logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 14:45




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2019, 13:46       Заглавие:  Re: Обиск на улицата за наркотици и незаконно оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Да отплесаме се в закачки и какво е ако полицаите залоупотребяват - това е ясно жалби съд...и прочие и не е това темата..

Тук въпроса е принципен, а разяснението на Геле е объркващо тоест за яснота:

Разхождам се по улицата облечен нормално с раница в която съм напълнил употребявано бельо от гаджето ми ... и се разхождам и решавам диференциални уравнения на ум...нося и лична карта и не нарушавам нищо.

Законно ли е полицай да ме спре с въпрос:

1.представя се и иска лична карта за справка
установява, че не съм издирван и нищо ... и после:

2. иска да ми пребърка раницата

да разбирам ли правилно, че ако видимо не нарушаваш нищо /обществения ред/ си неприкосновен и имунизиран от всякакви проверки?

п.п. Пако заеби тези дилдо милдо...ше преебеш темата , която е компромис и без това по тематичността на форума...и ако не разясни нещата някой адвокат закономерно ще се заключи


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2019, 14:01       Заглавие:  Re: Обиск на улицата за наркотици и незаконно оръжие
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 17 Фев 2019, 05:28
Мнения: 128
Ами без да съм адвокат вече разбрах, че обиск се прави с протокол. Не може всеки дето е избутал школата у Пазаржик да си рови както иска на хората по джобовете. Щото не сме пред входа на стадиона или дискотеката. Ами то по тая логика аз мога да искам пълна финансова проверка на всеки служител в КАТ. И що сержанта с диплома 4.10 от гимназията в Луковит кара 5 пъти по-скъпа кола. От някой с две висши от криминална.

Проверката е висша форма на НЕдоверие.


Последна промяна .357 Magnum на 18 Фев 2019, 14:26, променена общо 2 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2019, 14:12       Заглавие:  Re: Обиск на улицата за наркотици и незаконно оръжие
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Най интересното е, че за над 600 преглеждания, айде 200-та да са от пишещите, никой не сподели как освен мразените, корумпираните, тъпи или кви ли не полицай има и читави....как са се отзовали навреме как са помогнали или други. От само плюещите по полицията всички си мислят, че там работят само буклуци, ама искате или не искате зависите от полицията...ако имате проблем на кой ще се звъни бързо...на тия дето само плюем естествено...хаха баси мисленето българско ....българин съм ама такова племе май няма по свЕто...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2019, 14:25       Заглавие:  Re: Обиск на улицата за наркотици и незаконно оръжие
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 17 Фев 2019, 05:28
Мнения: 128
Темата е за УНИЖЕНИЕТО от ровенето по джобовете ти. Дори родителите не ровят на децата си по джобовете като им поникнат косми по оная работа и станат хора, а не дечурлига.

Не сме нито във военно положение, нито в страна от третия свят като Мексико или Хондурас. За да ни ровят по джобовете разни кибици в метрото. Щото някой простак по веригата с вишо от ВИФ е решил да мачка народеца. Имам доста колеги работили в Германия, където ври и кипи от цигани от Афганистан. И никой не ми е казал, че са му ровили по джобовете. При положение, че ври от цигани по техните улици.

Също така дори в съседна Турция, където имаше военно положение. Никой не рови така масово на децата по джобовете. Питал съм доста хора от там.

Да няма толкова кротък и добър народ. И най вече толкова търпелив. Българите са едни от кротките и смирени народи по света. Нека някой който живее в САЩ или дори Германия. Да каже как се бият по заведенията. Каква измет имат там и как всеки трети БЯЛ не иска да работи дори за 1500 долара или евро. Не познавам българин живял в Европа или САЩ да не казва, че там хората са много по злобни и отмъстителни. Особено германците.


Последна промяна .357 Magnum на 18 Фев 2019, 14:42, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2019, 14:36       Заглавие:  Re: Обиск на улицата за наркотици и незаконно оръжие
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 22 Дек 2006, 20:36
Мнения: 783
Местоположение: София
Спирам...плюйте си плицайте..ама ако трябва помощ, не се чудете от понякога обратната реакция..или по-скоро същата...хаха плюй плюй по масата..па после опа...що така да ям на същата маса. Твойте теми са все за гадните полицай...обещавам да не пиша, каквото и да отговориш...отговорите....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2019, 14:45       Заглавие:  Re: Обиск на улицата за наркотици и незаконно оръжие
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 12 Ное 2018, 14:01
Мнения: 45
Моите 5 ст.
Като стане нещо полицая ти става мама и татко, това че една част от тях са пълни клинчари и са като във вица "те ти палка и пищов, оправяй се" е кофти ама не е само тук това. Аз като родител пък съм съгласен да се джоби, моя тинейджър ще има по-голяма вероятност да попадне на някой дилър на улицата или пред училище отколкото където и да е било другаде. Дразнещото е че в повечето случаи полицията си знае кой какъв е ама на моменти почва да се прави на ни чула, ни видяла. Мен са ме джобили като по-млад къде ли не ...... един път заради някакъв сигнал или бяха объркали нещо ме отведоха направо в конака на Добрич и без да ми обясняват каквото и да е започнаха да ме разпитват на дълго и широко, местната девойка която беше с мен я отведоха в друга стая да разпитват и нея. Аз нямам какво да крия и си знам правата и след час и половина бях навън отново, но така не ми казаха за какво са ме прибрали, бяха заключили колата, а преди това явно я бяха претърсили и почнаха да ми задават тъпи въпроси за едно старо и счупено радио за кола в багажника ........ глупости общо взето ама това е. Като всички ревем за ред и спокойствие ама иначе сме имали права ...... права дръжки, ей го, сега заради тая простотия в Кюстендил или в Нови Искър полицията ще спира наред и ще джоби, това е част от работата им и толкова.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2019, 14:59       Заглавие:  Re: Обиск на улицата за наркотици и незаконно оръжие
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 17 Фев 2019, 05:28
Мнения: 128
Имам само две теми. Тази и за стадото биволи в центъра на Люлин. Защото съм съвестен човек, а не подмазвач или овца. И няма да си трая, когато някой каже: "Епа водете ги на паша." Стадото биволи... Щото за разлика от дебнещите за ляв завой тогава. Аз звънях на пожарната и гражданска защита докато вардих СЕДЕМ огромни бивола да не излязат на булеварда! И не си бих камшика да спасявам света... на левия завой.

Темата е за определно поведение. А не за добри или лоши хора го вършат. Ясно е че изпълняват нечии нареждания. Нека си го кажем както си е изпълняват заповеди. Само как звучи... заповед. Заповядвам!

Никой не си избира пола, цвета на кожата или родителите. Но всеки сам си избира работата. И ако тази работа понякога унижава другите. Проблема не са другите, а избора ни да вършим едно или друго нещо.

Да намериш лошите измежду добрите е доста трудна работа. Но все някой трябва да я свърши.


Въпроса е що се джобят деца и хора с анцузи? PDT_Armataz_01_22 Те ли са лошите бре...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2019, 15:35       Заглавие:  Re: Обиск на улицата за наркотици и незаконно оръжие
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 12 Ное 2018, 14:01
Мнения: 45
Според редица проучвания най-опасните претъпници всъщност изглеждат като всеки нормален човек от средната класа, вдъхващ доверие на всеки .......... до тук с ефективноста при анцузите. При децата съзнанието им може да бъде манипулирано още по-лесно от възрастен и съответно в някой изкривен мозък може да станат чудесно средство за постигане на всякакви извратени намерения ( примери много ). На митницата работят или на случаен принцип (и много рядко улучват) или по сигнал ......... Отделно, че има полицаи минали на другата страна, което е много ама много гадно. Като са ти нарушени правата има си служби за това и вярвай ми, действат доста ефективно, но поговорката "покрай сухото, гори и мокрото" важи и за двете страни.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Фев 2019, 15:37       Заглавие:  Re: Обиск на улицата за наркотици и незаконно оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
.357 Magnum написа:
Въпроса е що се джобят деца и хора с анцузи? PDT_Armataz_01_22 Те ли са лошите бре...

Ясно...темата всъщност е защо се търпят такива, като тебе във форум и защо се търпят такива, като мене, дето търпят такива, като тебе...
първото е заради демокрасито...а второто е поради липса на кадри PDT_Armataz_01_22
реално нещата са изясниха и отиваме към словоблудстване...заключва се темата за 25 години...и следващото поколение ще я отключи да види докъде е стигнало с...нещата :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 37 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer