logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 09:12




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 08:46       Заглавие:  Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1021
http://news.bnt.bg/bg/a/predotvraten-e- ... -v-plovdiv

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 08:47       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1021
Интересно дали е истина или поредния PR за службите

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 08:49       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1021
И в БТВ
https://btvnovinite.bg/bulgaria/predotv ... ovdiv.html

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 09:25       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 10:55
Мнения: 3081
Местоположение: София
16- годишен.
Намерили са несглобена бомба... :shock: :punch:

_________________
Андрей Николов

http://shop.olight.bg
http://olightbg.blogspot.com/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 11:16       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
А като се сетя, че офисният планктон в Брюксел забрани 30-зарядните пълнители след теракта в Париж (когато едни арабески търчаха с АКМ-и и стреляха по улиците).

Невероятна тъпня! Ще се борим с тероризма в ЕС, като ограничим законопослушните граждани до 10+1.. ужас-ужас. :stres: Те терористите са такива изтънчени джентълмени, че също ще минат на къси пълнители, може би на 5-зарядни, м? За авт. огън въобще и дума не обелвам..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 13:02       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
TheWhiteMan написа:
А като се сетя, че офисният планктон в Брюксел забрани 30-зарядните пълнители след теракта в Париж (когато едни арабески търчаха с АКМ-и и стреляха по улиците).

Невероятна тъпня! Ще се борим с тероризма в ЕС, като ограничим законопослушните граждани до 10+1.. ужас-ужас. :stres: Те терористите са такива изтънчени джентълмени, че също ще минат на къси пълнители, може би на 5-зарядни, м? За авт. огън въобще и дума не обелвам..


Спокойно! Нашата милиция ще ни пази :):):)
https://www.youtube.com/watch?v=Qm9ifur76R8

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 13:29       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 17 Фев 2019, 05:28
Мнения: 128
И какво общо има полицията с психичните проблеми на това момче? Всеки ден по някой луд се самоубива, понякога агресията се насочва и навън. Дори да се следи всеки човек нон стоп какво търси в интернет. Това не може да спре някой психически болен да почне да гази с колата наред или да запали нещо.

Пак политика, пак подигравки срещу хиляди отрудени хора с 1000 лева заплата работещи и вечер и на празниците. Наистина повече няма да вляза тук и то не заради убото. Той си е пич човека. Но е такива като вас накрая ще се избият сами от яд тука. И тогава ще ни приберат на всички тръбичките както казва Хосето.

Ако не от приличие поне малко не се ли усещате, че и шефове на МВР четат тук и с тая омраза към тяхната работа наистина ще ни приберат тръбичките накрая.


Последна промяна .357 Magnum на 08 Юни 2019, 13:34, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 13:32       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
.357 Magnum написа:
И какво общо има полицията с психичните проблеми на това момче? Всеки ден по някой луд се самоубива, понякога агресията се насочва и навън. Дори да се следи всеки човек нон стоп какво търси в интернет. Това не може да спре някой психически болен да почне да гази с колата наред или да запали нещо. Пак политика, пак хейт срещу хиляди отредени хора с 1000 лева заплата. Наистина повече няма да вляза тук и то не заради убото. Той си е пич човека, но е такива като вас накрая ще се избият сами от яд тука. И тогава ще ни приберат на всички тръбичките както казва Хосето.


Пацо, успокой се ....... открий чувството си за хумор ;)

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 13:43       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 17 Фев 2019, 05:28
Мнения: 128
Аз чувство за хумор си имам и то много. Ама да се ебавате нон стоп с полицията вие не знам какви хора сте. Не виждате ли, че взимат заплати колкото една продавачка в мола. А бичат с кубинките в жегата и събота и неделя. Вместо да сте радостни, че има хора които за 1000 лева са готови да работят вечер и по празниците. Вие искате от тях да оправят държавата. Ами държавата сме всички ние не само те. Какво може да направи повече от теб и мен един сержант или млад офицер от полицията. Нищо не може. Ходи по сигнали да задържа крадци и побойници после съда ги пуска. И това е. Работа, живот. Ако ги няма тях ще почнем да се трепем през час като в дивия запад. То едно е бъзик, ама вашето е майтап на гол задник.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 13:50       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
.357 Magnum написа:
Аз чувство за хумор си имам и то много. Ама да се ебавате нон стоп с полицията вие не знам какви хора сте. Не виждате ли, че взимат заплати колкото една продавачка в мола. А бичат с кубинките в жегата и събота и неделя. Вместо да сте радостни, че има хора които за 1000 лева са готови да работят вечер и по празниците. Вие искате от тях да оправят държавата. Ами държавата сме всички ние не само те. Какво може да направи повече от теб и мен един сержант или млад офицер от полицията. Нищо не може. Ходи по сигнали да задържа крадци и побойници после съда ги пуска. И това е. Работа, живот. Ако ги няма тях ще почнем да се тререм през час като в дивия запад. То едно е бъзик, ама то вашето е майтап на гол задник.


Пацо, успокой топката.
Никой не се ебава с полицията.
Освен това, поне аз не знам някой насила да е държан да работи там. Ако стои там за 1000 лв., работи нощем и по празниците, значи така го устройва, и съвсем съзнателно е направил своя избор.
Един сержант или млад офицер може да направи това, което мога и аз и ти. Не ни харесва-напускаме.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 13:50       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
.357 Magnum написа:
Аз чувство за хумор си имам и то много. Ама да се ебавате нон стоп с полицията вие не знам какви хора сте. Не виждате ли, че взимат заплати колкото една продавачка в мола. А бичат с кубинките в жегата и събота и неделя. Вместо да сте радостни, че има хора които за 1000 лева са готови да работят вечер и по празниците. Вие искате от тях да оправят държавата. Ами държавата сме всички ние не само те. Какво може да направи повече от теб и мен един сержант или млад офицер от полицията. Нищо не може. Ходи по сигнали да задържа крадци и побойници после съда ги пуска. И това е. Работа, живот. Ако ги няма тях ще почнем да се трепем през час като в дивия запад. То едно е бъзик, ама вашето е майтап на гол задник.

Направи темичка по въпроса,че да не се откланяме съвсем от посоката на тази.
ТАМ ще ти кажа някои неща за 'онеправданите'

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 15:35       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 17 Фев 2019, 05:28
Мнения: 128
Има си вече такава тема, която според мен няма място в този форум. Тук сме фенове на стрелбата, а не командоси, полицаи, охранители или политически анализатори. Оставяме личните проблеми и ядове и влизаме да си поговорим за хобито ни. Толкова ли е трудно българина да бъде ВЪЗПИТАН И УСМИХНАТ ЧОВЕК.

Преди време си пишех с хора от Южна Америка едва ли там живота им е по-лесен. Корупцията и престъпността там са навсякъде, но хората са усмихнати. Само Бай Ганьо гледа като бик у пичка и за него живота е ад. Хора програмисти с 4000 лева чиста заплата нон стоп мрънкат, че живота е гаден. Само от български черногледи песимисти съм чувал това. И то от хора с по 4000 чиста заплата и работа в чудно офисче да идват когато си искат.

Няма какво да ми казваш за полицията имам достатъчно познати и знам как живеят и какви коли карат. Ако има корумпирани тук там и знаеш за тях. Ами подай сигнал бъди съвестен. Не съм нито военна прокуратура, нито вътрешна сигурност в МВР. Всеки ден виждам угрижени хора с униформа да ходят на работа. Как па не видях един с последен модел айфон за 2000 лева или някой с часовник за 2000 лева.


Колкото до темата не е добре да се коментират такива неща. Най-малкото, защото се дават идеи на бъдещи откачалки.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 16:04       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Хайде модератор да премести съпричастните към структурите словоизлияния на Пацо в друга тема.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 16:21       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 17 Фев 2019, 05:28
Мнения: 128
Хайде модератор да изтрие тая тъпа тема нямаща нищо общо с тематиката на форума.


Щото тоя форум е за стрелбата като спорт, хоби и лична сигурност. А не форум на ГДБОП или ДАНС. И не виждам връзката с налудните намерения на пловдивския ученик да взривява и този форум.

Ако ви се лафи за атентати всяка кръчма ви е на разположение. :-)


С кеф искам да съм модератор ще ви науча на ред какъвто има във форума metal blade примерно. И начин има. БАН за три месеца при всяка логорея извън тематиката на форума.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Юни 2019, 16:34       Заглавие:  Re: Опит за теракт в Пловдив
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 29 Ное 2014, 22:04
Мнения: 62
rosen71 написа:
.357 Magnum написа:
Аз чувство за хумор си имам и то много. Ама да се ебавате нон стоп с полицията вие не знам какви хора сте. Не виждате ли, че взимат заплати колкото една продавачка в мола. А бичат с кубинките в жегата и събота и неделя. Вместо да сте радостни, че има хора които за 1000 лева са готови да работят вечер и по празниците. Вие искате от тях да оправят държавата. Ами държавата сме всички ние не само те. Какво може да направи повече от теб и мен един сержант или млад офицер от полицията. Нищо не може. Ходи по сигнали да задържа крадци и побойници после съда ги пуска. И това е. Работа, живот. Ако ги няма тях ще почнем да се тререм през час като в дивия запад. То едно е бъзик, ама то вашето е майтап на гол задник.


Пацо, успокой топката.
Никой не се ебава с полицията.
Освен това, поне аз не знам някой насила да е държан да работи там. Ако стои там за 1000 лв., работи нощем и по празниците, значи така го устройва, и съвсем съзнателно е направил своя избор.
Един сержант или млад офицер може да направи това, което мога и аз и ти. Не ни харесва-напускаме.


А какво ще стане, ако всеки полицай направи това?
Не мислите ли, че има и полицаи, които служат за да помагат и искат по време на смяната си, да извършат нещо добро, за да се приберат удовлетворени и използват малкото си свободно време и лични средства, за да имат добра подготовка?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: blackfirefly и 28 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer