logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 26 Апр 2024, 06:01




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Яну 2021, 02:58       Заглавие:  Re: . 22lr или 9мм за първо оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
9x19 написа:
Пич, ти инструктор ли си?
Инструктор е ама е скромен и освен това не си го признава за да не се излага ако го биеш в таймера... :DD

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Яну 2021, 08:51       Заглавие:  Re: . 22lr или 9мм за първо оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1276
kalitar написа:
Благодаря на всички колеги за мненията!


Уважаемият горепотребител-текстоначалник на темата, Ви е благодарил на всички и си е избрал оръжието.
Вие вашите избори сте ги направили. Той също. Поради что се мъчите сега да се наддумвате, смисъл вече няма.

Поздрави, :-)

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Яну 2021, 11:41       Заглавие:  Re: . 22lr или 9мм за първо оръжие
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 07 Окт 2020, 09:01
Мнения: 5
Аз съм с Глок 43х, много съм доволен относно компактността. Имам средна ръка и ми пасва идеално, нов стрелец съм. С него от 25 метра обръщам палачинка с диаметър 8 см. 5 пъти от 10 изстрела. По принцип се колебаех между него и 48Х но избрах по компактният. Има пълнители които го правят с 15 патрона без удължение но трябва да ти ги донесе някой от Щатите. И за миг не съжалявам, че си го купих, може би трябваше да си взема МОС варианта, за да имам възможност за повече варианти по късно. Лек е, лесно се разглобява и чисти. С кобур на Кайдекс вътрешен лепва идеално и не се забелязва изобщо.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Яну 2021, 13:27       Заглавие:  Re: . 22lr или 9мм за първо оръжие
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 17 Юли 2020, 08:14
Мнения: 407
Beer написа:
kalitar написа:
Благодаря на всички колеги за мненията!


Уважаемият горепотребител-текстоначалник на темата, Ви е благодарил на всички и си е избрал оръжието.
Вие вашите избори сте ги направили. Той също..

Поздрави, :-)
Автора на темата се двоуми между 3 модела на Глок - аз това разбрах (прочетох). :wink:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Яну 2021, 18:14       Заглавие:  Re: . 22lr или 9мм за първо оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1276
ИВАН-2 написа:
Автора на темата се двоуми между 3 модела на Глок - аз това разбрах (прочетох). :wink:


Когато сте прав - прав сте ! :tu:

Щом авторът се триуми, нека му е. Важното е, че го спасихме от първата дилема. :D

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Яну 2021, 19:45       Заглавие:  Re: . 22lr или 9мм за първо оръжие
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 02 Яну 2021, 23:30
Мнения: 11
Май май ще е 19 ката, другите ми идват малки малко.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Яну 2021, 20:01       Заглавие:  Re: . 22lr или 9мм за първо оръжие
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2020, 18:25
Мнения: 28
Зависи колко ти е голяма ръката. Важно е да ти е удобен при стрелба.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: standart и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer