logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 23 Апр 2024, 17:34




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Юли 2017, 13:53       Заглавие:  Viking MP 446 - Мнения?
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 08 Юни 2017, 14:33
Мнения: 12
Какво може да кажат запознатите с този пистолет?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 00:51       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 30 Сеп 2009, 22:25
Мнения: 1759
Местоположение: Бургас
Сакън PDT_Armataz_01_30

_________________
За да хванеш луд прати луд да го хване

Пеньо Тонев СК "РОНИН"

Yippee-Ki-Yay mother fucker!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 04:15       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Същото което са казали преди в този форум.
Колега, използвай търсачката.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 08:55       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 06 Ное 2006, 10:15
Мнения: 399
Случайно присъствах на прострелката на едно такова нещо и то засече 5 от 5...
Кажи какъв ти е бюджета за пистолет и не се занимавай с глупости.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 12:24       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2811
Ето ти оферта за Ругер Р89 за 300лв. Здрав, служебен пистолет. Е, има си кусурите, но ненадеждността не е между тях. За тия пари е във всяко едно отношение по-добре от Викинга, ЧЗ100 и ФЕГ-а, за които питаше преди.
viewtopic.php?f=17&t=14948

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 17:13       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Да ви отместя темата викам аз - защо след като разправията по издаване на разрешително пьк патрони пьк сьхранение,каси,гаранции,тичане по магазини / не е като по нета да си го порьчаш /..........е толкова голяма се натиска за кекав пищов?Какво го правиш като получиш нещо което става за трошене на орехи само?

Цената не вярвам да е,евтино и хубави и при пищовите не сьм срещал ако не броим Макаров


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 17:52       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 08 Юни 2017, 14:33
Мнения: 12
FIRSTGUN написа:
Да ви отместя темата викам аз - защо след като разправията по издаване на разрешително пьк патрони пьк сьхранение,каси,гаранции,тичане по магазини / не е като по нета да си го порьчаш /..........е толкова голяма се натиска за кекав пищов?Какво го правиш като получиш нещо което става за трошене на орехи само?

Цената не вярвам да е,евтино и хубави и при пищовите не сьм срещал ако не броим Макаров

Ефтино и хубаво няма знам. Макаровеца му идва малка дръжката иначе...
Няма как да дам два бона за нов и гледам обяви секън хенд... Ама все по картинка ги харесвам и все явно буклуци...
Добре кой е пищова средна хубост?
Модела 1911 ме кове най много... Гледам производители много... Ама за носене не е ли малкоооо... нищо че съм два на два.
.
Утре ш ходя да видя едно Марго. Не съм пробвал такова...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 18:09       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2811
Roshavv написа:
FIRSTGUN написа:
Да ви отместя темата викам аз - защо след като разправията по издаване на разрешително пьк патрони пьк сьхранение,каси,гаранции,тичане по магазини / не е като по нета да си го порьчаш /..........е толкова голяма се натиска за кекав пищов?Какво го правиш като получиш нещо което става за трошене на орехи само?

Цената не вярвам да е,евтино и хубави и при пищовите не сьм срещал ако не броим Макаров

Ефтино и хубаво няма знам. Макаровеца му идва малка дръжката иначе...
Няма как да дам два бона за нов и гледам обяви секън хенд... Ама все по картинка ги харесвам и все явно буклуци...
Добре кой е пищова средна хубост?
Модела 1911 ме кове най много... Гледам производители много... Ама за носене не е ли малкоооо... нищо че съм два на два. .
Утре ш ходя да видя едно Марго. Не съм пробвал такова...

От постовете ти досега разбирам, че търсиш пълноразмерен пистолет, с приемливо качество на минимално възможната цена. Дадох ти линк именно към такъв - здрав, надежден, многозаряден служебен кютюк в 9х19 за 300лв. На теб окото ти в маргото бяга сега. Всъщност имаш ли идея какво точно търсиш?

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 18:29       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 08 Юни 2017, 14:33
Мнения: 12
Ritter написа:
Roshavv написа:
FIRSTGUN написа:
Да ви отместя темата викам аз - защо след като разправията по издаване на разрешително пьк патрони пьк сьхранение,каси,гаранции,тичане по магазини / не е като по нета да си го порьчаш /..........е толкова голяма се натиска за кекав пищов?Какво го правиш като получиш нещо което става за трошене на орехи само?

Цената не вярвам да е,евтино и хубави и при пищовите не сьм срещал ако не броим Макаров

Ефтино и хубаво няма знам. Макаровеца му идва малка дръжката иначе...
Няма как да дам два бона за нов и гледам обяви секън хенд... Ама все по картинка ги харесвам и все явно буклуци...
Добре кой е пищова средна хубост?
Модела 1911 ме кове най много... Гледам производители много... Ама за носене не е ли малкоооо... нищо че съм два на два. .
Утре ш ходя да видя едно Марго. Не съм пробвал такова...

От постовете ти досега разбирам, че търсиш пълноразмерен пистолет, с приемливо качество на минимално възможната цена. Дадох ти линк именно към такъв - здрав, надежден, многозаряден служебен кютюк в 9х19 за 300лв. На теб окото ти в маргото бяга сега. Всъщност имаш ли идея какво точно търсиш?

Нямам.. Затова питам тук какъв да търся идиотоустойчив. Да.. Искам пълноразмерен но като няма... И рака е риба ли беше
Маргото ми хареава че е 22 и метал... Пласмаса не ме радва... Мускито има хубава линия ама пмасмаса...

Тоя рюгер ще е последния вариант май..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 18:50       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
http://gun-bg.com/index.php?option=com_ ... &Itemid=26

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 19:53       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Roshavv написа:
FIRSTGUN написа:
Да ви отместя темата викам аз - защо след като разправията по издаване на разрешително пьк патрони пьк сьхранение,каси,гаранции,тичане по магазини / не е като по нета да си го порьчаш /..........е толкова голяма се натиска за кекав пищов?Какво го правиш като получиш нещо което става за трошене на орехи само?

Цената не вярвам да е,евтино и хубави и при пищовите не сьм срещал ако не броим Макаров

Ефтино и хубаво няма знам. Макаровеца му идва малка дръжката иначе...
Няма как да дам два бона за нов и гледам обяви секън хенд... Ама все по картинка ги харесвам и все явно буклуци...
Добре кой е пищова средна хубост?
Модела 1911 ме кове най много... Гледам производители много... Ама за носене не е ли малкоооо... нищо че съм два на два.



Тук вьв форума сьм виждал да се продават и ХК,СИГ,Валтер и Берета за около и под 1000 лева,пищови на по 100-500 изстрела според думите на собствениците им.Говорим за надеждни и изпитани модели който може да се носят и дьржат на стрелба та и доказани,а не обратното.

1911 за носене не знам,аз сьм около 70 кила кльощав,не нося пьк и имам само един 1911 с цяла пикатини релса и бул берьл който тежи двойно почти от теглото на Сиг 229 на жената примерно.Малко с едно на ум гледам Сига зареден в кобур / в пустинята нося ма това друга бира / от зареден 1911 което си му е нормалното сьстояние висящ над камината - едното предпазител няма,другото няма какво да обяснявам,пищов на над 100 години.

Хиляди хора носят 1911 - кеф ти зареден да го носиш / там не знам закона вече,ти си знаеш /кеф ти правилния калибьр / не скачайте,тук не играя / кеф ти изпитана система и части и доработки за нея колко искаш......
Надежден и добьр обаче е повече от нов Сиг тук,двойно повече и то от там почват цените та щом това е фактор го забрави тоя 1911


Сьвет за да не се псуваш утре като излезе някоя оферта - седи чакай в засада с парите в рька и не се занимавай с трошляци.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 19:55       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
delf написа:
http://gun-bg.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=1291&catid=2&Itemid=26



Това пьк що за калибьр е,човека 2 метра,поне 9Х19 да е,да не кажа 45ти


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 20:10       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
FIRSTGUN написа:
delf написа:
http://gun-bg.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=1291&catid=2&Itemid=26



Това пьк що за калибьр е,човека 2 метра,поне 9Х19 да е,да не кажа 45ти


По тая логика аз .50 трябва да нося!
Да, калибъра не е много популярен ама и парите му са такива.
И защо въобще обсъждаме калибъра с физическите данни на човека?

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 20:21       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
delf написа:
FIRSTGUN написа:
delf написа:
http://gun-bg.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=1291&catid=2&Itemid=26



Това пьк що за калибьр е,човека 2 метра,поне 9Х19 да е,да не кажа 45ти


По тая логика аз .50 трябва да нося!
Да, калибъра не е много популярен ама и парите му са такива.
И защо въобще обсъждаме калибъра с физическите данни на човека?


Ми защото според мен / не влизам и не ми се влиза в спор за калибри / 2 метра човек носи поне среден по размер пищов в поне 9Х19 калибьр ЗАЩОТО има тая вьзможност или като са казали хората с голям такова лесно се такова,аз и да искам няма кьде да скрия 1911 примерно.

Да влизаме в спор коя цев,колко дьлга,кое с холко се изстрелва,колко дупчи,какви патрони са ви разрешени,какви има на пазара и за колко пари,какви сезони има там при вас,занони.........не виждам смисьл.

Това пищовче по би ми отивало на мен - зимни температури около 20те та лятно якенце най-много да имам,9 месеца по фанелка на 70 килца телостложение..........

За 2 метра мьж АЗ поне и друг пищов бих избрал и друг калибьр,ако задачата е за 500 лева нов то сьвсем сложно и това е решението,но аз и не правя разлика между 20 пьлнителя и чисто нов пищов та за това ми е чудно и от там това мое мнение.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Юли 2017, 20:23       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Roshavv написа:
Нямам.. Затова питам тук какъв да търся идиотоустойчив . Да.. Искам пълноразмерен но като няма...

Препоръчвам ти да погледнеш първо тук:




п.с. Специално за Дред-а; щото знам, че това ще го доведе до оргазъм!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer