logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 20:19




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2019, 12:27       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Deviant написа:
Аз съм имал няколко Джи-та и няколко Luminox-а. И това от снимката се застоя най-дълго можеби 4 та година започва.

За разлика от мен, ти явно харесваш само часовници със стрелки. Мен пък стрелките яко ме дразнят, и ако новият "рейндж" е със стрелки - тогава пропускам, определено.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2019, 12:30       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Aз мъкна Феникс 2 на Гармин вече 5 година някъде,прецених ,че Гармин все пак правят Джи Пи ес много преди часовници и не сбърках в залога ,а го влача къде ли не по картата ;)

Джи тА имах 2 и ги подарих и двете,взех си Про Трек -титаниев солар и още си го имам за бек ъп,помня ,че във Варна са ми сменяли на джи то нещо и после го сложиха в малка баро камера да го проверят как е,не знам дали е практика...

Иначе на 2та година гармина скъса каишка,китаеца прати за 10 кинта една дето кара вече повече от оригиналната ,та има и добри попадения при афтър маркета :-)

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2019, 12:33       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
ken6iro написа:
Aз мъкна Феникс 2 на Гармин вече 5 година някъде,прецених ,че Гармин все пак правят Джи Пи ес много преди часовници и не сбърках в залога...

На моите близо 22 санта китки… ми стои малко като подарен. :happy: Иначе и аз го обмислях този вариант. Като пържиш джипиеса, колко му държи батерията?

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2019, 12:35       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2017, 15:25
Мнения: 725
Едно време джитата се рекламираха като часовници за хора, които мразят часовници и си беше така. Сега чета темата и разбирам, че тези времена са отминали. Охлаждане, прегряване, зареждане през кабел... това вече не са джита... :confused: :confused: :confused:

_________________
Румен Георгиев
КДС "Аргус" - Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2019, 12:47       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
ubboto написа:
ken6iro написа:
Aз мъкна Феникс 2 на Гармин вече 5 година някъде,прецених ,че Гармин все пак правят Джи Пи ес много преди часовници и не сбърках в залога...

На моите близо 22 санта китки… ми стои малко като подарен. :happy: Иначе и аз го обмислях този вариант. Като пържиш джипиеса, колко му държи батерията?



Тичане през ден и на кабела всяка неделя....Като ми е мързеливо 20-30 дни

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2019, 13:03       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
rdgeorgiev написа:
Едно време джитата се рекламираха като часовници за хора, които мразят часовници и си беше така. Сега чета темата и разбирам, че тези времена са отминали. Охлаждане, прегряване, зареждане през кабел... това вече не са джита... :confused: :confused: :confused:


И Що?

Всичко бута напред ,при положение ,че всеки носи на телефоня и часовник и какво ли не ,така или иначе,трябва да се развива ширпотребата...
За пост апокалиптични сценарии без електричество и със зомбита ще ползваме стенен,механичен с кукувичка :wink:

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2019, 14:29       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2017, 15:25
Мнения: 725
Щото джито би трябвало да работи ефективно без да го мислиш или да го обгрижваш. Странно е решението на компанията да набутат куп екстри и да изнежат така машинката като въпреки това я налагат като джи, при положение че имат неограничена свобода да развиват нови линии или да надграждат доказани мултифункционални, например протрек.

_________________
Румен Георгиев
КДС "Аргус" - Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2019, 21:34       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
rdgeorgiev написа:
Странно е решението на компанията да набутат куп екстри и да изнежат така машинката като въпреки това я налагат като джи...

Не вярвам това да е нарочно, просто при новия "рейндж" иновациите са много, много повече в сравнение със стария модел. При стария имаме един измислен алтиметър, компас, барометър, и сверяване по някоя от кулите, което да се случи - трябва да е нощем или сутрин рано, да си що годе нависоко и пр.

При новия това вече са софтуер, който периодично подлежи на актуализация, соларен джипиес с десетки функции, сверяване вече чрез сателит - денем на открито сам си го търси и се самосверява, а не трябва да го слагаш като повечето атомни "джи"-та нощем на прозореца с антена насочена навън, и да хвърляш боб дали ще хване сигнала или не. От функциите, единственото ми разочарование е алтиметърът, който пак е вързан към барометричния датчик, а не към сателита.

Та, докато на стария "рейндж" на практика няма какво да му се бъгне, при новия нещата са доста по-различни. Отделно от това, не е пестено от качеството на изработката - безела, протекторът е от друг полимер, каишката е с втъкани титаниеви нишки, каквито при стария "рейндж" се предлагат само на къстъм моделите. Софтуерът е въпрос на време да го синхронизират с философията на "джи". Пък дано да го разпратят беплатно, и да си го качим директно от телефоните.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2019, 10:05       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2017, 15:25
Мнения: 725
Дано наистина да са само детски болести заради иновациите.

_________________
Румен Георгиев
КДС "Аргус" - Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Авг 2019, 11:55       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
Тъкмо бях решил да си подаря един нов джи шок и като взех да Ви чета писанията ме отказахте :punch: :sad: :evil:
Стария ми джи шок, над когото издевателствам повече от 6 год е направо неубиваем. Батерията е соларна и само веднъж е била на средата - все е на макс. Цял ден се пече на слънце, скачам у водата с него, стреляне, спорт, лов и т.н. не е мръднал функционално. Явно ще си го държа докато се скапе.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2019, 23:12       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Да се счита като мой личен принос към общото благо. Смениха ми стъклото на татовника заедно със соларния панел - вървели заедно, доставени от Япония. Часовника изглежда като нов. Казаха, че са го херметизирали бла бла бла... ремонта е извършен в касио център в София...където и каквото и да е това...
Ще тествам зимъска, 'гато вънка сняг забръска (теста с колата ми се струва адекватен) и ще доложа дали всичко е ок.
Отново отговарям на въпроса "ама защо" напиращ у някои колеги - ами защото мога и искам...
Утре по-читава снимка, за днес толкова :wink: :
Изображение

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Сеп 2019, 23:19       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Окт 2018, 17:22
Мнения: 1294
Не може ли да направиш тест с камерата на хладилника, вместо да чакаш на природните сили? :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Сеп 2019, 06:04       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Amazon написа:
Не може ли да направиш тест с камерата на хладилника, вместо да чакаш на природните сили? :-)
Може, ще го пробвам днес, ама се губи драматизма така.
edit:
Пробвах- нищо не стане. т.е. стана но от външната страна. Процедурата от ръката в хладилника за около 30-45 секунди.

Sent from my OnePlus7

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Сеп 2019, 08:59       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
slaf4u написа:
Да се счита като мой личен принос към общото благо. Смениха ми стъклото на татовника заедно със соларния панел - вървели заедно, доставени от Япония. Часовника изглежда като нов. Казаха, че са го херметизирали бла бла бла... ремонта е извършен в касио център в София...където и каквото и да е това...Ще тествам зимъска, 'гато вънка сняг забръска (теста с колата ми се струва адекватен) и ще доложа дали всичко е ок.

Честито! :tu: Нищо няма да му има и зимъска - това не е татовник със стрелки, а сигурно най-джелезното ДЖИ.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Сеп 2019, 09:03       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ъпдейт за новия "рейндж": актуализирах му наскоро софтуера през телефона. На първо четене не се забелязва нищо като промяна, чакаме да видим с бъговете какво ще е положението.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], Suhoi27 и 30 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer