logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 13:45




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2020, 18:15       Заглавие:  Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2006, 00:17
Мнения: 1445
Местоположение: Las Vegas, Nevada, USA
През последните дни вероятно е направило впечатление, че форума не работеше.

Причината за това беше много проста - растем и надрастнахме хостинга. Хостинг компанията която ползвах спря достъпа до сайта заради нарастване на базата данни над разрешената големина. Разбира се отправиха предложение за ъпгрейд на услугата, но цената беше 10 пъти по-висока от плащаната до момента. От самото начало, преди 14 години, издръжката на форума е от мои лични средства /не се оплаквам/ и десетократно увеличение не беше на дневен ред.

Тук е мястото да благодаря за всички предложения за помощ и специално на SGM за съдействието и предоставяне на хостинг за нуждите на форума.

Ако трябва да съм искрен до край, преди 14 години го започнах този форум малко на шега и никога не съм предполагал, че след 14 години потребителите ще си го искат работещ за което наистина благодаря.

Форума е работил, работи и ще продължи да работи!

Извинявам се за причинените неудобства около решаването на хотинг проблемите, но всичко вече е решено и форума функционира нормално.

_________________
Stanislav Georgiev - Acho

До тук добре, каза Мечо Пух, падайки два клона по-надолу.

"So I took the shotgun off the wall and fired two warning shots… into his head!"

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2020, 18:48       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Сеп 2017, 07:47
Мнения: 971
Местоположение: София
TheGunMan написа:
...Форумът е работил, работи и ще продължи да работи!...

За което и ние много силно благодарим :tu: :tu: :tu:

_________________
Политкоректност е въздържането от назоваванто на нещата с истинските им имена.

Забраната да говориш, да назоваваш нещата с истинските им имена, освен че е подтикване към лицемерие, е на практика и отнемане на една от основните ни свободи.


Иван Минчев НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2020, 19:00       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 02 Фев 2013, 18:07
Мнения: 2084
:tu:

_________________
Ръце без меч – ръце са за верига...
Иван Вазов, 16.10.1919
...
Навремето беше по-трудно, но сега, с помощта на Интернет всеки, който иска, може да покаже на целия свят, че е идиот.
Неизвестен автор


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2020, 19:03       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юни 2006, 06:57
Мнения: 1361
Ачо, благодарим ти!

_________________
Живко Антонов
СК "Shotgun Masters"
Тяжело в деревне без нагана.
И с наганом - тоже тяжело.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2020, 19:27       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
А така, Ачо! Няма да им се даваш :tu:

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2020, 20:23       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Юни 2006, 17:55
Мнения: 883
Местоположение: Мания сити
Благодарности и от мен, на хората, които се грижат да го има този форум!

_________________
Lock`n`Load & Rock`n`Roll
Свилен Ставрев
СК "Аргус" - Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2020, 22:46       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
Колеги, ако имате затруднения с логването - изтрийте си бисквитките :)

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2020, 23:08       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Направете куче касичка. Мисля, че е нормално, освен да ползваш, поне малко от малко да помогнеш. Пейпал, или някаква друга платформа на която да можем да изпращаме по нещичко когато и ако имаме възможност. Не е ОК хостинга да се изнася на гръб от един човек само. Считам, че би било ОК да се вземе и един SSL сертификат за който също може да се наложи плащане (има и безплатни опции но са с валидност само 3 месеца, след което трябва да се обновява).

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2020, 01:18       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
TheGunMan написа:
Форума е работил, работи и ще продължи да работи!


slaf4u написа:
Не е ОК хостинга да се изнася на гръб от един човек само.


:tu: :tu:

Аз мисля, че ние "американците" можем лесно и безпроблемно да подкрепим финансово, издръжката на форума. Поне да go осигурим за следващите 5-8 години. Ако платим сега, ще излезе по-евтино. 14 години са това - всяко себеотрицание би трябвало да има някаква граница.

Let's talk guys!

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2020, 01:27       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 30 Апр 2020, 22:52
Мнения: 365
SSL е повече от задължителен. Дори се чудя как още някой бот не е съсипал оптимизацията. Оня ден проверих и видях, че проблема е с хостинга. Не е зле да е български хоста няма да генерира толкова трафик при положение, че огромното мнозинство са заявки от България.

п.п. Който е правил логото е супер талантлив! А и цвета зелен е уникален! :armed:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2020, 08:13       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
slaf4u написа:
Направете куче касичка. Мисля, че е нормално, освен да ползваш, поне малко от малко да помогнеш. Пейпал, или някаква друга платформа на която да можем да изпращаме по нещичко когато и ако имаме възможност. Не е ОК хостинга да се изнася на гръб от един човек само. Считам, че би било ОК да се вземе и един SSL сертификат за който също може да се наложи плащане (има и безплатни опции но са с валидност само 3 месеца, след което трябва да се обновява).

:tu: :tu: :tu:

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2020, 09:22       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2011, 22:46
Мнения: 475
slaf4u написа:
Направете куче касичка. Мисля, че е нормално, освен да ползваш, поне малко от малко да помогнеш.

:tu: :tu: :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2020, 12:27       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
TheGunMan написа:
Форума е работил, работи и ще продължи да работи!

Благодаря !!!

Yank написа:
Аз мисля, че ние "американците" можем лесно и безпроблемно да подкрепим финансово, издръжката на форума.

:tu:

Аз мисля, че ние Българите, можем лесно и безпроблемно да го подкрепим финансово.....!

Нека модераторите фиксират и обявят пътя и начина.
Аз, ще се включа!

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2020, 13:34       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2011, 14:41
Мнения: 942
Местоположение: ДелиорманА
Една касичка на няколко турнира и ще се съберат.... :D Все пак тук се пише и организират и състезания!А и доста оръжие и свързани с хобито неща се продават тук, може всеки който продава да отдели някой лев! Трябва някой да се нагърби с не леката организация да събира кинтите.... :-)

п.п. Сега ще скочат много хора ,Българина да го биеш и еб@в@ш не го боли но да му вземаш пари става чудо! :D

_________________
Светослав Ефтимов КДС"Аргус"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2020, 14:51       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
чешите си пръстите по клавиатурите

става дума за операция - изваждане, а не за прибиране PDT_Armataz_01_20
българина, пари не дава PDT_Armataz_01_22 без значение сумата, щом е операция изваждане, трябва да има далавера


ПП: дори комерсиалната секция .. се оказа, че само един търговец си е платил, останалите се разсеяли и не са платили

така, че да са живи и здрави, малцината които искат да направят нещо за братята си по оръжие

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ickata671 и 41 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer