logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 24 Апр 2024, 16:13




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Сеп 2017, 15:19       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Сеп 2017, 19:21       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2017, 15:40
Мнения: 257
Това не звучи добре (ако е вярно):
Цитат:
After ~200 presentations I noticed some wear on the front of the slide. Almost looks like Cerakote or a similar painted finish is wearing through. Sorry about the crappy pics

https://www.glocktalk.com/threads/correction-looks-like-the-gen5-finis-is-tougher-than-i-thought.1676732/

Изображение
Изображение

Изображение


Последна промяна sitemap на 11 Окт 2017, 10:13, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Сеп 2017, 20:06       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Това просто не е истина! Нямам думи накъде отива тоя бизнес... Баси!
Геле верно ще се окаже прав, че на всяка смяна на маслото на колата, трябва да се сменя и оръжието.
Май ще съжаля, че изпуснах едно CZ на 9-10 годинки, почти неизползвано! :roll:
Бих прежалил една затворна задръжка...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Сеп 2017, 21:44       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Геле къде си бе мен! Без тебе стана мазало и в тая тема...

ей тоя инглиш ше ни довърши...четете и натам темата , колеги!

Ако не четете Геле ше ви преведе /като в оловната тема/, че това на снимката е от кайдекйсовия кобър на тоя сиромах...малко симпатично парче кайдекс по флагмана на Голг Г5 :tu:

диамантения Г5 износва кайдесковите кобъри като пила...и кърти парчета от тях...

дръг фен в темата там па му се потили много ръцете в Аризона и му се хлъзгал ген 5 и го продал...ех ех...
Господ много вересии е раздал по тоя свет... :DD

I sold my gen 5 because of the finish. It was so slippery compared to my gen 4 that in Arizona with sweaty hands it is very hard to rack. The gen 4 slide finish is much faster at racking quick


[u]до модераторите:[/u]
предлагам за бан колегата горе за срок от 2500години понеже споменава ЧЗ в темата за глок 5 ! :tank:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Сеп 2017, 22:46       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Poseidon написа:
предлагам за бан колегата горе за срок от 2500години понеже споменава ЧЗ в темата за глок 5 !

:DD
Сакън!

Иначе си прав, не четох, само се впечатлих от тая снимка, и черни мисли ми минаха през главата... :oops:

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Сеп 2017, 12:34       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
Poseidon написа:
ей тоя инглиш ше ни довърши...четете и натам темата , колеги!


Четем, в крадце пищовите са за стреляне не за носене или вадене и аз пуцам. Гордо мога да заявя, че на моята 19-ка и навъртях 2100 патрона :D за 6 месеца.

Но най-големия потрес дойде в неделя като се оказа, че с лявата ръка нямам никакво дърпане или трепване и стрелям дупка в дупка от 7.5 половина метра :shock:. Вярно е че пищова рипа яко, когато съм с лявата ръка но пък куршума отива там дето искам да го... PDT_Armataz_01_30

От тогава бича на сухо и съм изумен никакво трепване при спускането а ми е адски неудобно еба си :shock: и няма никаква симетрия и съм крив като квазимодо.

Та сега смятам да навъртя 2000 на лявата ръка и после ще реша коя ми е слабата ръка . :joke:

П.С.
Знам че на някой това са му патроните за една седмица но моето професионално поприще е друго, така че за мен това е горе долу редовно стреляне спрямо свободните съботи и недели.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Сеп 2017, 22:12       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Poseidon написа:
дръг фен в темата там па му се потили много ръцете в Аризона и му се хлъзгал ген 5 и го продал...ех ех...Господ много вересии е раздал по тоя свет...
Та, хем финишът на Ген. 5 е толкова абразивен, че пили дори кайдексовите кобури... :punch: ; хем и се пързаля при зареждане. В крайна сметка, кое последно?! :DD

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2017, 10:38       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5274
Местоположение: София
ubboto написа:
Освен ако не ми изпадне някоя що годе запазена 3-ка, произведена преди 2010-та.

Във ВИП-а има Ген.3 както обикновения, така и "set", на обичайните цени. Коя година са не знам, бяха обърнати на другата страна.
П.С. Сори, че вдигам мнението от криптата.

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Сеп 2017, 03:42       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
b5202s написа:
Та сега смятам да навъртя 2000 на лявата ръка и после ще реша коя ми е слабата ръка .
С тия две леви рьце бая зор ще видиш докато решиш :happy: Извинявам се , просто не се сдьржах :oops: Аз за глок повече от 100 лв не давам, па ако ще и да е номер 55 :joke:

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2017, 21:26       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 08 Май 2017, 09:51
Мнения: 59
Absolut написа:
ubboto написа:
Освен ако не ми изпадне някоя що годе запазена 3-ка, произведена преди 2010-та.

Във ВИП-а има Ген.3 както обикновения, така и "set", на обичайните цени. Коя година са не знам, бяха обърнати на другата страна.
П.С. Сори, че вдигам мнението от криптата.

Колега правилно ли те разбрах във випа има ген3 обърнати от другата страна тоест за левичари


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2017, 21:43       Заглавие:  Re: Glock 17 и 19 Gen.5
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Според мен колегата искаше да каже, че са били изложени със страната на която ги няма номерата на пистолетите, т.е. виждала се е само лявата страна.

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 09:31       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2017, 15:40
Мнения: 257
Интересно

Цитат:
After having a Glock 19 gen5 on our rental shelf for a little over a month now I have seen a significant amount of wear on the gun. The nDLC coating has not lasted as long as I expected. It doesn't even come close to holding up as long as the previous generations. The trigger has started to acquire a gritty feel, even after being cleaned throughly. There has been no signs of anything that could cause a malfunction or reliability problems, just the coating and gritty trigger. The approximate average round count for the 19 gen4 is 26,250 rounds and the gen5 is at 6,000 rounds. Hopefully this can be a learning lesson and be improved.


https://www.facebook.com/austin.kohl1/posts/1492394380807366

Изображение

Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 09:37       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2011, 14:41
Мнения: 943
Местоположение: ДелиорманА
Тая гЕн 5 докато навърти 26,250 бонбона ще и се изтъркат железата!Баси анти рекламата :D къде са старите гЕн 3 и тяхното безсмъртие :shock:

_________________
Светослав Ефтимов КДС"Аргус"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Окт 2017, 23:38       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Имали някой тука да повярва че тази цев ген4 горе в този вид е на 26 250 изстрела? според мен е не по-малко от 2млн ...
на около 3,5млн изстрела ген4 вече светва малко отпред...

а цевта на ген5 на 6000 изстрела е в тоя вид защото този фейсбук мен ми е клиент...мазана е с моя естерна ситетика и от другата страна има и ръжда ...

а в американския форум бг мама има ген5 на 300 изстрела с крива цев...ех нищо не е като преди...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Окт 2017, 02:08       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Последно разбра ли се дали има тенифер под това даймънд лайк покритие ?
Щото ако има, това дето свети на ген 5, ясно ти е, че е само козметика.
М-у другото аз също предпочитам ген3, по-простичък е, макар и да има някой неща които да ми харесват и в 5 и в 4.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bobi, ivan69, kcv и 25 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer