logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 13:53




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 22:31       Заглавие:  За нещата...отклонена тема
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Absolut написа:
макар и да може да правим джепане в домашни условия, не можем да го тестваме в работилницата.

Е Жорж и ти попресоли манджата...каква ли е тази работилница в която може да изрежеш четри патрона .308 или тежък снайпер за тест, на новата навеска релод :roll:

п.п.
служебно:
Поздравления за Геле и Драката! :tu: така, като се дърлят читателския интерес скача с над 60% ...даже виждам ай пита от Русия...
ако така я карате ше избачкаме форумна награда нещо... PDT_Armataz_01_22
тези закачки ще бъдат изтрити! Драка, тука се влиза без каска...нали сме се разбрали...търсиш конфликт умишлено...тц не се праи така!
а на Сливница или в Джунглата каска жилетка и напред! :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 22:49       Заглавие:  Re: Отнемат оръжие ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Poseidon написа:
Absolut написа:
макар и да може да правим джепане в домашни условия, не можем да го тестваме в работилницата.

Е Жорж и ти попресоли манджата...каква ли е тази работилница в която може да изрежеш четри патрона .308 или тежък снайпер за тест, на новата навеска релод :roll:

п.п.
служебно:
Поздравления за Геле и Драката! :tu: така, като се дърлят читателския интерес скача с над 60% ...даже виждам ай пита от Русия...
ако така я карате ше избачкаме форумна награда нещо... PDT_Armataz_01_22
тези закачки ще бъдат изтрити! Драка, тука се влиза без каска...нали сме се разбрали...търсиш конфликт умишлено...тц не се праи така!
а на Сливница или в Джунглата каска жилетка и напред! :tu:



далеч сте от истинските неща
:-)
иначе постоянно под вода хааха


искам твоя снимка с онова бул президенте
.....до тогава мълчиш

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 22:55       Заглавие:  Re: Отнемат оръжие ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ken6iro написа:
далеч сте от истинските неща


Ако бях близо до тези неща...щях да съм до тебе и да си пазиме гърбовете...

Тц нямам понятие от тези неща, но ако е наложи тука дома...нещата ше се променят кардинално!!! И тогава ти ще си ми началник :tu:

Всичко това не пречи да седиме на една маса в цивилизацията...Но ще ме накараш и аз да дойда на Сливница...и все ше те прецакам на некой дрил и е тогава не ми се мисли кво те чака тука :DD

А заяжданици заради заяжданици ше се трият наясно си...ако касаят други членове тук...а с мене може сичко
ken6iro написа:
искам твоя снимка с онова бул президенте
.....до тогава мълчиш

веднага и то видео не снимка...орязано е обръщането насметох малко цевта...и забравих че требва да са по три...не се брои за бул президенте, но това е първия опит...
нали не мислиш , че ше почна усилени тренировки да намаля времето от 28сек на 26сек... :DD но представа да имаш...
признай че се впечатли от релода! 8)
https://www.youtube.com/watch?v=h149-mkNW9o


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 23:00       Заглавие:  Re: Отнемат оръжие ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
;) :joke: :joke: :joke:
Poseidon написа:
ken6iro написа:
далеч сте от истинските неща


Ако бях близо до тези неща...щях да съм до тебе и да си пазиме гърбовете...

Тц нямам понятие от тези неща, но ако е наложи тука дома...нещата ше се променят кардинално!!! И тогава ти ще си ми началник :tu:

Всичко това не пречи да седиме на една маса в цивилизацията...Но ще ме накараш и аз да дойда на Сливница...и все ше те прецакам на некой дрил и е тогава не ми се мисли кво те чака тука :DD

А заяжданици заради заяжданици ше се трият наясно си...ако касаят други членове тук...а с мене може сичко

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 23:25       Заглавие:  Re: Отнемат оръжие ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Poseidon написа:
признай че се впечатли от релода! 8)
https://www.youtube.com/watch?v=h149-mkNW9o



хабиби идеален си.... и попадения ако имаше......

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Мар 2019, 23:37       Заглавие:  Re: Отнемат оръжие ...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
с тоя автомат /конкретно/....може да стреля и невежа. Попадения се получват...но по-важното е друго...
Мога да издействам да го разгледаш лично и тестваш, Драка....е ще дадеш там некой лев наем за теста :roll: , но да видиш как с малко ъпгред се получава много /тази ложа не влиза в това обаче - според мен де/
бахти отклонението ще отиде в нова тема ...тука ше оставим за отнемането и глобите да следим нещата


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Мар 2019, 10:22       Заглавие:  Re: За нещата...отклонена тема
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 06:57
Мнения: 1361
Poseidon написа:
...даже виждам ай пита от Русия...

заради раздела релоудинг ще има силен интерес и за напред.
Два месеца от както е разрешен релоудинга и взеха да се чупят разни неща......, дето преди си работеха без проблем. Нищо което да не ни е неизвестно на нас....... :-) , и те ще си го извървят тоя път.

_________________
Живко Антонов
СК "Shotgun Masters"
Тяжело в деревне без нагана.
И с наганом - тоже тяжело.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ickata671 и 50 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer