logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 12:44




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 96 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Яну 2017, 08:41       Заглавие:  Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:25
Мнения: 217
Местоположение: София
От тук - http://www.msn.com/en-us/money/companie ... spartandhp Аз лично очаквах на вълната на патриотизма да изберат за заместник на Берета М92 Смит&Уесън МР, но явно не съм познал. Моля, ако някой е пипал това чудо Sig 320 да сподели

_________________
Злати Златев
CNsysRasing


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Яну 2017, 11:04       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2009, 10:01
Мнения: 893
Аз съм го пробвал. Ужаса на ужасите е :td:

_________________
Question: When was the last time you practiced?
Answer: Practice? What's that?

Иван Христосков, СК "Shotgun Masters"
http://www.facebook.com/shotgunmasters


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Яну 2017, 12:24       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
MantuS написа:
Аз съм го пробвал. Ужаса на ужасите е :td:



Колкото и да не искам да го кажа, ама на Глок спусъка е в пъти по-приятен

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Яну 2017, 17:45       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
От моята аматьорска камбанария мога да кажа, че спусъка ми изглежда малко "гумен" и има едно пружиниране в края на хода му, което ми е леко странно.
Това, което му пишат като предимство, че можеш да смениш калибъра и размера, не считам че е предимство, особено за България, щото си е ново разрешително.
Ако искам средна ръкохватка, например, вместо много по-удобната вложка, трябва да се смени цялата рама...
Ами утре ако река да го продам, и ръката на хипотетичния купувач е различна по големина от моята...?!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


Последна промяна Spurs на 25 Яну 2017, 00:14, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Яну 2017, 23:58       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Лайт страйкър му викат на това и с военни патрони ще е смях,но явно да е педерастки пищова е по-важно от това да стреля


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Яну 2017, 09:21       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
zzlatev написа:
От тук - http://www.msn.com/en-us/money/companie ... spartandhp Аз лично очаквах на вълната на патриотизма да изберат за заместник на Берета М92 Смит&Уесън МР, но явно не съм познал. Моля, ако някой е пипал това чудо Sig 320 да сподели


такъв тип сделки не се печелят от най-доброто и най-подходящото
а от тези които дават под масата повече или имат сработен механизъм да си платят безпроблемно (когато всички дават еднакви суми)

справка: и нашето НСО

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Яну 2017, 20:26       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
https://youtu.be/iB-aZYy2v2k


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Яну 2017, 01:00       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Spurs написа:
От моята аматьорска камбанария мога да кажа, че спусъка ми изглежда малко "гумен" и има едно пружиниране в края на хода му, което ми е леко странно.
,

Това е интересно и много странно описание на спусък...добре де само си щракал или стреля ? къде го има тоя зиг Шпора?
Ако го има в стрелбище ...кое е ...да опитаме и ние другите аматьори...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Яну 2017, 22:46       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
На цена от $207...
http://www.thefirearmblog.com/blog/2017 ... Newsletter

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Яну 2017, 22:56       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Poseidon написа:
Spurs написа:
От моята аматьорска камбанария мога да кажа, че спусъка ми изглежда малко "гумен" и има едно пружиниране в края на хода му, което ми е леко странно.
,

Това е интересно и много странно описание на спусък...добре де само си щракал или стреля ? къде го има тоя зиг Шпора?
Ако го има в стрелбище ...кое е ...да опитаме и ние другите аматьори...

Аз наистина не претендирам да съм специалист.
Има го във ВИП.
Ако и друг може да сподели лично впечатление, ще е добре.
Поздрави!
ПП. За мен Глог 17/19 е по-добър от точно този Зиг...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Яну 2017, 01:28       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Миналия пьт един приятел стреляше с такьв с ред дот. Днес се появи сьс стария сток 2. Каза ,че наблизо имало човек който срещу 300 $ (изпращането до там и обратно не е в цената) го лекувал спуська.....сметай какво дЬрво е.

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Яну 2017, 13:48       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Най-интересното е, че комунягите финализираха търга, който се влачи от години, само няколко дни преди в Пентагона да влезе екипа на новия президент.
На изслушването на ген.Матис чух за конкурса за карабина, който се влачи май 6 години и има близо 700 страници изисквания от които само 38 технически, а другото регулаторна плява.
Много сериозен министър на отбраната си е избрал Тръмп. Като четем за липси на стотици милиарди и безброй чантаджии, освен блатото във Вашингтон, ще се наложи и във Вирджиния доста да чистят и нищо чудно да има нови конкурси и за двете оръжия.

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Яну 2017, 18:25       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
Poseidon написа:
добре де само си щракал или стреля ? къде го има тоя зиг Шпора?


Има го в Дефенса
верно спусъка му е като гумен :DD :DD
заслужава си да се щтракне - няма такова нещо

детските китайски играчки имат по хубав спусък

ПП: последния добър пистолет на Зиг е P210, след това всичко е от много зле към още по зле
единствено добрата изработка и финиш ... фитишизира марката и се продава на стрелци без особен усет към оръжията за стрелба

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Яну 2017, 18:32       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ivo III написа:
ПП: последния добър пистолет на Зиг е P210, след това всичко е от много зле към още по зле
Никога не съм бил фен на Зиг-вете, но това е добро! Или поне на мен много ми хареса.
http://www.guns.bg/Sig_Sauer_P226_Tacop ... g=&outlet=

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Яну 2017, 20:25       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Ivo III написа:
ПП: последния добър пистолет на Зиг е P210, след това всичко е от много зле към още по зле
единствено добрата изработка и финиш ... фетишизира марката и се продава на стрелци без особен усет към оръжията за стрелба
:D Сигурно. 226 и 229 са модели за пъдари и пазачи на бостани... :DD

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 96 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ivo III, Ztavi и 38 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer