logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 10:42




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Яну 2018, 21:16       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Spurs написа:
ПП. Нямам никакви претенции да имам стрелковия или теоретичния опит на Longbow! Вероятно на тема оръжие, съм няколко обиколки назад... Отговорих просто заради принципа ми на мислене!


Нямам нищо против иновациите,уменията,помощта или акъла....стига да са полезни и на място.
Бистрим тука вече 7 страници,че Глок задължително трябва да се тунингова....особенно УСМ-а,като при това задължително той трябва да олекне....в никакъв случай да стане по-тежък,или да му се промени друга характеристика:да се скъси ресета(това е възможно,дори и с оригиналните части - личен опит),хода му да стане равномерен и еднотипен,без "натягане" и "откачане" ....и т.н.

Да,вярно - повечето "тунинг" части са евтини,но.....само създават илюзорно усещане за подобрение.....нещо,което няма да те/ви/ни направи по-добри стрелци....... както писах малко по-нагоре - имал съм 3 Глока,от три различни генерации....пострелял съм с тия пищови...като цяло...и съм налял немалко пари в нещо,което и аз съм си мислел,че е ми даде някакво предимство....и накрая ВИНАГИ се връщах на оригиналните части и конфигурация.

Та така по темата....

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Яну 2018, 21:23       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Longbow написа:
Да,вярно - повечето "тунинг" части са евтини,но.....само създават илюзорно усещане за подобрение.....нещо,което няма да те/ви/ни направи по-добри стрелци....... както писах малко по-нагоре - имал съм 3 Глока,от три различни генерации....пострелял съм с тия пищови...като цяло...и съм налял немалко пари в нещо,което и аз съм си мислел,че е ми даде някакво предимство....и накрая ВИНАГИ се връщах на оригиналните части и конфигурация.

Е, това подкрепя и моето мнение, конкретно! :-) :tu:

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Яну 2018, 21:30       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Нека размислите и страстите за спусъци, тунинги, стреляне, тендовагинити и мазоли... продължат сега! :happy:

Без Шпората... щото само приказва, а не иде да стреля! :D

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Яну 2018, 21:57       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
ubboto написа:
Нека размислите и страстите за спусъци, тунинги, стреляне, тендовагинити и мазоли... продължат сега! :happy:

Без Шпората... щото само приказва, а не иде да стреля! :D

:confused:
Освен че работя, имам и други ангажмони... PDT_Armataz_01_30 Сериозно това.
Пък и не съм стрелял от толкова време, че просто не знам как ще изглеждам...
И ако не се дразниш че въртя леко главата надясно... :D

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Яну 2018, 22:13       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Spurs написа:
Освен че работя, имам и други ангажмони... Сериозно това.

Успех с начинанията и ангажиментите, като много ще се радвам в най-скоро време пак да се видим в тира на стрелбището! Иначе мисълта ми е, че всичките тези неща... се проверяват чрез стреляне! ФилософИята е до едно време. И че представи и реалност понякога доста се разминават.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Яну 2018, 22:24       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
ubboto написа:
...Иначе мисълта ми е, че всичките тези неща... се проверяват чрез стреляне! ФилософИята е до едно време. И че представи и реалност понякога доста се разминават.

:tu: :tu: :tu:

"In theory, theory and practice are the same. In practice, they are not."
Алберт Айщайн

ПП. Благодаря за пожеланията! :-)

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Яну 2018, 22:48       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Явно са приятни начинания :oops:

Защото мен колкото повече ме гърбят толкова повече стрелям. Както каза едно приятелче имам нужда да си инжектирам ендорфин в хипоталамоса.

Начините са следните
1. Кока не съм фен
2. Фитнес не обичам да се потя PDT_Armataz_01_22
3. Секс - абе с тия деца ужас, но си уговорих среща като ме събуди простата :wink:
4. Стрелянето
5. Сладко и шоколат гледам да ги огранича, че пак станах 90 кила.

Та като съвсем ни предаде простата остава само едно стреляне :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Яну 2018, 23:42       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ееее къде оставяш пиенето и яденето братко по оръжие. 3 хубави бири или 150 грама уиски и малко мезе нарязано. Това е голям кеф. Ти си яж па си вземи два дъмбела да си премяташ. Къде ще ходиш по фитнеси дигай си у вас. Те ти на примоция https://www.sportdepot.bg/bg/product/ab ... wb3J0.html

Язе си взех три, че два по 15 кила са ми леки. Да си ги направя по 20 кила единия. А третата дръжка си я държа за боздуган. Мале с това ако положа некой нема а мръдне. :DD

След като стрелям с Глок 32. 19-ката ми се види, като 22-ри калибър. :happy:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Яну 2018, 19:43       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1081
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Цитат:
Нямам нищо против иновациите,уменията,помощта или акъла....стига да са полезни и на място.
Бистрим тука вече 7 страници,че Глок задължително трябва да се тунингова....особенно УСМ-а,като при това задължително


Не е задължително.
Не и при мен.
Или свикваш или си търсиш извинение.
От флагмана на гранд пауър слязох отново на глок.
Защо ли?
Защото съм сигурен с това оръжие.

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Яну 2018, 19:54       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
delf написа:
Не е задължително.
Не и при мен.
Или свикваш или си търсиш извинение.
От флагмана на гранд пауър слязох отново на глок.
Защо ли?
Защото съм сигурен с това оръжие.


Това беше иронично написано.....

Аз пък имам повече доверие на флагмана на ГП,отколкото на Глок в момента :wink:

И понеже събуди любопитството ми....с какво не оправда доверието ти въпросния флагман?

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Яну 2018, 20:00       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1081
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Основно с непретенциозност, която глок предлага.
Ирония не търся в нищо и в никой.
От 3 месеца си говоря с производителите и си чакам конкретен резултат.
Засега йок.

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Яну 2018, 14:07       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Добре де, Деф така и така темата е за дефекти...може да дефектира всяка система...какво толкова...
Съпорта ясно...един се бави повече друг по-малко...Ок
Дай да говорим сериозно аз ше го купя тоя пистолет...за чарк ще отида до Словения лично няма какво да ги чакам тука...
една справедлива цена $120 мисля е ок...но после...поосле става забавно...ше се запиша в стрелкови клуб Левски любители и не искам да ги мисля по състезанията натоканите стрелци...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Яну 2018, 18:44       Заглавие:  Re: Непрекъснати засечки с Glock17 gen4
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1081
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Направи ги 1000 долара и е твой.
Не съм казал че е дефектен пистолета.
Сгреших че махнах 34ката и ме тресеше носталгията :P

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer