logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:17




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Фев 2012, 09:47       Заглавие:  Re: Чат модула на форума ... вече работи :)
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 12 Юли 2006, 10:05
Мнения: 918
Ами писал съм и в други форуми, но няма ограничение във времето. Сега например като си проверявам банковата сметка онлайн там има един хронометър който брои наобратно и мога да видя колко време ми остава.

@Dred

На мен ли го казваш брат? Преди да се въведе функцията ауторекавъри в уърд и преди да има читави юпиеси що нещо ми се е потрошило. Особено брутално беше, когато се пише жалба в в последния ден на срока половин час преди края на работния ден и прассссс...нема я....добре, че бех млад иначе да съм ритнал бакъра от притеснения.
Имах едни юпиеси, които си мислех че са юпиеси, а се оказа че не са :D И като спре тока прави пиу пиу и прас!!! спира след точно три секунди...Разбрах по трудния начин, че това само името му е юпиес, а иначе е някъв жив ташак...

_________________
Милен Господинов
Клуб по ловна стрелба "Пиргос"

http://www.pirgos-shooting.org


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Фев 2012, 10:05       Заглавие:  Re: Чат модула на форума ... вече работи :)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Юни 2007, 20:26
Мнения: 1710
Местоположение: deep water
Милен написа:
това само името му е юпиес,
Милен написа:
Разбрах по трудния начин, че това само името му е юпиес, а иначе е някъв жив ташак...
наистина не ти е лесно. аз пък ползвам юпс с 90 ач акумулатор- хем парното издържа 24 часа, хем пс-то :tank:

_________________
Я счастлив по умолчанию. Пожалуйста, не лезьте в настройки!
Если я тебе не нравлюсь,-застрелись! Я не исправлюсь!
Специални благодарности на азбуката за любезно предоставените букви
HitCo
ETAR IPSC

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Яну 2013, 01:32       Заглавие:  Re: Чат модула на форума ... вече работи :)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2008, 22:26
Мнения: 1420
Местоположение: Стара Загора
Има ли опция когато съм добави някой в досадници да не може да ми пише и в чата?

_________________
...на анонимния му дай да изказва мнение ... :)

Веселин Панов
Tanfoglio Limited 921 cal.9x19;9x21;22LR
Ruger GP 100 cal.357 MAG 4"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Сеп 2016, 06:38       Заглавие:  Re: Чат модула на форума ... вече работи :)
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2016, 17:31
Мнения: 1
:punch: can anyone tell us how to put up new subject on forum boards I can't see anything which allows me to do that. NEW here so have no clue on this one


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Сеп 2016, 17:36       Заглавие:  Re: Чат модула на форума ... вече работи :)
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Online

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Learn Bulgarian ;)
I don't think this forum can be of any use for you if you don't speak Bulgarian.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 32 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer