван Христосков, СК "Shotgun Masters"
http://www.facebook.com/shotgunmasters


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Окт 2016, 22:41       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Longbow написа:
Kronos написа:
Неслучайно написах "жив". Та той е най-дъртия, но удържа на гадния Хеклер.
Все пак казах, че нищо не разбирам от пищови и стрелба, за това търся мнения на възрастни хорица. Не искам и други като мен да се набутат с Хеклер със заварки и то в абсурдния .45
Пък и на снимката някакъв си е намерил място за левия палец, но не го знам кой е.


Те и другите,дето ги написах са живи,бре :shock: :shock: :shock: Заеби ги тия заварки,.45 кал и палци(независимо дали леви или десни) - света у хубав,защото е шарен - ако всички бяхме еднакви,нямаше да е толкова интересно....

Да не си кривим душата Хеклер са много хубави пищови. А Хихок е голем не само на ръст. :armed: За Джери няма кво да говорим това е изрод некъв. :DD


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Май 2017, 12:32       Заглавие:  Re: Дългоочакваният нов пистолет на HK - VP9
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 15 Мар 2009, 18:55
Мнения: 789




Преценети си сами.. това е най-слабо представилия се пистолет, даже Hi Point-а е по надежден.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer