logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 07:23




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Окт 2015, 20:40       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2658
vatus написа:
Ми ха де , Кенширо! И аз се чудя за какво желязо да изхарча още пари, ама с кого да се посъветвам??? Модерна е страхотен човек, колега и мисля че даже приятел, но сега се е влюбил в Танфото и ако го попитам какво да си купя, отговора е ясен :( ...а пък наистина се замислям за нов пищов за спорт, но без разни чисто спортни тенекета по него, подпорки за пръстите, за мъ..те и прочее


1911

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Окт 2015, 21:45       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
То и аз искам някой да ми даде да прострелям с 1911 и може да си променя мнението за пищовите: Най-сладък за стрелба Танфо, второ място-Шадоуката, трето Джерико.
С 1911 не съм стрелял.
Ако говорим за съотношение цена-качества-предназначение то дървените налъми за баня са без конкуренция. Дърво и една каишка.
А по въпроса за качествата на новите строителни материали като Итонг един корифей казва, че Колизеума в Рим е от тухли и стои повече от хиляда години.
Значи: сградите от тухли а пищовите от стомана.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2015, 19:10       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юли 2013, 08:50
Мнения: 271
Ами "меча на крал Артур"? :wink:

_________________
Пламен Рашков- СК "Аргус" Варна

" Даже если пуля попала в жопу, она вызывает удивительные изменения в голове"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Окт 2015, 05:30       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2007, 19:54
Мнения: 1993
Местоположение: София
moderna написа:
То и аз искам някой да ми даде да прострелям с 1911 и може да си променя мнението за пищовите: Най-сладък за стрелба Танфо, второ място-Шадоуката, трето Джерико.
С 1911 не съм стрелял.
Ако говорим за съотношение цена-качества-предназначение то дървените налъми за баня са без конкуренция. Дърво и една каишка.
...


CZ 75 SP-01 Shadow 9x19 - цена: 1689 лв.

Ruger SR1911 .45 ACP - цена: 1619 лв.

CNN имат едно предаване - No comment!

:armed:

_________________
best rgds

Иво "TheBoss" Босев
DSC ALPHA

Изображение
"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Окт 2015, 23:23       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 23 Юни 2008, 12:51
Мнения: 570
Местоположение: Пловдив
TheBoss написа:

CZ 75 SP-01 Shadow 9x19 - цена: 1689 лв.

Ruger SR1911 .45 ACP - цена: 1619 лв.


CZ 75 SP-01 Shadow 9x19 - цена: 1689 лв.

Ruger SR1911 .45 ACP - цена: 1619 лв.

Tanfoglio Stock ІІІ-калибър по желание - цена 1700 лева

Наистина без коментар!!!!!!!

_________________
Георги Томов - СК "Седемте хълма"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Окт 2015, 09:53       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2007, 19:54
Мнения: 1993
Местоположение: София
tomik написа:
Tanfoglio Stock ІІІ-калибър по желание - цена 1700 лева


Tanfoglio Stock ІІІ - цена 2099 лева!!! Ще се радвам да ми покажеш линк към цената от 1700 PDT_Armataz_02

N.B. всички цени са от сайтовете, не коментираме кой какви отстъпки може да издейства.

_________________
best rgds

Иво "TheBoss" Босев
DSC ALPHA

Изображение
"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Окт 2015, 20:56       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 23 Юни 2008, 12:51
Мнения: 570
Местоположение: Пловдив
TheBoss написа:
tomik написа:
Tanfoglio Stock ІІІ-калибър по желание - цена 1700 лева


Tanfoglio Stock ІІІ - цена 2099 лева!!! Ще се радвам да ми покажеш линк към цената от 1700 PDT_Armataz_02

N.B. всички цени са от сайтовете, не коментираме кой какви отстъпки може да издейства.

Последната цена, която аз видях в Армада Понтика е даже 1650 лева на витрина.
Ако в момента леко са коригирали цената, няма как аз да знам и се извинявам за подвеждащата информация

_________________
Георги Томов - СК "Седемте хълма"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Окт 2015, 18:54       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2007, 19:54
Мнения: 1993
Местоположение: София
Жорка, тия, от АП, кога и да ги утрепеш с камъни, все ще е късно. Така че може и ти да си прав, а те да не са коригирали сайта. Така че, да пием с теб по една бира другия път, а тия си ги тури на ... :wink:

_________________
best rgds

Иво "TheBoss" Босев
DSC ALPHA

Изображение
"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Окт 2015, 20:14       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Аз също бях много ядосан на Армада Понтика, писах мейли до Италия заради забавянето. От Танфолио беше ми отговорено, че поради голямото натоварване поръчките се движат с 5!!! месеца закъснение. За Щатите при поръчка въобще не се ангажират със срок за доставка. След като изразих недоволство пред АП беше ми предложено да ми покрият разходите по двукратното преиздаване на разрешителното и поднесоха извинения. Стори ми се, че бяха искренни.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Окт 2015, 20:03       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2014, 21:00
Мнения: 33
Аз ползвам Stock 3 Hard Chrome 9x19 -Не ръждясва да го е...а,пуца цели и не засича,а и цената да не почваме вечните спорове и сравнения с Shadow е тази която Жорето написа.Моя с покритието екстрийм частите 2000 лв.

_________________
Иван Камоев

СК Спартак

Tanfoglio Stock III Browning Maxus 12 GA Roesller Titan 6- 9.3 x62.,308 WIN.,243 WIN.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Окт 2015, 20:06       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2014, 21:00
Мнения: 33
Мдаааа....


Прикачени файлове:
20150821_233302.jpg
20150821_233302.jpg [ 1.23 MiB | Прегледано 9374 пъти ]

_________________
Иван Камоев

СК Спартак

Tanfoglio Stock III Browning Maxus 12 GA Roesller Titan 6- 9.3 x62.,308 WIN.,243 WIN.
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Окт 2015, 22:15       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Колега това е най-красивия пистолет, който съм виждал на снимка. Разкажи още малко за него. Колко килограма е сингъл екшън спусъка. Колко е най-добрата група на 25 метра от упора.

Цевта и тя ли е хромирана отвътре, а отвън?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Окт 2015, 06:51       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Баткото stock2. 20хил. безгрижни изстрела след началните ядове.Нищо не е сменяно.
Прикачени файлове:
IMG_0867.JPG
IMG_0867.JPG [ 1.34 MiB | Прегледано 9331 пъти ]
Сега само чистене.
Понася 100 PF и 140 PF. Никакви задръжки. В момента е с медиум пружини на чукчето и иглата- 1.1кг. сингъл и 3.1кг дабъл. С лайт пружини 0.9 кг сингъл и 2.5 дабъл но на някои капси се мръщи.Кристален сингъл. По гладкост на спусъка на дабъл отстъпва на Шадоу. Откат малко по-рязък от на X-calibur. На 15м.вири мушката в мишената 10см. повече от X-calibur но по-малко от Шадоу.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Окт 2015, 09:05       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Завиждаааам! PDT_Armataz_01_22

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2016, 19:33       Заглавие:  Re: Tanfoglio - всичко за него от БГ притежатели?
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Покрай тревогите на колеги, какво да изберат- с рампа без рампа, бушинг или бул, рекоилмастер или пръчка се сетих за стареца в моя арсенал. На преклонна пистолетна възраст ме радва така както когато беше млад. След детските болести не съм сменял нищо, освен пластмасовите буфери на откатната пружина. Издържат 10х. изстрела.
Цели като нов. Благородно прощава повечето грешки, игрив като малко коте. Като го хванеш не искаш да го пуснеш. Като почнеш, забравяш да спреш.
https://www.youtube.com/watch?v=YkFM-BIG0a4

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 31 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer