logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 05:00




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Ное 2018, 21:45       Заглавие:  Re: Искрено и лично...по Геле...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Poseidon написа:
Много типичен нашенски батак....просто требва да правиме усилия да се разбираме...Ти си разочарован /с право може би/ и хейтиш яко...оооок...ама виж как младоците бият и побеждават...

Кипнаха ми просто л.ната, след като днес на ниво началници отново пристигнаха въпросителни за това, което съм писал по форумите! Момчетата хал хабер си нямат за какво иде реч… а както и ти самият виждаш, тук вече нито пиша, нито пък и чета… и пак форумна драма, деебиш! Задръжте нещата така там до понеделник, вторник… всички заинтересовани да могат да прочетат 1:1 това, което съм казал/ написал... трийте след това всички мои теми и мнения до последното… тамън да се освободи и форумно пространство… и да се приключва!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Ное 2018, 22:42       Заглавие:  Re: Искрено и лично...по Геле...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Държиме нещата здраво...и до вторник и до по натам...всичко е Ок...
но няма как да се трият мнения и теми...писали са и други участници и такова затриване ще е неуважително към всички...
и си полезен тука...няма какво да обявяваш напускания и прочие...когато ти е кеф пишеш когато не не...
А просто прочети и ти темата...и като се сбиеш с некой /в случая с Бързила / мое да паднеш или да биеш....ама не се оставяй да те сготви...

Внимавай просто накъде отиват нещата...понекога мълчанието има силата на мавашито :D а като се изокаш емоционално е се едно сам се удряш...
разбираш ме...
аз па как се набутах в тази драма ама понеже в другия раздел разделях теми...тази си беше отклонение...са обединихме раздела и ...и ...стана квото стана...

Просто темата от упрека ти към отношението на държавата се извъртя, че младите не стават, което ти не си казал...вижда се...

началниците мое да е всичко ама заеби нали гледат да няма дрязги...а тука едва ли не става точно това...

в една Медия едни служители да рипат срещу други :shock: това няма да го търпи никой ясно е...НО ТОВА НЕ Е СТАВАЛО ТУКА!

ти просто се издразни че не се приело предложението ти за екпанзията...е дееби и егото...то не се прие и моето предложение...и кво?

за зига2020...имаш мнение...стрелец си и ПРИНЦИПНО си прав...

Но казвал съм ти го и пак ше кажа...у нас ако има опасност за охраняван политик то е от самата охрана :DD не се подигравам с момчетата /да уточня, че като гледам как се палят...да не ме причакат там зад ъгъла да ми дообяснят нещата :roll: /

та да разясня - ако мен ме пазят ... ще им забраня да носят глоци...точка...
с патрон в цевта в колите вероятността да ме измаа в гърба с неволен изстрел е големичка...
за това - пищов с чук предпазител и декокер ЕДНОВРЕМЕННО :DD

такива съображения са имали и началниците ...да знаеш

Сикрет сървис пак са със зигове чукове и прочие...е добре по-скъпата версия зиг са ...ама няма какво да се мериме с тях...пари имат...ок което не пречи да ги ребриме по състезанията, като мачета о диреци...и не само тях! не ли?

и не ми е ясно защо пиарите на службите ни не публикуват такива мероприятия...
ето онова момче снайпериста...ми ударил е ок...нека се знае


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 13:52       Заглавие:  Re: Искрено и лично...по Геле...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1023
ubboto написа:
Кипнаха ми просто л.ната, след като днес на ниво началници отново пристигнаха въпросителни за това, което съм писал по форумите!


То па тоя е един началник ...

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 18:19       Заглавие:  Re: Искрено и лично...по Геле...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31405
Местоположение: Sofia
ubboto написа:
Ivo III написа:
ако правилно разбираме това което написа излиза, че твои колеги прочели форума, какво пишеш за тях .. и сега те "дразнят"за което някой от форума е виновен ... за това което собственоръчно си написал ???правилно ли разбираме ?

Не, не разбираме правилно! Някъде към средата на темата ти писах, че няма да успеете да ме вкарате в интрига с момчетата. Та, с всички ходили в Габрово съм се чул днес… никой не е чел темата и хал хабер си няма за какво иде реч… на всички съм я пратил 1:1 да прочетат за какво аджеба иде реч… всички ми казаха: "Всичко е точно, брат"... та, спрете вече да риете л.ната на ниво началници! Не че и аз не мога да си отворя устата и да изприказвам куп нелицеприятни ИСТИНИ... но просто аз с вас нямам какво да деля… нито сте ми в къщата, нито пък на масата… нямаме вече пресечни точки нито във виртуалната реалност, а още по-малко пък в реалната реалност… та, гледайте си вашия бизнес/ далавера… и спрете да се бутате там, където не ви е работа!


фантазираш си нещо ми се струва PDT_Armataz_01_22
грешка е да си въобразяваш, че някой външен ще се оплаква на началниците ти

това какво ти е отношението към колегите ти си е чисто ваша работа
ние тук си изразихме мнението по въпроса в темата и .. толкова, за нас приключи казуса
оставяме фактите да говорят, а те са това което виждаме по медиите, че младите ви кадри се представят все по добре и по добре

колко сте служителите в НСО?
и мислиш, че никой от тях не може да чете в интернет?

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer