logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 25 Апр 2024, 03:43




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Авг 2014, 21:20       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
FIRSTGUN написа:
.и никакъв инструктор не съм


Вероятно и въпрос на интелигентност е, а и този, който знае, че не знае е по внимателен от онзи, който си мисли , че знае.

Случаят на този инструктор не знам какъм е , но съм изненадан, че прави такива грешки, защото изглежда много старателен. Може би от скоро се занимава с това и преди това е бил военен или нещо подобно. Едно е да стреляш, друго е да обучаваш.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Авг 2014, 22:01       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ок. Вече всички разбрахме, че преди да се научат да четат децата в САЩ знаят да стрелят. Оооо йеее....! Вече ще спя спокойно, децата на САЩ бдят над световното щастие и мир.


А за 13 годишните колко били зрели не е нужно да знам... Тука.... циганите на 13 зачеват и на 14 са родители.. на 36 повечето вече имат внуци. Мноо зрели хора са... супер са... Елит!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Авг 2014, 22:11       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5277
Местоположение: София
Paco написа:
Защото под 14 години си истинско дете. Със слаба физика, а оръжията имат откат някои като 357 и 44 много силен за неразвит човешки индивид под 14 години.



П.С. За .357маг и .44маг си прав. И както спомена ubboto, UZI не е най-подходящото оръжие за обучение на автоматична стрелба, особено без опора.

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Авг 2014, 22:18       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Супер! Браво на дитето! А кучето защо не стреля... не е честно и Цезар иска... това е дискриминация...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Авг 2014, 22:26       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5277
Местоположение: София
Цезар да напише собственоръчно молба за членство и да положи изпит пред комисия от хабилитирани съдии.

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Авг 2014, 22:31       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Absolut написа:
Цезар да напише собственоръчно молба за членство и да положи изпит пред комисия от хабилитирани съдии.


:D :tu:

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Авг 2014, 22:55       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Paco написа:
Ок. Вече всички разбрахме, че преди да се научат да четат децата в САЩ знаят да стрелят. Оооо йеее....! Вече ще спя спокойно, децата на САЩ бдят над световното щастие и мир.


А за 13 годишните колко били зрели не е нужно да знам... Тука.... циганите на 13 зачеват и на 14 са родители.. на 36 повечето вече имат внуци. Мноо зрели хора са... супер са... Елит!



Е поне се учат на нещо,не им се забранява ей така щото били тъпи и незрели според други зрели и умни,това само как го определяш не ми е ясно.

За циганите не знам,ако му дам на едно цигане 9мм и му набия в тиквата кое как се прави то гаранция ти давам,че няма да ме застреля.

Забраняват на твоите,моите ги остави да си ги възпитавам как аз си знам,шанса да ти навредят е никакъв ГАРАНЦИЯ.Познай на моя Американец каква му е разликата с братчеда Българин / не намесвай майките им само :joke: /?

Защо не забраним на Китайци разни да стрелят,с тия дръпнати очи какво виждат баси???



И аз ТАКТИЧЕСКИ спирам да те питам каквото и да е,твоите доводи ще ме държат буден 15 минути ако се замисля малко по-сериозно за това каква е разликата при десетина годишните и кой колко имал в тиквата си. :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Авг 2014, 23:36       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
По вашия край хората са си доста glad :) Което е хубаво и дай боже всеки да е така. Ама на циганите хайде не им давай 9 милиметрови, а защо ли... Ми първо се застраховай живот и после вземи един хубав и голям фотоапарат и снимай и се разхождай на воля из Мексико ама и вечер... леле какви хубави мадами има там... Ако си късметлия скочи после и до Рио из кварталите пак с хубавия голям фотоапарат... И ако си много, ама много голям късметлия ще разбереш защо на циганин оръжие не се дава.

Има и други народи с инфантилна психика, ама там един много готин човек и въздушно в 5.5 не им дава :))) Дали е редно... ми не е като в Мексико и Бразилия... явно е прав човека.

Та има много голямо значение как са те програмирали първите 7 години и дали си glad.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Авг 2014, 23:43       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
А ако ще е FULL AUTO просто за кеф... една М-134 /на 01.50/ е далеч по-брутален и същевременно безопасен вариант. Най-много да те опари някоя гилза по крачето. :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Авг 2014, 01:43       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Paco написа:
По вашия край хората са си доста glad :) Което е хубаво и дай боже всеки да е така. Ама на циганите хайде не им давай 9 милиметрови, а защо ли... Ми първо се застраховай живот и после вземи един хубав и голям фотоапарат и снимай и се разхождай на воля из Мексико ама и вечер... леле какви хубави мадами има там... Ако си късметлия скочи после и до Рио из кварталите пак с хубавия голям фотоапарат... И ако си много, ама много голям късметлия ще разбереш защо на циганин оръжие не се дава.

Има и други народи с инфантилна психика, ама там един много готин човек и въздушно в 5.5 не им дава :))) Дали е редно... ми не е като в Мексико и Бразилия... явно е прав човека.

Та има много голямо значение как са те програмирали първите 7 години и дали си glad.



Ти ни така ни иначе,хем да ги забранят до 13 пък после първите 7 години......

Работя из Мексико,Гуатемала,Хондурас,Коста Рика,Панама,Колумбия........та долу горе ми я сно какво е това Сиво Искърско говедо

Психиката много добре ти се намества като знаеш какво те чака ако сгазиш лука,просто ония на индианец оръжие не дават от край време,роба си е роб и бой по тъпото.Да си уча детето от малко,че е тъпо и смотано не може да ми се получи,като не му стигат на него краката до земята да спре подпре мотора то моите нали стигат,няма да паднем я,същия номер с оръжието и с какво ли още не.

Като им сложиш прангите та какво ще постигнеш?Или викаш пак тактически ще премълчиш?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Авг 2014, 01:44       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Тая горе да маха потника и да си сложи затворени обувки,без голи пьпове и циците вън ако ще съм покрай нея като стреля.Ма кой пък съм аз,после Що така бе Миме


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Авг 2014, 15:44       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
FIRSTGUN написа:
Тая горе да маха потника и да си сложи затворени обувки,без голи пьпове и циците вън ако ще съм покрай нея като стрел

Тая горе да маха потника, да не слага никакви обувки , да заголи пьпа и циците навьн и да не сьм покрай нея , а под нея ...вьрху нея....и накрая У нея PDT_Armataz_06

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Авг 2014, 17:55       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Ти стискай палци да не забранят после циците и голите пьпове или пушката да им е виновна,че акъла им у гащите.Или да забранят и на жени да стрелят,като по застреляни викам аз.

Ма мо'е ли си представиш как при стрелба мърдат като котета в чувал :DD


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Окт 2018, 08:22       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5277
Местоположение: София
https://www.facebook.com/Aim0holiks/vid ... xtb8ZvNzlJ
Пак добре, че пълнителят беше у другарчето.

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Окт 2018, 16:58       Заглавие:  Re: 9-годишно момиче застреля инструктора по стрелба в Аризо
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Absolut написа:
https://www.facebook.com/Aim0holiks/videos/260425174643535/?__fns&hash=Ac0J0Gxtb8ZvNzlJ
Пак добре, че пълнителят беше у другарчето.


Хареса ми как инструктора го хвана за вратлето този мангал! :tu:

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer