logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 13:06




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 275 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 00:14       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Ето брифинга ...


https://youtu.be/c9GGAMYaz5Y

https://youtu.be/UWbHBFx31s0

https://youtu.be/bZCvSBwtUjE

Оператора малко накъса нещата ....
Утре ще кача малко снимки
Забележка . На тази миниатюрна мишена използвахме оценяването което се прави в IPSC

Искам да отбележа че на снимките ще видите изчислени резултати от стрелбата.

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 07:15       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Обещаните снимки.
По молба на един приятел няма да качвам на другите стрелбите.
П.П. Който гледал гледал до 18,00 часа след това отиват в небитието на чичко гугъл.
П.С. Отивам коледно да шляпна едно ирландско кафе

:D PDT_Armataz_01 PDT_Armataz_01_22

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 09:22       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1275
В тези 9 секунди, които направи, верно можеш и едно ирландско кафе да изпиеш :D :D :D

Важното е, че си си оправил кръста и нерва и си на въздух. А вече другият път съм убеден, че ще влезеш във времето.

Поздрави и на задрасканите в списъка :armed:

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 09:41       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Beer написа:
В тези 9 секунди, които направи, верно можеш и едно ирландско кафе да изпиеш :D :D :D

Важното е, че си си оправил кръста и нерва и си на въздух. А вече другият път съм убеден, че ще влезеш във времето.

Поздрави и на задрасканите в списъка :armed:


То да бе само кръста .. и на кракът си неможех да стъпвам.... голяма мъка... Още има щети, но ще минат.

Да уточня всичко що е извън очертанието на мишената т;е може да е на белия лист, но извън очертанието на мишената се брои за девойка/ miss :D :DD :D

Може да е малко разстоянието .... както казах 5,8 и 11 метра , но си е яко гърч.
Ебаси Алфичка ... ако настъпиш си в мищенката, но ако искаш Алфички трябва да намалиш темпа така че ... Не е лесно.
Тази мишена в голям формат ще искам да я тествам с калаша на 300 -400 метра. На 300 метра съм стрелял по мишена от IDPA като от 10 изстрела вкарах 6 в зона А 3 в зона С и 1 в зона D

Тази си ще е още по трудна, а ако не е трудно няма да е интересно.

П.П. Решил съм да пробвам нещо с пистолет по този умален вид на Т-Класс А1 ... Признавам си с Пистолет не съм толкова добър

П.С. 1 Предлагам на Бързилов да си разкара мищената дето е на лист формат А4 с кръгчето и да стрелят вече по мини Т-Класс А1 :D :P
П.С. 2 Ако зависише от мен бих я въвел голямата мишена А1 + накои други като задължителни за ...
Тази мишена май ще ми влезе в любимите или в категория която учат стрелеца.

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 10:31       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
PufGun написа:
П.С. 1 Предлагам на Бързилов да си разкара мищената дето е на лист формат А4 с кръгчето и да стрелят вече по мини Т-Класс А1

Т-Клас А4 си има своите цели - 10см централна зона, и са само две зоните
но е много дълго за обяснение, а и едва ли има смисъл


PufGun написа:
П.С. 2 Ако зависише от мен бих я въвел голямата мишена А1 + накои други като задължителни за ...

няколко подразделния на БА си я ползват редовно, вече над 10 000 мишени са използвани само от тях

темата е за дрила
Дрила има своите цели, и времето от 5 секунди - не случайно е дадено, за ИДПА мишена
свивайки размера на тясна и висока мишена - променяш замисъла му

на скъсени дистанции - по добре използвай А4 - защото имаш 10см централна зона
но целта, основната цел е да си тества изолирано стрелково умение, и то по начин по който да се сравниш в ранг листа с останали топ стрелци

ПП: а някой си носят портрет на тъщата и много се кефят да стрелят по такава мишена :)

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 11:01       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ivo III написа:
но целта, основната цел е да си тества изолирано стрелково умение...

Абе, не е толкоз изолирано. :-) Първо имаш бърз БЪРЗ НАЧАЛЕН ИЗСТРЕЛ от позиция с приклад на нивото на бедрата по ИДПА мишена на 10 метра, който трябва да ти стъпи между 0,80 - 0,90 сек. А без първи бърз и точен изстрел - втората част на "АК-челленджа"/ по 4 попъра на 25 метра за четири секунди - става невъзможна!

Второ, ДУБЛЕТЪТ по същата цел требе да ти дойде на 0,15 - 0,18 секунди, тоест вдигане и дублет по първата мишена на 10 метра трябва да ти се движи около ЕДНА СЕКУНДА!!!

Трето, идва ПРЕХВЪРЛЯНЕТО НА МЕРНАТА ЛИНИЯ по следващата цел на 15 метра, който трябва да ти се движи между 0,50 - 0,65 сек. с дублет пак под 0,20 сек.

Четвърто, прехвърляне на мерната линия по най-далечната цел, което пак ти е на около 0,50 - 0,60 сек., като вече вместо дублет - там имаме КОНТРОЛИРАН ДВОЕН ИЗСТРЕЛ/ мушката требе да се гледа и на втория изстрел там. Сплит: около 0,40 сек.

Пето, прехвърляне на мерната линия и ПРЕМИНАВАНЕ ОТ КОНТРОЛИРАН ДВОЕН ИЗСТРЕЛ КЪМ ДУБЛЕТ. Именно тук, на четвъртата мишена, имам най-много мисове - настъпвам газта повече, отколкото мога да контролирам. А 15 метра са си 15 метра - там не става да стреляш дублети на сенник, както на дистанциите под 10 метра.

Шесто, отново БЪРЗ ДУБЛЕТ за около 0,18 секунди. Тоест имаме МАКС СКОРОСТ --> отпускане на газта до около 70% --> МАКС СКОРОСТ за финале.

https://www.youtube.com/watch?v=4kNPT6CBmR8

С увеличаване на дистанцията и/ или намаляване размера на целите - МАКС СКОРОСТ с "калашник"/ реплика на "калашник" няма как да имаш! Няма го и ПРЕМИНАВАНЕТО ОТ МАКС БЪРЗО КЪМ ПО-БАВНО И ОБРАТНО!!! Правим там нещо, като и ние не знам точно какво.

Да не говорим, че така тотално се компрометира идеята на "челленджа". Става си дрил за отделна тема - "Бургаски АК-челлендж", примерно. Само че тук темата е за един конкретен украински такъв.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 11:11       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
ubboto написа:
Ivo III написа:
но целта, основната цел е да си тества изолирано стрелково умение...

Абе, не е толкоз изолирано. :-) Първо имаш бърз БЪРЗ НАЧАЛЕН ИЗСТРЕЛ от позиция с приклад на нивото на бедрата по ИДПА мишена на 10 метра, който трябва да ти стъпи между 0,80 - 0,90 сек. А без първи бърз и точен изстрел - втората част на "АК-челленджа"/ по 4 попъра на 25 метра за четири секунди - става невъзможна!

Второ, ДУБЛЕТЪТ по същата цел требе да ти дойде на 0,15 - 0,18 секунди, тоест вдигане и дублет по първата мишена на 10 метра трябва да ти се движи около ЕДНА СЕКУНДА!!!

Трето, идва ПРЕХВЪРЛЯНЕТО НА МЕРНАТА ЛИНИЯ по следващата цел на 15 метра, който трябва да ти се движи между 0,50 - 0,65 сек. с дублет пак под 0,20 сек.

Четвърто, прехвърляне на мерната линия по най-далечната цел, което пак ти е на около 0,50 - 0,60 сек., като вече вместо дублет - там имаме КОНТРОЛИРАН ДВОЕН ИЗСТРЕЛ/ мушката требе да се гледа и на втория изстрел там. Сплит: около 0,40 сек.

Пето, прехвърляне на мерната линия и ПРЕМИНАВАНЕ ОТ КОНТРОЛИРАН ДВОЕН ИЗСТРЕЛ КЪМ ДУБЛЕТ. Именно тук, на четвъртата мишена, имам най-много мисове - настъпвам газта повече, отколкото мога да контролирам. А 15 метра са си 15 метра - там не става да стреляш дублети на сенник, както на дистанциите под 10 метра.

Шесто, отново БЪРЗ ДУБЛЕТ за около 0,18 секунди. Тоест имаме МАКС СКОРОСТ --> отпускане на газта до около 70% --> МАКС СКОРОСТ за финале.

https://www.youtube.com/watch?v=4kNPT6CBmR8

С увеличаване на дистанцията и/ или намаляване размера на целите - МАКС СКОРОСТ с "калашник"/ реплика на "калашник" няма как да имаш! Няма го и ПРЕМИНАВАНЕТО ОТ МАКС БЪРЗО КЪМ ПО-БАВНО И ОБРАТНО!!! Правим там нещо, като и ние не знам точно какво.

Да не говорим, че така тотално се компрометира идеята на "челленджа". Става си дрил за отделна тема - "Бургаски АК-челлендж", примерно. Само че тук темата е за един конкретен украински такъв.


:D

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 11:42       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ivo III написа:
а скъсени дистанции - по добре използвай А4 - защото имаш 10см централна зона

Проблемът в случая е, че няма как да знаеш колко точно да са скъсени дистанциите, за да не се промени ДУХЪТ/ ИДЕЯТА на дрила/ челленжда! Примерно, на колко метра от стрелковата позиция трябва да ти е първата мишена с размер на А4 лист, щото някой, който може да стреля, да даде всичко от себе си с 7,62мм "калашник"/ реплика на "калашник" за дублет под 1,10 секунди от стартова позиция с приклад на нивото на бедрата?! Дублет, разбирай втория изстрел да не се налага да го мериш/ да следиш отклонението на мушката.

На колко метра трябва да ти е най-далечният А4, за да имаш контролиран двоен изстрел на сплит от около 0,40 секунди?!

Тоест, на първите мишени да имаш дублети по А4, а по далечната - контролиран двоен изстрел по същата мишена. Колко точно да са дистанциите, за да спазим духа/ идеята на заданието?!

Иначе принципно няма лошо в това дрилове/ челленджи ВПОСЛЕДСТВИЕ да се модифицират. Но е признак на НЕУВАЖЕНИЕ към автора на дрила това да става именно в неговата тема.

Същото в БГ се наблюдава и при ПИЩОВА на дрилове като ФАСТ-а. За да ти влезе дублетът на 7 ярда в 3х5 инча от скрито носене за 2,00 - 2,10 секунди - това са заучаване и отработване на близо 10 отделни/ изолирани елемента. Ма ние ще модифицираме - крачка встрани/ презареждане и пр. Пич, на теб ти бягат ФУНДАМЕНТАЛНИ неща - ще модифицираш! За да бъде прието като изпитно упражнение в U.S. Shooting Academy - значи всичко това се прави с конкретна цел/ ако е трябвало нещо да се модифицира - далеч по-знаещите и можещите от теб и мен са щели отдавна да го направят!

Та, проблемът с МОДИФИЦИРАНЕТО в БГ е реален, който за мен идва най-вече от НЕРАЗБИРАНЕ на идеята зад конкретните упражнения и това, КОЕТО СЕ ЦЕЛИ като проверка/ тренировка на съответните стрелкови умения. А и особено като не се и чете - волностите на практика съсипват всичко като КОНЦЕПЦИЯ.

Примерно, ето ти ги разкостени и анализирани първите ДВА изстрела от ФАСТА-а:

https://www.youtube.com/watch?v=-zxxY53rJM4

Игор може да направи безпроблемно същото за дублет по ИДПА мишена на 10 метра за 1 секунда... или пък сваляне на попър на 25 метра в рамките пак на 1 секунда. Та, преди да тръгнеш да МОДИФИЦИРАШ - требе много да си чел/ слушал/ стрелял. А ако спазваш 1:1 условията - дори и да не разбираш всичко, така свеждаш до минимум вероятността КОНЦЕПТУАЛНО да объркаш/ омешаш нещата.

В БГ нямаме все още широко разбиране/ традиции някакви за тези неща... и ще е трудно, да! Но пък от друга страна живеем в свободна страна, и всеки е свободен да стреля/ си се развива така... както лично него най го кефи, нъл така?! :D Ред в кочината са в състояние да вкарат само инструкторите от чужбина, идващи по служба... и тогава/ там реално се виждат измеренията на мазаляка. :DD Което е много жалко, разбира... но за съжаление нищо не може да се направи. PDT_Armataz_19

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 12:03       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
а когато разполагат със стрелбище с пистолетни дължини, а им се стреля с шмайзер ?
тогава им се налага да модифицират .. по неволя, така го разбирам аз

защо да е неуважение към автора?

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 12:28       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ivo III написа:
а когато разполагат със стрелбище с пистолетни дължини, а им се стреля с шмайзер ?
тогава им се налага да модифицират .. по неволя, така го разбирам аз

Игор го каза: 8/12/20 метра. Но, времето си остава 5 СЕКУНДИ!!! Така пак имаш МАКС БЪРЗО --> ОТПУСКАНЕ НА ГАЗТА --> МАКС БЪРЗО!!!

Но "Лозен" също ще се прави модификация, щото най-далечната мишена ми иде на 22-23 метра... останалите са си по задание": точно 10 и 15 метра.

Само че колко/ каква да е модификацията, че да отговаря на ИДПА мишена на 30 метра?!?! Аз се замислям да изрежа на ИДПА мишената "Д"-Зоната - хем да се спази идеята/ духа на дрила... хем и пак да може да се слезе под 5 секунди без "мис"-ве. С А4 на 30 метра вече, под 5 секунди без "мисове" със стоково калашошодобно - не знам. :oops:

Иначе почти всичко за ТАКТИЧЕСКА КАРАБИНА се стреля на пистолетни дистанции... преко сили някоя дистанция на 30 ярда/ 27,5 метра. Да, разстоянията не са големи... но времената са СУПЕР ИЗСТИСКАНИ!!! 1-5 примерно ти е 3 СЕКУНДЕН дрил, 22422 - 2,50 сек. Не можем обаче да ги стигнем/ доближим тези времена... ще МОДИФИЦИРАМЕ!!! Наши си дистанции/ наши си мишени... правим нещо там... ми, окей! :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 12:29       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ivo III написа:
защо да е неуважение към автора?

Защото иска да види конкретни неща - той сам го написа. А вече да се пуска и класиране на наша модификация - не знам! Е, може и аз да бъркам в случая, разбира се. Весели празници! :armed:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 12:45       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Яну 2012, 20:59
Мнения: 1671
PufGun написа:
Обещаните снимки.
По молба на един приятел няма да качвам на другите стрелбите.

Поздравления!!!
И на теб и на момчетата които са се събрали и показали! :tu:

Поздравления за това че:
- във времена на инертност, безволие и безхарактерност, сте намерили време и идеал да се съберете и направите този спектакъл!
- за куража да проверите себе си пред камера
- за самочувствието да покажете възможностите си и един пред друг, както и да ги споделите с нас!
- за примера който би трябвало да послужи една такава среща, за повече демонстрирани стрелби
- за това, че знаейки някои класически прояви на нашата народопсихология, въпреки мърморенето, сте имали спокойствието да излезете на сцената

Поздравления и за стрелбата, защото:
-Който може, стреля и показава, а който не, става коментатор или анализатор.
- Така поставените цели за мини мишена, са част от многообразието на предизвикателството и са чудесна проява на възможностите, като показват и необходимото, което би могло да се изстиска, ако човек иска да се развива.
- Стрелбището, е сцена и нека Дай Боже повече такива изяви се виждат на сцената в нашият стрелящ свят.
- Само който е бил на светло, на сцената пред погледите на всички следящи го очи , знае какво се иска, за да проявиш себе си пред погледите на останалите.
- Твърде малко са хората, които излизат от зоната си на конфорт, клавиатура и анонимност.
- Твърде малко са хората, които имат самочувствието и са се качили на сцената да покажат какво могат и колкото повече има такива момчета, толкова по добре за идеята която ни е събрала всички нас тук в този форум и една такава изява може да предизвика само адмирации! :tu:

_________________
Tolle lege!
Невежеството убива!
Хората се раждат НЕ равни!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 13:04       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Ivo III написа:
а когато разполагат със стрелбище с пистолетни дължини, а им се стреля с шмайзер ?
тогава им се налага да модифицират .. по неволя, така го разбирам аз

защо да е неуважение към автора?


Гледам, че вече коментирате ...
Тази реплика НЕУВАЖЕНИЕ КЪМ ... за нес ли се отнася ...
Вижте ...
До колкото си спомням коментара в началото е че дистанциите са 10,15 и 30 метра дори беше чертано нещо като схемичка ...
Отделно нямам мишени под ръка нито за IDPA и т.н. а това че съм го модифицирал смятам, че не е проблем, защото ако имаш зона А с диаметър 20 см. на 10 метра да речем на 5 ще бъде примерно 10 см а ние дори не 10 не 5 а сме сложили нещо към 3 см.

Дълги години са ми набивали в главата, че точността и прецизността бия поливането ... е аз смятам, че се постарахме да бъдем на ниво ..., защото излязахме от комфорта на 20 см., ох не ...дори и на 10 см , а директно отидахме на 3 см.
Нека ако обича накой дето обича да стреля дрилове да припомни за онзи дрил с квадратчетата и 18 изстрела ... та там колко е квадратчето като размер ...

Няма да пия повече ирландско кафенци, че много ще ми дойдат повеч от 10 мл, но да сте здрави и много усмивки.

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


Последна промяна PufGun на 27 Дек 2020, 13:09, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 13:07       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1275
Точно така. Правилно пише kanartikin.

Най-хубавото е, че всички, които декларирахме, че ще направим този челиндж - го направихме.

Остана само един писател, който не се похвали.

И в тази връзка имам само едно питане:

Някой да е виждал дон Посей Сапов Лопатов ?

Къде се загуби тоз чиляк, бре ?! Да не замина за Украйната ?! :D

Весело посрещане на Новата година на всички българи и украинци. :armed:

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Дек 2020, 13:24       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
PufGun написа:
До колкото си спомням коментара в началото е че дистанциите са 10,15 и 30 метра дори беше чертано нещо като схемичка ...

Да, като после дистанциите бяха намалени на 8/ 12/ 20 метра... но не и времето за изпълнение от 5 секунди! Какво се цели с всичко това - има го по-горе напоително обяснено и болтнато в синьо, на разбираем БЪЛГАРСКИ език, мислА!

Другият проблем при нас е, че и АРГУМЕНТИРАНАТА критика се приема ЛИЧНО... "нас" ли?!?! не, баба ми... и се почват едни ДРАМИ измислени и напълно безцелни!

И докато ние е такъв ЛЕВЪЛА на мислене/ стреляне/ ПРЕПОДАВАНЕ... като дойде бай Американец, инструктор на ТОП "СВАТ"-а... гледаме кат' препикано мушкато. Доказателствата, по някаква ирония на съдбата, идват пак от Бургас.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 275 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ztavi и 35 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer