logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 24 Апр 2024, 22:22




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 13:51       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2662
Мъка, мъка и до мъката ........тъга.
Успех

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 17:53       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
ti6kata написа:
Мъка, мъка и до мъката ........тъга.
Успех

Направихте от мухата слон, щото някой нарочно написал "трАба" или "цеФка". А ако извадя лупата и почна да коригирам произволно избран малко по-дълъг пост на някой, който все пак се стреми граматически правилно да се изрази... имаш ли идея, колко червен коректор ще има?! Бая! За дълго мнение на 100% граматически издържано... аз поне не се сещам/ а понякога ми е мания да гледам точно тези неща, нали все пак това ми пише в дипломата... без значение, че от "звученето" ми в момента определено не си личи.

Освен ако не е мнение, съставено от едно единствено просто изречение - каквито се намират бол. Иначе да има или няма ЖАРГОН в изразяването... да преценят модовете, или пък пусни/ пуснете анкета - така ще бъде най-демократично.

Да има ли няма "Златен фонд" на форума... да решат старейшините... лично на мен просто ми се струва окей ценните мнения през всичките тези години... да бъдат събрани на едно място. А не да ровя за постовете на Жоро Топалов половин година назад... а за тези на Дреда - 10 години назад.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 18:40       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2662
Геле, ти като какъв надраска такива обширни постове?
Тази моя молба за правилно изписване на една дума беше раздута в тема от Посейдон.
Явно има някаква надпревара в количество постове и нови теми.
Забелязвайки обаче как на някои потребители им се прави забелвжка за липсата или грешно използване на “Й” и заместването на букви с цифри, предполага от същите “коректори” да използват и те правиписа /поне/. Хайде със здраве и тази тема може да се изсипе в американския сървър.
Поредното словоблудство.



Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 18:52       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
ti6kata написа:
Геле, ти като какъв надраска такива обширни постове?

Като бай хОй… :happy:, проблем?! :roll: Анализата я закриха, смислените оръжейни постове в последно време на пръсти се броят… та само до "и" и "й" го докарахме… и не че има лошо да има и такива теми, просто не мисля… че точно тук им е мястото… освен ако не иде реч за граматичното тълкуване на някоя друга законова норма. За осталото, "ч" да се замества с "4"... или "ш" с "6"... не си спомням… не съм попадал и на маймуница… което, да, вече наистина може да се тълкува като признак на неуважение. Както е и неуважение язвителен коментар съставен от едно единствено просто изречение… под някое дълго и като цяло добре аргументирано мнение.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 19:02       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2662
ubboto написа:
ti6kata написа:
Геле, ти като какъв надраска такива обширни постове?

Като бай хОй… :happy:, проблем?! :roll: Анализата я закриха, смислените оръжейни постове в последно време на пръсти се броят… та само до "и" и "й" го докарахме… и не че има лошо да има и такива теми, просто не мисля… че точно тук им е мястото… освен ако не иде реч за граматичното тълкуване на някоя друга законова норма. За осталото, "ч" да се замества с "4"... или "ш" с "6"... не съм попадал и на маймуница… което, да, вече наистина може да се тълкува като признак на неуважение. Както е и неуважение язвителен коментар от едно просто просто изречение… под някое дълго и като цяло добре аргументирано мнение.



Ето, написано по този начин 'хОй' е разбираем хумористичния елемент. :)
Хайде сега ти , като един интелигентен човек да се замислиш защо изчезнаха смислените оръжейни постове.
Няма нужда да ми отговаряш. Отговори сам на себе си.
Пак да кажа ПОВТАРЯЙКИ.Тази тема бе раздута от потребител, на когото егото пречи да каже 'ДА СБЪРКАХ', и започна да вади от сто кладенеца вода. :)
Относно хората със смислени постове. Те и сега пишат и споделят ценен опит натрупан с личните проби и грешки.Просто са се отказали да използват тази платформа.Пак защо ли?
В този живот има повече от едно мнение и предстяш ли си не винаги нашето лично е вярното.Ако не се вслушваме си оставаме Началници или просто бързаци в една или друга дисциплина.

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 19:07       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ti6kata написа:
Тази моя молба за правилно изписване на една дума беше раздута в тема от Посейдон.
Явно има някаква надпревара в количество постове и нови теми.

Точно като в държавата и политиката е и тука...

пускаш забележка в тема за заглушители как се пише тръаба.

има две положения:

1. трие се веднага като се види...това е спам
2. отклонява се в тема /която е редно сам да пуснеш/ и се разисква...
вместо това да се оцени...словоблудство било...мука била...

да не пиша мука а мъка...да пиша ще, а не че...и наистина малоумости от мухата слон...
като е разговорен дебата е едно...като е нещо официално е друго

ако не е нещо фрапантно правописа да се закачаш за това си е само по себе си словоблудство...
мука било ...успех пожелаваш...ами мерси

ами занапред режима на Пол Пот, че ти се види лабав, Тише :tu: и ше завалят теми, че се трие спама..

има тука пример...един младок е в спортните секции знаете го с младежи се занимава...еми той е неграмотен напълно!
едно изречение без правописни и то няколко грешки не може да напише ама е направил мнооого повече за спорта от мене дето знам къде се слага тирето ебаси...и от тебе Тише е направил мнооого повече...
та така
е Да требва да учи...ама айде поогледай се за прЕоретете

Угодия няма затва правила има...
и темата заминава под карантина...

сбъркал съм бил...бати наистина има много мъка по тоя свет...
а когато наистина сбъркам признавам моментално!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 19:16       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2662
Щом има правила, тогава ги спазвай! :)
Пускай теми, набирай 'Точки', бъди ВЕЛИК.
Относно 'Младежа' занимаващ се с деца ........ за него или добро или нищо ...... или цялата истина / добри и понякога лоши моменти/, ама пък ти колко си далеч от него :):):)
Спирам да се мъча да ти отговарям на коментарите.Не си заслужава да хвърлям думите си на вятъра.
п.п. Тоя форум не беше ли 'демократичен' ,а на 'началника' му се иска да надмине Пол Пот :):):)

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 19:31       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
ti6kata написа:
Хайде сега ти , като един интелигентен човек да се замислиш защо изчезнаха смислените оръжейни постове.Няма нужда да ми отговаряш. Отговори сам на себе си.

1. Защото срещу хората, които се занимаваха да пишат такива като "бъфалото"... се изля толкова завист и помия… че вместо да образоват аудиторията по теми свързани с оръжейната тематика… на тях им се наложи приоритетно да си чистят името.
2. Защото след написаното на правна тематика като Дреда… щото и други разбират, само че той единствено се занимаваше да обяснява дълго и напоително кое, как и защо/ както и Ритъра… все се намираше някой, де хал хабер си няма от правото… да "мисли" и да спори с него.
3. Защото всичко, което се предлага без пари - в БГ-то не струва нищо! Тъпа народопсихология, и това е!


п.с. По темата за 3-ти март… споделено ми наскоро от един умен турчин: "Вас 500 години сме ви управлявали… като за цялото това време не успяхме да ви научим да си миете гъзовете, а не само да ги бършете… и да не гледате на другите в канчето." Това от своя страна води до тежка комплексарщина… и куп други нелицеприятни проявления на личността… в резултат на което, без твърда модераторска ръка не става! Духналите гарнитурите пък са съвсем отделна тема... но и те като се запънат да спорят и да налагат гледната си точка... също става мазало. И всичкото това, на база една мижава представителна извадка от 100-130 активни потребители на ден.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 19:39       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2662
Ето, в този ти пост,Геле, се четат доста истини.Причините да се стигне до тях обаче е проблема и той се крие точно в комплексарщината на българина и самочуствието без покритие.
Докато обаче сме в позицията 'шефе ,твойта терца бие мойто пеесе' ще е така :

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 19:59       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Добре олабете парата тука...забравям, че на всеки 3-4 месеца изпадаме в кензис...

иначе Геле Прав си, НО когато избереш да пишеш във форум СВОБОДНО ще срещнеш всякакви...така и с Дред с Бъфало и с всички...и да ептен уродските неща се трият, но не може да се трие опонент, само защото опонира!?
Разбира се по нашенски в случая с Бъфало всички в споровете се оттеглиха омерзени...ми такава ни орисията

или трябва форума да е специализиран като Т клас с хипер модерация или трябва когато човек знае доста над другите да пише книги, научен труд... дисертация или блог поне...

Модериране до такава степен е невъзможна и нелепа ...само Тишо ше го триеме за да му намалиме муката... :DD

ха ха споко Тише знаеме се... PDT_Armataz_01_22
ubboto написа:
"Вас 500 години сме ви управлявали… като за цялото това време не успяхме да ви научим да си миете гъзовете, а не само да ги бършете… и да не гледате на другите в канчето."

това е яко и ще е следващия подпис на Витан...залагам 50лв срещу Геле...че до седмица Витаня го е курдисал в подписа си. Загубя ли ше взема патрони и наема калак за нов дрил :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 21:35       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ti6kata написа:
Ето, в този ти пост,Геле, се четат доста истини.Причините да се стигне до тях обаче е проблема и той се крие точно в комплексарщината на българина и самочуствието без покритие.
Докато обаче сме в позицията 'шефе ,твойта терца бие мойто пеесе' ще е така :

Значи аз съм сгрешил с перфектния израз "траба" за да подчертая американските фантазии по заглушаването на свръхзвук...

А ти имаш ли представа КОЛКО правописни грешки имаш в горния цитат?
-кавичките са щайга...
-пауза след точката няма !? Не може де се лепи така ново изречение за точката.
-запетаята не се поставя никога така:
ааа,аааа
ааа ,аааа

а така:
ааа, аааа !!!

- "самочувствствието" е писано на пияно...и колко са още?

Но ти с тоя полуграмотен от правописна гледна точка пост ИЗИСКВАШ да се оправил правописа във Форума PDT_Armataz_01_22

и изобщо ветар те вее на бела кобила...в едно съм сигурен де:

- българин си до 18то коляно :punch: ... а след този ми пост ще се ограмотиш :tu:

п.п.
Ако напиша "вятър" и "бяла" горе, иронията намалява с поне 14%...и те така


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 22:00       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2017, 15:25
Мнения: 725
Опичайте си хубаво акъла, че вече за три правописни грешки отнемат оръжието.

_________________
Румен Георгиев
КДС "Аргус" - Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 22:37       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2662
Poseidon написа:
ti6kata написа:
Ето, в този ти пост,Геле, се четат доста истини.Причините да се стигне до тях обаче е проблема и той се крие точно в комплексарщината на българина и самочуствието без покритие.
Докато обаче сме в позицията 'шефе ,твойта терца бие мойто пеесе' ще е така :

Значи аз съм сгрешил с перфектния израз "траба" за да подчертая американските фантазии по заглушаването на свръхзвук...

А ти имаш ли представа КОЛКО правописни грешки имаш в горния цитат?
-кавичките са щайга...
-пауза след точката няма !? Не може де се лепи така ново изречение за точката.
-запетаята не се поставя никога така:
ааа,аааа
ааа ,аааа

а така:
ааа, аааа !!!

- "самочувствствието" е писано на пияно...и колко са още?

Но ти с тоя полуграмотен от правописна гледна точка пост ИЗИСКВАШ да се оправил правописа във Форума PDT_Armataz_01_22

и изобщо ветар те вее на бела кобила...в едно съм сигурен де:

- българин си до 18то коляно :punch: ... а след този ми пост ще се ограмотиш :tu:

п.п.
Ако напиша "вятър" и "бяла" горе, иронията намалява с поне 14%...и те така


Хахахахахахахахахахахахаха, човече ти ли ще ми говориш за правописни грешки ?
Я си виж постовете!!!!!!!!!!!
Аз съм като академик по българска филология сравнено с теб !!!!!!!!
Хайде, изходи се и в тази тема с модераторски финиш и да се свършва.
Кобилата, дето хвърля къч в тоз форум е само една и е от породата морско конче.
Забрави, че съществувам!!!!!!! Тичкай си на воля!!!!!
Пък аз ще продължавам да се ВЪЗХИЩАВАМ на блясъка ти.
Със здраве

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 22:43       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Преди да замине този отдушник в карантината ...признай, че ме харесваш, Тише! :tu:
просто ти се иска да се пробваш да си дебатираме... :tu:

тц шанс нямаш...виж нещо на стрелба ше ме умориш ...признавам!

Поста горе ти е много неграмотно правописен брат...огледай го...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 22:45       Заглавие:  Re: Правопис...произношение...звучене...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2662
Гледам го и се пиша като теб. Признавам си ....... принизих се до твоето ниво
Ти печелиш. Позравления!!!!!!!

п.п. а ти си огледай твоя пост ;)

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ritter, Viceroy и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer