logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 15:05




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2017, 00:43       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Виж сега. :) Дали си 2 метра или 170 см пълноразмерен пищов не ти трябва за постоянно носене.

С пищов се стреля на къси дистанции - от 5 до 25 метра. Дали пищова е с 5 инча цев или с 4 инча цев. Разликата в точността е минимална!

Забрави за тия 5 инча цев и кило и половина желязо. Ако ще да си 2 метра и 120 кила пак ще ти тежи и пречи. Аз съм 181 см и тежа 83 кила. Но повече никога няма да помъкна пищов по-голям от Глок 19.

Ориентирай се към Глок 19, 23. Ако нямаш кеш тегли един заем 1000 лева. Всяка банка ще ти даде толкова и ще ги върнеш за 10 месеца по 100 лева. Това са парите за цигари за 1 месец. Не се излагай, че не можеш да намериш 1000 лева. Разни пикли продавачки на 19 години с 500 лева заплата. Са си накупили айфони за 1200 лева. Ти си мъж и няма да върнеш за 10 месеца 1000 лева. :)

Тегли 1000 лева взимай един Глок 19 или Глок 23 и си питай дедовия. :armed:

Щом са ти големи дланите си вземи Глок 19 генерация 4. Оня високия полицай от САЩ Хикок и той е 2 метра и има наистина огромни длани. Но носи всекидневно Глок 23 генерация 4. Има стотици клипове в нета с него.

Аз съм сменил сумати пищови и Глок 19 е оръжието, което най-ми харесва.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2017, 03:07       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
То по статистика се стрелят на под 5 метра та и 2.5 инча цев пак става,на 25 метра е на стрелбище,че аз не се сещам за много ситуации в които да се пазиш през плувен басеин дистанция.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2017, 11:01       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 08 Май 2017, 09:51
Мнения: 59
Пацо :tu: По темата ,колега каква ти е била идеята да вадиш разрешително ,като се спираш на слаб избор от оръжия. С каква идея искаш да си купиш? Ходи до някое РУ и питай дали има оръжия ,които собствениците им ги продават. Ще намериш нещо добро. за 600-750лв ще знаеш ,че имаш пистолет. Последния пример е Хеклер и кох юсп компакт за 500лв. Един Глок или една берета 1000 изтрела не са фатални ,по-добре втора ръка глок от колкото марго или викинг


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2017, 18:11       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
action955 написа:
===========Последния пример е Хеклер и кох юсп компакт за 500лв. ============

Сакън!!!
Тея Ръждиви Хеклери не ги препоръчвай на никой!
Щото сквернословиш, спрямо бъзсмертните!!!
:P :P :P

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Авг 2017, 00:17       Заглавие:  Re: Viking MP 446 - Мнения?
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 31 Авг 2010, 13:17
Мнения: 738
action955 написа:
Един Глок или една берета 1000 изтрела не са фатални ,по-добре втора ръка глок от колкото марго или викинг

+1
По-голям боклук, произведен след 90та година от Викинга не знам да има. Ако ще ти е само 1 оръжието и смяташ да го носиш, Маргото си е загуба на разрешително. Както казаха колегите - разледай за нещо втора тъка, масово продаваните са на по 200-300 изстрела, което прави оръжията (особено в споменатия клас) на практика нови.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer