logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 17:08




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Ное 2018, 19:23       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2012, 19:31
Мнения: 182
Местоположение: София
Глок 17за 600лв дето го споменах е заминал.Сега разговарях и с оръжейника на СОБТ,че отдавна се познаваме и той даде глас за Глок.От какви пистолети тръгнах,на къде ме отвя вятъра.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Ное 2018, 19:38       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Айдеееее, колега сменяй името на темата, то ясна работата!
Glock rules! :tu: :armed:

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Дек 2018, 23:22       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 05 Фев 2016, 14:57
Мнения: 89
Местоположение: Панагюрище
джерико :armed: :armed: :armed:

_________________
ТТ 1939
JERICHO 941 F 9X19
ZHR 22LR\22WMR


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 00:48       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Яну 2011, 00:39
Мнения: 168
Местоположение: Тополовград
ОбачИ в БГ няма никакви резервни части. две години търсих чисто нов пълнител и около 2000-я изстрел се счупи изхвъргача....и настана мъка......

_________________
Colt Python Elite .357 Rem. Mag.
Beretta 92 Stock 9mm Luger
Ruger Alaskan .454 Casull
S&W .500 ES
SIG Sauer X-Five Black Nugget 9mm Luger
SIG Sauer X-Five Tiger Camo 9mm Luger
H&H "Royal" Double Barrel Rifle .500 NE


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 12:47       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2012, 19:31
Мнения: 182
Местоположение: София
Един колега и инструктор по стрелба притежаващ Глог 19 ме насочи към ЧЗ 75,75компакт или Берета 92 ФС.Същият,като състезател и инструктор по стрелба е недоволен от Глог 19 след изстреляни около 2000 патрона и ще се разделя с него.Така че ще се поогледам и проуча ЧЗ и Берета.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 13:07       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 16 Яну 2007, 19:49
Мнения: 105
От какво е недоволен?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 13:39       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2658
Я кажи пистолета за какво ще ти е?
За носене, за състезания, за касата и за “над камината”


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 15:05       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2012, 19:31
Мнения: 182
Местоположение: София
За носене,касата и вероятно някой ден за работа.За състезания щом досега не съм станал състезател се съмнявам за на пред да стана.Но това не пречи някой ден да се съберем на стрелбище и да попукаме заедно.Доколкото разбрах имало отстъпка за служители на мвр на повечето стрелбища така,че ще може да се възползвате.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 15:17       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1082
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Баце, стига с този ГлоГ, само Глок е!
При нормален настрел джерикото надали ще ти трябват резервни части.
А да го сравняваш с глок също няма как да стане.
Успех!

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 20:07       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5471
onicks, имам чувството, че ключовата характеристика на пистолета, който търсиш, е да бъде купен много на сметка - т.е. осезателно под обичайната му пазарна цена. Гледам търсиш все по такива места, дето продавачите да са на зор - т.е. да са извън нормалните пазарни условия за определяне на цената.

Та в този ред на мисли да ти кажа нещо напред, че да не останеш после разочарован: ако и да има доста продавачи на оръжия, които да са на зор, то продавачи на патрони, дето да са на зор, няма. И ако ще стреляш с този пистолет - повярвай ми - стойността му е нищо в сравнение със стойността на патроните, колкото и на далавера да го купиш - па ако ще и подарък да ти дойде.

С 600 лева, дето са ти бюджета за пистолет, могат да се купят 1000 патрона 9х19 на стрелбище. Аз толкова изстрелвам за 2 месеца. А после?

Ако ще се занимаваш със стрелба, за която ти ще си плащаш, харчът за пистолет е малкия харч в началото. После идват големите пари на минус - тези за патрони. Затова ако си решил да тръгваш по този път - купи си един пистолет, ама такъв, дето да те кефи отвсякъде, па си гърми като пич.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 20:21       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 12 Апр 2014, 14:13
Мнения: 345
То да беше само патрони. Кобури, поне няколко, докато намериш това, което те кефи. Ами смазки, греси.....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 20:23       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2012, 19:31
Мнения: 182
Местоположение: София
Нищо не си разбрал,не бързам с покупката,тя не е на всяка цена,ако изпадне нещо читави ще го взема.За патрони не ме мисли,аз не стрелям по 1000 патрона на 2 месеца.Нито съм състезател,нито инструктор.Но като гледам повечето изстрелват между 50-200 патрона или им писва или закъсват за пари,на други не им преподновявят разрешителното.Оферта си е да го вземеш на- 30-40% от цената.И аз съм купувал нови и продавал на 50-60% от цената,както и в мо нета продавам един револвер.Не се засягай.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 20:27       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2012, 19:31
Мнения: 182
Местоположение: София
Смазки си имам истински,не тия дето ги продават.Относно другите консумативи за Глог се продават най много неща и докато си го направиш отива още един пистолет в аксесоари.Затова и най много се харесва на хората явно.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Дек 2018, 23:30       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2010, 19:28
Мнения: 142
Един глас за Йерихон. (Това Джерико се казва Йерихон и е израелски пистолет.) И ще надживее притежателя си (сега спортист не би се спрял на този модел ...та излишна тема за ресурса). Единствения недостатък е с набавянето на (напълно излишният) допълнителен пълнител (ако няма такъв към оръжието).

_________________
Явор Тодоров
СК Дръзки


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Дек 2018, 21:25       Заглавие:  Re: Sig sauer sp2022 9х19 или Jericho 9x19 мнения
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Аз лично съм се замислил за Глок напоследък и гаранция няма да барна нищо друго освен пластмасовия мерник, ако си избера пистолет с евентуално такъв (чудя се още за модела). Не мисля, че ако човек не е състезател има нужда да пипа нещо по пищова. И изобщо не съм фен на идеята ако ще е за самозащита да олекотявам спусъци, полирам друго и т.н. Ако ще го нося и с патрон в цевта си искам твърд фабричен спусък, за моделите с такъв. Не е ясно доколко си полирал, за да олекотиш нещо и след време да се "предобри" от употреба и да има ЪЦ ко стана сЯ. Ако не се вманиячава човен едно Глокче, фабрично относно цена, качество, поддръжка, надежност лесно за носене и криене е чук...Ся за манияци винаги има хиляди други оръжия....;)
Ся примерно защо имам Макарена, а не Глок..не заради цената просто ги менкам със служебния без да сменям пълнители, кобури и т.н та с цел удобство, та всеки трябва да реши за какво му е КНО и най-често има различни ситуации и оттам един пищов не стига ;)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: SVIREPIY и 28 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer