logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 08:25




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 605 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 41  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Мар 2018, 13:39       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18475
Dorssay написа:
Защото Геле , на въпросния Запад му е през оная работа дали ще сплотява , или няма да сплотява населението на Русия. Резултатите от изборите в Русия бяха известни още преди месеци , (да не кажем години) и отравянето на Скрипал няма да окаже никакво влияние на избора.

Айде сега, Путин /ВРАГЪТ на Запада/ спечели с повече, отколкото му даваха НЕГОВИТЕ социолози. Ти ще кажеш с колко точно процента отгоре, като аз единствено питам, ОТКЪДЕ ДОЙДЕ ТОВА ПОВЕЧЕ?!?! От щаба на Путин в прав текст ти казват, че реакцията на Запада след отравянето на Скрипал е действала СПЛОТЯВАЩО за руския народ, защото "те не познават нашата менталност". А това, дали ще спечелиш с 65% или 76% обществена покдрепа... ИМА ОГРОООМНО ЗНАЧЕНИЕ... и за имидж, и за увереност, и за каквото и да било друго с оглед на по-нататъшното настъпване на руския интерес по света /като в Сирия, примерно/. Именно затова на Путин му беше нужна не просто победа, а СМАЗВАЩА ПОБЕДА!!!


С тази цел Немцов го отстреляха, на Навални му скалъпиха някакво обвинение и въобще не го допуснаха до презизборната надпревара... а на финалния спринт няма да гътнат един чичак и щерка му, за да сложат отгоре ЧЕРЕШКАТА НА ТОРТАТА?!?!? И, тук нямам никакво филсто и фобство... а просто common sense така, както аз го виждам. А дали съм прав или не, това могат да кажат единствено ГРУ, ЦРУ и МИ-6. Ти ако имаш някаква топла връзка с една от изброените разузнавателни централи... аз такава нямам, и съответно разсъждавам единствено върху това, КОЙ ПЕЧЕЛИ от цялата тази работа - отравянето на Скрипал. А и от Георги Марков насам има едно над 10 убийства в Аглия, в които прозира руската връзка. И те ли са дело на МИ-6?!?! А защо на руснаците им е по-лесно да планират и осъществяват подобни операции в Европа, отколкото в Щатите... това, мислим... е безсмислено да го коментираме.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Мар 2018, 13:58       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18475
Dorssay написа:
И ооооо , ЧУДО!!!Дата на публикацията е от 20.02.2018 г. Две седмици преди отравянето на Скрипал ?Добре , но все пак подобни учения се провеждат постоянно и то навсякъде в Света. чудо голямо , просто си е съвпадение.Но като любознателен гражданин все пак искам да проверя , къде са проведени тези учения и откъде се появява това СЪВПАДЕНИЕ с инцидента който ни интересува?Отваряме линк към въпросната Организация (DSTL):

Ами, нормално... в Porton Down, само на десет километра от Солсбъри, ингилизите имат секретна химична лаборатория... и какво странно има периодично командоси да си разиграват там учения?! Все едно нашите да тренират ЯХБЗ около Козлодуй, примерно. Е, и?!?! МИ-6 изнесе от Портън Даун разработка на руски БОВ от Студената война... Джеймс Бонд незабелязано го пренесе на 6 мили с колело покрай командосите... а Тереза Мей лично гътна дефектирал и реабилитиран в Англия руски шпионин, за да настрои Запада срещу Русия... да осигури още някой друг процент отгоре върху изборната победа на другаря Путин... и най-вече, да си обтегне търговските отношения с руската страна.... найс, а?! А ингилизите така или иначе няма накъде да мърдат... ще бучат още някоя друг ден, и ще продължат да си правят алъш-вериша с руснаците.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Мар 2018, 15:51       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4664
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Dorssay написа:
Той ще ме наказва мене хе хе хе ... охлюв атлантически хо хо хо ......
PDT_Armataz_01_26


Държиш се точно като помазан по комунистическо време.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Мар 2018, 19:33       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18475
И, да довършим за Скрипал... след като Путин даде зелена светлина на американците групово да се израдват като на чужда булка срещу "вагнеровци"... самите руски наемници го нарекоха ПИЗДЕЦ :

Изображение


Путьо Маринкин, аслъ като нашата ирландска пастирка... това така брутално да бросаеш едни от най-своите... ДАЛИ НЕ МУ Е УДАРИЛО ПО ИМИДЖА на Вовата, хм?!?! Като аз предполагах, че той ще удари "по погрешка" някоя друга колона с американски наемници в Сирия /което не е изключено да се случи в близко бъдеще/... но просто тук бе предприета друга ПИАР АКЦИЯ и като цяло стратегия:


Гътваме Скрипал така, че хем да е ясно, че ние сме го свършили /с "новичока"/... хем и да няма преки доказателства, че извършителите сме ние. Западът, естествено, се надига и газира... а ние се правим на обидени и обвинени БЕЗ ДОКАЗАТЕЛСТВА!!! Това от своя страна играе сплотяваща роля в руското общество около ЦЕНТЪРА НА ВЛАСТТА /разбирай, Вовата/... и той печели със смазваща преднина пред конкурентите си /тези, които не са отстреляни като Немцов или отсвирени като Навални/.


И, дали Вовата наистина е пиздец или не... това слабо ме брига. Факт обаче е, че е АМБИЦИОЗЕН ПСИХОПАТ... така че тук се присъединявам към патоса на Дорси, с който той завършва постингите си:

Dorssay написа:
А иначе .... Нека Бог да е с всички нас Колеги.Както е тръгнало , ще се наиграем дружно и заедно .........


АМИН!!!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Мар 2018, 02:51       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Dorssay написа:
Както и да е.
Не е "както и да е". Ако беше "както и да е" нямаше да пишеш тея тиради след това...
Аз ти махнах бана. Единственият бан който не съм махнал ден-два след като е слаган беше на един клоун който адвокатстваше едно време на Геле, като че ли Геле е малък и не знае как да използва клавиатура ако иска да напише нещо.

Бана ти беше даден за просташки персонални приказки ( конкретно кой се бил оял и кой - не, и нататъшни разсъждения по въроса), беше просто да ти покаже, че аз поне държа да не се приказват простащини по личен адрес, без значение дали си говорил за мене или си слагал всички "американци" в един кюп както беше твоят случай.

Въпроса е принципен, щото без писани правила в тоя форум, човек трябва да има някакъв усет а ти показваш, че го нямаш за съжаление. Като се трогне някой да събере 5 прости правила на кръст, ще има справедливост за такива ревльовци като тебе дето не ме познават, но приказват кой се бил оял, че и вадят следствени връзки от ужким "факта".

Махнах го за да не ти се наранява много самочувствието и защото пишеш интересни неща, не виждам защо да ви прекъсвам разговорите, от това страдат всички които търсят някакво развлечение в тоя форум, предполагам, що да ги ощетявам заради една селска постъпка...

Сега ти го слагам пак щото явно не си научил урока си. Тея "душевни чикии" и подобни, също така дрънканици от позицията на нараненото ти его, нямат работа тука,
ерго - значи и ти нямаш работа тука, докъто не се научиш да си приказваш по темата и не разбереш защо те банвам.
Незаменими хора няма, тарикат мъж не писка, не реви, пиши си по темите и не разсъждавай какъв съм и т.н.т. щото не ти е работа а и няма да промени нищо, примери тука бол.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Мар 2018, 12:01       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18475
Dorssay написа:
Дали са руснаците виновни ?????Възможно е и да са те. Нагло и безчовечно да се намесят посредата на ученията на тези авторитетни военни сили и държавни лаборатории и да отровят Скрипал насред британския химически полигон . Напълно е възможно и ако нещата са точно така , то е разбираема истерията и беса на английската държава.

Само дето не е насред полигона, а в град на 6 мили от него. И, какво странно има във всичко това... това не мога да разбера!!! Какъв е проблемът, докато СОБТ провежда мащабно антитерористично учение във Враня, примерно... в центъра на София, Пешо да застреля Гошо... който Гошо впоследствие да се окаже някаква странна птица?! Ами, никакъв! Баретите си тренират НА ЗАТВОРЕНА ВРАТА ТАМ НЯКЪДЕ!!! Даже рискът е много по-голям да отидеш и да се изтеглиш след това от мястото на стреляне /щото нали оръжие ще трябва да носиш/, вместо да сипеш на някого нещо в кафето като на Литвиненко, докато спецчасти провеждат учение по ЯХБЗ на десет километра.


Та, да го питам кратко и ясно: Как ще ми попречи мащабно учение по ЯХБЗ около АЕЦ-а примерно на мене, аз да не сипя нещо токсично в кафето или яденето на някого в заведение на центъра на Козлодуй?!?! Да, ако руснаците бяха пуснали БОВ в самата лаборатория на Порт Даун... това вече наистина щеше да бъде "нагло" и "безчовечно". Но дали някой чичак ще лапне "новичока" на 6 или 6 хиляди мили от някаква си там биологична лаборатория... за мен няма никакво значение. А защо инглизите реагират така... ами щото им е писнало сигурно вече да им трепят дефектиралите при тях агенти... на тяхна територия и то! Ти да си поел ангажимент да пазиш живота на някого... и да дойдат да ти го гътнат у вас... едва ли ще ти стане много приятно. И, съответно... намалява вероятността някой друг да повери живота и здравето си в твоите ръце. Както, съответно... с всеки подобен случай намалява вероятността поредният съветски агент да реши да дефектира именно при Кралицата. Което определено не е окей за англичаните в разгара на нещо, което може да се окаже по-сериозно и непредвидимо и от Студената война.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Мар 2018, 16:08       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
И, какво странно има във всичко това...
Геле, има два миризливи момента в тея приказки, че англичаните са виновни батко - първо, никой не прави химически учения с БОВ наоколо, ясно ти е, че като правиш учение с-у терористи, харабийски терористи няма. Това, че тея подразделения са работили с такива вещества не означава, че са ги използвали.
После е много важно от къде идва тази информация. Ако връзката на тея "съвпадения" с отравянето е с руска следа, случаят е повече от ясен, сметам знаеш... :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Мар 2018, 09:36       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2014, 20:35
Мнения: 487
Проф. Михаил Константинов: Фалитът на Запада е НЕИЗБЕЖЕН! Затова искат ВОЙНА!
Предстои тотален и апокалиптичен срив на световната финансова система заради огромните външни дългове, натрупани от държавите. А най- потърпевши от краха й ще бъдат западните банкери. Затова в момента именно те тласкат света към война.
Външните дългове на западните държави общо, по официални данни, са 750 трилиона. А според проф. Константинов, истинският им размер е повече от 1000 трилиона. При това положение световната финансова система ще се срине от само себе си. Но… това ще унищожи банкерите и финансовите „акули“.
Всъщност, държавата с най- големият външен дълг в света е САЩ. По официални данни той е над 30 трилиона долара. Неслучайно точно САЩ са основните инициатори на изострянето на отношенията между държавите в света, при това до предвоенни нива.
Така че, войната няма да е само на територията на Източна Европа, както си мислеше Западът. И както беше през Втората световна война.

Да си спомним, че тогава САЩ и Великобритания предадоха съюзника си СССР, като го оставиха да се бие сам срещу нацистите. Показателно е, че СССР даде близо половината от жертвите в цялата война – над 20 млн. загинали. А САЩ се включиха едва накрая, като видяха, че Червената армия е на път да влезе в Берлин.

Единствената атака по територията на САЩ по време на Втората световна война беше японското нападение над базата Пърл Харбър.

Да, Вашингтон са свикнали да забъркват и да финансират войни, но винаги на чужда територия – първо в Европа, после в Близкия Изток. След войната, финансират и възстановяват разрушенията в сринатите до основи държави. А в замяна слагат ръка върху ресурсите им и ги правят изцяло зависими. Ето на това му се казва бизнес!

http://pazel.eu/591/%D0%BF%D1%80%D0%BE% ... B0-%D0%B7/
Който иска да прочете цялото интервю. Професор Константинов говори нещата, такива каквито са. Независимо, че не са приятни за някои държави.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Мар 2018, 12:58       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 28 Фев 2016, 15:43
Мнения: 995
Касчей Безсмъртни написа:
Проф. Михаил Константинов: Фалитът на Запада е НЕИЗБЕЖЕН! Затова искат ВОЙНА!

Професор Константинов, с цялото ми уважение към неговите знания, се взе много на сериозно и стана специалист по всичко. Има още един типичен „специалист по всичко“ и той се казва Божидар Димитров. Незнам каква е причината за това. Старческа деменция, просто суета или финасова.
Касчей Безсмъртни написа:
Да си спомним, че тогава САЩ и Великобритания предадоха съюзника си СССР, като го оставиха да се бие сам срещу нацистите. Показателно е, че СССР даде близо половината от жертвите в цялата война – над 20 млн. загинали. А САЩ се включиха едва накрая, като видяха, че Червената армия е на път да влезе в Берлин.

Предполагам, че във форума пишат и четат основно млади колеги и такива на средна възраст. Като мен, дъртака, сигурно са единици. Да, обаче ние сме видели малко повече , пък сме и прочели нещичко и подобни твърдения, които са извадени от учебниците по история на СССР, не минават. Някога и аз бях „подкован“ да мисля така. В края на краищата, като се поразровиш в историята виждаш, че си бил манипулиран. Остава ти единствената утеха, че така е станало с по голямата част от народа.
Международното положение грубо казано е натопорчено. Заслуга за това имат, според мен, преди всичко Великите сили и такива, които имат самочувствието да хулиганстват, защото са в компания (разбирай имат за съседи) „физически немощни“ страни.
За глобалните финасови проблеми г-н Константинов е прекалено малък, като специалист и това е видно от генералните му заключения, които без да му пука, ги изпрасква пред телевизионната аудитория.
По съм съгласен с колеги, писали по друг повод, че войни ще има, финасови катаклизми ще има, глад и мизерии ще има, защото това го прави човешката природа. Както любовта, щастието, науката, новите технологии, финасово благополучие и т.н. и т.н.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Мар 2018, 13:54       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 03 Яну 2014, 20:35
Мнения: 487
jaba написа:
Касчей Безсмъртни написа:
Проф. Михаил Константинов: Фалитът на Запада е НЕИЗБЕЖЕН! Затова искат ВОЙНА!

Професор Константинов, с цялото ми уважение към неговите знания, се взе много на сериозно и стана специалист по всичко. Има още един типичен „специалист по всичко“ и той се казва Божидар Димитров. Незнам каква е причината за това. Старческа деменция, просто суета или финасова.
Касчей Безсмъртни написа:
Да си спомним, че тогава САЩ и Великобритания предадоха съюзника си СССР, като го оставиха да се бие сам срещу нацистите. Показателно е, че СССР даде близо половината от жертвите в цялата война – над 20 млн. загинали. А САЩ се включиха едва накрая, като видяха, че Червената армия е на път да влезе в Берлин.

Предполагам, че във форума пишат и четат основно млади колеги и такива на средна възраст. Като мен, дъртака, сигурно са единици. Да, обаче ние сме видели малко повече , пък сме и прочели нещичко и подобни твърдения, които са извадени от учебниците по история на СССР, не минават. Някога и аз бях „подкован“ да мисля така. В края на краищата, като се поразровиш в историята виждаш, че си бил манипулиран. Остава ти единствената утеха, че така е станало с по голямата част от народа.
Международното положение грубо казано е натопорчено. Заслуга за това имат, според мен, преди всичко Великите сили и такива, които имат самочувствието да хулиганстват, защото са в компания (разбирай имат за съседи) „физически немощни“ страни.
За глобалните финасови проблеми г-н Константинов е прекалено малък, като специалист и това е видно от генералните му заключения, които без да му пука, ги изпрасква пред телевизионната аудитория.
По съм съгласен с колеги, писали по друг повод, че войни ще има, финасови катаклизми ще има, глад и мизерии ще има, защото това го прави човешката природа. Както любовта, щастието, науката, новите технологии, финасово благополучие и т.н. и т.н.


Аз не знам колко си възрастен колега, колко и какво си прочел, защото и не цитираш. Факт е, че постоянно разни анонимници твърдят, че реномиран професор и възгледите му не трябва да се вземат под внимание. Типична реакция на разни личности прочели една две прогандни книги. Образованието и титилите на известни и доказани хабилитирани фигури се принизяват, защото образованието вече не се цени. Фактите от историята са факти, независимо от коя книга или учебник се четат.
Сега ще помоля колегата Jaba да ни сподели, по кой предмет е професор математика, история, икономика или просто си дрънка? Въпросът ми е риторичен, защото я ясен отговора!


Последна промяна Касчей Безсмъртни на 28 Мар 2018, 14:15, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Мар 2018, 14:14       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2679
Кое от това което М.К за дълговете казва не е вярно? Земята е затворен система ТОЧКА. Толкоз за непрекъснатия растеж. Икономиката е наука колкото правото и колкото аз съм цигулар. И понеже аз не съм цигулар извода си го правете сами. PDT_Armataz_01_30 .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Мар 2018, 15:02       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
b5202s написа:
Кое от това което М.К за дълговете казва не е вярно? Земята е затворен система ТОЧКА. Толкоз за непрекъснатия растеж. Икономиката е наука колкото правото и колкото аз съм цигулар. И понеже аз не съм цигулар извода си го правете сами. PDT_Armataz_01_30 .

Всъщност, не, че не е истина.
Но, не е цялата истина и не е само истината.
А трите трябва да бъдат заедно, ако ще я гледаме тази пуста истина, зщото иначе се превръща в гледна точка /много често//, а понякога и в откровена пропаганда, особенно когато се цитира, нечия гледна точка..в случая на споменатият професор.
Иначе, за непрекъснатият растеж, е вярно.
Няма такъв.
Точно за това и при тях СЕГА няма растеж.
Има помпене и поддържане, чрез стимули и нов дълг.
Професора казва една истина,но, не цялата и само истината.
Защо прави това, дали нарочно или поради неосведоменост, е друг въпрос.
За мен е по скоро първото, защото помним. ангажимента му към Герб,а Борисов вече се изказа по въпроса за войната. Сиреч обосновава сюзеренът си.

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Мар 2018, 15:32       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3154
jaba написа:


.............. Да, обаче ние сме видели малко повече , пък сме и прочели нещичко и подобни твърдения, които са извадени от учебниците по история на СССР, не минават. Някога и аз бях „подкован“ да мисля така. В края на краищата, като се поразровиш в историята виждаш, че си бил манипулиран. ................


Много познато ми е това чувство за манипулирането и на мене jaba... и аз съм го изпитвал....
не трябва да се забравя, че пред пропагандната машина на СССР, някои хора, като Гьобелс примерно, могат само пасти да ядат и да им носят вода за да им мият краката.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Мар 2018, 15:47       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
b5202s написа:
. Икономиката е наука колкото правото и колкото аз съм цигулар .

""Най голямият тарикатлък на Дявола е, че е успял да убеди хората, че не съществува.""
Цитат от един виден и нарицателен.......икономист. //да не му правим реклама// :-)
Братле, тези управляват света от времето на Филип lV Хубави....и не го правят случайно.
Как мислиш, възможно ли е планктонът да знае кого и по какъв начин храни.
Системата на това се крепи, точно на това, че "крил'ът" не знае и осъзнава.
А и да го осъзнава........:-)

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Мар 2018, 15:59       Заглавие:  Re: "Никой не искаше ВОЙНА - ВОЙНАТА беше неизбежна"@
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4664
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Касчей Безсмъртни написа:
че реномиран професор и възгледите му не трябва да се вземат под внимание


Там е проблема, че Мишо Константинов е САМО реномиран професор по математика. И подобно на Наум Чомски, който е САМО професор по лингвистика, имат наглостта да се смятат че **95% от населението за тъпанари и те са тия дето знаят всичко.


** това е твърдение на Мишо Константинов, когато беше по-млад.

Аз не виждам как дълга ще е причина за война. Войните обикновенно се палят от амбицирани и неразбрани таланти достигнали върха на "знанията" и амбицията.

Намесата на Америка във Първата Световна Война НАПРИМЕР дойде от един професор/президент и който си остави пръстите в Европа и даде възможност на един Хитлер да натръшка света за г--вна.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 605 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 41  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 157 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer