logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 20:42




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Дек 2017, 00:43       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Хеклер М4 има в предвид Модерна


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Дек 2017, 05:55       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Цитат:
Дали някой оттук може да го повтори това с каквато и да било спортна бангия, хм?!
Що пьк да не може? Тук пьрво човекьт си удари топката цели два пьти. Пьрвия от неподвижно положение на топката и другото нещо е че през камера ти се сьздава льжливо усещане за далечина. Тук дистанцията е под 10 метра. Демек на пича му се получават нещата малко на кьсмет не мислиш ли?Така че какьв е проблемьт ? Да ходя ли да правя видео с пистолет по ваш избор?

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Дек 2017, 09:03       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
cz85 написа:
Да ходя ли да правя видео с пистолет по ваш избор?

Ходи да направиш ФАСТ-а от скрито носене с пистолет по твой избор под 4 секунди... и, да, пусни видео! :joke:




п.с. Понеже го питах за пищова - "леко тунингован Г 34", каквото и да значи това. Така че на теб ти давам опцията на стреляш с ЧЗ и релоуди. Ако искаш, и спийд машина със спортни холдъри сложи отдолу под якето... само носенето да е скрито, окей?! "Гоу, ЧЗ... гоу, гоу!" Много забавни ще са ми после оправданията.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Дек 2017, 11:46       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Тц...Витан с чезето че се справи...а и там в Тексас навремето им беше обрал точките на едно състезание...
така че Витане извърти ФАСТА за 3сек Гелето да проплакне очи и подкарай веещата се топка от 10м...
Ако откажеш и се заоправдаваш имай предвид, че 38ия ще стъпи на зига и ште отвее като куцо пиле домат по тия дисцилини ...

а така ще помогнете на Модерния да види причини да не купува г5 та сме ептен в темата


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Дек 2017, 18:06       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 08 Дек 2014, 01:10
Мнения: 572
Не ми позволява вьзпитанието да се излагам с Г34, все пак вьв Вазовия квартал на София сьм израстнал :smoke: Имам чистак бьрсак 1911който вчера дойде та преди да го полирам и сменя някой чарколяци ще се закарам до полето да ти направя кефа.Щото с чз няма да е чесно, все едно на умрело куче нож да вадиш.Рькавицата е приета.Спид машини в продукцията не са приети така ,че нямам нито една.

_________________
Blade™ написа:
Да живее камшика! Удриййй! Бой по путката с черпака!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Яну 2018, 08:19       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Пета генерация има два големи бъга! Покритието пада! Въпреки, че изглежда плътно и тъмно черно. На пипане е лъскаво и мазно, като керамична боя. Но пада изцяло и отдолу направо се вижда метала! 

Това падане го няма, нито при генерация 3, нито при генерация 4. Там покритието много трудно се изтрива и изтънява. Но никога не пада, като лак или боя, защото е като вкопано в метала. 

Другия бъг е слайд стопа - или металната пластина, която спира блока. Тази, която се натиска надолу с два пръста за сваляне на блока от релсите и рамата. Този слайд стопер се мандахерца върху една жалка пружинка, като на химикалка. И хич не е стабилно центриран върху пружинката. Още при първото ми сглобяване почна да прави проблеми. 

Не бих си взел генерация 5. Покритието е дърво. А слайд стопа е тотално сбъркан и ненадежден с тази малка слаба пружинка.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Фев 2018, 22:05       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Чух днес, че на "Герена" са бракували Ген. 5 на около 3К изстрела. :punch: Делянски, вярно ли е?!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2018, 00:14       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Че то има ли Gen 5 на Герена... ?! :shock:
Че и да го бракуват... Е, нееее....

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2018, 12:10       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
На "Герена" няма и не е имало петица Глок. Приказват уж уважавани хора глупости, така че информацията е хубаво да се проверява и засича от няколко места! Та, за Ген. 5... навърти ли 20К безпроблено и по нашите географски ширини - ще се ходи на поклонение КОС.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2018, 20:05       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
Poseidon написа:
...то замяната на иконата .45 пак с глок19 от морската пехота вече е лична трагедия за фенове като Кроноса примерно...
...

Следя те, не ме намесвай е теми, които не чета :P Обаче пускам търсачката и гледам кой ме е благославял :happy:
А на мен отдавна вече ми е през цевта кой с какво си заменя пищова по службите. Нито вече съм ченге, нито ме грее дали някой ще замени .45-ците с 9-ки.
На мен пищова ми трябва да сваля някое прасе в кочина и си пазя дома с него. Вече съм дърт за 9-ки и разчитам на старата .45-ца.
Така, че вече не ме меси при глоци и спецназовци :happy:

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 14:38       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
А ние се оплакваме от Глоците. :happy:

Цитат:
This is not a joke, or fake news. Considerable discussion today on the various Sig forums that Sig has temporarily halted production of the P365 to iron out some problems that have been reported and apparently confirmed by Sig. Interesting that some guns are evidencing misaligned barrels causing damage after only a 100 or so rounds. Sig had no announcement as to when production might be restarted. Here is a link to such discussion: http://sigtalk.com/p250-p320-p365-p320- ... esign.html

https://www.glocktalk.com/threads/sig-h ... 5.1692693/

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 17:42       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
До колкото знам тоя Зиг не е в масова продажба все още защото търсихме да купиме такъв с мой приятел в края на миналият месец и един от най-големите продавачи на шоуто каза да го чакаме Март. Предполагам има пуснати бройки за тестове но все още не можеш да влезнеш в магазина и да си го поръчаш.
Иначе пищовчето е впечатляващо на живо, много удобно, изчистено и прибрано, идва с три различни опции за пълнителите.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Фев 2018, 20:39       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Приложно сравнение между Ген. 5 и Ген. 4 на "Бил Дрил" на 100% така, както си е упражнението по задание: 6 изстрела на 7 ярда /6,40 метра/, измерени точно с ролетка. Оценъчните зони 9 и 10 на мишена номер №4 са 19,5 см. или 7,68 инча... а "А"-зоната на ИДПА мишена е 8 инча, демек в случая е една идея по-трудно.

Боеприпаси: фабрични на S&B, PF не съм мерил от Г17.

Ген. 4: моят личният. Сменени: конектор и мерни прибори, плюс полировка на карантиите, направена от оръжейник с китап. На около 10К изстрела.

Ген. 5: чисто нов, базовата версия, 100% стоков.


Изпълненията едно след друго - първо стрелям с Ген. 5:





Обективни изводи: с Ген. 5 на 7 ярда събирам 6 попадения в кръг с диаметър от 7,68 инча на слитове от 0,20 - 0,21 секунди.

Субективни усещания: рамата на Ген. 5 ми позволява по-плътно да уплътня хвата и съответно да събера по-добре попаденията. И всичко това със стандартния за базовата версия конектор, без каквито и да било други тунинги и интервенции.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Фев 2018, 21:09       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Пускай заявление за разрешително! ;)
Дори мисля, че с 5-цата групата ти е по-добра.
Пък и същата да е, не може да го сравниш с пищоф, с който си стрелял няколко години...
Плюс всичко и стоков!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Фев 2018, 22:18       Заглавие:  Re: Glock Gen.5
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
За глок бива ........ ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: radula и 32 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer