logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 18 Апр 2024, 20:20




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юни 2018, 15:53       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Сеп 2015, 11:14
Мнения: 214
ubboto написа:
на кунка близо 21 сантиметра стои добре... но на някой по-кльощав китаец и на крака ще му е голям.

Време е да отделим мъжете от момченцата. :D Честито, смела покупка!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юни 2018, 22:41       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 02 Ное 2016, 00:21
Мнения: 49
Честито :tu:
Хвърли поглед на тези https://www.specialopswatch.com/product ... silencers/
нямам добри впечатления от новия Frogman,аз използвам Mantis M2

_________________
Sig Sauer P226 MK25 9x19
MP5SD6 9X19


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Юни 2018, 17:38       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
ubboto написа:
"Касио" като цяло са свършили много добра работа в правилната посока с това ново "смартче".


Малко по назад, категорично не бе съгласен че е смарт, сега сам го казваш....

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Юни 2018, 20:01       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
delf написа:
Малко по назад, категорично не бе съгласен че е смарт, сега сам го казваш....


Ко ще се хващаме за подробностите... да, наистина наистина има противоречия в мненията има. Иначе ако хванем произволно избрана дефиниция за "smartwatch":
Цитат:
Other smartwatches are standalone devices and purpose-specific, for instance collecting data about the wearer's health or providing GPS capabilities. Such watches may have their own apps capable of gathering and tracking data about the wearer's heart rate or providing the wearer with walking or driving directions.

... само по този критерий в червеното новият "рейнджмън" отговаря на определението за "smartwatch".


Като на теб оставям да добавиш кои от следните функции също са му налични:
Цитат:
In addition to telling time, many smartwatches are Bluetooth-capable. The watch becomes, in effect, a wireless Bluetooth adaptor capable of extending the capabilities of the wearer's smartphone to the watch. In such a case, the wearer can use the watch's interface to initiate and answer phone calls from their mobile phone, read email and text messages, get a weather report, listen to music, dictate email or text messages or ask a digital assistant a question.


Или пък това... кое?!
Цитат:
Other smartwatches are standalone devices and purpose-specific, for instance collecting data about the wearer's health...

И, сега... моделът BP-120 на "Касио", който го имам от над 20 години... и който мери пулс и кръвно налягане... smartwatch или е в крайна сметка или не?! :happy: А аз си противореча заради шизофренията, не заради друго. :wink:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Юни 2018, 20:36       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Баце, да не разводняваме темата, жив и здрав, кефи се на "водомера" и тъй.
Просто отбелязах нещо, което категорично отричаше.
Пък тези дефиниции.... PDT_Armataz_01_22

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Юни 2018, 20:52       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
delf написа:
Баце, да не разводняваме темата, жив и здрав, кефи се на "водомера" и тъй.
Просто отбелязах нещо, което категорично отричаше.

Наистина яко се кефя на "водомера" си, мерси... иначе правилно отбелязваш: по-назад в темата споделих, че новият "рейндж" не е смарт, а сега... че е. Е, и?! Признах си за шизофренията, посипах си главата с пепел... надявам си доволен... като да не е разводняването пълно, да дадем сега определение за "smartwatch" , хм?! Някакви обективни критерии, имам предвид.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юни 2018, 17:56       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3147
Честито за водомера!
Язе ползувам един такъв Джи Шок - https://global.rakuten.com/en/store/van ... -7900rd-4/
вече 6-та година.
Хич не го пазя и го ползвам безогледно - плуване, фитнес, стрелба, лов и т.н.
За мен най-ценните му екстри са:
Здравината;
Радио сверяване - има си индикатор, показващ на коя дата в колко часа е сверен от радио сигнала, така че не ми се налага да мисля дали ми е верен часовника;
Тъф (курава) солар батерия - вече 6-та година си е на фул макс - има индикатор показващ нивото на заряда. Нужно е сравнително редовно да се излага на слънчева светлина;
Множеството аларми - подсещат ме кога какво имам да правя в ежедневието, щото съм възрастен чивяк :happy: ;
Подсветката на дисплея;
Големи и удобни за боравене бутони.
Таймери и обратно броене.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юни 2018, 20:46       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
tsb написа:
Язе ползувам един такъв Джи Шок - https://global.rakuten.com/en/store/van ... -7900rd-4/
Ха, той като моя бе :D

Изображение

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юни 2018, 21:21       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3147
JDredd написа:
tsb написа:
Язе ползувам един такъв Джи Шок - https://global.rakuten.com/en/store/van ... -7900rd-4/
Ха, той като моя бе :D

Изображение



Ама твоя не е цървен :D PDT_Armataz_01_22 :D

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юни 2018, 22:05       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
JDredd написа:
Ха, той като моя бе :D

Изображение

Къв е тоя метален пълнител под Глокчето? :shock:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2018, 07:21       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
Той само за опора, че иначе глокчето навираше краката. От ЧЗ е.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юни 2018, 10:59       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ясно. :-) Страхотна снимка! :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юли 2018, 19:17       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1284
Въпрос към ползвателите (соча с пръст Геле и Узунов): Гъ-Шоците ви сверяват ли се автоматично от антената в Германия. Моя нещо пропуска две вечери... Виждам, че последното му успешно синхронизиране е било на 01.07 в 5.02.
Като гледам картата мегаполиса Сливен е на границата на обхвата на антената и не знам що става...

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юли 2018, 19:29       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Новият "рейндж" се сверява по сателита, самостоятелно, по няколко пъти на ден /гледам го от историята/. Проблемът с него е, че от "Касио" излъгаха /написано от техен акаунт - "CASIO UK" в един чужд форум/, че алтиметърът също се сверявал по сателита - нищо подобно! Пак по барометричния датчик е, щото при промяна на атмосферното налягане - се променят и показанията на алтиметъра. Джипиеса обаче бичи точно, сверявал съм получените координати с "гугъл мапс" - точно това място си излиза.

При старите "рейнджове" иначе сверяването винаги е било комплицирано. Самостоятелно да се свери - само ако си някъде из природата, без електронни смущения… или на морския бряг. Нощеска и то. Инак, пак нощеска или рано сутрин… с опцията за принудително сверяване - почва да мига и да си търси сигнала, като след 07,30 сабахле спира да приема сигнала в София, горе в "Бояна" и то… засечено и от други "джита".

А долу в града… нощеска и на принудително не ще. Пречат му смущенията на антената явно.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Юли 2018, 19:44       Заглавие:  Re: Тактикуул часовници
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3147
slaf4u написа:
Въпрос към ползвателите (соча с пръст Геле и Узунов): Гъ-Шоците ви сверяват ли се автоматично от антената в Германия. Моя нещо пропуска две вечери... Виждам, че последното му успешно синхронизиране е било на 01.07 в 5.02.
Като гледам картата мегаполиса Сливен е на границата на обхвата на антената и не знам що става...


Моя се сверява от антената (не знам коя), сам и то редовно.
Задаваш опция за автоматично сверяване, вечер го оставаш на прозореца и сутрин около 04-05 е сверен.
Ако има гъсти облаци или съм вдупка не става.
Радио сигнал - кво да го правиш

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Tik Tak и 28 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer