logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 21:30




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Яну 2018, 10:38       Заглавие:  Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 19 Яну 2018, 10:28
Мнения: 1
Здравейте предстои ми закупуване на кно и се колебая между glock gen 3 set I gen 4.Може ли някои да даде мнение от първо лице. :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Яну 2018, 18:41       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
Здравей и добре дошъл във форума, Божидаре!

Сложих темата ти в правилния раздел и си позволих да й променя заглавието, защото твоето беше малко подвеждащо :wink:

Аз на твое място не бих чакал за отговор, а бих ползвал търсачката :tu:

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Яну 2018, 22:13       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 11 Май 2017, 19:31
Мнения: 3
Здр.Какъв модел Глок те интересува 17-19-20-21-31.Моето лично мнение е че щом си избрал Глок няма да сгрешиш.Аз лично притежавам 31 ген 4 и за нищо не бих се разделил с нея каквото и да говорят из форума.Като искаш мнение дай и уточнение за какво ще я ползваш.Има доста написано из форума за предимства и недостатъци на различните генерации.Прочети първо и ако не намериш отговор там тогава пак пиши за да помогнем.Хубава вечер


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Яну 2018, 23:24       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Мисля, че най-вярното решение е да отидеш на стрелбище, където ги има и двата пистолета и сам да прецениш. Просналното ми мнение е, че Gen.4 е по-удачен избор (щом не можем да класираме Gen.5). Успех!

ПП. Предполагам пирането ти се отнася за Glock 17 или за Glock 19, но най-добре ще е ти да кажеш...

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Яну 2018, 00:30       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Юли 2017, 21:21
Мнения: 13
Аз си взех 4генерация в момент в който всички я плюеха и не съжалявам.

_________________
Glock 17 GEN4 SET 9x19
Jericho 941 9X19


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2018, 08:55       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2428
Местоположение: Варна,България
ipy написа:
Аз си взех 4генерация в момент в който всички я плюеха и не съжалявам.


И аз си бях взел....и съжалявам жестоко!

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2018, 09:31       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5271
Местоположение: София
Longbow написа:
съжалявам жестоко
Разкажи, ако ти се пише.

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2018, 13:29       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
Аз също имах 4-та генерация. Служеше ми много добре. Единствено ми правеше проблем когато бързам да "дръпна" ръцете при транзишън. Естествено му трябват и необходимите по "сила" и качество боеприпаси. Като цяло бях доволен от него.

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2018, 14:20       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2428
Местоположение: Варна,България
Absolut написа:
Разкажи, ако ти се пише.


До първите 5000 - няма ядове,а след това стана страшна драма....не можех да изкарам един цял пълнител без засечка. Какви ли не опити правих - смених възвратния механизъм с новия(за тогава),променях ъгъла на отражателя,отварях куката на екстрактора.....нъц,резултата един и същ - комини,комини,комини,дабъл фиид,комини и т.н.

Стрелях с яко напомпани патрони - над 145ПФ(това на състезание с 30 сцени и минимум 450 патрона ) - същата работа.....

Оттогава приключих с Глок...

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2018, 14:23       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
Въпроса, така зададен е ген.3 сет или ген.4
1.купи този, който те кефи. Купи този, който първо спонтанно си решил. Всички умувания и съмнения ще те докарат пак до първото решение.
2.като е сет, по-скъп ли е и трябват ли ти тези сет. неща? Не всеки харесва по-голямата затворна задръжка и ако ще сменяш и мерниците-няма смисъл.
3.ген4 има по-тясна дръжка. Искаш ли наистина по-тясната дръжка, щото ако после ще слагаш приставките на дръжката-няма смисъл.
4.ген.4 изглежда по-добре като нов(по-черен е) ген.3 като стар( не старее)
5.на ген.3 по-лесно се прави спусъка и после по рядко се налага полиране
И двата са "демоде" ,вече има ген.5, а и двата ще ти служат еднакво дълго при еднакво начално състояние. Пък и Глок не е точно пищов с който ще се хвалиш като седнете на барбекюто.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2018, 15:00       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18472
Longbow написа:
До първите 5000 - няма ядове,а след това стана страшна драма....не можех да изкарам един цял пълнител без засечка. Какви ли не опити правих - смених възвратния механизъм с новия(за тогава),променях ъгъла на отражателя,отварях куката на екстрактора.....нъц,резултата един и същ - комини,комини,комини,дабъл фиид,комини и т.н.

Интересно! Подобно нещо съм го виждал в резултат на пълнители /неоригинални/, които побират два патрона повече.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2018, 19:45       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2428
Местоположение: Варна,България
ubboto написа:
Интересно! Подобно нещо съм го виждал в резултат на пълнители /неоригинални/, които побират два патрона повече.


Не,стандартни 17 зарядни пълнители си бяха....оригиналдъ,дет се вика . Единствения тунинг на пистолета - мерници Уорън Тактикъл(вариант Севигни) - без фибромушка..... черни,просташки и ...страхотни ! :-)

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2018, 19:52       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5271
Местоположение: София
Пробва ли да разменяш части с работещ пистолет, за да се разбере от къде точно идва сакатлъка?

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2018, 21:42       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Bojidar89 написа:
Здравейте предстои ми закупуване на кно и се колебая между glock gen 3 set I gen 4.Може ли някои да даде мнение от първо лице. :armed:


Колебанията в случая биха могли да бъдат единствено и само от финансов характер.
Иначе глок....
Все тая от генерациите.
Но все пак съм фен на 3та

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Яну 2018, 21:48       Заглавие:  Re: Колебание между Glock Gen. 3 SET и Glock Gen. 4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1276
"Щом си заделил пари за 4-рка, значи си купи 5-ца !"

Сун Дзъ

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ti6kata и 27 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer