logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 23 Апр 2024, 15:37




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 13:36       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
И понеже когато някой е яко крив и ми падне стискам докато мърда ще продължа по фактите точно в темата за обединението...

бил бляд...че Каяба лъже за разстоянията и че си ги отписал украинците вече... е началото...после му казваш публично, че бурил... нареждаш да преведа ...

след това трябваше да превеждам какво означава , че "Каяба се правил на Лили Иванова" и това меляше..Гелето
ми ето това означава:

Цитат:
прави се на Лили Иванова

Прави се на интересен / интересна, важен / важна, недостъпен / недостъпна
пример:
Ко ми са праиш на Лили Иванова ма, пачъ!


сега съм боклук защото го споменавам или трябва да го търпиме когато се правиш на мъжествен с таа лабилна психика...после ти минава и оп който го напомни е боклук...

НЕ няма да го превеждам на руски! Ще му го преведеш лично ти като се видите на украински език в оригинал!
след това си стискате ръцете и всичко ще е ок

ето как се прави пак между украинец и негов съперник
https://www.youtube.com/watch?v=-PEwE1q3h20

останалото е нашенска калтащина...но въпреки всичко ти имаш сили да поправиш нещата не се бъзикам...трудно е ама може


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 14:08       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Poseidon написа:
сега съм боклук защото...

Защото бях изпуснал назад по постовете думата "бляд", което си беше моя грешка, а ти точно в разгара на темата за челленджа, когато цялата ми енергия беше насочена към стрелянето - изнамери и го постна точно това изречение. Щото не ти беше достатъчно да ми ровиш из постовете отпреди 3 години, за да ме вкараш в поредната интрига с нашенци, ами и тук, на международно - пак не се посвени да ми правиш мръсно. Ами, господин Венев, за такава личност като тебе - друго определение аз нямам, съжалявам!

Да ти вадя още примери за ПЛЮЕНЕ от твоя страна по мой адрес в темата за челленджа, има ли смисъл?! :-) И, пак, забравих го и това. Но сега и това "Геле плюе по "Т-клас" на предната страница - е, хайде стига вече!

За Лили Иванова си заставам зад думите - тук не търси под вола теле! Още повече, че хората впоследствие реално показаха как изглеждат нещата в реални метри и малко съкратени такива - нещо, което аз приказвам още от самото начало.

За останалото, пиши на Л.С. да се разберем кой, кога и къде ще го стиска - на твое разположение съм!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 14:27       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Аз съм виновен, че ти се изпускаш? :shock: Да типично...ДРУГ е винаги виновния...

"ако не ми беха тесни ръкавиците оня път а сега , ако не ме беха в вкарали в ниско помещение да не мое да разгрея...ако не бех боледувал от кови ...ако имах повече подготовка...щеще да го разбия...и всички видяхте колко го беше страх от мене" ... :shock:

са правим мръсно и на друг спортист като го цитирам...и на тебе ти праим мръсно като те цитирам от 3г ...ебаго давност за стабилизаторните изказвания откога има??? не си сам братче...
а аз се чувствам все едно мен ме е смлял от бой некой негър като те чета тебе и не само тебе де...отговорност обаче търсим от родителите си - ЗАЩО ме родиха в такава клоака????

но надежда има....ТРЯБВА да почнем с говоренето за слабостите ни...селяниите ни и малоумията ни...

никакви лични...темата е за обединение и възпитание...на лични няма стойност това...да четат младите да се учат...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 14:35       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Poseidon написа:
Аз съм виновен, че ти се изпускаш?

Ми, не, но след като и Игор се регна във форума - ти да вадиш мое изречение отпреди това и да го слагаш в разгара на темата, която и той чете - това що за човек може да го направи?! :-) Кое го подтиква да го направи в момента, когато ответната страна дава всичко от себе си, за да направи добро стреляне?! На мен и през акъла не би ми минало - честно!

Пиши на Л.С. кога и къде да дойда да ме стискаш докато мърдам... :DD, и без това направихме предостатъчно сеир дотук!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 14:48       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31406
Местоположение: Sofia
PufGun написа:
Вие си го сътворихте с оценяването и филма го доказва, но да не бъдем краен, като Гьобелс и коментара му на тема учене, НАЛИ?


с какво да се изчислява хит фактор?
и да се направи класиране? на ръка? с тибешир или калкулатор?

помогнехме и с софтуера ..
който е изчислявах фит фактор до 4ти знак, на 40 души с две упражнения на ръка .. знае

а ние - урока си го научихме :)
и чакаме ловците да организират нещо сами и да ни поканят

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 14:52       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Ми, не, но след като и Игор се регна във форума - ти да вадиш мое изречение отпреди това и да го слагаш в разгара на темата, която и той чете - това що за човек може да го направи?! :-) Кое го подтиква да го направи в момента, когато ответната страна дава всичко от себе си, за да направи добро стреляне?!
На мен и през акъла не би ми минало - честно!


Стрелянето е някъде много назад в междуличностните отношения...ТОЧНО се оправят отношенията и тогава се стреля...
или си оставят отношенията убити

аз показвам стрелец - веднага го насрахте и не само ти...обида е и към мен и към него...

ТОЕСТ това означава: ТИ некадърник си гледай сланините не ни показвай @@@@@

оправяте го горното и ТОГАВА стреляте! но ти се извини на Каяба назад за това сране той прие и както виждаш покани това-онова ...
така трябва да бъде...са тука пак повдигаш въпроса...не знам защо...но явно не ме разбираш...
но ше стискам докато разбереш... :DD

п.п. и се извини след напомнянето ми!!!! тоест това не е нещо самоцелно за да те тормозим...иначе щеше да си остане така....ни лук ял ни лук мирисал бай Ганя...
ама нееее добрия Фил следи за тези неща! :armed:


Последна промяна Poseidon на 15 Дек 2020, 14:58, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 14:57       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31406
Местоположение: Sofia
ubboto написа:
2. "Т-Клас". В близо 10 точки в съответния раздел се аргументирах какво не разбирам и не ми допада, а ти ми отговори: "НИЕ си знаем, НИЕ така сме си решили"... ми, окей! Въпреки че така и не ми стана ясно кои точно сте тези ВИЕ - на теб лично, какъв ти е бойният опит/ бекграунда и пр. При упражненията, които идват от американците - всеки първо казва кой какъв е, и какъв боен опит има - особено що се касае до бившите GREEN BERETS.


на това ще напиша думите на един приятел

" .. и аз не разбирам много формули и уравнения, но това не означава, че са грешни или неправилни .. "

НИЕ - означава организация

боен опит - ние сме организация, цивилна при това, и да има някой боен опит, не би трябвало да се използва за реклама
който може да мисли сам, не му трябва "бойни евтини реклами" а сам може да оцени достойнствата на упражнения, част от методика или друго, който не може да мисли - да копира сляпо бойно рекалмирани упражения :)

Т-Клас .. щом така ви дразни толкова, значи правим нещата добре :D :armed: :armed:
ние сме на балканите - похвала няма да получим, това е ясно .. щом не сме безразлични - това е отиличен знак за добра работа!

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 19:19       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Poseidon написа:
от друга страна и така е ок срамувай се ! сам си го избаца...само че Каяба така отговори във видеото си че аха да стане междудуржавен скандал...мангали станахме и прочие...И ТОВА ОПРАВИХ селско мое момче!

И всичко това си го написал публично и КАКВО очакваш??? Каяба е улав не го е видял и аз оп го показвам...
Кое показвам бе ? личен разговор или показвам къде публично се праиш на мъжко коте па после си смени мнението 3 пъти признаваш кой бил стрелец...вместо ти да го покажеш Каябата аз го намирам...показвам ви как държи вие риете . не е така ...па в един момент аууу да става...

баси идиотизма...

но насраното насрано...ок, като се покаеш искрено ...Каябата ще забрави и виждаш безплатно покани българите у Украйна...

Какво си оправил ти, не знам... но аз ЛИЧНО го помолих Игор да промени заглавието на видеото си в "За Геле от Болгарии", за да не наричат всички българи мангали, а неговите да си ме хранят само мене. И той още същата вечер написа "Сделано".

Откъде тръгна засраното?!?! Ми, от съмнение за дистанциите! Велизар впоследствие ти го показа на две отделни видеа, как изглеждат нещата от едната и другата дистанция! В кое не съм бил прав?!?!
- че дистанциите са компрометирани;
- че не си замълчах?!?!


Кога/ къде съм казал, че Игор не е стрелец?!?! Точно обратното, винаги навсякъде съм казвал, че не сме от класата му с "калашника", и че от него можем само да гледаме и да се учим.

А самият факт, че продължаваш да риеш в боклука, при положение че с Игор сме вече сме на друг левъл на комуникация... хайде ти сега кажи това какво е, ама честно! :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 19:44       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Ivo III написа:
който може да мисли сам, не му трябва "бойни евтини реклами" а сам може да оцени достойнствата на упражнения, част от методика или друго, който не може да мисли - да копира сляпо бойно рекалмирани упражения

Да, напълно е възможно нещо да не разбирам. Но дори аз да съм прав, а другият принципно да бърка... НИКОГА няма да тръгна да подливам вода на други БЪЛГАРИ, особено пък ако се касае за СТРЕЛЯНЕ!!! У Фейса, рекламата със снимката на "Т-клас" мишената още си ми стои публична, където и на чужденци обяснявам кое, какво и защо:

https://www.facebook.com/photo?fbid=102 ... 5137856768

... барабар с дриловете и стандартите! :armed: Бтв, а за мармалада в "пистъл" форума по темата за мишената благодарете на "интелекта" на Фифи... така ги оправи/ представи нещата с измисления си английски, че направо заспаха! :DD

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 19:59       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Ти риеш аз ти обесних нещата...
за Геле от Болгарии" идеята беше моя публично изказана и тия потвърди и Каяба го направи- много мразим да се гепат идеи...правиш го несъзнателно предполагам ...са да вадя и цитати ли пак???
А че у фейса подкрепяш БГ идеи може само да те похвалиме! Ето така требва...тука като е нещо специфично по класифаеро ...ами пиши лични...пиши на Пламен...
а това /концептуално сбъркан класифаер/ като го измааш публично го четат чужденци...е дееба...
в пистол форума ако толко милеехте за някаква БГ идея да бехте писали да ме подкрепите ...аз се мъчим като грешен гявол със смешния ми инглиш...даже оставихте Цоне да сере лайна там...и с неговото малоумно заяждане там завърши темата :shock:
па по ловни форуми па къде ли не сра...са се извисил гледам...разбрал :shock:
айде нема нужда да плачеш на чужд гроб ... на Цоне може и да му е простено ама видя ли го в Т клас за мен това ще означава че лайната са неизмиваеми у нас.
неговото беше по перверзно от това да посегнеш да душиш пеленаче...прос като летва!


Последна промяна Poseidon на 15 Дек 2020, 20:10, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 20:07       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Poseidon написа:
Ти риеш аз ти обесних нещата...
за Геле от Болгарии" идеята беше моя публично изказана и тия потвърди и Каяба го направи

Да, първоначално идеята беше твоя - да изсипеш всичките г.на в моята градина :DD Сложи ръка на сърцето си и кажи, че не ти беше точно това целта! А Игор промени заглавието, след като АЗ ГО ПОМОЛИХ и му обясних каква е идеята/ целта на всичко това. Тоест, аз си поех отговорността, че НЕ СИ ЗАМЪЛЧАХ за компрометираните дистанции... когИ останалите се ослушвахте като пръднали зайци в люцерна... и гледахте отстрани сеир!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 20:19       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Да, първоначално идеята беше твоя - да изсипеш всичките г.на в моята градина :DD Сложи ръка на сърцето си и кажи

не мен! Честно...има моменти когато те дразним за кеф...връзваш ми се което е ок и се раждат полезни неща...
просто Каябата прекали...не е видял лошо от българите, а това стана единоборство между вас...
което е нещо супер...данни имаш, но малко стреляш...но колко толкова

Та трябваше да го спомене в заглавието...направи го разбра...

та поучете се от Джошуа и Кличко! честност спортменство..., джентълменство феар плай ... приятелство даже нищо, че се биете и так дале...
намери сили да се извиниш всичко е Ок...само дето тука ровиш та се налага да обеснявам...

п.п. и не съм пръцнал заек...бас на око мога да определя по точно дистанции от тебе нищо че професионално по образование требе да можеш повече...
дистанциите по начина по който ги коментираш ...ти блокираш комуникацията!!! не го ли схващащ?
като не е 30м голема работа...да резнеме ние на 20м както на Лозен па нека ги мериме после...
его в Украйна вече си поканен...ще си носиш и рулетка...ае да видиме как ше се скрие Каябата от БГ рулетката PDT_Armataz_01_22


Последна промяна Poseidon на 15 Дек 2020, 20:34, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 20:21       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Poseidon написа:
а това /концептуално сбъркан класифаер/ като го измааш публично го четат чужденци...е дееба...

Къде го четат?!?! В БГ форум с 100 човека аудитория?!?! А и когато се аргументираш, защо мислиш така - нещата са малко по-различни от ПЛЮЕНЕ, мислА! Бтв, в разговора за "Т-Клас" класифаера у Фейса, лично Скот Джедлински - един от най-известните стрелци и инструктори с Глок в Щатите се интересува за подробности, в случая - "хит фактора".

Ако мога с нещо да помогна - гледам да го направя. Ако не мога да помогна, поне гледам НИКОГА НЕ ПРАВЯ ЛОШО !!! А ти с сцепи направо, и то точно когато ми беше нужна най-голяма концентрация. Човека вика "Стреляте добре - тук спор няма"... ти, не, не е така, ебава се с вас... и още тон помия отгоре. От правилна стартова позиция щяло да ми се качи времето с още 1 секунда и какво ли още не... като хал хабер си нямаш за какво иде реч - ми, спри я тази мелница малко! Ако сам не се чаткаш/а ти наистина явно не се чаткаш колко ТЪПО и ГРОЗНО е всичко това - аз наистина няма какво повече от това да добавя.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Дек 2020, 21:11       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Пуканките качиха цена международно...сопрете се :)

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2020, 03:17       Заглавие:  Re: Red Oktober AK Championship
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Poseidon написа:
Ти риеш аз ти обесних нещата...
!

Фифи
:td: :td: :td:
https://youtu.be/XmCEN9XDxJg
https://youtu.be/T9MTtiDWUK4
https://youtu.be/zUFx4SXq7Ls
:tu: :tu: :tu:
Фифи

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: PV и 42 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer