logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 18:31




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 173 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Окт 2017, 16:33       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
:danger: Еми случая за мен приключи,ясно стана кои са и е ясно какво няма да се случи

Баф мъ бабата,шсь опрайм


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Окт 2017, 14:44       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
b5202s написа:
"Синът на бившата екоминистърка Долорес Арсенова - Калоян, и синът на Злати Златев-Златистия - Йордан, са двамата задържани за стрелбата в София вчера.
Това съобщи специално за Дир.бг говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова.

30-годишният Йордан Златев, чийто баща бе един от босовете на ВИС-1 в Дупница, и връстникът му Калоян Арсенов празнували в заведение в столичния кв. "Лозенец" рождения ден на сина на Златистия заедно с още няколко мъже. Около 13.40 часа Йордан излязъл пред заведението и започнал безразборна стрелба с боен пистолет. По чудо няма пострадали и жертви, след като куршумите се забили в прозорците на апартамента на младо семейство.

Златев и Арсенов са задържани и отведени в столичното Четвърто РПУ. Оръжието е законнопритежавано от сина на Долорес Арсенова. То е иззето от разследващите.
"
И какво излезе, че оръжие ще имат винаги връзкарите, а останалите още малко. Като най-тъжното е че връзкарите няма да спрат да правят зулуми. :confused:



С Йордан Златев, преди 20 години сме играли футбол в двора на ,,Учителския " в Станкето, никога не съм имал проблеми с него!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Окт 2017, 17:01       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2014, 04:07
Мнения: 2279
Местоположение: CALIFORNIA
Ъпгрейдват се самостоятелно у времето


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Окт 2017, 17:42       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
FIRSTGUN написа:
Еми случая за мен приключи,ясно стана кои са и е ясно какво няма да се сватвслучи.
На сватбата на собственика на оръжието, мамчето, бивша министърка на Екологията, му подари поръчков "Ролс Ройс" за над 1 млн. лева. Отделно, преди това, също му беше купила да юрка нещо спортно и поръчково. Имало е яко и "бело", гаранция, което ще се покрие, а пищова ще отидат сега на крака да му го върнат, като и ще му се извинят за грешката на всичкото отгоре.


п.с. Фирмата на мъжа й продаваше лекарства за онкоболни на държавата с надценка от 300% спрямо пазарните цени, ако се питаш откъде само от една заплата, пък било и тя министерска - толкоз много пара.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Окт 2017, 18:51       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
andrei p226 R написа:
С Йордан Златев, преди 20 години сме играли футбол в двора на ,,Учителския " в Станкето, никога не съм имал проблеми с него!


То и сега няма да имаш проблеми. Ако махнем обстоятелството , че си подшмърква (както на 90% от тук присъстващите децата им си подпушват) то в сравнение с изестния си родител е като бойскаутче.

А и доколкото още не сме стигнали до там , по веднъж годишно някой да изпъне 30-50 души то може да се каже , че сме и доста добре в това отношение.
Плюс това санкциите за алкохола/оръжието са доста добра стъпка в правилната посока. Остава само и да се спазват и налагат и подобни инциденти ще са по-малко.

Що се касае до Дупница , то и да съберат оръжието е все тая. В населението по този край е имало оръжие и по турско , и по фашистко и по комунистическо и сега има , не виждам как може да се събере.

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Окт 2017, 19:12       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2017, 15:40
Мнения: 257
Продължаваме...
https://news.bg/regions/13-godishen-prostrelya-vrastnik-s-pushka-v-sliven.html


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Окт 2017, 20:11       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
sitemap написа:
.
Вече имам подозрение, че тези инциденти са съвсем целенасочено инспирирани!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Окт 2017, 21:54       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
лелеее...Андрей...не се връзвай на медиите...как и от кой ше се инспирира този инцидент??? :shock: застрелване на дете?
айде да беше в щатите тука имаме конспиратори ще обяснят как става това...ама у нас!?
та още по соца, а и преди това...по времето на Аспарух ако щеш са се случвали инциденти...дете простреля друго дете...сега с пушка тогава с лъка на баща му...
пиян на мотика дупничанин стреля с пищов в софия ...в онова пазардшичко село па утрепаха кръчмаря при същата селяшка стрелба..
това не е и не може да е новина...мен кой ще ме спре да застрелям 10 човека ? и не ми требе законен пищов...ще свия от първия катаджия макарената примерно...

Въпроса е ДРУГ...ЗАЩО тези прояви не се наказват адекватно?

с ТОВА трябва да се занимават медиите...а не с инцидентите..

мноооого требва да се рине в тази държава...но както разправяше некой тука...скоро ще се мине през чистилището...скоро...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Окт 2017, 13:09       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Poseidon написа:
лелеее...Андрей...не се връзвай на медиите...как и от кой ше се инспирира този инцидент??? :shock: застрелване на дете?
айде да беше в щатите тука имаме конспиратори ще обяснят как става това...ама у нас!?
та още по соца, а и преди това...по времето на Аспарух ако щеш са се случвали инциденти...дете простреля друго дете...сега с пушка тогава с лъка на баща му...
пиян на мотика дупничанин стреля с пищов в софия ...в онова пазардшичко село па утрепаха кръчмаря при същата селяшка стрелба..
това не е и не може да е новина...мен кой ще ме спре да застрелям 10 човека ? и не ми требе законен пищов...ще свия от първия катаджия макарената примерно...

Въпроса е ДРУГ...ЗАЩО тези прояви не се наказват адекватно?

с ТОВА трябва да се занимават медиите...а не с инцидентите..

мноооого требва да се рине в тази държава...но както разправяше некой тука...скоро ще се мине през чистилището...скоро...



За какво чистилище става дума?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 19:35       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2017, 15:40
Мнения: 257
Цитат:
Утре във ВТОРИ ПЛАН - на пазар за незаконно оръжие!
Събота - 18 ноември, 18 часа по bTV
https://www.btv.bg/video/shows/karbovski-vtori-plan/video/karbovski-vtori-plan-sabota-18-noemvri-18-chasa-po-btv.html


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Ное 2017, 23:47       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Карбовски за пореден път направи ведно със Славе Учиндолецо, едно ГАДНО, ТЕНДЕНЦИОЗНО И СУГЕСТИВНО-НАСОЧЕНО ПРЕДАВАНЕ! Внушават страх само!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Ное 2017, 23:50       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Тука не съм съгласен! Хич...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Ное 2017, 00:19       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Spurs написа:
Тука не съм съгласен! Хич...

Шпора, ти гледа ли Карбовски при Учиндолския в ,,Шоуто на Слави" от я7.11.2017г.?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Ное 2017, 00:41       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Аз Слави не го гледам от години.
Не го гледах.
Но днес Карбовски си каза няколко неща, които си бяха много положителни.
Че процедурата си е достатъчно рестриктивна.
Че престъпленията по скоро се извършват с незаконно притежавани оръжия.
Че не трябва да се гонят законопослушните граждани заради престъпниците.
Че наистина е лесно човек с престъпни намерения да се сдобие с незаконно оръжие... Дори да е преправен газов или въздушен пистолет, пак може да убие.
Кое не е истина тука?!
Просто "държавата" трябва да си насочи вниманието към престъпниците, а не към обикновения гражданин, който си е законен притежател на оръжие. Това е.

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Ное 2017, 11:10       Заглавие:  Re: Отношение към оръжието
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 06 Ное 2006, 10:15
Мнения: 399
Даже и в Русия едни чичковци с престилки първо вземат предмета приличащ на пистолет, пуцат, замерват скорости , проникване в гел и т.н. и чак тогава дават ЕКСПЕРТНО мнение ама тука ЯДЕЦ, даже и генерал - баба Нонка не бяха поканили за да разпръсне оръжейна мъдрост.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 173 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], Viceroy и 20 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer