logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 13:13




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 168 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Апр 2018, 07:33       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2007, 13:04
Мнения: 780
Не е за изтискване на упражнения. Интересуваше ме даже по-специално. 38сп., защото съм сложил такива понеже ми харесаха, че са софтпойнт и 158гр., а нямам повече бройки да пробвам дали капсите им възпламеняват надеждно.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Апр 2018, 11:00       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Най-новата партида на "Магтек", в 9х19 обаче - засега се справя повече от задоволително. При .38 спешъл нямам представа как са нещата. И доколко общо имат партидите от различните калибри с оглед на качеството им.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Апр 2018, 14:11       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
just_shooter написа:
От другите калибри има ли проблем с Мачтека или само при 9х19?

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk


Само 9х19
Въпреки, че 357маг. са доооооста силни!

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Апр 2018, 18:26       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Фев 2007, 13:04
Мнения: 780
И 38-ците им не са от слабите доколкото ги усетих.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Апр 2018, 20:15       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.38 миците софт пойнт (с връх от меко олово) в .158 грейна са си направо +Р. Идеални са за носене в града.

Питаше дали са надеждни. Ами към 100 патрона съм изстрелял такива и нито един проблем. Гърмят си яко за .38 срешъл. И аз носех такива в Таурусите ми - Тракера и 605.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Апр 2018, 23:51       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Мисля, че проблемите с Магтек отминаха заедно с 2017-та година. Или поне и аз като другите писали по-горе не съм имал проблем вече 4 месеца... (става въпрос за 9х19)

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 10:15       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Rotkod написа:
Мисля, че проблемите с Магтек отминаха заедно с 2017-та година. Или поне и аз като другите писали по-горе не съм имал проблем вече 4 месеца... (става въпрос за 9х19)


Те може да са отминали, но аз платих две цеви на клиенти и две мои :evil: ... въпреки, че нямам никаква вина и имам всички сертификати.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 12:38       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Delian Tsvetanov написа:
Rotkod написа:
Мисля, че проблемите с Магтек отминаха заедно с 2017-та година. Или поне и аз като другите писали по-горе не съм имал проблем вече 4 месеца... (става въпрос за 9х19)


Те може да са отминали, но аз платих две цеви на клиенти и две мои :evil: ... въпреки, че нямам никаква вина и имам всички сертификати.

Я разкажи, какво е станало. Раздуха се цевите ли?
Като си спомня само за тези Магтеци....Явно куршум е заклинил и при следващия изстрел е раздута цевта.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 16:12       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
andrei p226 R написа:
Я разкажи, какво е станало. Раздуха се цевите ли?
Като си спомня само за тези Магтеци....Явно куршум е заклинил и при следващия изстрел е раздута цевта.
Най-вероятно, точно това се е случило, но нека г-н Цветанов да каже, ако иска.

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 16:16       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Delian Tsvetanov написа:
Те може да са отминали, но аз платих две цеви на клиенти и две мои :evil: ... въпреки, че нямам никаква вина и имам всички сертификати.
Регресен иск към продалия ви мунициите. :danger:

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2018, 21:01       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 05 Фев 2016, 14:57
Мнения: 89
Местоположение: Панагюрище
в неделя за първи път стрелях с Магтек и за пръв път "комин". До сега не е имало проблем с FIOCHI и други

_________________
ТТ 1939
JERICHO 941 F 9X19
ZHR 22LR\22WMR


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2018, 09:15       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 10:55
Мнения: 3081
Местоположение: София
Magtech Cleen Range .38Sp. преди години на Лозен...Усетих се навреме :?

Изображение
Изображение

_________________
Андрей Николов

http://shop.olight.bg
http://olightbg.blogspot.com/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2018, 10:36       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2007, 02:42
Мнения: 775
Тука при нас в рамките на 2 месеца , 3 раздути цеви и 2 за малко (късмет просто) едната от които щеше да е на пищов дето подготвям от много време и щях да си съсипя целия труд .
Опасни патронки са за оръжието .
От известно време обаче не се е раздувал пищов с тях , може и нещо да си ги пооправили.


Последна промяна SSG на 27 Апр 2018, 15:31, променена общо 2 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2018, 20:57       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Класика в жанра.
Не опитни стрелци - прави изстрел, които е без барут. Капсата пляка и вкарва куршума някъде из цевта, натиска втори път спусъка - не става , дърпа затвора, изважда гилзата, пуска затвора , вкарва нов патрон и натиска спусъка. Втория куршум удря първия в задницата ( която е оловна ... а и да не е все тая и изхвърля и двата куршума , а на мястото на сблъсъка се получава "балон". Един от глоковете едвам го разглобихме.
Щетите щяха да са в пъти повече от това, ако не бяха светкавичните реакции на инструкторите ( за което получиха Евала PDT_Armataz_01_22 ), но не са факири.

Относно рекламации към производителя ще кажа само това ... :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

Проблемът не е и в раздутите цеви ... а в причиненото неудобство и срамът, че на твоето стрелбище клиенти с тяхното оръжие са си раздули цевите, а други са видели, че фактически предлагаш шит. Тях не ги интересува , а и правилно не ги интересува, кой по веригата е виновен. Това е моя работа да направя така, че на добри цени да получат добра услуга.

Дет се вика ... болката минава - срамът остава PDT_Armataz_01_31

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


Последна промяна Delian Tsvetanov на 27 Апр 2018, 21:07, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2018, 21:03       Заглавие:  Re: Проблеми с Мачтек 9х19мм !!!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
След една неуспешна стрелба с ,,магтек" през юни 2017 г., видя ли, че на стрелбището имат само ,от тия бразилски боклуци и си излизам...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 168 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ickata671 и 51 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer