logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 16:12




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 04:31       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
Геле подозирам, че не се бъзикаш горе и това е смущаващо леко...
1. с пищов в путк@та и наркотици в задника
2. осъждана
3. в колата пълно с наркотици
4. внасяне на контрабанда в пандиз
Ти умуваш дали па тоя пищов не си го е забучила за кеф и не е ли присъдата много!?
Ха ха ха... Гелето ме разсмива някой път повече от Витан... Изображение
Майтапа на страна, всеки има право на мнение, вкл и аз и ти и бат Геле... Да кажеме, че на Геле мнението е такова на каквото ние с тебе се смееме, аз от едната, ти от другата страна на локвата... Истината е, че никое от наще три мнения няма никакво значение за случая - такива са законите, такива години са и дали...
Ако обаче Геле не иска да ни занимава със двойни стандарти, може би най-подходящото в случая е да се намери човек който да сравни обвиненията и точките от закона по които са и дали наказанието със какво биха и дали в България за същите обвинения, по българските закони. Само тогава може да се види горе-долу кои закони са по-строги и да се разсъждава по въпроса, иначе какво мисли Геле за щатските закони или какво мисля аз - за българските е наистина без никакво значение...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 07:35       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
minavasht написа:
Не знам Гергана коя е, но като си спомня че преди време в БГ приеха че 300кг мет били за лично ползване и освободиха производителите, не се притеснявам за нея, в сигурни ръце е.

По-добре така, отколкото да държиш някого повече от половин година в ареста на базата на безумни обвинения, да го арестуваш без прокурорско постановление и без да му връчиш заповед за арест, както и да го заплашваш с екстрадиция в страна, където съответствието между извършеното престъпление и наложеното наказание често пъти е меко казано странно!

Poseidon написа:
2. не я екстрадираха щото американците нещо се замотаха с документите...

Засега Гергана не е екстрадирана едно, че американските обвинители са си оставили ръцете в това обвинение, и второ - че го няма вече Цвък, който еднолично да посочва кой е виновен и как трябва да бъде наказан!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 09:09       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Засега Гергана не е екстрадирана едно, че американските обвинители са си оставили ръцете в това обвинение, и второ - че го няма вече Цвък, който еднолично да посочва кой е виновен и как трябва да бъде наказан!


Геле, този договор http://dv.parliament.bg/DVWeb/showMater ... dMat=22936
е подписан от съдийката М.Тачева от Провадия . Тя е американската възпитаничка/специализирала в Сащ/...и всъщност е мъж ... http://skandalno.net/%D1%82%D0%BE%D0%BF ... 0%B5-13957
Тази срамотия става по време на тройната коалиция - социалисти+османлии+партията на царо -21 май 2009 г.
ЦЦ тогава е бил никой...

По силата на това споразумение ако утре 38ия подаде жалба, че като разпространявам неверни данни за американските гънове го тормозя по електронен път във форумите вече няколко години :DD абсолютно законно ще ме есктрадират да ме съдят в щатите...

Обратното дали е в сила?

ето коментари на юристи
Цитат:
Излиза, че ако пишете е-мейл на ваш клиент или приятел и срещу него започне някакво разследване, може да ви екстрадират заради това, че са намерили ваш контакт в неговия компютър.
Също така, може някой да реши да подпише документ, че вие сте виновен и това трябва да се приеме за истина.


по случая Гергана ...претупали са нещата доста небрежно...вероятно ни мислят за туземци, като чета сичко това долу...

Цитат:
Хората, които се кълнат са не други, а прокурорите по делото и агента по разследването. Няма свидетели, няма факти, няма доказателства, един подпис стига.
От щатите се очаква и пояснение кое щатско законодателство би било валидно по това дело, след като част от твърдяната престъпна дейност е вършена в Ню Джърси, а друга – в Ню Йорк, както и уточнение дали в някои от тези щати се предвижда смъртно наказание./тогава екстрадиция няма да има/
В обвинителния акт няма и подпис на окръжния прокурор на южния район на Ню Йорк Приит Барара и това също трябва да се коригира. Освен това, САС чака и превод на 11-та поправка на Конституцията на САЩ, която дава право на американските граждани да бъдат съдени по избрана от тях най-благоприятна юрисдикция. Българският съд поиска информация дали това право важи и за чужди граждани, които ще бъдат съдени в САЩ.


Цитат:
Единствените доказателства по делото са 4 клетвени декларации на прокурорите и следователя от ДЕА които се кълнат, че тя е виновна! Сами по себе си клетвените декларации не са доказателства пред българското законодателство.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 13:49       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
По силата на това споразумение ако утре 38ия подаде жалба, че като разпространявам неверни данни за американските гънове го тормозя по електронен път във форумите вече няколко години абсолютно законно ще ме есктрадират да ме съдят в щатите...
... Ха ха ха... Е, айде сега, имаш твърде високо мнение за нещата които пишеш и после - каква е тая параноя ...?
38ми никога няма да се занимава с такива неща, тея актове са инструменти за други случаи и разбира се, малко преекспонирате нещата, макар че тука виждам потенциална схема за емиграция в щатите под формата на "свидетел"... :DD
...Тея коментари на ваще разбиратели са малко като воя дето нададоха либерсти и демократи, барабар с половината чули-недочули пък и неразбрали за какво става дума европейци, като приеха Патриотичният Акт... Оказа се че по времето на "фашиста" Храстов тоя акт си седеше написан и никой не се занимаваше с него, докъто при годините на социалиста Барак Хусеин, тоя акт е основа на създавани и активно действащи държавни институции и същите путьовци дето преди плюеха по Храстов сега мълчат насрани...
Без да се завирам в случая с тая Гергана, от цитата на Посейдон, аз лично не мисля, че скоро ще има някакво развитие, причините са много...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 13:59       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
както и да го заплашваш с екстрадиция в страна, където съответствието между извършеното престъпление и наложеното наказание често пъти е меко казано странно!
Нали се разбрахме, че това меко казано "странно" зависи единствено от вижданията ти за "странно" ... :DD Законите са си такива каквито са, дали в щатите ще те ръгнат в затвор за 25год, в Иран ще ти фраснат дясната ръка а в Зимбабве ще те изгонят от племето, законите са според местните разбирания кое е странно и кое - не. От друга страна, в България е рай за престъпниците защото с-мата е твърде корумпирана а законите имат твърде много противоречиви тълкувания и "вратички",
освен това дали половин България, вкл. и ти мислите, че гергана е невинна зависи единствено от това каква гластност ще се даде на случая и как ще е представен от медиите, разбирай: как ще се манипулира общественоста... Когато разни социални медии, чиито любител си ти например, почнат да се занимават с мнения, нещата стават толкова извратени, че да се заявява, че еди-кой си бил невинен е смехотоворно. Аз съм сигурен, че никой от вас не е виждал реалните документи по обвинението, да не говориме, че е видно ти например колко разбираш местните закони на щатите които я обвиняват, каква е стойноста на мението което може да има човек без да има реалната информация поне по тези две точки оставям на тебе да ми обясниш, бих предположил, че ще е нещо свързано пак със сексуални играчи, просто ще излиза от друга дупка... :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 15:58       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 24 Ное 2010, 14:34
Мнения: 4034
Местоположение: Orlando, FL
Сега погледнах какво пише по нета за Гергана.
Има милион български писания как невинната българска девойка е била безпричинно набедена от лошите империалисти.
Случайно в калабалъка попаднах и на това кратко описание на реалната ситуация.
http://www.justice.gov/dea/divisions/nj/2012/nj112912.shtml
Който си има хабер от английски може да прочете и да си направи сам изводите.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 16:10       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Чакай сега, 38и ... то ясно света е такъв какъвто е - в Иран бесат и пенделите ама споразумение с тях по тая част нямаме... ние тук говорим за договор между САЩ и България!
от този договор следват доста обязаности...горе може да се види в линка

и ясно, че е заради общата борба срещу тероризма, но как така се шегувкаме де юре българите са издокарани на двойна езда така да се каже...

хем сме и потърпевши и свидетели на срамни сцени от наща съдебна система...хем отвсякъде го наяждаме с американската съдебна система...

както виждаш така написано тва споразумение и прието от нашите лумпеняги - резултата не закъснява...

е добре де клетви на некое ченге и оп айде в панделата!?

абе поне да пратят документи подписани от прокурора Барара...после да преведат официално 11та поправка...после да пратат доказателствата по разследването...
ТОГАВА ще се прецени дали да се екстрадира гергана или иванка...
половин година не пращат документите? а ние я държим в ареста...Алоо!?

и да всеки ВСЕКИ е невинен докато се докаже вина по беспорен начин!!!!

клетви!? е добре де ако ти се закълнеш, че ти дължа $30 000 ...кво правим?

как така се майтапиме наистина ше се видим в некой съд у Флорида...
А като гледам пинизите американски 157г пандиз за кражба в особено големи размери ме очакват плюс 130г за обидно отношение към иконата 1911...бегай мани...бати племето сме...и тва го подписали точно социалистите...тц тц тц...
бе да му мислят педерасите...скоро ше се подписва подобен договор с Иран... :roll:

.38 Super написа:
Законите са си такива каквито са, дали в щатите ще те ръгнат в затвор за 25год, в Иран ще ти фраснат дясната ръка а в Зимбабве ще те изгонят от племето, законите са според местните разбирания кое е странно и кое - не. От друга страна, в България е рай за престъпниците защото с-мата е твърде корумпирана а законите имат твърде много противоречиви тълкувания и "вратички"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 16:41       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
Чакай сега, 38и ... то ясно света е такъв какъвто е - в Иран бесат и пенделите ама споразумение с тях по тая част нямаме... ние тук говорим за договор между САЩ и България!
от този договор следват доста обязаности...горе може да се види в линка

и ясно, че е заради общата борба срещу тероризма, но как така се шегувкаме де юре българите са издокарани на двойна езда така да се каже...

хем сме и потърпевши и свидетели на срамни сцени от наща съдебна система...хем отвсякъде го наяждаме с американската съдебна система...

както виждаш така написано тва споразумение и прието от нашите лумпеняги - резултата не закъснява...

е добре де клетви на некое ченге и оп айде в панделата!?

абе поне да пратят документи подписани от прокурора Барара...после да преведат официално 11та поправка...после да пратат доказателствата по разследването...
ТОГАВА ще се прецени дали да се екстрадира гергана или иванка...
половин година не пращат документите? а ние я държим в ареста...Алоо!?

и да всеки ВСЕКИ е невинен докато се докаже вина по беспорен начин!!!!

клетви!? е добре де ако ти се закълнеш, че ти дължа $3000 ...кво правим?

как така се майтапиме наистина ше се видим в некой съд у Флорида...бегай мани...бати племето сме...и тва го подписали точно социалистите...тц тц тц...

.38 Super написа:
Законите са си такива каквито са, дали в щатите ще те ръгнат в затвор за 25год, в Иран ще ти фраснат дясната ръка а в Зимбабве ще те изгонят от племето, законите са според местните разбирания кое е странно и кое - не. От друга страна, в България е рай за престъпниците защото с-мата е твърде корумпирана а законите имат твърде много противоречиви тълкувания и "вратички"

Ами преди да те потърсят за тея пари, аз трябва да докажа, че наистина ми ги дължиш, иначе нещата стават точно обратните и си горя като стой та гледай, тука не се кълнат за "добър ден" както някъде другаде, ама пак - тея работи няма как да са ти ясни, не за друго а защото българина пати яко от системата си - факт, нормално е да си мнителен и параноик...
Като гледам на минаващият линка и какво пише в него а именно последният абзац - тая мома не е имало как да не знае какво върши... Те я търсят за конспирация, праскат и някакви страшни обвинения и искат да я прибират като свидетел... Нормално е, така се процедира със свидетел, явно гледат да съберат всичките свидетели на едно място, иначе защитата ще ги бие, какво се чудите за такава постановка ? В страна със стриктни закони, всеки гледа да си върже гащите... При тея 13 милиона дето са превъртяли, все си мисля, че дяла на Гергана е достатъчен да и купи добър адвокат и да се отърве с нещо условно ако успее да докаже, че не е знаела какво става през сайта който е движела... Аз съм купувал лекарства онлайн по подобна схема, верно - не контролирани лекарства а такива за язва и т.н.т., дори и за тях винаги са ми искали поне номер на рецептата и телефон на последната аптека където съм я изпълнявал, проверяват и тогава ми пускат поръчката... Някак си ми е трудно да ме убедиш, че описаната от обвинението схема не е била известна на операторите на сайта, нали те ги поддържат, няма начин как да не знаят как продават забранени без рецепта неща... Друг е въпроса, че тая Гергана просто може да е подставено лице и някой да цака за да я държат в България, нали... за такава възможност никой не се е сетил, те тея работи в България не стават, само американците ги правят... :D
За договора съм съгласен, всъщност никой не спори с тебе по тоя въпрос, не знам защо се оглеждаш в мене... Социалистите го били подписали... сегааа... Който и да е на власт ще го подпише, нали не си толкова наивен да си мислиш, че като дойдат при тебе и ти обещаят нещо в замяна на такива работи и българският политик ще се дръпне веднага и ще каже: "Йок! Това не е за което са ме избрали мойте избиратели, не съм цакал кебапчета и бира за да ми съдите невинните играчи в схеми от по 13 милиона ..." Клякат, тарифат им тоя фандък и прибират от другаде милиони, дай да не се баламосваме, това го има на всякъде, макар и в Щатите да си връзват гащите законно по-добре и там горят, е - твоят приятел дето продаваше на тогава сенатора Обама местото, за какво е в пандиза мислиш... От друга страна аз за български политик дето да е на топло не се сещам, освен разбира се като се уреждат сметки м-у бивши патрньори като например сегашният политик Бойко и Алексей Петров... PDT_Armataz_02 Но, това е защото са ви такива политиците, нямате други, хората от народа ги няма вече, останали са ви хората на предишните управници и роднините им, с това трябва да работите, такива са им методите, не се оплаквай, стискай зъби и псувай американците, това е много добро решение в една друга схема, оная със зрелищата, народа трябва да се развлича с нещо за да се оглежда по-малко в политиците, американците ще ви дават храна за развлечение за десетилетия напред, защо не... :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 17:17       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Съвсем малко off topic

Този прокурор Барара вкара сума ти политици от щата Ню Йорк в панделата за корупции. Тое е син на емигранти от Индия.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 17:42       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Всъщност Барара е роден в Пенджаб, Индия 1968г...после емигрират в щатите завършва Харвард и так дале...

А това е нашата бивша правосъдна министърка нейния подпис се кипри в договора ни с щатите...
малко от горния линк :
"Бившата правосъдна министърка е спрягана за лидер на тайното лесбо общество в политиката, известно, като кръга “Палаво езиче”. :P

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 17:49       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
Всъщност Барара е роден в Пенджаб, Индия 1968г...после емигрират в щатите завършва Харвард и так дале...
А това е нашата бивша правосъдна министърка нейния подпис се кипри в договора ни с щатите...
малко от горния линк :
"Бившата правосъдна министърка е спрягана за лидер на тайното лесбо общество в политиката, известно, като кръга “Палаво езиче”.

И връзката на тея факти със това за което говориме би трябвало да е...... ? :punch:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 18:00       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ми връзката е почти пряка ама требва да подсказвам...често се случва...

1. Геле се притесни от голямата присъда на Кристи ... тя обаче е заслужена...все пак тя е престъпила половината наказателен кодекс на щатите...

2. какво ни касае нас това? Ми скорошното подписване на договор за екстрадиция с щатите...
вижда се подписан от кой!? Името на кръга "палаво езиче" явно не е само в сексуален смисъл...заслужили са си го есктра и в политически смисъл...

3. И веднага има изгорял - Гергана ... притесненията на Геле се засилват...с основание...моите тоже...

Като говориме за това и връзване на гащи...да се счита от днес твърдението, че 1911 не пробива ватенка за недоказано и силно спорно ... :DD

А Барара макар и педант /идйиците са математици и програмисти на ниво/ да прати документи до български съд неподписани от него самия ...хм...
ще следим темата... връзката е малко странна с Кристи...ама на пръв поглед :tu: темата може да се разглежда в разклонение за яките американски присъди...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Юли 2013, 18:20       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
Името на кръга "палаво езиче" явно не е само в сексуален смисъл...заслужили са си го есктра и в политически смисъл...3. И веднага има изгорял - Гергана ... притесненията на Геле се засилват...с основание...моите тоже...
Е никой не споменава нищо за политическият смисъл, как мога да гадая за него... "палаво езиче"... ако не можеш да обясниш каква е връзката м-у сексуалната и ориентация, подписването и кръга в който е известна аз предлагам да изчакаме Геле да ни обясни, и да наречеме кръга "Мълчаливото езиче" ...
Защо ще ти се усилват притесненията ако Гергана изгори ? Нима сам не каза, че е престъпила половината щатски закони ? Не мисля, че ти или Геле имате за какво да се притеснявате, нито единият от двама ви е престъпил американски закон, какво всъщност ви пука дали Герганчето гори или - не ? Съчувствие към сънародничка ? Едва ли...
После: какви изисквания може да има българската страна - никакви, американците и гарантират честен процес, българската страна няма никакви основания да преценява обвиненията защото българската страна не се занимава с американско законодателство а тя е търсена именно в обвинение по него, не по българските закони... Българската страна може да реши дали да я олаби на американците и дали има някакви пречки според БГ законите, но да се задълбават в американското обвинение и да водят успоредно разследване за да си докажат едва ли не, че американците имат причина да я прибират е смешно, просто защото американеца ти казва, че тя е невинна докъто не се докаже, че е виновна, какво повече може да иска българската страна ? Гери е третирана като невинна...
Тоя мингянин не си е свършил работатата сигурно щото могат да си свършат работата и без нея или защото от българска страна има някой по-на високо който я пази, аз се съмнявам американски прокурор да изпрати текст който не е подкован както трябва но и не бих се учудил да е така, тея неща ги вършат хората из офисите, кой-разбрал, кой-не разбрал, тоя подписва сутринта, после половин година българските весници имат повод да умуват как може американците да са толкова прости... Не са толкова прости, толкова заети са, грешки стават, нали... Може просто това да е случая, де да знаеш... :D

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Юли 2013, 14:17       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
http://www.justice.gov/dea/divisions/nj ... 2912.shtml
Цитат:
Kear, Riley, Risolia, Chervenkova, Gryszkiewicz, and others paid the doctors who issued the prescriptions and the pharmacists who filled them via domestic and international wire transfers.

Първо, Гергана нито е била в позиция, нито пък е имала възможността да оперира с парични средства на фирмата, за да плаща на въпросните доктори и аптекари. Второ, щом лекар или фармацевт в Щатите е попълнил валидна рецепта, какво го боли дилъра? Трето, защо не е привлечен като обвиняем и шефа на българския клон на фирмата, а само Гергана?

http://www.novinite.com/view_news.php?id=151982
Цитат:
Chervenkova worked in the commercial agency "BG Global Services", which is a service company of "Euromedonline Ltd." Her role was to process weekly reports from the sales system and to calculate the accumulated fees and commissions for doctors and pharmacies based on sales realized through the site. Cherevenkova's responsibilities did not involve selling drugs.

А това присъди от по 70+ години за нищо ги нямат в САЩ. Лошо няма, но да си ги отсъждат на американски граждани само тогава. България няма да даде Гергана!


Прикачени файлове:
photo_big_151982.jpg
photo_big_151982.jpg [ 52.18 KiB | Прегледано 5091 пъти ]

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


Последна промяна ubboto на 13 Юли 2013, 14:36, променена общо 1 път
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Юли 2013, 14:35       Заглавие:  Re: Къде може да се скрие оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
България няма да даде Гергана!
No Pasaran ! .... :D
Е така им кажи Геле, баси наглите американци... Тя се е занимавала с данни за докторите (според текста който си дал и който наистина нищо не означава щото е от някакво интернет издание...) дето ги съдят за 13 милиона, тея американци за какво има да я търсят ... ?
И за какво сте всичките адвокати на Гергана, тя самата не се страхува от процеса защото смята че е невинна, което може да е самата истина, тогава, за мене Гергана е просто подредена да я върши тая работа...
Цитат:
“I'm not afraid because I know I'm innocent. I am just worried about how long it will take and that although I am innocent, I may spend time in detention,”

Ако случая е такъв, жената може да си излезе чиста от цялата работа пък и с някой лев компенсация за детеншъна, все пак някой я е наел в БГ, някой е поддържал сайта, не е била сама, нали? ... Чакай... Или е била сама? Какво пише в Новините за това, М? ....А във Фейсбука ?
....Тея неща Гергана трябва да ги изпее, то е ясно за какво я търсят в такъв случай, в обвинението съвсем ясно е казано, че считат всеки от обвиняемите за невинвн докъто не докажат обратното... Отива, пее, свидетелства и си заминава ресто в България...

Тука пък почти се разплаках...
Цитат:
“I do not have a lev saved in my banking account, my husband and I have loans to pay to the bank. We never wanted to be rich in the literal sense, we are blessed by our love and the friends that we have.”
В Новините не видях каква и е била заплата за това което е вършела, щото горният текст ме оставя с впечатлението, че е работила едва ли не на доброволни начала...
Другото на което се чудя е защо тоя текст е на английски а не на български... Предполагам е предназначен за английско говоряща публика, каквато и да е тя... :smoke:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 28 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer