logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 16 Апр 2024, 12:32




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Мар 2018, 22:02       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2658
Изображение
Цена ВИП



Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Мар 2018, 07:59       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Аз съм купувал ППУ от магазин в София на цена 80 стотинки. Намират се ново производство за под лев, не на фиочи вероятно..с ППУ имаше много мазен изстрел без да "рита" пистолета в сравнение със старите руски и БГ. Ако е само за носене се намират и никелирани вариянти за под 200 лв. пак от магазин в София. От личен опит (поне за мен) пистолет плосък и издължен се носи много по-удобно от по-къс с широк затвор. Визирам примерно Глок 30 и ТТ и носенето им във външен кобур. Просто ТТ опира с цевта си в крака и съответно прилепя пистолета до тялото.
P.S Всичко по горе се е мое мнение и не държа да има спор с някой.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Мар 2018, 13:28       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 04 Фев 2016, 10:44
Мнения: 93
Ще ме баннат за реклама на тия пичове вече :-)

50ст парчето, ама кой ги знае как са:
http://www.weapons-trading.com/product_ ... icles=4089


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Мар 2018, 17:12       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Надали ще те баннат.
Цената е без ДДС.
Става 60 ст.
Дали стават....., според мен са повече от добре.
Лошото е че няма как да си ги купиш, освен ако не си магазин....

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Мар 2018, 20:07       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 04 Фев 2016, 10:44
Мнения: 93
delf написа:
Надали ще те баннат.
Цената е без ДДС.
Става 60 ст.
Дали стават....., според мен са повече от добре.
Лошото е че няма как да си ги купиш, освен ако не си магазин....


Защо без ДДС, аз съм си взимал много неща от тях и винаги съм плащал цената обявена в сайта.
Тия 50ст пише, че са за крайни клиенти, за магазин цената е 30ст.
http://www.weapons-trading.com/product_ ... icles=6032

За бана се майтапех, просто им станах фен, защото цените са им добри и само коректно отношение съм видял до сега.
Отделно ако ровиш достатъчно, има попадения, единствено сайта е малко дърварски и бъгав.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Мар 2018, 20:16       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Цитат:
Всички цени в сайта са без ДДС. За покупка на оръжия, предлагани в сайта и части за тях (цеви, затвори, затворни рами и други на режим), е необходимо купувача, да се снабди с разрешение за покупка от служба КОС при МВР.

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Мар 2018, 21:01       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3145
ubboto написа:
tsb написа:
Другия негатив бяха старите патрони за ТТ - имаше някакви партиди дето трещяха все едно стреляш с карабина. Старшината в армията викаше, че барута бил със спиртен забавител, който бил изветрял и затова така рязко гърмяли. Не знам дали е верно.

А за да няма подобни драми... си плащаш си по 1,50 лв. за един брой 7,62х25 ново производство... :punch:; и си свиркаш!
https://metalhim.com/bg/e-magazin/fiocc ... 2-x-25-bg/

Хайде, ако си ловец и носиш ЧЗ-52... тогава разбирам. Но на кинта и петдесет бройката, поне на мен ми иде дебело и неоправдано просто за стреляне.


Напълно съм съгласен с теб, но в армията стреляхме с квото даде старшинката от БП :D :D :D (боеснабдителен пункт, или нещо подобно му викахме - тенекиената барака на полигона от която раздаваха патронете :armed: :armed: :armed: )

Иначе с квото и оръжие да стрелям не бих си играл на хазарт да слагам некви патроне различни от съвременно производство отговарящо на CIP/SAAMI спецификацийте, освен ако не съм на война и оцеляването ми не зависи от ползването на случайно подбрани боеприпаси (надявам се че никога няма да ми се наложи).

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Апр 2018, 18:44       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 28 Май 2016, 19:04
Мнения: 117
Не бих хабил разрешение за тази тесла,все по трудно се намират боеприпаси,а ако се намерят въобще са на цена 0.80 0.90 лв.

_________________
Никола Бикирски СК”Титан”


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2018, 09:10       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Яну 2015, 10:33
Мнения: 122
Corporal написа:
Не бих хабил разрешение за тази тесла,все по трудно се намират боеприпаси,а ако се намерят въобще са на цена 0.80 0.90 лв.

И аз грам не го разбирам- 2018 г., магазини бол, избор бол на модерни олекотени оръжия с голям ресурс за стрелба. Ако е до парите- може да се вземе употребяван с малък настрел, седял предимно в касата, но пак съвременен мнодел...
ТТ и подобни се крепат на стара слава, при положение че до преди 25-30 г. само това е имало, не е било възможно да се прави сравнение с друго, знам ли ?!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2018, 11:29       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Малко офф-топик относно разбирането... ;)
Аз например, миналата година си купих Volvo 960, 1992 г., значи на 25 години беше...
Маниащина, ненормалност, недоумение, емоции... не знам, всичко накуп. За мен колата е 6+...
Може и за колегата ТТ да е по-скоро емоция, отколкото практичност и разум!
Поздрави!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2018, 12:17       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Spurs написа:
Малко офф-топик относно разбирането... ;)
Аз например, миналата година си купих Volvo 960, 1992 г., значи на 25 години беше...
Маниащина, ненормалност, недоумение, емоции... не знам, всичко накуп. За мен колата е 6+...
Може и за колегата ТТ да е по-скоро емоция, отколкото практичност и разум!
Поздрави!

Това Волсо е много удобно! Вози, като параход шо Мисисипи, ама МНОГО ГРОЗНО!
Със задно предаване е. Едно истинско
Волво....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2018, 12:42       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Яну 2015, 10:33
Мнения: 122
Въпрос на вкус казало кучето...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Апр 2018, 13:27       Заглавие:  Re: Мнение за ТТ ?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
andrei p226 R написа:
Това Волсо е много удобно! Вози, като параход шо Мисисипи, ама МНОГО ГРОЗНО!
Със задно предаване е. Едно истинско
Волво....

Само с червеното не съм съгласен! Напротив, красиво е... Класика!
Но, все пак форума е оръжеен, а не автомобилен... ;)

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer