logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 26 Апр 2024, 19:07




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 96 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Авг 2017, 21:52       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4664
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Poseidon написа:
несправедливо ли ще е?


Аз протестирам системата, която кара хората да бъдат абсолютно безотговорни и чустващи се безгрешни и че някой друг трябва да се грижи за тяхната безопасност, здраве и т.н.

Ако продукта е лош пазара/хората/консуматорите ще затрият фирмата - това според мен е истинска справедливост.

Някой ден ще ти разправя как цигарите станаха pipe-line of $$$ за политиците и литигаторите. Да споменавам ли азбестос, горещото кафе или оня дето остави волана на каравана и отиде да си прави кафе и катастрофира.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Авг 2017, 01:24       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Yank написа:
Може ли някой да каже, кой измисли the striker system.
Страйкъра на Глок е модифицирана система на Браунинг, не ми се рови в момента за конкретният модел. Двамата инженера които Гастон е поканил за уикенда да измислят пищова са използвали до голяма степен неговият дизайн за страйкъра, цевта е разработена във Ферлах от инженерите на Хеклер. Ако ми дадеш имейл на лична ще ти пратя .пдф на книгата за историята на Глок, може да ти е интересна.
Иначе страйкъра минава за глоково откритие, както и целият пищов, да ама - не, както викаше един известен нашенец, Гастон е измисли единствено как да сложат металните части в полимера и разбира се концепцията за полимерен пищов, която пак не е нова ако не бъркам, мисля Хеклер имаха някакви опити преди това...

IW е екстра, пробвай Папи Ван Уинкъл с My Father's Le Bijou... :D Първото трудно ще го намериш, но пурата ще ти хареса, 97 е, има я в Total Wine ако имаш такъв наблизо. :tu:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Авг 2017, 00:47       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
Виновни са все пак от Зиг... и продължават да се излагат. VOLUNTARY UPGRADE PROGRAM... е, нема такъв смех!
Доброволнен ъпгрейд, щото има хора чиито модели им седят по нощните шкафчета или на кръста и нито ще ги удрят с чукове, нито вероятноста да тумбят под определен ъгъл е ежедневие като на повечето български нинджи. Сравнено с Глок, няма друга фирма която да е имала толкова много механични фалове и voluntary upgrades, не виждам какво сте се огледали толкова в тоя Зиг, освен че си е новина и някой е имал светлата идея да пе'ре с чука отзад... В светлината на казаното от Витан може би трябва да се провери дали не е някой с eastern European descent... :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Авг 2017, 15:40       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2017, 15:40
Мнения: 257
Хм... не бях чувал за подобен случай с глок:
Officer shot in leg after his gun went off spontaneously, Winnipeg police say
http://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/officer-bullet-glock-1.4252937


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Авг 2017, 12:14       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18474
sitemap написа:
Хм... не бях чувал за подобен случай с глок:
Officer shot in leg after his gun went off spontaneously, Winnipeg police say
http://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/officer-bullet-glock-1.4252937

Изключително малко вероятно, но не и невъзможно. Правихме преди време подобни експерименти:
https://www.facebook.com/chernaninja/vi ... =3&theater

Иначе; що се касае до случая, описан в статията - имам доста резеври относно достоверността на така предадения инцидент. Освен ако полицаят наистина не бил някакъв изключителен талант.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Авг 2017, 08:29       Заглавие:  Re: Ново късо оръжие за щатската армия - Sig 320
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2449
Местоположение: София
ubboto написа:
sitemap написа:
Хм... не бях чувал за подобен случай с глок:
Officer shot in leg after his gun went off spontaneously, Winnipeg police say
http://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/officer-bullet-glock-1.4252937

Изключително малко вероятно, но не и невъзможно. Правихме преди време подобни експерименти:
https://www.facebook.com/chernaninja/vi ... =3&theater

Иначе; що се касае до случая, описан в статията - имам доста резеври относно достоверността на така предадения инцидент. Освен ако полицаят наистина не бил някакъв изключителен талант.



Уббо, дай моля те това видео от линка директно във форума / като клип /, защото нямам акаунт във феейсбук .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 96 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: SVIREPIY и 41 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer