logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 02:12




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2016, 10:44       Заглавие:  Предотвратен метеж в Черна гора
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Руснаците са подготвяли въоръжен метеж в Черна гора, включително атаки срещу висши политици, арестуват голяма група. Сърбите също успяват да арестуват метежниците на сръбска територия, а руските играчи набързо са експулсирани след молбите на шефа на руското разузнаване, пристигнал по спешност в Белград.

http://www.b92.net/eng/news/politics.php?yyyy=2016&mm=10&dd=28&nav_id=99536
http://lb.ua/news/2016/10/28/349193_chernogorskiy_myatezh.html
http://lb.ua/world/2016/10/28/349149_serbiya_deportirovala_grazhdan_rossii.html
http://bulgariaanalytica.org/2016/10/29/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%85%D0%B8%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%B8%D1%81/

По българските медии все още пълно мълчание. У нас има явно финансирани и обучавани от руснаци паравоенни групи, очевидно има и руснаци на терен готови да плащат и да ги водят ако се наложи да се развихрят уж с патриотични подбуди. Можем спокойно да допуснем, че нашите специални служби са напълно пробити, едва ли ще минат и половината специалци тест за лоялност към България. Публично известно е кой командва нашите служби и можем да допуснем, че нищо няма да предотвратят, дори някой да им постави формално тази задача. В тази линия да питам ако се развихрят една или повече групи у нас има ли кой да ги спре? Не е ли време да виждаме повече от топ охранителите на състезания по стрелба с късо и дълго оръжие?

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2016, 10:54       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2015, 09:24
Мнения: 302
Мен от малък са ме учили и във всеки учебник по история който съм прочел пише, че ние с Русия сме близки братски народи. Руснаците са ни освободили и благодарение на тях днес се казваме Ангел и Иван, а не примерно Айхан и Ибрям. Не разбирам какво толкова трябва да създаваш паника, дори и това което твърдиш да е вярно на 100%. И да дойдат няма нито да ти отрежат главата, нито да те набият на кол. За разлика от някои други сценарии , които са ни подготвили американските ни среда от другата страна на океана. Най -много да ти дадат нефт газ и природни ресурси, както и някой и друг АЕЦ да построят, това са най -големите рискове пред нас.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2016, 16:34       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Ангел00 написа:
Мен от малък са ме учили и във всеки учебник по история който съм прочел пише, че ние с Русия сме близки братски народи. Руснаците са ни освободили и благодарение на тях днес се казваме Ангел и Иван, а не примерно Айхан и Ибрям. Не разбирам какво толкова трябва да създаваш паника, дори и това което твърдиш да е вярно на 100%. И да дойдат няма нито да ти отрежат главата, нито да те набият на кол. За разлика от някои други сценарии , които са ни подготвили американските ни среда от другата страна на океана. Най -много да ти дадат нефт газ и природни ресурси, както и някой и друг АЕЦ да построят, това са най -големите рискове пред нас.



Нямаш против чужда дьржава да се бьрка вьв вьтрешните работи на демократично избрано правителство в България?

За сега само това ми е вьпроса,че отговора се вижда,но не ми го вярват очите и искам да сьм сигурен в това което казваш.

Давай


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2016, 16:41       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Ангел00 написа:
Не разбирам какво толкова трябва да създаваш паника, дори и това което твърдиш да е вярно на 100%. И да дойдат няма нито да ти отрежат главата, нито да те набият на кол
това е мисленето в нашата милиция и службите :-) Така мислеха и в Украйна, но изядоха дървото. Не знам за американския сценарий, но Кримския и Кипърския е ясен, а с нашите фуражки е ясно, че само на опълчение от ловците можем да разчитаме. Без да създаваме паника, като си спомним как един чичо с чифте накара нашите нинджи да се изпозастрелят, си представям няколко групи руснаци какво могат да направят у нас, а те си ходят с автоматите и СВДтата свободно по Черноморието.

С една дума на превантивни действия у нас не може да се разчита, напълно вероятно е да се наложи да се гонят и отстрелват лошите, а за това май няма кой от добрите и ще има дни на безконтролна игра докато не пратят нинджи от НАТО или ловните дружинки не се организираме, макар че според Цацата сме заплаха за националната сигурност и трябва да ни съберат оръжията :-)

Грешката на руснаците е била, че са планирали и покушения в Сърбия, а там са се намерили лоялни ченгета да ги закопчеят. Тепърва ще излиза повече информация, сърбите нямат интерес да крият много, че излизат замесени, а и трябва да разколебаят бъдещи опити.
ubboto написа:
Като чуждите специалци не ги гледайте - техните държави им поемат почти всички разходи /визирам сърбите и руснаците/, барабар с командировъчните им! Докато при нас - АБСОЛЮТНО НИЩО! Поне до този момент.
Това е странно при 1.5 млрд на година които инвестираме само в МВР, да не говорим за частните охранители. Наскоро реваха, че нямали палатки на границата и с найлони си правили заслони, а една комфортна палатка почва от 40лв. Явно се краде много и много паразит има в системата на сигурността, но поне за елитните милиционери не е проблем да се заделят пари за патрони. Като сложим и 1 млрд на година за военните, където също правилото е да се чешат макарите, докато мине работното време, че ако свършим нещо ще се набием на очи за престараване, май е по-добре и със сигурност много по-евтино да сключим договор с Блекуотър :-)

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2016, 16:51       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2015, 09:24
Мнения: 302
Цитат:
Нямаш против чужда дьржава да се бьрка вьв вьтрешните работи на демократично избрано правителство в България?

За сега само това ми е вьпроса,че отговора се вижда,но не ми го вярват очите и искам да сьм сигурен в това което казваш.

Давай


О да имам много против Тец Марица изток да е американски. Имам много против Дънди Прешъс да изнася златото на България. Имам много против 5-те хиляди морски пехотинци в Ново Село. За какво са ми в страната ми. Имам против че нарязяха ракетите СС. 23. Имам против слугинажната и подлизурска политика на управниците ми спрели инфраструктурния проект Южен Поток. Но кой ли ме пита мен.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2016, 17:52       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Ангел00 написа:
Цитат:
Нямаш против чужда дьржава да се бьрка вьв вьтрешните работи на демократично избрано правителство в България?

За сега само това ми е вьпроса,че отговора се вижда,но не ми го вярват очите и искам да сьм сигурен в това което казваш.

Давай


О да имам много против Тец Марица изток да е американски. Имам много против Дънди Прешъс да изнася златото на България. Имам много против 5-те хиляди морски пехотинци в Ново Село. За какво са ми в страната ми. Имам против че нарязяха ракетите СС. 23. Имам против слугинажната и подлизурска политика на управниците ми спрели инфраструктурния проект Южен Поток. Но кой ли ме пита мен.


Имаш против едните пьк нямаш против другите?Отговори ми на вьпроса горе ако можеш.

Дьнди нам си кой краде ли го това злато или някой от нашите се е навел?
ТИ може да имаш против пехотинците ма сме в НАТО колко и да не ти харесва,гласувай против това и дано се махнат.
Ракетите не ги нарязаха Американци,а наведени от нашите.
Слугинажа и подлизурската политика на нашите ли или на други говориш?Американец ти е виновен,че някой се е навел?

Ма като дойдат Руснаците и ще ни оправят нали,и ТЕЦ ще ни направят и АЕЦ и ще цьфнем вьрзали както преди нали?

И ТИ риташ срещу Американци разни................ :punch: :shock:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2016, 18:13       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2015, 09:24
Мнения: 302
На какъв въпрос да ти отговарям?!
Че половината министри от кабинета Борисов 1 са от кръга Капитал на Прокопиев първи слуга на американците . Че политическия Франкенщайн наречен Реформаторски блок се спонсорира отявлено от Козяк 16.това демокрация ли е някой да ти диктува вътрешната и външната политика. Че сапунките по БТв американска телевизия на Мърдок от 8 години ни подготвят за мирен анекс към Турция с разни филми за любов между Али Ръза Ферхумде и всякакви турски лирични герои. Като само ни спестяват воя на минаретата. Че след Сирия сме следващите по ислямската дъга , че на Ердоган му е голямо сърцето и Кърджали е в него. И никой от управниците не може копче да му каже. Че кметовете в Кърджали даваха по телевизията че имат портрета на Ататюрк на стената зад себе си. На това ли да съм доволен. Предпочитам руско робство и зелените любезни човечета да ме превземат и ако ще да ни направят шестнадесета република само и само да не паднем пак под ятагана че вече освобождение няма да има дори и след 5000 години.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2016, 18:19       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2015, 09:24
Мнения: 302
И какво демократично избрано правителство. Лично са ми обяснявали как са поправяли протоколи в централната областна комисия. Демокранично но наужким. На практика с фалшификации.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2016, 20:31       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Аз само да попитам - Ако Турция реши да си вземе териториите, за които претендира, от времето на Османската империя, КОЙ ще ни защити...?!
Виждаме, че в съвременния свят се случват всякакви анекси и деления - Северен Кипър, Крим, Косово... Така че, някой да ми каже, че е невъзможно, няма да му повярвам!
Някой някъде беше писал: Не искам Турция да ни освобождава от Русия!
Подкрепям!
Всъщност, който и ще да е, Американски ТЕЦ-ове, АЕЦ Белене, Потоци разни..., само да се държат надалеч ислямски претенции и апетити!
За българска политика и политици не ми се говори - такива просто няма!
Поздрави!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Ное 2016, 12:46       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Русия е страната с най-голямата площ на планетата. Русия е страната с най-много природни богатства. Русия няма никакво намерение да завладява други държави. Крим е руска земя населена с над 70% руснаци.

Колкото до новите ни "приятели" НАТО и Сорос. Те не искат национални държави. Те искат раса от мелези, както в Бразилия. Човека, който най активно искаше да сме в НАТО. Каза, че бежанците били богатство. Нека отиде в Израел и да каже, че бежанците са богатство! Какво богатство са неграмотни хлапета замерящи с павета мирни хора?! Ако утре го пребият на улицата група афганистански келеши пак ли ще са богатство?!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Ное 2016, 15:00       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Paco написа:
Русия е страната с най-голямата площ на планетата. Русия е страната с най-много природни богатства. Русия няма никакво намерение да завладява други държави. Крим е руска земя населена с над 70% руснаци.

Paco, съгласен съм с написаното от теб, обаче в частта за Крим, ако вземем реципрочно Кърджали или Разград, и видим колко са там етническите турци, да не се окаже после, че те пък са туска земя... :roll:
...А Султана вече нееднократно натъртва, че всички бивши територии на Османската империя са му в сърцето! Да не му станат и в ръцете... :(
Гърците ще го спрат, ама ние, дупе да ни е яко!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Ное 2016, 18:31       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2015, 09:24
Мнения: 302
Ние в световната политика сме чисто и просто една разменна монета. Ако някой от големите играчи реши, че е време ЕС да доотслабне като нищо може да надъха Турция да ни анексира чрез мирен аншлус и чрез правилно въздействие върху продажните ни политици. В учебниците на децата за втори клас има цели страници за еврейската и мюсюлманската култура. Т.нар "дебългаризация" на младото поколение.


http://kostadin.eu/2016/03/07/учебник-по-дебългаризиране/

Това продължава от години. Умишлено отслабване на националното самосъзнание. Празнуване на Хелоуин и Пасха. На Новината за смъртта на Шимон Перес преди 2-3 месеца и отделиха над 15 Мин по БТВ. нашия мистър Бийн весело и мазно там се хили до Обама . Бай Х.й от Банкя е голям мъж пред репортерите но дава турските дисиденти от преврата без съд и присъда по административна мярка от дирекция Миграция. Страх го е , няма никаква подкрепа от международните големи играчи, нито от САЩ нито от Русия. Ние просто сме разменна монета и много хубаво и безопасно за нас би било да сме под руския чадър.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Ное 2016, 23:25       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Spurs написа:
Аз само да попитам - Ако Турция реши да си вземе териториите, за които претендира, от времето на Османската империя, КОЙ ще ни защити...?!
Виждаме, че в съвременния свят се случват всякакви анекси и деления - Северен Кипър, Крим, Косово... Така че, някой да ми каже, че е невъзможно, няма да му повярвам!
Някой някъде беше писал: Не искам Турция да ни освобождава от Русия!
Подкрепям!
Всъщност, който и ще да е, Американски ТЕЦ-ове, АЕЦ Белене, Потоци разни..., само да се държат надалеч ислямски претенции и апетити!
За българска политика и политици не ми се говори - такива просто няма!
Поздрави!


Ако Република Турция, реши да анексира териториите с преимуществено турско население и население, от българо-мюсюлмани, това БЪДИ СИГУРЕН НЯМА ДА СТАНЕ ПО ПЪТЯ НА ОТКРИТА, ВЪНШНВА ВОЕННА АГРЕСИЯ!

Виж, ,,асиметричен" вариант, във формата на скрити ,,вежливи човечета", инфилтриране на експерти и насърчаване на вътрешни, антибългарски въоръжени акции, във формата на въстание, ала Кримски сценарии???
Истината е, чрез 2014г. ,руснаците отвориха бутилката и освободиха злия дух...Подсказаха ,,ноу-хау", как да откъснеш и фактически да завладееш територия на чужда суверенна държава..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Ное 2016, 23:28       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Spurs написа:
Paco написа:
Русия е страната с най-голямата площ на планетата. Русия е страната с най-много природни богатства. Русия няма никакво намерение да завладява други държави. Крим е руска земя населена с над 70% руснаци.

Paco, съгласен съм с написаното от теб, обаче в частта за Крим, ако вземем реципрочно Кърджали или Разград, и видим колко са там етническите турци, да не се окаже после, че те пък са туска земя... :roll:
...А Султана вече нееднократно натъртва, че всички бивши територии на Османската империя са му в сърцето! Да не му станат и в ръцете... :(
Гърците ще го спрат, ама ние, дупе да ни е яко!



Това е реална опасност, да! С това, което направиха в Украйна през 2014г. и до днес, руснаците подсказаха сценарий, механизъм и начин за фактическо отцепване на територии на друга държава..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2016, 00:42       Заглавие:  Re: Предотвратен метеж в Черна гора
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Да ти кажа не са един народ... Руснаците са доста по-умни и добре образовани. Руснаците са хора на по-високо интелектуално ниво. Ако не беше комунизма Русия щеше да е по развита от Германия. И рано или късно ще бъде.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта



 
Иди на:  
cron

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer