logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 06:45




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2016, 19:59       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Окт 2012, 09:46
Мнения: 263
С ВИП-а и аз имах интересни преживявания. Когато си купувах Глока - 31 и след като го разгледах, пробвах и платих....... накрая се оказа, че липсва един от оригиналните 15 зарядни пълнители. Увериха ме, че е в друг техен магазин и след седмица ще ми го изпратят по Еконт! Наистина получих пратка, но със 17 заряден! Позвъних и им казах, че си искам оригиналният пълнител, но отговора беше, че е изгубен някъде. Година по късно пак бях там за закупуване на револвер. Предложиха ми един Ругер който имаше доста видими следи от носене и стрелба. Попитах, дали не е втора употреба, но започнаха да се кълнят, че е чисто нов, а следите били от транспортиране и излагане в различните им магазини. Естествено, не го купих!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Апр 2016, 14:04       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31411
Местоположение: Sofia
за мен върха на циганията и некоректността и там всичко цветущо са Армада :)
че даже и аз бях замесен в грозната случка

тогава бях още председател на БФДС
от Армада ми се обаждат Яни Дуков .. от Танфолио давали 2 пистолета на 50% за наши състезатели

колега отива, дава 50% капаро ...
аз за да се застраховам питам изрично Яни от Армада: Колко точно ще плати колегата, колко е 50%?
отговаря ми на конкретния въпрос: ами това е няма повече!

идва пистолета
и от Армада искат 100% сумата
звъня аз да питам каква е тази цигания
отговориха ми: че щели да пишат писмо на Танфолио и ако харесали състезателя тогава щели да върнат 50%

за по грозна и срамна случка не мога да се сетя
за която до ден днешен нямам обяснение защо и как може да се случи такова нещо

може да си направим една класация (с гласуване) за подобни случки .. но не виждам коя може да измести тази от първото място

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Апр 2016, 15:25       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2013, 20:59
Мнения: 175
Привет, аз лично от Армадата съм вземал бързомер-за квот ми го продадоха за това си и става.Но доста се учудвах,че като вляза там други клиенти няма все и само аз съм си, ама други грам няма.
За Випа е сложно да се опише, а има и разни там arms вериги там също е сложно за описване. В общи линии нищо не написах понеже нямам пряка случка с търговеца само сеир имам с тях и ги отбягвам.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Апр 2016, 15:40       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2013, 20:59
Мнения: 175
То по скоро трябва да се направи тема кои търговци да отбягваме, защото в един магазин известен ВАМ на Витошка попаднах на антифони Howart leight за около 200 и няколко лева- явно чакаха кълвач.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Апр 2016, 15:46       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2013, 20:59
Мнения: 175
А какво ще кажете за онази дупка на Лиляна Димитрова- води се магазин, но върха е онази МВРейска недомислица БМВ - там какъв смях ще Ви обземе ако влезнете.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Апр 2016, 20:56       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 01 Юли 2016, 02:25, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Апр 2016, 08:19       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 06 Ное 2006, 10:15
Мнения: 399
И на Лиляна Димитрова и в БМВ съм попадал на супер находки за без пари, е немат тактикул мактикул шитни, а в Дефенс са помияри, Стар Форс - питам аз колко са Бъкмарковете - и една леля ми вика: ама те са за спортна стрелба!!! - цена така и не ми каза.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Апр 2016, 10:47       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 01 Юли 2016, 02:25, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Апр 2016, 15:11       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2013, 20:59
Мнения: 175
Сега като се позамисля за родните магазинчета хубави или лоши добре че ги има.
Предполагам, че не им е много лесно откъм клиенти сигурно не са много. Гледам, че някои са се ориентирали към ГСО и пневматично.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Апр 2016, 16:11       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 18 Май 2015, 08:47
Мнения: 181
Ivo III написа:
за мен върха на циганията и некоректността и там всичко цветущо са Армада :)
че даже и аз бях замесен в грозната случка

тогава бях още председател на БФДС
от Армада ми се обаждат Яни Дуков .. от Танфолио давали 2 пистолета на 50% за наши състезатели

колега отива, дава 50% капаро ...
аз за да се застраховам питам изрично Яни от Армада: Колко точно ще плати колегата, колко е 50%?
отговаря ми на конкретния въпрос: ами това е няма повече!

идва пистолета
и от Армада искат 100% сумата
звъня аз да питам каква е тази цигания
отговориха ми: че щели да пишат писмо на Танфолио и ако харесали състезателя тогава щели да върнат 50%

за по грозна и срамна случка не мога да се сетя
за която до ден днешен нямам обяснение защо и как може да се случи такова нещо

може да си направим една класация (с гласуване) за подобни случки .. но не виждам коя може да измести тази от първото място

Аз не виждам какво те учудва...това си е манталитета на българина(даже ми е и неприятно да го пиша, но в повечето случаи е така), по възможност иска да забогатее "вчера". Днес, утре след седмица...и тн е вече късно за него

_________________
.....селянията не е белег за произход-това е състояние на душата.....
....хората които най-трудно обикваш-може би имат най-голяма нужда от това....


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Май 2016, 16:28       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2016, 12:30
Мнения: 432
Paco написа:
В Стар Форс още не съм видял пищов без етикет с цена. Въпросните за които говориш имаха етикети. Ходил съм да ги гледам поне 3 пъти. ;)

Какво не ти хареса в Дефенс, че ги наричаш помияри?! Бих нарекъл така само някой политик или корумпиран катаджия. Интересно как с мен се държат винаги учтиво и добре. :-)



:tu:
За Дефенс съм писал по-горе, все хубави неща.
В Старфорс не съм ходил, но съдейки по сайта им, явно знаят за какво става въпрос.

От Випа не съм доволен, но не бих ги нарекъл с думите на колегата. Все пак, който се опитва да прави бизнес с оръжие в България, заслужава подкрепа и уважение, защото пазарът е малък и всичко е много трудно.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Май 2016, 08:00       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 747
Местоположение: Тутракан
Вече описах как след 6-7 месеца чакане от ВИП-София ми върнаха капарото защото не могат да ми изпълнят заявката.
Чехите се бавели, не произвеждали такъв модел, като произведат щели да ми доставят, извиняваха се...
Интересното е, че два месеца след като ми върнаха капарото ми звъннаха по телефона.
От вчера съм собственик на CZ compact Shadow line. От ВИП-а за компенсанция на причиненото неудобство ми направиха много щедра отстъпка.
Явно не всичко зависи от доброто желание на вносителя.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Май 2016, 08:15       Заглавие:  Re: Случки с вносители- търговци на оръжие
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1277
Предимството да имаш собствен лицев аватар - познават те вече по магазините и знаят как можеш да ги обрисуваш и вече нямаш проблеми :D :D

Фортуна те закриля !

Поздрави,

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer