logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 25 Апр 2024, 14:46




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Дек 2020, 17:13       Заглавие:  Gun camera
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Някой имал ли е поглед в/у такова нещо:

Tactical Light and HD Camera

Имат и кобури, които пасват.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Дек 2020, 17:35       Заглавие:  Re: Gun camera
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
На Виридиан продуктите са винаги много скъпи... Това е фенер с камера за да записваш ако застреляш някой, има предполагам тайм стампове и подобни дивотии които оскъпяват продукта...
Ако ти трябва нещо което просто да записва когато стреляш, Амазон е пълен с читави рекордъри, всичко което не е еърсофт става, ей тая например ще даяни на отката със сигурност:
https://www.amazon.com/Ablebro-Shotgun- ... NrPXRydWU=

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Дек 2020, 20:14       Заглавие:  Re: Gun camera
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
.38 Super написа:
На Виридиан продуктите са винаги много скъпи... Това е фенер с камера за да записваш ако застреляш някой, има предполагам тайм стампове и подобни дивотии които оскъпяват продукта...
Ако ти трябва нещо което просто да записва когато стреляш, Амазон е пълен с читави рекордъри, всичко което не е еърсофт става, ей тая например ще даяни на отката със сигурност:
https://www.amazon.com/Ablebro-Shotgun- ... NrPXRydWU=



Аз виждам че са скъпи (400$), ама няма са по-скъпи от евентуално дело при случка без свидетели...ако ме разбираш :)

Въпроса ми беше дали стават само за пистолет, или биха удържали и пушка.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Дек 2020, 20:29       Заглавие:  Re: Gun camera
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Ако те интересува регистратор - да, тогава ти трябва нещо което е правено с такава цел, там и софтуера и хардуера са със стандарти които биха те защитили в съда при евентуално оправдана стрелба. Няма лошо да похарчиш пари за такова нещо. Ако само те интересува да покриеш спортни цели, изчистване на техники, насочване, хват, поражения, тогава и по-тънките камери ще те устроят.
Всичко което не е правено за еърсофт ще издържи отката, стигаш да лимита на средствата и почваш да гледаш ревютата на моделите които можеш да си позволиш, не е сложно :tu:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Дек 2020, 22:32       Заглавие:  Re: Gun camera
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
.38 Super написа:
Ако те интересува регистратор


По-скоро такова нещо.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Дек 2020, 01:17       Заглавие:  Re: Gun camera
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Погледни на Тейзър сайта, мисля имаха камери които са за кола или оръжие, Аксиом майче се казваха, не съм сигурен.
Трябва ти камера която да не разрешава работа със видео материала и която да има няколко тайм стампа за да може да се докаже в съда,
че не е редактиран клипа. Дефакто записа трябва да е кодиран по определен стандарт или нещо от сорта...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Дек 2020, 07:54       Заглавие:  Re: Gun camera
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
.38 Super написа:
Погледни на Тейзър сайта, мисля имаха камери които са за кола или оръжие, Аксиом майче се казваха, не съм сигурен.
Трябва ти камера която да не разрешава работа със видео материала и която да има няколко тайм стампа за да може да се докаже в съда,
че не е редактиран клипа. Дефакто записа трябва да е кодиран по определен стандарт или нещо от сорта...


Ще...
Благодаря


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: JDredd и 34 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer