logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 18:37




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 16:51       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
zaza1_zaza1 написа:
rosen71 написа:
.357 Magnum написа:
Аз чувство за хумор си имам и то много. Ама да се ебавате нон стоп с полицията вие не знам какви хора сте. Не виждате ли, че взимат заплати колкото една продавачка в мола. А бичат с кубинките в жегата и събота и неделя. Вместо да сте радостни, че има хора които за 1000 лева са готови да работят вечер и по празниците. Вие искате от тях да оправят държавата. Ами държавата сме всички ние не само те. Какво може да направи повече от теб и мен един сержант или млад офицер от полицията. Нищо не може. Ходи по сигнали да задържа крадци и побойници после съда ги пуска. И това е. Работа, живот. Ако ги няма тях ще почнем да се тререм през час като в дивия запад. То едно е бъзик, ама то вашето е майтап на гол задник.


Пацо, успокой топката.
Никой не се ебава с полицията.
Освен това, поне аз не знам някой насила да е държан да работи там. Ако стои там за 1000 лв., работи нощем и по празниците, значи така го устройва, и съвсем съзнателно е направил своя избор.
Един сержант или млад офицер може да направи това, което мога и аз и ти. Не ни харесва-напускаме.


А какво ще стане, ако всеки полицай направи това?
Не мислите ли, че има и полицаи, които служат за да помагат и искат по време на смяната си, да извършат нещо добро, за да се приберат удовлетворени и използват малкото си свободно време и лични средства, за да имат добра подготовка?

Същото е във всички професии ......... срещат се и кадърни. Драмата е в това, че за разлика от един чистач, продавач в магазин, дори и музикант слабата подготовка няма да навреди на човешки живот. НО, лекар, учител, архитект, полицай, пожарникар .............. това е недопустимо.
Изключвам това, че някои са в тези структури само за “да се пенсионирам млад”


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer