logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 18 Апр 2024, 15:35




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 210 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 10:39       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
ubboto написа:
че силна/ слаба ръка... трябва да се тренира в съотношение 90/ 10%


Чудесно ако кажем, че имам общо 3000 патрона то с лява ръка “прeко сили” съм изстрелял 100. Демек имам още доста да наваксвам. Като вържа това че за да има прогрес човек трябва да отделя 80% за основното занимание и 20% за експерименти то ми остават още едни 10% де се вика да пробвам дори израелските простотии. Догмата е хубаво нещо но човек трябва да е гъвкав.

Защо чат-пат стрелям с лява ръка?
1. Защото живота е компромис на възможното: демек имам дни в които ако стрелям с дясна ръка рискувам да се докарам до положение да не мога да си разкопчая панталона, което не е проблем, има памперси за възрастни проблема ми е работата - трябва да се яде.

2. Мога и да пропускам тези периоди но тогава не съм си взел дозата барут, демек станала съм малко барутно зависим :oops: , което също не е лошо. Както казва Дългия имам нужда да си инжектирам дозата ендорфин в мозъка. Та освен със секса това при мен става с барута.

3. Паради 4 предмета дето съм изучавал: "изкуствен интелект", "невронни мрежи", "експертни системи", "компютърно зрение", си въобразявам, че разбирам как възприема, трупа знание и самообучава мозъка. Демек не смятам стрелянето с лява ръка за излишно. Много е дълго да го пиша защо, но има голяма връзка като научиш нещо с дясната ръка после същото нещо го правиш с лявата става много по-бързо. Просто илюстрирам. Защо да не обърна палачинката? Да научиш нещо с лявата и да накараш така дясната ръка да изчисти грешно натрупани знания :wink: . Както каза Гелето стрелбата е симетрия а двете половини на мозъка и на тялото се допълват демек изолирането за слабата ръка само в 10% е грешка но ще се съобразя с догмата.

4. Практическата гледна точка. Сега Гелето вика да не пишем за тактика. Аз тактика не знам какво е и ще напиша каквото мисля. Определено смятам че зад укритие, когато стреляш от лявата страна ти е по удобно с лявата ръка а и така разкриваш по-малко от себе си, същото е в колата. Демек изключително важно според мен е да умееш да сменяш ръцете дясна/лява според ситуацията.

5. Носенето в кобур за 9 часа, пак от практическа гледна точка като съм в кола не мога и 100 метра да карам ако ми е на 12 или 3 часа, затова го нося в раницата. Обаче ако ми е на 9 часа не го усещам. Сега ако има ситуация мога да го извадя бързо с лявата ръка или да се пресягам с дясната ако кобура е за отдясно и е завъртян. Така става бавно и рискуваш колана да те спре което тотално ти ебава времето за реакция и пак опираме до смяна на ръцете това умение е много важно според мен точно от практическа гледна точка.

А както казва един колега "Няма добри или лошо програмисти има последователни и непоследователни". Това пренесено в стрелбата ще рече или следваш някаква методология или бичиш както ти дойде. Аз винаги съм строго последователен в моите действия.

Относно правенето на шум и светлина има къде по-удачно нещо казва се фойерверк и да на нова година не пропускам да зарадвам децата.

А както казва JDredd благодаря на господ че ме е направил скръндза, та за ендорфин съм си отделил минимален бюджет от 160 лв. на месец което де факто е нищо като патрони.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 11:15       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
b5202s написа:
Чудесно ако кажем, че имам общо 3000 патрона то с лява ръка “прeко сили” съм изстрелял 100. Демек имам още доста да наваксвам.
Тук се има предвид 90% силна и 10% слаба, когато се упражняваш с ЕДНА РЪКА. А и сам сметни колко от тези 3К патрона си ги стрелял с една или две ръце.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 11:28       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
ubboto написа:
Тук се има предвид 90% силна и 10% слаба, когато се упражняваш с ЕДНА РЪКА. А и сам сметни колко от тези 3К патрона си ги стрелял с една или две ръце.


:shock:
Че то всички упражнения дето имат SHO, WHO патроните са 50/50 какъв е смисъла изобщо тогава от WHO ако не се тренира? За мен в реалния живот ако ти се наложи да стреляш само с една ръка си 50/50 дали ще е лявата или дясната както и да е мерси за инфото.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 11:33       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
b5202s написа:
Практическата гледна точка. Сега Гелето вика да не пишем за тактика. Аз тактика не знам какво е и ще напиша каквото мисля. Определено смятам че зад укритие, когато стреляш от лявата страна ти е по удобно с лявата ръка а и така разкриваш по-малко от себе си, същото е в колата. Демек изключително важно според мен е да умееш да сменяш ръцете дясна/лява според ситуацията.
Първо, не желая тази тема да се омазва със законови положенияи тълкувания... едно, да си остане чисто СТРЕЛКОВА такава... и второ, че като цяло 1/10 пишещи е наясно със закона... но всеки тръгва да "мисли" и да интерпретира... и всичко тотално се осира! Все едно аз да почна да мисля и интерпретирам как по-добре да се програмира, при условие че вчера съм се научил откъде да си пусна компютъра.

Тактиката също не става с мислене, а със стреляне! И понеже няма как да тестваме в бойна обстановка тези положения - това се прави на Force-on-Force сценарии. Ти нападаш както искаш - аз се отбранявам както си знам... с еърсофт или гумен нож. Преди 3-4 години правих курс за отваряне на ъгли - ти отваряш с еърсофта ъгъла, а аз отстреща те чакам с друг еърсофт. И ако "режеш тортата" както трябва - ти трябва да ми виждаш и съответно да можеш да стреляш по едната половина от тялото ми... а аз да ти виждам само пищова, пръстите на ръцете и 4/5 от главата. Ако те охакам хубаво в челото - значи не се показваш както трябва от ъгъла. И след като се убедим, че една техника работи с еърсофта - започваме да я правим на хартиени мишени с бойните пищови.

Иначе, да, ляв ъгъл се отваря с пищов в лявата ръка... на мен мисълта ми е просто да не се слага каруцата пред коня... отделно става въпрос пак за хват с две ръце, а не с една.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 11:45       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
Оки спирам,

Но понеже питахте защо стрелям с лявата (хват с две ръце) отговорих изчерпателно. Аз имам в предвид хват с две ръце изобщо не съм намесвал WHO изначално.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 11:51       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
b5202s написа:
Че то всички упражнения дето имат SHO, WHO патроните са 50/50 какъв е смисъла изобщо тогава от WHO ако не се тренира?
А колко от стандартните упражнения имат SHO/ WHO стреляне?! На MEC курса на Майк Панони, примерно... се стрелят на два пъти дублети със силна ръка на 10 ярда, и това е. Иначе, ако в дадено упражнение има SHO/ WHO... няма как да ти искат десет дублета с дясната и един с лявата. Отделно, със слаба ръка се почва не от кобур, а с оръжие в ръка... насочено под 45 градуса надолу. Има си техники за вадене със слаба ръка от кобур за силна - но това вече отива към тактиката. Иначе, усмивка от старите ленти, гледай от 2,00 сек. нататък... със слаба ръка може да се цели и с пищов обърнат наобратно... виж, някакъв приложен смисъл от това и аз не мога да ти измисля.
https://www.youtube.com/watch?v=6-zeSrBta2Y

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 12:05       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
b5202s написа:
Оки спирам,
Никой не те кара да спираш, а просто тези неща да се обсъждат в отделна тема... нещо от рода на "Тактики и законови положения", като няма нищо по-естествено от това именно ти да отвориш такава. :-)


А аз за себе си считам стандартите, които идват отвъд Голямата вода за много важни, защото:

- са наистина много добре измислени от едни наистина класни стрелци! Като по този начин си спестяваме главоболията и глупостите на личното творчество, особено ще се касае до правилната техника на стреляне. Виж, ако искаш да критикуваш стандартите... излизаш с името и лицето си, показваш на широката аудитория как можеш да стреляш... и тогава излагаш аргументите си;

- чрез американските стрелкови стандарти ние ИЗЛИЗАМЕ ОТ МАЗАТА и се идентифицираме с една много по-голяма шутърска общност. Виж клипа в предното ми мнение: някакви бимбайци правят там нещо, което у сериозните стрелци може да предизвика само усмивка. Докато при един добре изстрелян стандарт с изходни положения на 100% така, както са си по задание - никой нищо не може да ти каже! А хората ще си кажат: "Тези бимбайци знаят за какво иде реч", такива коментари е имало и у Фейса.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 12:49       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
b5202s написа:
А както казва един колега "Няма добри или лошо програмисти има последователни и непоследователни". Това пренесено в стрелбата ще рече или следваш някаква методология или бичиш както ти дойде. Аз винаги съм строго последователен в моите действия.
При стрелянето, ако си последователен в грешките си - такива бъгове си набиваш в харда, че после може и никога да не ти се получи! С човек, който над 15 години носи оръжие и редовно стреля... отново сме на СТОЙКА и ХВАТ, защото не става и не става! Като това го казвам не аз... а ТАЙМЕРЪТ и ПОПАДЕНИЯТА в мишената! Именно затова, с 99% от "стрелялите" мъката е далеч по-голяма от тази с начинаещите. Тоя, дето вчера си е хванал пищова... да търси себе си най-много една година - после или ще влезе в правия път... или ще си намери друго занимание да си запълва свободното време.

При тези, с огромен набор от грешно и последователно отработени навици и умения обаче... оправия няма! Най-високите нива на стандартите - забрави! И не им опонирам като казват: "Ама аз съм тактик и практик"... щото това е единственото им лично опрадание за неумението им да стрелят правилно.

Така че в стрелянето повече отвсякъде другаде важи максимата: "Only perfect practice makes perfect." Щото при бокса, примерно... дори и да мааш просто ей така с ръце по чувала 15 минути - правиш все пак някаква тренировка, полезна за сърцето. Докато с пищова единствено вдигаш малко шум и произвеждаш единствено гилзи и вредни барутни газове. А ако искаш в крайна сметка и да те се получи нещо - започваш да генерираш отрицателни чувства и емоции, като видиш че не става.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 14:38       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
ubboto написа:
"Only perfect practice makes perfect."


Това е неоспоримо, като казвам че човек трябва да е последователен имам в предвид да има план, стратегия къде е сега, къде трябва да стигне и за колко време в този смисъл тренировката е елемент който е част от стратегията за постигане на зададената цел а не неин антагонист.

Иначе да няма по-страшно от тъп и целеустремен :DD като в случая със стрелянето не е задължително да е свързано със умствените ти възможности. Вредните навици пречат много. Pросто мозъка е като електрическия ток и търси най-малкото съпротивление(усилие) като му поставиш задача и той си има вече изработено решение, но и на това му се намира цаката.

ubboto написа:
При тези, с огромен набор от грешно и последователно отработени навици и умения обаче... оправия няма!


Ами не знам вярно е че съществува такова животно механична памет която в дадена ситуация е напълно автономна от главния мозък, но щом нещо е записано може да се изтрие общо взето клин, клин избива. Просто при човека за разлика от компа не може да остане празно едно знание замества друго. Представи си какво щеше да бъде ако не забравяхме мале ужас PDT_Armataz_01_30 .

Ако ти се експериментира карай го да рецитира наизуст ще видиш как ще почне да забравя вредните навици + новите идеята е да го вкараш в режим моториката да не е автономна.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2017, 17:46       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
b5202s написа:
Ами не знам вярно е че съществува такова животно механична памет която в дадена ситуация е напълно автономна от главния мозък, но щом нещо е записано може да се изтрие общо взето клин, клин избива. Просто при човека за разлика от компа не може да остане празно едно знание замества друго. Представи си какво щеше да бъде ако не забравяхме мале ужас .Ако ти се експериментира карай го да рецитира наизуст ще видиш как ще почне да забравя вредните навици + новите идеята е да го вкараш в режим моториката да не е автономна.
Играл съм го това и в ролята си на обучител... стрелец с набор от грешни навици да ги изтрие от харда си, и да вкара там нови. Повече от една година пълна отдаденост от негова страна... и пот и нерви от моя. Бавно и лежерно - всичко се прави както трябва. Пусна таймера или вкарам друг стресиращ фактор... и на повърхността отново излиза първоначално заученото. Като човекът преди това беше стрелял само няколко години. 10-15-20 години затвърдени хубаво навици... аз поне, вече не се наемам да се занимавам.

Иначе моето скромно наблюдение е, че първоначално заученото влиза най-дълбоко и остава най-трайно в хард диска. Затова най-обичам да се занимавам с такива, които никога не са хващали оръжие... нагласяш си го както трябва... и след някоя друга година - литват. Нагледен пример - Миро. Аптекар, който още няма лично КНО... и стреля със служебните пищови на стрелбищата... успя да отнесе на отворено състезание над 30 коскоджамити служители, на които работата им с пищов влиза в служебните им задължения. Един футболист, който за първи път хваща пищов... и той за една година започна да стреля много добре. Та, анализата мисля да я оставя на анализаторите... тук единствено посочвам безспорните факти.


п.с. Много разводнихме темата, идеята ми беше тук да споделяме и стреляме стандартни упражнения... но вредата от личното творчество и позитивите на стандартите като че ли все още си остават трудно разбираеми.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Ное 2017, 13:38       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Гейб Уайт издига стрелбата с пищов на още по-брутални нива - стрелба от движение по топка за тенис: :punch:



И въпреки че коефициентът на успеваемост засега не му е висок, за да уцелиш повече от един път топка за тенис /която след първото попадение започва да се клати/ - си трябва много голям майсторлък! И понеже тук стреля с Ген. 5 - с огромен интерес очаквам личното му мнение за пищова, в случай че изкаже такова.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Ное 2017, 02:54       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
От игрички и закачки - към сериозната работа в стрелянето! Отново т.нар. CTT Solutions Marksmanship Evaluation Course (MEC) на Майк Панони - може би единственото упражнение, стреляно и постнато от Гейб Уайт цели три пъти! И, моят втори опит:

- Глок 17 Ген. 4 базовата версия, със сменени единствено конектор и мерни прибори;
- фабрични патрони на S&B (не съм им мерил още PF през 17-ката);
- плътен (работен) вътрешен кайдексов кобур и холдър.


На "четворката" хипотетично приемам 9 и 10 за "А"-зона; 7 и 8 за "C"-зона, а 6 - за "D"-зона. С тази условност, имам 185 точки. Следващото ми стреляне ще си е по метрични мишени, за да си е всичко на 100% по задание. И, самото стреляне:




Резултати: Stage 1
1-shot draw
1.50/2.00/3.00 - 1,89 ; 1,82

Stage 2
Pair from holster
1.70/2.20/3.20 - 2,08; 1,99

Stage 3
Shot, slide-lock reload while taking a knee, shot
3.50/4.00/5.00 - 4,45; 4,58

Stage 4
Pairs from holster strong hand only
2.50/3.00/5.00 - 2,61; 2,53

Stage 5
Bill Drill
2.50/3.00/4.00 - 3,09

Stage 6
2 tgts. – 2 rds. each
2.35/2.85/4.00
(Shot left to right, then right to left) - 3,43; 3,32

Stage 7
3 tgts. 2 rds. each with 180 pivot
(Shot left to right, then right to left)
3.50/4.00/5.00 - 3,83 /на първата серия, която е видимо по-бавна - таймерът не отчете време/.


Като дори и да се позовем на това правило, и свалим малко от времената:
Цитат:
Subtract .25 seconds for every action from concealment. -.25 for draw, -.25 for reload.

... аз пак не съм много доволен - средна хубост! Стреляйте от работните кобури с пищовите си за еждневно носене - и споделете резултати!


Цитат:
Print this out and run this test. Excellent skills test for your carry gear. Noner has taken no prisoners with these standards. :D
http://www.gunsite.co.za/forums/showthr ... ion-Course


п.с. Преди 6-7 години имаше само един по-тегав F.A.S.T., а през 2017-та, за изстрел от скрито носене и работен кобур на 10 ярда - добрите гонят времена под секунда и половина! :punch: Което единствено иде да рече, че стрелбата в световен мащаб се развива!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Ное 2017, 06:17       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2015, 18:02
Мнения: 17
https://instagram.com/p/BbseMk9hfKY/
Ultrafast F.A.S.T. drill for 2.44 :-)

_________________
Милен Костадинов
СК 9мм Плевен


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Ное 2017, 10:40       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18471
Mani написа:
https://instagram.com/p/BbseMk9hfKY/Ultrafast F.A.S.T. drill for 2.44
- открито носене;
- спортен кобур;
- спортни холдъри;
- спортен пищов;
- релоуди

Също така, изключително много се съмнявам разстоянието от стрелящия до мишената да е 7 ярда или 6 метра и 40 сантиметра /както си е по задание/. F.A.S.T.- a съм го пускал експериментално и от 5 метра... и, НЯМА НИЩО ОБЩО като трудност /сто пъти по-лесно е/, сравнено със седемте ярда.

Иначе времето наистина е страхотно, но спортните изгъзици тотално съсипват идеята на тези стандарти. И за да е окей, да го пусне сега този "Гранд Мастър" F.A.S.T.- a от скрито носене /както си е по задание/, с работен пищов и PF на фабричните боеприпаси /ако няма фабрични/, щото не знам дали дори и в Щатите някой ходи в оръжието си за ежедневно носене с релоуди /в Бг-то това не е позволено от закона/. И, ако и тогава го свали под 4,00 секунди като Гейб Уайт - ще го призная!

Само за сравнение, "5х5 Уилсън дрила" Майк Сийклендър го стреля открито с 1911-ка спортно; и с "Шилд" с фабрични патрони, работен холдър и кобур от скрито носене - ЗА ПРИЛОЖНО. Така се прави! Другото са избиване на комплекси или просто детинщини като това, дето го прави Бен Стогър, примерно - с джапанките, открития кобур, изпилената "Берета" и релоудите... тръгнал да си го мери със стоковите оръжия и едни съвсем други изходни положения.


И новите изисквания за СКРИТОТО НОСЕНЕ при MEC теста:
Цитат:
- Subtract .25 seconds for every action from concealment. -.25 for draw, -.25 for reload.
- No IDPA/fishing/photo vests
- Must have factory slide to frame dimensions *no long-slide guns, no comps
- Holsters and pouches must be specifically designed for concealment use

Демек, без връхни дрешки само за камуфлаж или спортно оборудване под якето. Като идеята тук е или да го правиш спортно /като за спорта си има и други упражнения и класифайъри/, или в максимална степен приложно. При 5х5 дрила вече има изискване за PF на боеприпасите. Като следващата стъпка аз я виждам или подобни стандарти да се стрелят само с фабрични боеприпаси... или с релоуди, но с PF не по-малък от това на фабричните.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


Последна промяна ubboto на 20 Ное 2017, 11:03, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Ное 2017, 11:02       Заглавие:  Re: Underground Series
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
Прикачени файлове:
Photo0104.jpg
ubboto написа:
- No IDPA/fishing/photo vests


Ми че то ти стреляш с яке без ръкави. Даже аз си взех моето от вилата но аз със замятане съм по-бавен от колкото с пуловера.

Аз единственото с което мога да се похваля от вчера е сигурни дублети в 9(10) демек 8" окръжност, обаче извън 3x5 картата за под 2 s. A като пробвах 4-ки беше кошмарно стрелям дублет 10-9 стрелям 4-ки няма и 9 - ка :punch: Твърдо стрелям с две очи (това си дойде само от лявата ръка).

Иначе 10-ка за 1.62 от 7 ярда и 10 -ка от 2.5 м 1.42 s от хълбок. Пробвах 4 хълбочни първия 1.17s извън мишената, втория забавих 10-ката за 1.42 PDT_Armataz_01_22.

Та за сега маргаритките от Лозен за 1.8-1.86s са ми най-добрите постижения 10-ката на N4 е 2 пъти по голяма. Определено мисля че мога да смъкна 10-ка от 7 ярда до 1.5с но 3“x5“ правоъгълника някак е по-труден по-тесен идва.

Дайте съвет за дърпането, че ще се гръмна :confused: с лявата ръка правя група 1 лев от 12 м. – бесен съм с това дърпане реших да си дам малко почивка да видим какво ще стане.

Работя следните три упражнение
- Wall drill – сухи тренировки срещу бяла стена на 1” от стената
- Jerking drill – прицелваш се обираш мекия спусък и при сигнал дърпаш максимално бързо до 9 м горе долу ги групирам. Таймера не може да засече изстрела
- Зареждаш в цевта , вадиш пълнителя така всеки втори ти е на сухо


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 210 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer