logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 22:40




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Авг 2017, 20:49       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Преди да купи Цоньо нека вземе един от тия и да го инсталне на мобифона или таблета

https://play.google.com/store/search?q=ipsc%20timer

Софтъерните андроид таймери ми надминават възможностите ...но за Цоньо ако левела е нисък...и е решил да отпочне спорт ...е тогава ...е друго...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Авг 2017, 22:08       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Като се говори за таймери смятам, че трябва да се чуят мнения на хора ползвали туй онуй.
Аз съм имал повече от две програми-таймери за Айфон. За сухи тренировки може би стават. За стрелбище не.
След това си купих таймер от Доктора. Една година безгрижно ползване докато без да съм искал ми подариха CED 7000.Нямаше как да откажа и таймера от Доктора остана служебен на стрелбището. Как хората ползват чужд таймер който не са купували всеки може да си представи.
И двата таймера не са ме ядосвали. Работят без забележки.
Единия е три пъти по-скъп и има разни опции, които още не съм ползвал, а на другия от време на време се налага да му сменям батерията.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Авг 2017, 06:47       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1021
И аз имам CED7000 от близо 3 години и нещо. Никакви ядове, батерията държи по много месеци, бързо се зарежда, компактен е и можеш да си го пъхаш във всички дупки ;) и джобове, лекичък, приятен и нежен на допир :) , удобни копчета за старт и много персонални настройки на софта. Единствен минус е цената - 2 пъти по-скъп от българския.

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Авг 2017, 07:07       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Наскоро си бях дал жълтия таймер назаем за един турнир и даде фира. С едно обажане на другия ден получих от куриера за 165лв базовия модел без PAR, който е напълно адекватен за всичко което правя. Може малко да се усили сигнала, но и така е приличен. Компактен, производителя обещава добра гаранция и поддръжка, което на половин цена от западните с нула поддръжка е доста добро решение. Надявам се държи и на дъжд и на "леки" изтървания, които при адекватната закопчалка ще са редки.

Няколко CED7000 са ми минавали през ръцете и всички с драми, като се започне с неработещи копчета, до стартиране с псувня и молитва. Българският таймер е по-добър от CED7000 и конкурентен на жълтия при два пъти по-ниска цена и размер.

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Авг 2017, 12:39       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Да попитам колко месеца (години) е гаранцията?

Благодаря.

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Авг 2017, 13:16       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Rotkod написа:
Да попитам колко месеца (години) е гаранцията?

Благодаря.

На CED7000 4 год. при определени условия. Не съм чел какви.
На Доктора не знам.
Аз като си купувах не питах за гаранция. Просто бях сигурен, че човека ще ми уважи всяка разумна претенция.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Авг 2017, 18:00       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 27 Авг 2014, 09:08
Мнения: 122
Местоположение: София
ubboto написа:
За таймера не знам, но синтактична композиция от три думи с три грешки определено не се среща всеки ден! :DD

Срещат се всеки ден синтактични и най-вече пунктуационни грешки, ако пишеш постове всеки ден. Иначе ако имаш забележки - посочваш думите/грешките, предлагаш решение и чакаш обсъждане.


Rotkod написа:
Да попитам колко месеца (години) е гаранцията?

Благодаря.

36(3) - тава пише в книжката на N200, но при производствен проблем никой няма да бъде върнат. Без значение дали е във или извън тоя формален срок.

_________________
Любомир Любенов
____________________


Без пари от мене толкова
JDredd 4.01.2018 00:22


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Авг 2017, 18:22       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
chernia написа:
С едно обажане на другия ден получих от куриера за 165лв базовия модел без PAR, който е напълно адекватен за всичко което правя.


Привет,

Какъв е този таймер и от къде може да се поръча, същия N200 за който говори доктора ли е?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Окт 2017, 09:28       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
купихме 2 таймера N200 с партайм за състезанието ни по Т-Класс
ползваха ги за двата дена различни съдии които за първи път работят с този таймер
никакви забележки, от тяхна страна

работи се с едно копче, компактен, силен звук, работи надеждно, батерията ще изкара месеци .. за работен/съдийски таймер е перфектен

.. при това таймера се ползва с 3 вида оръжия, в стая, на открито, в окоп и къде ли не

имахме само една лека забележка .. че партайма беше 99 секунди, което за нас е малко, .. но вече са с 999 секунди

ПП: дадохме на съдиите и един таймер CED8000 .. за който трябваше да се отделя време за обяснения на съдиите какви са му функциите и ако се смени батерия как се настройва

ПП2: а по принцип, аз много мрънкам и все нещо не харесвам :oops: :DD

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Окт 2017, 10:22       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
http://azshooterssupply.com/product-gro ... hot+Timers

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Окт 2017, 13:25       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 16 Яну 2007, 19:49
Мнения: 105
Изпращат ли до България?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Окт 2017, 14:21       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
OMOH 78 написа:
Изпращат ли до България?


N200 ли ?

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Окт 2017, 16:50       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 16 Яну 2007, 19:49
Мнения: 105
N 200 е ясен.Питам за линка,който си дал.Одеве го отварях през телефона и не можах да се ориентирам,сега видях :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Окт 2017, 15:54       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Вече и Аз съм горд собственик на таймер от Любо. Супер е но ще е хубаво да има опция за силата на сигнала, че се чува чак пред входа :D !


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Окт 2017, 18:17       Заглавие:  Re: стрелкови таймер. От къде
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 27 Авг 2014, 09:08
Мнения: 122
Местоположение: София
b5202s написа:
Вече и Аз съм горд собственик на таймер от Любо. Супер е но ще е хубаво да има опция за силата на сигнала, че се чува чак пред входа :D !

Сложи му една лепенка на отвора отпред за работа вкъщи :tu: и да не забравиш да я махнеш на стрелбището...

_________________
Любомир Любенов
____________________


Без пари от мене толкова
JDredd 4.01.2018 00:22


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: JDredd и 31 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer