logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 15:09




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2015, 16:23       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Апр 2014, 22:52
Мнения: 81
Мерниците са с бели точки, но не са фосфорни. Поне не са достатъчно ефективни в тъмно. Имам приятел в Германия - ще ми поръча стоманени с фосфор и трети пълнител. Изнамерих двата начина поне за мен за освобождаване на пълнителя без да се променя хвата. Единия е със средния пръст на стрелящата ръка. Другият е с палеца на придържащата ръка или комбинация палец-показалец. Ако трябва да прибереш пълнителя с лява ръка остава само варианта освобождаване със среден пръст. Свиква се след малко щракане. Не е направен за бърза смяна и състезания, но пък на мен ми харесва концепцията. Все пак ще го нося и ми се струва по-надежден вариант от бутона за носене.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2015, 16:33       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 27 Яну 2012, 18:22
Мнения: 236
Местоположение: София
Nikov написа:
Мерниците са с бели точки, но не са фосфорни. Поне не са достатъчно ефективни в тъмно. Имам приятел в Германия - ще ми поръча стоманени с фосфор и трети пълнител. Изнамерих двата начина поне за мен за освобождаване на пълнителя без да се променя хвата. Единия е със средния пръст на стрелящата ръка. Другият е с палеца на придържащата ръка или комбинация палец-показалец. Ако трябва да прибереш пълнителя с лява ръка остава само варианта освобождаване със среден пръст. Свиква се след малко щракане. Не е направен за бърза смяна и състезания, но пък на мен ми харесва концепцията. Все пак ще го нося и ми се струва по-надежден вариант от бутона за носене.

На повечето хора този начин на освобождаване на пълнителя им звучи странно, но на мен ми е изключително удобен и ми идва интуитивно (вярно, не на Валтер, а на Хеклер УСП, но принципът е същият).
Честито за разкошния пистолет, със здраве да го гърмиш - и само по хартии и стоманени плочи!

_________________
H&K USP 9x19 full size
Benchmade H&K series


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2015, 17:19       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Шанса да закачи някъде при вадене е по-голям,но кой как е свикнал,аз съм за нормалния си бутон,а не Европейския как го наричат тук.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2015, 17:44       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Кое да се закачи? Европейски начин?

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2015, 17:50       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Свалянето на пълнителя.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2015, 18:35       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Европейския начин е с ключалка долу на на дръжка! Няма за какво да се закачи бутона на Хеклер/Валтер за разлика от "американския"бутон

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2015, 20:13       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
http://gunsmagazine.com/007s-sidearm-fo ... eal-world/

Може


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2015, 20:16       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 27 Яну 2012, 18:22
Мнения: 236
Местоположение: София
То за беля по принцип всичко може да стане, но при добър кобур и грамотна експлоатация - рискът от закачане е минимален.

_________________
H&K USP 9x19 full size
Benchmade H&K series


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2015, 20:41       Заглавие:  Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Прикачени файлове:
ImageUploadedByTapatalk1434393633.550115.jpg
Прикачени файлове:
ImageUploadedByTapatalk1434393640.917413.jpg
Прикачени файлове:
ImageUploadedByTapatalk1434393648.122047.jpg
Прикачени файлове:
ImageUploadedByTapatalk1434393652.488441.jpg
Прикачени файлове:
ImageUploadedByTapatalk1434393659.225108.jpg
Прикачени файлове:
ImageUploadedByTapatalk1434393666.227828.jpg


А тези какъв ли стил са ? ;)

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юни 2015, 21:56       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Апр 2014, 22:52
Мнения: 81
Като се замисля, може да закачи при вкарване в кобура ако леко си бутнал лостчето надолу (при Хеклер/Валтер PPQ,P99,PPS ключалките.) При вадене няма как.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юни 2015, 08:47       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Същия Европейски наричан,но не е флап как му викат тук.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юни 2015, 11:53       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Апр 2014, 22:52
Мнения: 81
Ще продължа темата тук, за да не пълня излишен брой теми. Поръчах си метални мерни прибори за пистолета. Понеже в комплекта имам още 3 броя мушки с различна височина, моята,монтирана и простреляна фабрично в момента е номер 4, та се чудих какъв номер височина ще дойде металната мушка в комплекта стоманени мерни прибори. Има ли стандартен номер мушка за Валтер P99?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юли 2015, 16:36       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2015, 16:29
Мнения: 17
Местоположение: Бургас
Честито на колегата Nikov за придобивката. Аз самия често съм оглеждал това желязо - наистина добър хват. Отзивите са много добри - ако имам възможност (в смисъл получа второ разрешително) може бих си купил Валтер и по конкретно PPQ-то. Само липсата на аксесоари нещо ме възпира. Конкретен въпрос ако може - какъв кобур си купи за Валтера.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юли 2015, 18:00       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Колега, аз си купих оттук този модел:

http://www.zahal.org/products/imi-walth ... ent=218409

Като излят е.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юли 2015, 20:48       Заглавие:  Re: Walther P99AS, PPQ
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2015, 16:29
Мнения: 17
Местоположение: Бургас
Благодаря за инфото. Разгледах сайта - има интересни неща за и за Валтер. Но за левичари (като мен) кобурите са рядкост - всъщност това беше една от основните причини да си взема Глока - почити всички производители вадят на пазара такива продукти за тази марка. Иначе Валтерчето изглежда изумително, ляга в ръката много добре, а като гледам и страхотни групи прави.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer