logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 14:51




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 86 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юни 2019, 22:25       Заглавие:  Втори - резервен пълнител...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Присетих се нещо принципно да питам колегата ТСБ...ама и ше държим Геле отговорен за това :roll:

от тази тема ще отклоним смислените неща ...странджа релода ще замине в кенефа където му е мястото

Та Тсб може ли да ми кажеш ЗАЩО тренираш ФАСТ теста с презареждането и всички онези неколко типажа стрелби на 25, че и на 50м? ама с една ръка майко мила... :shock: верно си по-стар от слънцето май... :roll:

Геле е причината и ще трябва да отговори и той...

Кой носи втори пълнител питам аз? Никога не нося втори и презареждането го мога ама като обща култура...
То не е нужно просто НИКОГА не нося два пълнителя...

И кога и как ти в дефенс ше мааш на 25м?

Защо усвояваш навици, които не ти трябват? Ми подкарайте и дрилове за разглобяване за време...
те за гражданина носят ползата колкото е ползата от презареждането

Не си специалец да си в тактическо звено па презареждания па нападания па далнобойни стрелби на 50метра...това онова не бе мен ти си гражданин, който ебемтуално тоягата ще я ползва в дефенс ...

Тоест в моята школа някога :D ФАСТ теста ще бъде забранен, както и всяка стрелба на 25 м освен ако не е нещо тест като онова на Лонгбоя...


Тренира се ТОВА което има смисъл за трениращия...

1.фаст дроу - вадиш и стреляш от интимни дистанции до 1,5м
2. Стрелба на 7-10м макс с приклякане /прикриване / и/или движение настрани назад...
с една или няколко мишени...с пренасяне на огъня...може да има и няколко ношут мишени

Е няма да си направя труда да тренирам нещо различно...не ми е нужно...разглобяване...презареждане...балет...защо?
така мисля...може и да бъркам естествено...

ама НИКОГА да не носиш втори пълнител, но да буаш американскио дрил дето се презарежда е леко налудно мислим :sad:
а че носиш фортифайф сингъл стак с шес патрона и ти се налага да презареждаш си е твоя грижа...аз нося 18 патрона и един в капачката отзад може да се сложи шти покажа неприкосновен запас е за мераклии...за повече берекет версин както казват комшиите...

ако минеш на лупара /тя е ултимативата в дефенс калибрите/ и е по яка от фортифая тогава наистина презареждането ше се наложи да се усвоява 8)

Та това правя периодично ама рядко е да...и това ти предлагам да тестваме...ако настояваш за онези неща горе признах загубата веднага - че Тишо дебне да не се изметна :roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юни 2019, 22:50       Заглавие:  Re: Симбиозата цев, релоуд и стрелец. Специално за Посейдон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Poseidon написа:
Кой носи втори пълнител питам аз?


Аз ходя винаги с 3 пълнителя = 43 бр. боеприпаси с мен. И си тренирам презареждането въпреки , че не до степен на нормативи хе хе хе хе ....
:armed:
Преди време , когато имах отношение и към охраните на ВИП-ове , задължително 2 пълнителя , фенерче , 50 см. алпийско въженце 6 мм. и джобно ножче за всеки от екипа. Нарочен преглед се правеше.

Иначе , да ...като не ти трябва защо да го тренираш ? Апропо , може ли дефиниция на "трябва"?
То по тази логика и самото оръжие може да не ти "потрябва" никога :) ?

Ако говорим за приложната страна в грубата действителност , нали всеки тренира с идеята: "един път в живота ако му потрябва и да е на ниво и да го може".

А ако отново говорим за умения и от наблюденията ми в стрелбището от последните 2 месеца и започвам да разбирам фразата: "Господ е българин !!!" ... само това е обяснението , че още не сме се изпотрепали от навици за боравене ..и не за стрелба точна и дрилове , а елементарни навици за безопасно носене от страна на целокупното гражданство , което се е въоръжило по незнайни причини и пътища.

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юни 2019, 22:59       Заглавие:  Re: Симбиозата цев, релоуд и стрелец. Специално за Посейдон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Е при тебе е професионална деформация...носиш пълнители и други работи ок

А "трабва" "нетрябва" означава точно това - цивилен с глок носи 19 патрона...не му трябва да презарежда

Но не пречи да носи всичките 45 патрона дето има...въже чикийка, медицинския пакет, турникет, суха храна може да потрябва, манерка с вода, малка брадвичка за всеки случай...
и сикчо това под сакото и си се движиш... :DD


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юни 2019, 23:09       Заглавие:  Re: Симбиозата цев, релоуд и стрелец. Специално за Посейдон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Poseidon написа:
Но не пречи да носи всичките 45 патрона дето има...въженце чикийка...медицинския пакет ... турникет...суха храна може да потрябва...манерка с вода...
и сикчо това под сакото и си се движиш... :DD


И това го нося , но не под сакото а в джипа. + УКВ радиостанция в два банда , палатка двуместна , кози крак (малък) , права и крива лопати с 1 метър дръжки, медицински комплект задължително с урбазон и адреналин вътре (ампули и спринцовки) и още няколко неща.

От всичкото това никога (до момента) не ми е потрябвала само палатката.

С лопатите съм ринал сняг докато ми се обелят ушите , с козия крак разбивах катастрофирал автомобил на пътя да извадим пострадали , с урбазона комшията се самоспаси от анафилатичен шок (ужили го пчела въпреки , че аз го нося за змии като излизам по гората), с радиостанцията си правя правя връзки и подслушвам всички некодирани УКВ честоти за да се информирам за околната обстановка
:)

Оказа се ,че всичко има приложение поне х 1 път и е много досадно когато го няма.

От тук , ако прехвърлим към тренировките с втори/трети пълнител и презареждане , то според мен е по-добре да се тренира за този 1 хипотетичен път

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юни 2019, 23:21       Заглавие:  Re: Симбиозата цев, релоуд и стрелец. Специално за Посейдон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
за в колата да...трябва да се носят тези неща...

Dorssay написа:
От тук , ако прехвърлим към тренировките с втори/трети пълнител и презареждане , то според мен е по-добре да се тренира за този 1 хипотетичен път

тука съгласен...да може да с еналожи да презаредиш и е добре да се тренира,
но
Но за разлика от нещата в колата...лично по мен няма как да търпя втория пълнител. в кобурче е тука от лево...
айде ножка нося но за общи нужди...малка в джоба
това е всичко. от тук насетне трениране за презареждане за мен лично няма с какво да го направя и няма да го тренирам и толкова...

ако някой си го носи втория естествено по е добре...
само да видим КОЛКО цивилни носят втори пълнител ми е интересно и ...сабя ако някой носи ше се изкефим вече..

а и последно тренирате ли сглобяване/разгобяване за време?
може да се наложи 1 път дето викаш ако се спече бангията и е добре да се тренира и това редовно преди и след стрелба да речем...не пречи да си имаме навици :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юни 2019, 23:56       Заглавие:  Re: Симбиозата цев, релоуд и стрелец. Специално за Посейдон
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2019, 05:15
Мнения: 190
Ми аз нося втори винаги. :-) Да си цивилен понякога е много по-опасно, защото не знаеш на коя банда ще чукнеш колата и веднага ще ти изкочат 4 мъжаги с оръжие от там. Ако ти нагазят три огромни песа. Докато минаваш покрай автокъща или склад с отворена врата на оградата. По-добре да има патрони отколкото да няма.

_________________
http://webstage.bg/filosofiya-i-psiholo ... arden.html


Последна промяна The Gun Man на 27 Юни 2019, 00:23, променена общо 2 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 00:04       Заглавие:  Re: Симбиозата цев, релоуд и стрелец. Специално за Посейдон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Почвате да ме убеждавате...19 патрона са малко...ок, а как е с разгобяването?
не може да не покривате норматива по време?
Щото всикчо става...ето 1 път се случва дето вика Дорсея...поливаш с втори пълнител...тъкмо си се захласнал и оп спича пистолета и 6 патрона зависват...
веднага дърпаш лосчето разглоб-сглоб и пак си в джаза...

мдааа те затвова в полицията стрелковите им дрилове са с време за разгобяване на макаров...а Геле им се подиграва за тая работа... :roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 02:36       Заглавие:  Re: Симбиозата цев, релоуд и стрелец. Специално за Посейдон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
Кой носи втори пълнител питам аз? Никога не нося втори и презареждането го мога ама като обща култура...
То не е нужно просто НИКОГА не нося два пълнителя...

И кога и как ти в дефенс ше мааш на 25м?

Защо усвояваш навици, които не ти трябват?

Е ти не си критерий, биг дил, че не носиш втори, като гледам какво си писал излиза, че не го носиш щото не знаеш за какво разхождаш пищова...
Не ми го побира глават как именно ти, дето ако само беше чел тея форуми толкова години, си на такова становище... Това е някаква трагикомедия...Изображение

Втори пълнител не се носи за да ти стигнат патроните, носи се за да се смени първият ако засече и после ако ти трябва повече боеприпас.
На английски тоя принцип се нарича redundancy.

Цитат:
ENGINEERING
the inclusion of extra components which are not strictly necessary to functioning, in case of failure in other components.

A идентифицирането и оправянето на засечки е първото нещо което трябва да научиш да правиш насън, преди още да се научиш как да си сменяш пълнителя.
За вторият пълнител не се сещам, но Геле го наливаше това за засечките преди години, как може да не си го запомнил... ?
В една ситуация на една ръка разстояние, първото нещо което атакуващият те ще направи като види, че вадиш пищов е да ти атакува ръката с оръжието,
нима си въобразяваш, че един самозаряден пищов е имунизиран от интервенция която може да го засече ? Да си чувал за Tap - Rack - Bang ?
Ей го с прилични картинки, щото има и други...
Изображение

Това за 25те метра и дефанзивната стрелба, аз мога да се съглася до някъде, но за тея неща няма правило, не знаеш от къде ще те стрелят, особено пък в Абсурдистан...
50 и 100м е леко несериозно да се покриват с пистолет от огромен процент от командосите пишещи в тоя форум но си има хора, служители, които си стрелят на по-дълги дистанции и няма нищо лошо в това.
Poseidon написа:
ок, а как е с разгобяването?
не може да не покривате норматива по време?
Щото всикчо става...ето 1 път се случва дето вика Дорсея...поливаш с втори пълнител...тъкмо си се захласнал и оп спича пистолета и 6 патрона зависват...
веднага дърпаш лосчето разглоб-сглоб и пак си в джаза...

мдааа те затвова в полицията стрелковите им дрилове са с време за разгобяване на макаров...а Геле им се подиграва за тая работа...

Майко мила... Разглобяват, щото е макарена бре, или калашник, кой разглобява по време на нападение, от коя планета падаш ебаси... :DD
Не само Геле, всеки ще им се смее. За засечки си има отсечки, не разглобяване, мани отивам да си сипя едно, че все едно чета някой паднал от Марс, не тебе... :evil:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 06:59       Заглавие:  Re: Втори - резервен пълнител...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Отклоних в нова тема да видиме колко хора носят резервни пълнители в холдери на колана и спазват ридендънси принципа и са в готовност да праат тап рак баг с моментален чейндж на магазина :roll:
А ти 38и носиш ли? Колко броя носиш? Я да видиме...за читата един си запасъл от лево...един по настрани .40 за глока и третия е за ламата в 38sup. нали :DD

Остави тея принципи и моабети..виждам, че горе си развълнуван, но истината е, че си фърлил читата в жабката и не носиш никакви пълнители по тебе...ебемтуално в колата и още некое железо ако си метнал вътре...

така е всеки цивилен...точно критерии си ти и аз - цивилни в града...работят нещо движат с кола...
да и аз не нося пищов редовно...пълнители ...брадвички тинтири минтири...

не говорим за бивши служители дето това им е врязано в съзнанието ...интересно ми е колко цивилни носят резервягата пълнител в нарочен кобур и са готови за бой с чейнджове на пълнители...

тап рак крак като се прави в засечка не се сменява задължително пълнителя...
както и да е ...ще видим ако пишат в темата...колко цивилни носят...

А разглобяването се прави като комплекс от дрила - тоест точно имитират ако се прецака нещо в действие/екшън да мое да го оправят...
носи смисъл за цивилен точно толкова колкото да чейнджиш пълнител според мен


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 07:35       Заглавие:  Re: Втори - резервен пълнител...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
Резервния пълнител може да потрябва не само като свършиш патроните:
- При една засечка, от вида double feed, ще е по-бързо да изскубеш пълнителя, да използваш двете ръце, за да махнеш заклинилата гилза и да сложиш другия пълнител.
- С основния пълнител може да стане нещо (подбити устни, омекнала пружина, песъчинка или конец са заклинили подавача), че да не подава патрони коректно.
- Можеш да отключиш без да искаш пълнителя и той да ти падне. Ще е по-бързо да сложиш резервния, отколкото да се навеждаш и да търсиш къде се е изтъколил.
И т.н.
Обаче аз също не нося резервен - мързел. Пък и с glock такива неща не стават. :)

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 07:48       Заглавие:  Re: Втори - резервен пълнител...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 24 Ное 2010, 14:34
Мнения: 4034
Местоположение: Orlando, FL
Винаги съм носил един резервен, било пълнител, било спийдлоудър, само че в левия джоб. Оръжието от години е в десния джоб, с мек джобен кобур на Десантис, резервния пълнител е свободен в джоба. В десния никога не държа нищо друго, навик е от години.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 08:20       Заглавие:  Re: Втори - резервен пълнител...
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2013, 15:57
Мнения: 155
Цивилен съм. В града не нося втори резервен пълнител, но задължително го слагам /че и 3-ти/, когато съм извън града. Спортист съм /динамична стрелба/ и по навик отстранявам засечки, но недай си боже те да се случат в реална обстановка, тогава ще се разбере колко добре се справяш с тяхното отстраняване :)
Absolut написа:
Пък и с glock такива неща не стават.

Стават, стават, с глока се научих да ги отстранявам :D :D

_________________
Стефан Савчев
КДС "Аргус" Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 16:10       Заглавие:  Re: Втори - резервен пълнител...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
А ти 38и носиш ли? Колко броя носиш? Я да видиме...за читата един си запасъл от лево...един по настрани .40 за глока и третия е за ламата в 38sup. нали

Остави тея принципи и моабети..виждам, че горе си развълнуван, но истината е, че си фърлил читата в жабката и не носиш никакви пълнители по тебе...
Нещо си се объркал, така бях преди да ме засичат и да слизат да се разправят с мене...
Нося шилда, Шутъра ме отвори на едни водачи дето правят пълнителя да събира 10 патрона, сега съм с два такива.
"Кобура" го виждаш, пищова ми е затъкнат с колана.
Нямам кобур за вторият пълнител, седи ми в левият заден джоб, ножа обикновенно е уейван, седи ми директно под пищова. Нарочно не го държа от ляво, щото нож винаги имам с мене и вече рефлекса ми е изграден да посягам в дясно, няма смисъл от излишни тактически фантазии в тоя случай.
Свалям пищова само когато трябва да влизам по места където не може с пищов, тая снимка е от преди бара, пускал съм я за един познат от ножарските форуми.
Във всяка кола освен това има по един Глок - 17 и 22 с 9мм цев, с по 2 пълнителя, в жабката, в трака някой път слагам и помпата с една кутия бъкшат.
Ясно ми е, че всяко правило си има изключения, никой не ти дава наклон на писалката, аз просто коментирах неразбирането ти за какво се носи втори пълнител и за засечките.

Изображение

Poseidon написа:
тап рак крак като се прави в засечка не се сменява задължително пълнителя...
както и да е ...ще видим ако пишат в темата...колко цивилни носят...
То и никой не ти е казал, че се сменява пълнителя, чети по картинките какво пише, малко бързо даваш акъл кое - какво е за нещо за което си научил вчера.
И като видим колко цивилни носят втори пълнител в България това какво смяташ, че ще докаже ? Абсолютно нищо.... Лакърдии.
Има си принципи, всеки компромис с принципите е компромис с положителният за тебе изход от нещо което може да ти се случи.
Твоя си работа дали ще следваш принципите или не, но да ме убеждаваш че нещо е различно от принципите понеже ти именно го правиш или още 15 дущи които пишат тука и не са служители е не само самонадеяно но и комично, нали го разбираш ?

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 16:31       Заглавие:  Re: Втори - резервен пълнител...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
О!? Чакай малко...нещата при тебе са се променили...доста сериозен инвентар носиш...
Сега разбирам...да ок.
Иначе никой не дава наклон на никой да...Принципите са ясни...
споделям тука моя принцип че с два пълнитела, глока и два ножа аз няма да ходя ако ще всички бургаски батки да ги командироват тука в квартала да се занимават персонално с мене :roll:

това тежи човек...няма как да свалиш сако яке...просто ше ми е ебаси скомината така...
нося и една лека ножка...ше стане да я набия в куче нещо ако мога де...ама не ме нападат и кварталните кучки никога...бегат...
може да намирисвам лошо еба ли го :DD но бани имам две де ...не знам мен...
Е ако се пътува некъде из страната айде ше взема втори пълнител в колата...
в града тука е абсурд...лично за мен
а за стрелба се оправяш виждал съм те...бах тоя арсенал дето го носиш...
за тебе специално и за ТСбето ще снимам видео какво се прави с 18 19 патрона...за повече де да знам... в колко врага само кажете ...предлагам 5 души /мишени/ сигнал придвижване прикриване и думкане...
а със слаба ръка на дваесе и пет метра отказвам - не съм надарен от Бога за такива пинизи...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 20:19       Заглавие:  Re: Втори - резервен пълнител...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
Принципите са ясни...
споделям тука моя принцип че с два пълнитела, глока и два ножа аз няма да ходя...
Реално, ако някой колега дето е нов в нещата влезе тука и види написаното от модератора Посейдон категорично мнение под формата на въпрос "Абе кой носи два пълнителя бе... ?!?" може да го вземе за меродавно.
Твоето не е принцип, твоето е интерпретация на принципа, компромис. Пак - защо го правиш и дали има резон в твоят случай не разглеждаме, защото никой не го интересува твоят, моят и на който и да е случая, принципа е принцип за да покрива най-важното в колкото се може по-голям диапазон. Няма конкретна схема как да се реагира или какво да се носи, не може и да има, просто при тебе разбирането, че принципите ти дават по-голям процент на оцеляване го няма, ти си въртиш някакви твои ужким логически сценарии в главата и нищо друго не е важно, което е ОК ако не си толкова категоричен като пишеш за тея неща. Аз знаеш съм сеирджия и се обаждам рядко но в случая мнението ти беше доста категорично което е неправилно, да не говориме, че причините заради които си мислеше, че се носи 2ри пълнител бяха наивни, да не споменавам даже и идеята да си разглобяваш пищова по време на нападение която все още ме разсмива като се сетя, напимня ми като се дзверехте с Бичето на Стрижа едно време и решихте, че имал втори предпазител... :punch: В интерес на истината Белият човек е доста добър вариант на Бичето, радвам се, че се появи пак.
Както и да е де, само си говориме...
По въпроса с "арсенала" ами не е много... Смита е много удобен за носене, а ножа е винаги в джоба ми, само вторият пълнител дето надува джоба но това не е нищо дето ми пречи... Читата ми беше тегава за стреляне и голяма за носене, патрончето беше .380... Повлекох крак с тоя Смит и сега 4 души приятели си взеха по един, имам около мене всякакви разновидности - портван, пресижън, с по-грапавата рама и т.н.т.
Ходиме малко по-често на стрелбището, оправили са го и има едни плейтове дето се флипват наляво и на дясно, пет във вертикална колона, играеме кой ще обърне повече, на около 10-15м са.
Балъчорите стрелят по двойки, аз седя на съседната маса и дебна - някой като обърне плейта аз се опитвам да стрелям в същият момент, посрещам го от другата страна и му го връщам, така че не се зачита. Онея ходят да се оплакват на рейндж офицерите, че "не работят" като хората, онея ги гледат и си викат "Абе вие идиоти ли сте или нещо друго, дееба и чужденците" а аз като сеирджия седя от страни се хиля, взе им малко време да се отворят, умрех от смях с тея, трябва да ти ги снимам някой ден ако се сетя. :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 86 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer