logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 24 Апр 2024, 17:08




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2017, 18:38       Заглавие:  Re: H&K USP 9x19 full size - съвет за ъпгрейд.
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 27 Яну 2012, 18:22
Мнения: 236
Местоположение: София
ti6kata написа:
Ritter написа:
Пробвах бързомерец върху пищова и за себе си не виждам смисъл да го слагам на носимо оръжие. На дистанцията за защитна стрелба мерни прибори не се ползват, до 10м. става и по затвора и пак няма особена нужда да прецизираш през мерник. От там нататък, да не дава господ, все някак и открития мерник ще ми свърши работа.
IMHO

Това е най-вярното нещо в тази тема. Пефразирано:
пуцане му е майката,а не кичене :)


Абсолютно!!!
Съгласен на 100%!
Мисля, че поставянето на тритиеви мерни прибори за по-добра видимост, особено в полумрак, е повече от достатъчно за автора на темата.
Останалото са няколко хиляди джепанета...

_________________
H&K USP 9x19 full size
Benchmade H&K series


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2017, 21:54       Заглавие:  Re: H&K USP 9x19 full size - съвет за ъпгрейд.
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2016, 14:33
Мнения: 37
А някой има ли представа дали H&Kparts.net доставят до татковината? Там до колкото обстойно разгледах има каквото се сети човек за HK.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2017, 23:50       Заглавие:  Re: H&K USP 9x19 full size - съвет за ъпгрейд.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2660
Не

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2017, 19:39       Заглавие:  Re: H&K USP 9x19 full size - съвет за ъпгрейд.
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2016, 14:33
Мнения: 37
ti6kata написа:
Не

Не ми върви явно /не само на мен де/ и това е! Тук всичко трябва да става бавно, трудно, а ако може въобще да не стане ще е идеално!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2017, 20:45       Заглавие:  Re: H&K USP 9x19 full size - съвет за ъпгрейд.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
Оле написа:
Не ми върви явно /не само на мен де/ и това е! Тук всичко трябва да става бавно, трудно, а ако може въобще да не стане ще е идеално!


Помоли съдията (JDredd) за помощ, Аз 3 месеца рових из сайтове за едни мерници за Glock и накрая видях, че той си ги намери в e-bay за което много му благодаря, пак с негова помощ си поръчах ghost drop-in connector (все бях си взел другия дето е за сръчковци) и вече е тук.

Ако искаш нещо на минимална цена и да пътува до БГ той е твоя човек :tu: .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2017, 20:46       Заглавие:  Re: H&K USP 9x19 full size - съвет за ъпгрейд.
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2016, 14:33
Мнения: 37
b5202s написа:
Оле написа:
Не ми върви явно /не само на мен де/ и това е! Тук всичко трябва да става бавно, трудно, а ако може въобще да не стане ще е идеално!


Помоли съдията (JDredd) за помощ, Аз 3 месеца рових из сайтове за едни мерници за Glock и накрая видях, че той си ги намери в e-bay за което много му благодаря, пак с негова помощ си поръчах ghost drop-in connector (все бях си взел другия дето е за сръчковци) и вече е тук.

Ако искаш нещо на минимална цена и да пътува до БГ той е твоя човек :tu: .



Благодаря много, преди да опра до това да ангажирам някого персонално, ще поровя по- дълбоко из интернета :)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2017, 23:37       Заглавие:  Re: H&K USP 9x19 full size - съвет за ъпгрейд.
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 18 Сеп 2014, 17:47
Мнения: 91
http://www.brownells.com/search/index.h ... &ksubmit=y

Незнам дали ти върши работа това, но тия ги шипват същия ден и до няколко дни са при теб.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: kcv, PV, standart и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer