logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 01:23




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2018, 00:06       Заглавие:  Re: Glock 19 gen4, CZ P-09 или CZ 75 duty
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Колкото и да е индивидуално, по-ергономична ръкохватка от CZ едва ли има направена... :P
И па точно на Глок да е по-добра от CZ... :roll:
Но..., всеки си има собствен усет!
Макар че и аз бих избрал Глок 19, може би Gen 5.
А ако имах и възможност за втори избор - CZ Comact 9x19.
ПП. Разбира се, когато става дума за ежедневно носене.
Между другото имаше и един Sig 232, но калибър 9х17...

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2018, 01:39       Заглавие:  Re: Glock 19 gen4, CZ P-09 или CZ 75 duty
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 24 Ное 2010, 14:34
Мнения: 4034
Местоположение: Orlando, FL
На мен също чз75 ми стоеше криво в ръката, хем тогава още нямах глок, всъщност от магазина се съгласиха да го заменят за един стар полицейски глок 17, имах го около месец, така и ме можа да ми хареса. Като видях че за няколко дена нечистен му се покри с ръжда чукчето, реших да говоря с тях и те си го взеха. Може да е била кофти партида, отвътре на затвора имаше груби следи от фрезоването, все едно някой с ръчна дрелка го беше стъргал.
Глока си ми залепна в ръката, и след чз-то беше скучно точен.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2018, 12:13       Заглавие:  Re: Glock 19 gen4, CZ P-09 или CZ 75 duty
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2011, 22:46
Мнения: 475
Требе си стреляне, на мен примерно глоГ ми хапе кокълчето на палеца винаги...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ivo III и 43 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer