logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 07:14




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Май 2019, 15:28       Заглавие:  Re: Преднозарядни оръжия ред на придобиване и ползване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
TheWhiteMan написа:
Демек, хората имат желание да помогнат.. а не да направят на някой мръсно, или да взимат рушвети. Надявам се разбираш къде е разликата..

Разбирам ...така е...просто познавам родени малоумници и се паля понякога...
Но я да видим и от тяхна гледна точка...ако си служител нормален човек, а не грешка на Природата...
Ти си добронамерен и интелигентен разбран човек обаче виж им заплащането?
малко е наистина може всичко да е но за тази професия малко се плаща у нас ...деца има...семейство заеми...изплаща апартамента...

как да е добронамерен като ме види, че съм сбъркан и почна да го уча ТАМ на място, че ТРЯБВА да се пълнят компенсаторите с грес...

И какво става...просто обстоятелствата го принуждават да ме дръпне настрани и да каже:
- сила си...няма какво да стреляш дай тука 300лв и минаваш...е ако не платиш няма да минеш никога!

Е именно там НЯМА условия за такива обстоятеслства и нещата са различни...

--------------------------------------------
егати се отнесохме...темата беше за кремъклийте, но е изяснена законово...ще трябва да се заключи тази и като купя да пусна нова тема...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Май 2019, 16:21       Заглавие:  Re: Преднозарядни оръжия ред на придобиване и ползване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
ubboto написа:
Не те ли кефи иначе поетапното връщане на плановата икономика... пак за петилетка и то?! А това законодателно да си гарантираш оборот от минимум един милион лева годишно - светилата в нАуката могат само да гледат и да се учат!


То връщането е отдавна. На всеки "Х" години смяна на касовите апарати, смяна на документи, смяна на рег. номера, 30 год. договори за преференциално изкупуване на зелена енергия на постоянно повишаващи се цени, на всеки 2-3 години нови учебници (на щерката по английски всяка година са нови), задължителни помагала по различни предмети (някои абсолютно безсмислени и безполезни), смяна на униформите в у-ще снови и по-скъпи.
Аз имам едни машини, за които плащам всеки месец такса "абонамент" за нищоправене, ГТП ежегодни (на запад за новите коли е веднъж на 2 или 3 год. до достигане на 5 год. възраст на колата), всяка година се събират едни пари за "измервания" на търг. обекти-шум, осветеност, запрашеност, заземление...
И така до края на света.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: kristoG, user- и 32 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer