logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 10:18




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юли 2018, 23:11       Заглавие:  Уточняване на критерии временна тема...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18475
Poseidon написа:
ТОЕСТ няма как да се очаква засрани теми да остават да се развиват...ако се допусне това то ФОРУМА ще стане Кенеф.

Че ми изкара думите от устата/ от тази тема... сложи ги в "Правила" и я заключи… демек аз, Посейдона, съм последна инстанция... та, да ти отговоря пак в тази тема.

Идеята за този раздел беше "засраните" теми от Основния форум да се местят тук. Окей. Но дай критерии за "засраност". Щото ако това са ГЛУПОСТИТЕ... в Основния форум, на тема оръжия и боеприпаси… те са в изобилие! И някой, който не е в много в час... влезе да чете мнения тук, за да се образова/ научи нещо… само повече ще се обърка.

Или когато на някой модератор СУБЕКТИВНО не го кефи как се развива дадена тема… марш в "анализаторския".

Моят проблем: понеже ми писна на оная работа от хора, тотално скъсали лентата… реших и публично обявих, че тук много рядко ще се изявявам… мир и любов да има… както и повече форумно пространство.

Иначе за мацка с оръжия, каквито не съм виждал или чувал да има е Бг-то… и която пише, че е от София, България… темата била чекиджийска. А когато американец пусне тема за "социалистическия секс"... е в реда на нещата, окей.

Проблемът ми е точно с тази тема, щото докато се включи Докора БГ... споделих неща за умисъла, които ги има и в Щатите. И хоп, понеже нещата завиха към Щатите… НИЩО ЧЕ НЕ СА ГЛУПОСТИ И СА ПО ТЕМАТА... марш при засраните теми!

Как да е, поредното доказателство… че и на други не им е лесно.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юли 2018, 23:34       Заглавие:  Re: Уточняване на критерии временна тема...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Темата ще остане докато се публикуват правилата в закованата тема горе Правила.
Просто няма друг начин...пускахме теми по модването и стават мазало...
пишат се правила е по тях се десйства...
иначе

ubboto написа:
демек аз, Посейдона, съм последна инстанция...

не съм последна инстанция тук...написал съм, че Правилата се обсъждат ... ето предварителния вариант...участват всички модове...в специална тема...одобри ли се се слагат тука и те така:
Цитат:
1. Проявявайте уважение към всички участници. Не се допуска груб тон и взаимни разправии...
2. Пишете на български език, на кирилица. Забранено е писането само с главни букви или с крещящи цветове с уголемен шрифт. Избягвайте цитирането на дълги мнения. Темите стават тромави.
3. Слагайте линкове към оригинала или посочвайте източника ако Вие не сте авторът.
4.Спазвайте тематичността...отклонения от темите ще се премахват или отклоняват в нови теми. Недопустими са спорове по модераторски решения.
6. Форумът е място за дискусии. Избягвайте чата.
.
.
9.Неспазването на горните правила Ви освобождава от правото да пишете във форума.


после "глупости" може да напише всеки...казвам че Глок с бронебоен е дъбес и не ме интересъва какво мисли Ваньо...е АКО и КАТО се аргъментира ще си променя мнението...случвало се е...

Ако упорствам, но не нарушавам правилата съм си обикновен катил...

иначе НЯМА как субективно мнение винаги ще има...

зависи от мода от схващанията му...демек каквото е модването такъв е и форума...

ако някой мод греши и води форума в грешна посока ...не се съмнявай, че ще му бъдат отнети правата...КАКТО и на всеки Форумист ОБАЧЕ!!!
Сещаш ли се?
Ти получи право да модерираш...ама като изтри сам свои 1200 мнения го изгуби...ама 38ия ти казал еди кво си и затова...ок станалото станало...

да за онова момиче с пистолетите не бях съгласен да се трие...но влязъл Смит махнал темата като чикиджийска ... значи така ше остане...

ако някой не е съгласен има админи Гънмена 38ия и други...пишете им лични...даже препоръчвам...по едно дневно !


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юли 2018, 23:45       Заглавие:  Re: Уточняване на критерии временна тема...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18475
Не, бе, модерирайте си както сметнете за добре… аз не съм улегнал още толкоз, за да се занимавам с тоталише изплискали легена… доколко съм прав или не… също не е тема за обсъждане… и твърдо вярвам, че като не вземам вече отношение по аналитични теми… това ще спести много потенциално форумно напрежение… от наличието на което никой в крайна сметка не печели.

Дразни ме, когато някоя тема като тази за Умисъла в Основния форум… след мое мнение ПО ТЕМАТА и ПОДКРЕПЕНО С ФАКТИ... хоп, в аналитичния раздел! Дето съм хвърлил тухла четворка… и ко праим?! Спираме да пишем по темата, естествено.

Та, принципно съм против местенето на теми от раздел в раздел… ако не е на фокус или не отговаря на форумните стандарти:
- се трият мненията, за които се счита, че не са по темата, като се излагат в синьо съответните аргументи;
- цялата тема се заключва или минава в карантина/ отива в коша.

Щото местенето на засрани теми от Основния форум в този раздел… само размирисва на гадно обстановката за тези, които и за в бъдеще ще споделят и коментират теми тук.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Юли 2018, 23:57       Заглавие:  Re: Уточняване на критерии временна тема...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Дразни ме, когато някоя тема като тази за Умисъла в Основния форум… след мое мнение ПО ТЕМАТА и ПОДКРЕПЕНО С ФАКТИ... хоп, в аналитичния раздел! Дето съм хвърлил тухла четворка… и ко праим?! Спираме да пишем по темата, естествено.


Спецално за тази тема не разбираш ли каква й е целта?

пуснах я за да покажа, че Дред бърка с това в подписа си...даже се учудих, че не я е преместил в Карантината или направо в Кенефа...
мнението ти няма общо с всичко това...но някой твои забележки там в началото са точни и на място...

ubboto написа:
Щото местенето на засрани теми от Основния форум в този раздел… само размирисва на гадно обстановката за тези, които и за в бъдеще ще споделят и коментират теми тук.

Това е естествено...елегентен начин е да се покаже че "анализите" са компромис...не се вписват във тематичността на форума , но ако липсват нещата стават мазало...
Но няма как трябва да се модва и тука...

ДА субективна е преценката КАКВО е засрана тема...и така и ще остане...
ако знаеш по-добър начин кажи го...

и не се обиждай толко...ебаго ...мнение или тема в която си писал от Общия заминала в "анализите"...а какво да кажем за човек натоварен да модва "анализите" :shock: я виж колко са 6 мода се потят денонощно, а активно пищешите са 3-ма :DD


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юли 2018, 00:04       Заглавие:  Re: Уточняване на критерии временна тема...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18475
Poseidon написа:
ДА субективна е преценката КАКВО е засрана тема...и така и ще остане...ако знаеш по-добър начин кажи го...

Няма ядове, както прецените и решите… мен единствено ме дразни това безпринципно местене на теми от раздел в раздел. Стои тема с няколко десетки мнения и няколко стотин преглеждания в един раздел… и извдъднъж - хоп в "анализаторския", последната спирка преди коша.

Иначе нагледно се видя, че от анализите нищо не излиза/ няма да излезе… нормално за Бг-то като цяло, междувпрочем. Един глас от мен, тук да се пише само за оръжия, боеприпаси и стреляне.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Юли 2018, 00:07       Заглавие:  Re: Уточняване на критерии временна тема...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Един глас от мен, тук да се пише само за оръжия и стреляне.

не може да се приеме това. за това е Общия раздел...
да не говорим че има раздели САМО за стрелба и самоотбрана
тука анализираме...
Ако спре да се пише тука или ааадски рядко...значи няма нужда от раздела...и ше се закрие...
Но и НЯМА как да се оставят теми ептен в киреча...като Ваньо срещу Стоянчо или "Жени що не пишете тука"
същото е и ако пишат по-малко от 3ма човека...а често това е точно така
аз ти и Пако сме редовните тука :DD :D и държиме инкяр! Иначе ако останат двама това е чат и ще е нарушение на точка 6 от Правилника...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 182 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer