logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 13:15




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Фев 2018, 19:46       Заглавие:  Знаете ли някой който прави подобен вид модификации?
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2018, 19:39
Мнения: 4
Прикачени файлове:
Screenshot from 2018-02-14 19-43-04.png
Screenshot from 2018-02-14 19-43-04.png [ 479.02 KiB | Прегледано 8210 пъти ]
Прикачени файлове:
Screenshot from 2018-02-14 19-43-17.png
Screenshot from 2018-02-14 19-43-17.png [ 361.37 KiB | Прегледано 8210 пъти ]



Знаете ли някой в България който прави подобен вид модификаций?
- портване на слайда
- оксидация на цевта
- промяна цвета на слайда


с Глок 19 съм


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 12:43       Заглавие:  Re: Знаете ли някой който прави подобен вид модификаций?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Що бре мани? Не че е лошо, изглежда върло, но все пак, що бе мани, хеле пък на 19-ка...
Пищоля лют спортист ли ще става или търсиш само визия? В смисъл искаш ли да сменяш карантията и да правиш 3 либри спусък?
Цевъта на снимките е покрита с титаниев нитрит т.е. не е оксидация това което търсиш. Портването може да ти го направи всеки с CNC фреза ако го мотивираш достатъчно с финансов ресурс. Въпроса пак е какво точно искаш. Шарката на пчелна пита, можеш да го постигнеш с гравиране на лазер. Проблема е че много от афтер маркет блоковете, които са напудрени така са произведени за да изглеждат по този начин. При теб със заводските железарии ефекта ще е по-скоро на Москвич със сини пръскалки за чистачките. Отделно от всичките простотии, които изписах до тук, трябва да отчетеш и промяната на тежестта на блока след дялкането и замяната на възвратната пружина с по-силна за да компенсираш и за да запазиш що-годе поведението на пистолета. Ако това ще го носиш, портването ще даде прекрасна възможност на всевъзможен боклук да попадне в пистолета.

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 13:07       Заглавие:  Re: Знаете ли някой който прави подобен вид модификаций?
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2018, 19:39
Мнения: 4
Щото ме кефи бе мани :)
За вътрешностите имам хора, за оптичния тунинг само ми е зор да намеря тук.
Като цяло проекта е само за кеф.

Благодаря за инфото за слайда. Гледам в сащ има готови за по 300-500$ така че май ще трябва да взема готов.

Имаме ли поне човек за титаниевата обработка тук в бг?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 13:31       Заглавие:  Re: Знаете ли някой който прави подобен вид модификаций?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Доколкото ми е известно, конструктивни промени по оръжието е противозаконно да се правят... :roll:
А разрешително за нова цев, си е ново разрешително за КНО...
Ама колкото човеци, толкова и идеи!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 13:35       Заглавие:  Re: Знаете ли някой който прави подобен вид модификаций?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Сиромахчето написа:
Щото ме кефи бе мани :)
За вътрешностите имам хора, за оптичния тунинг само ми е зор да намеря тук.
Като цяло проекта е само за кеф.

Благодаря за инфото за слайда. Гледам в сащ има готови за по 300-500$ така че май ще трябва да взема готов.

Имаме ли поне човек за титаниевата обработка тук в бг?

Щом е за единия кеф, ясно! Работата трябва да се свърши :)
Пуснал съм питане за нитрита. Ще проверят и ще ми кажат. Варианта, който ми предложиха ведна е родиране, но то със сигурност не е толкова трайно като покритие. Имам родиран спусък, бутон за пълнителя и изхвъргач и не са мръднали от както са направени, но при цевЪта има доста повече триене на места и ще стане мазало най-вероятно...
@spurs
Прав си като цяло за промените. Иначе идеята за цевта е да остане същата, само да ѝ се нанесе покритие.

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Фев 2018, 13:53       Заглавие:  Re: Знаете ли някой който прави подобен вид модификаций?
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 12 Апр 2014, 14:13
Мнения: 345
Виж тук:
http://preparati.bg/products.php?id=28# ... AhEfm.dpbs

Във Форума беше пуснат този линк. И бях си го запазил в компютъра.

И аз, като тебе, считам, че оръжието трябва да има индивидуалност.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Фев 2018, 16:43       Заглавие:  Re: Знаете ли някой който прави подобен вид модификаций?
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2018, 19:39
Мнения: 4
slaf4u написа:
Сиромахчето написа:
Щото ме кефи бе мани :)
За вътрешностите имам хора, за оптичния тунинг само ми е зор да намеря тук.
Като цяло проекта е само за кеф.

Благодаря за инфото за слайда. Гледам в сащ има готови за по 300-500$ така че май ще трябва да взема готов.

Имаме ли поне човек за титаниевата обработка тук в бг?

Щом е за единия кеф, ясно! Работата трябва да се свърши :)
Пуснал съм питане за нитрита. Ще проверят и ще ми кажат. Варианта, който ми предложиха ведна е родиране, но то със сигурност не е толкова трайно като покритие. Имам родиран спусък, бутон за пълнителя и изхвъргач и не са мръднали от както са направени, но при цевЪта има доста повече триене на места и ще стане мазало най-вероятно...
@spurs
Прав си като цяло за промените. Иначе идеята за цевта е да остане същата, само да ѝ се нанесе покритие.


Супер мани! Родирането може и веднага да го направя на външните елементи. Всъщност доста ми харесва идеята с акцентите, както ти си направил.


Spurs, да с цевта е доста тегаво законово.
За слайда не ми беше известно, че може да има проблем.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Фев 2018, 18:16       Заглавие:  Re: Знаете ли някой който прави подобен вид модификаций?
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2011, 14:41
Мнения: 942
Местоположение: ДелиорманА
Почвай с ножовката и пилата!После киселини разни...той този "тунинг" е свързан с много други фактори като да смениш всичко с правилната карантия и то от оригинала какво остава ... PDT_Armataz_01_22 а и като видях Глок как всяка втора трета гилза я праща в бързомереца....мани мани PDT_Armataz_01_22 драма голяма...

_________________
Светослав Ефтимов КДС"Аргус"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Фев 2018, 20:48       Заглавие:  Re: Знаете ли някой който прави подобен вид модификаций?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
МодификациЙ не беше ли брат близнак на Тининговий. Пълководци в оръжейното предобряне ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Фев 2018, 18:02       Заглавие:  Re: Знаете ли някой който прави подобен вид модификаций?
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Чисто нов plain slide ще ти струва в US $200. Cutting works-a от $350 до $650 в зависимост от компанията или младежите които ще ти го правят. Шипинга и митническите такси смяташ ли ги, освен ако нямаш кой да ти го донесе лично? Иначе интересен проект. Ще се радвам да видя повече индивидуализирани оръжия в БГ. Успех в начинанието.

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2018, 14:42       Заглавие:  Re: Знаете ли някой който прави подобен вид модификаций?
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2018, 19:39
Мнения: 4
slaf4u написа:
Сиромахчето написа:
Щото ме кефи бе мани :)
За вътрешностите имам хора, за оптичния тунинг само ми е зор да намеря тук.
Като цяло проекта е само за кеф.

Благодаря за инфото за слайда. Гледам в сащ има готови за по 300-500$ така че май ще трябва да взема готов.

Имаме ли поне човек за титаниевата обработка тук в бг?

Щом е за единия кеф, ясно! Работата трябва да се свърши :)
Пуснал съм питане за нитрита. Ще проверят и ще ми кажат. Варианта, който ми предложиха ведна е родиране, но то със сигурност не е толкова трайно като покритие. Имам родиран спусък, бутон за пълнителя и изхвъргач и не са мръднали от както са направени, но при цевЪта има доста повече триене на места и ще стане мазало най-вероятно...
@spurs
Прав си като цяло за промените. Иначе идеята за цевта е да остане същата, само да ѝ се нанесе покритие.



Отоговориха ли ти за нитрита?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ztavi и 36 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer