logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 24 Апр 2024, 23:29




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2016, 22:30       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2015, 09:24
Мнения: 302
Предвид факта, че нямаме вариант за силово снижаване на цифрата 2000 до 0 ... Остава само варианта да гласуваме на наближаващите избори за такава партия, която няма да допусне заселването им.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Сеп 2016, 19:26       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ами освен МВРО друга няма.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 14:26       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
99.99% съм сигурен, че освен Каракачанов никой няма да иска да дебатира темата за бежанците!
Лично на мен би ми било много интересно да слушам такъв дебат.
Но, както се казва - "Обещаването не е като даването!"... Пак ще се наслушаме на обещания, които никой няма да спази и ще се оправдава с "безсилието" на Президентската институция.
Президента, ако има желание, може да бъде достатъчно силна институция, но явно така им оттърва - хем да го има, хем да е неглижиран... Политика!

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 15:14       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Юли 2006, 19:46
Мнения: 1219
Местоположение: USA
И какво става сега? Вашият любим водач идиота Борисов, на който се кланяте, ви го начука с парите от ЕС. Изглежда името "Булгаристан" ще се сбъдне след 10-на години. Интересно колко милиона са отишли или отиват в Борисовия джоб. От друга страна, като послушни целувачи на западни задници освен "Горди да сме педераси" вече си имате и "горди да сме цигани". Мислех да прекарвам част от годината в България след пенсиониране, но се насочвам към Южна Америка.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 15:26       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 04 Дек 2006, 13:14
Мнения: 426
Borislav написа:
И какво става сега? Вашият любим водач идиота Борисов, на който се кланяте, ви го начука с парите от ЕС. Изглежда името "Булгаристан" ще се сбъдне след 10-на години. Интересно колко милиона са отишли или отиват в Борисовия джоб. От друга страна, като послушни целувачи на западни задници освен "Горди да сме педераси" вече си имате и "горди да сме цигани". Мислех да прекарвам част от годината в България след пенсиониране, но се насочвам към Южна Америка.


Аз пък мисля, че на чело на държава, съставена основно от лумпени и идиоти, лумпено-идиот за лидер си е съвсем на мястото. Един вид, демокрация в действие. :-)

_________________
Kill the body and the head will die....
"Smokin" JOE FRAZIER


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 16:57       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 10:55
Мнения: 3081
Местоположение: София
Така ще да е...когато двата гласа на безработни мангауи са двойно повече от гласа на работещ данъкоплатец...
За първи път бях в Австрия преди 10-15 години. Още тогава колегите ми австрийци (включително фирмената психоложка с благ гласец), много остро коментираха на практика неинтегрируемите малцинства с ислямско самосъзнание.

_________________
Андрей Николов

http://shop.olight.bg
http://olightbg.blogspot.com/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 19:39       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:37
Мнения: 1446
Бъчварова, я слушах по радиото на път от работа. Нареди се със страшна сила до Кристалина!!! И Меркел...
Ужасен съм от титаничната им мисъл! :evil:

ubboto написа:
Бориславе, за да не се изказваш пак неподготвен - целият този позорен сбирщайн е одобрен и в известна степен НАЛОЖЕН от западните ни партньори! А къде ти ще ходиш да си харчиш пенсията - едва ли някой тук го интересува особено.

:tu: :tu: :tu:

Аз пък ще паса овце! :D Само не знам кога...
Щото не мисля да се пенсионирам! :P

_________________
TO DARE IS TO DO
"Явно ирационалният страх от оръжията, либерастията и глупостта, вървят ръка за ръка" Amazon 06.05.2020
Не съм хазартна личност, но съм готов да се обзаложа, че не само Щатите, а и целия нормален свят ще съжалява горещо, че Тръмп загуби президентските избори!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 19:54       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Borislav написа:
И какво става сега? Вашият любим водач идиота Борисов, на който се кланяте, ви го начука с парите от ЕС. Изглежда името "Булгаристан" ще се сбъдне след 10-на години. Интересно колко милиона са отишли или отиват в Борисовия джоб. От друга страна, като послушни целувачи на западни задници освен "Горди да сме педераси" вече си имате и "горди да сме цигани". Мислех да прекарвам част от годината в България след пенсиониране, но се насочвам към Южна Америка.


Този път съм съгласен с коментара ти, но за мен няма човек в БГ, който е наред с главата, да е гласувал за него.
Те си редят резултатите, а простия народ му се кефи и кланя. Това за Булгаристан и аз съм го казал отдавна, но след 20-тина години според мен, ако така продължи.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 20:00       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
ubboto написа:
Благодаря на Росен за линка:http://dv.parliament.bg/DVWeb/showMater ... Mat=106769


You're welcome :-) :-)

Знаех си, че ще се зарадваш. И как хубаво си поставил в червено причинно-следствената връзка :-)
Ще има няколко стотин млн. "усвоени" за интеграция на бежанците, повярвай ми.


Най-лошото в случая обаче е, че това решение си замина тихомълком, с някакви леки загатвания по медиите, но нищо съществено.

Едва ли бай ти Иван ги знае тези държавни вестници. Той знае къде е ракията и чалгата.

Абе все повече се приближавам до получаване на бутилка с някое хубаво вино от тебе PDT_Armataz_04


Може и по Еконта, може и лично ..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 20:31       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Аз се ошашавих тотално...Демокрацията не става май го разбрахме днеска 2016...
Учат ни на педераслък и психарска самоубийствена толерантност...

Преди още по-не ставаше ... къде е истината?

Borislav написа:
И какво става сега? Вашият любим водач идиота Борисов, на който се кланяте, ви го начука с парите от ЕС. Изглежда името "Булгаристан" ще се сбъдне след 10-на години. Интересно колко милиона са отишли или отиват в Борисовия джоб. От друга страна, като послушни целувачи на западни задници освен "Горди да сме педераси" вече си имате и "горди да сме цигани". Мислех да прекарвам част от годината в България след пенсиониране, но се насочвам към Южна Америка.


Борисов или Борисова все е тая...който и да е следваме ЕС политиката...щом старите комунисти спряха централата ...ясно е...
Но ме шокираш Бориславе...вместо да си почиваш в щатите на стари години...тръгнал си за пенделска Европа и дивата Южна Америка?
Да не би и там при тебе да накуцва нещо? :roll:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 20:56       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
ubboto написа:
Днес се сетих и си мислих, как на предишните президентски избори Плевньо победи Калфата само с някакви си 150,000 гласа.


Е то колко са-2 чувала с бюлетини. Те нали преди и в гората до Ихтиман намериха изхвърлени доста. Ама и това бързо се забрави.

Но аз си мисля, че Винету си е умен и тарикат. Той други протести няма да понесе, все пак кръвно вдига човека. Ще предпочете да си отиде спокойно, и да остави друг да му сърба попарата.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 21:11       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
В случай, обаче, че загуби - с това се слага началото на края.


е добре де нали това искали хората...! само да се махне Винету и сме Ок...

та кое начало и кой край?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2016, 21:40       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Poseidon написа:
та кое начало и кой край?


Ами колега началото ще бъде румънския модел. Като се прилага няколко години, ще можем да мислим за края.
Преди време гледах едно предаване, че ако се потърсят брутните окрадени пари от БГ за 25 год., както и ако се пресметнат преките и непреките загуби, причинени от нашите политици, сумата ще е доста главозамайваща даже за развита държава. Става въпрос за около 50 млрд.
Само пресен пример е спирането на ЮП. Украйна прибира около 1 млрд. от транзитни такси годишно. А това беше проект, който щеше да осигури няколко хиляди раб. места, без БГ да дава и стотинка. Но.....

Вината за това не е моя или твоя. Но го отнася целия народ.

Аз знам, че си Му фен, може и да сте приятели, ама това не променя нищо. От 2009 г. досега имаше и властта, и парите да промени нещо. Промени единствено сумите в банковите сметки на определен кръг хора и фирми, за сметка на обеднелия народ.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Окт 2016, 00:12       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
rosen71 написа:
Poseidon написа:
та кое начало и кой край?


Ами колега началото ще бъде румънския модел. Като се прилага няколко години, ще можем да мислим за края.
Преди време гледах едно предаване, че ако се потърсят брутните окрадени пари от БГ за 25 год., както и ако се пресметнат преките и непреките загуби, причинени от нашите политици, сумата ще е доста главозамайваща даже за развита държава. Става въпрос за около 50 млрд.
Само пресен пример е спирането на ЮП. Украйна прибира около 1 млрд. от транзитни такси годишно. А това беше проект, който щеше да осигури няколко хиляди раб. места, без БГ да дава и стотинка. Но.....

Вината за това не е моя или твоя. Но го отнася целия народ.

Аз знам, че си Му фен, може и да сте приятели, ама това не променя нищо. От 2009 г. досега имаше и властта, и парите да промени нещо. Промени единствено сумите в банковите сметки на определен кръг хора и фирми, за сметка на обеднелия народ.


Ти вярваш, че Южен поток е спрян от Баце защото е лош? Ти вярваш , че централата е спряна от Кунева защото е лоша?
Вярваш ли че който и да е може да взима независими решения у нас? Обстоятелства и моментна конюктура са такива..тва е!
Няма как дори последното с ООН шефа...пак е това същото лавиране между различни интереси...и Серго да беше /дето е неадекватен принципно/ пак ше е така...

а изключително глупаво е това да се сравнява със състезание???? сменял Баце в последния момент та белким да успее...
Офф ебаси лумпениадата...нищо общо няма тоя избор със състезание...просто големите се договарят...
да не говорим че никога не сме имали шанс - едната кандидатка е с две червени вето бюлетини, а другата е с една ...НЕВЪР е шанса...а на всичко отгоре самият пост е едно голямо НИЩО...мани мани...изпотих се да обяснявам ...ама си ми симпатичен...

А румъснки модели...германски модели ... гръцки модели ... американски модели... АМАН!
Просто сегашния модел е неуместен за у нас!!! не може от 19век да скочим в 21ви...
рунтавия селяк и мангала подчовек получава ПРАВА, а задължения тц!
Не и преди не беше ок...
Но сега се сбърква тоталише всичко ето и унгарците - Орбан организира референдум - тия не гласуваха...под 50% активност и отиде коня в барата...

От трета страна мангали емигрират в добрите страни...щатите са 100г така наплив да го ева...явно и нас ни очаква това...там мексиканци латиноси и от цял свят бродяги...тука азиатци...НО ... Нооо там ги бият и стрелят ако сгазат лука...

Тука европската партийна линия е да се пита полицията ...не е ли могло да се залови афганеца дето кла с нож хората във влака, а не да се застрелва веднага!?

Е престави си колко сбъркан педераст би питал такова нещо?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Окт 2016, 01:31       Заглавие:  Re: Математика на етническото изместване
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Poseidon написа:
Аз се ошашавих тотално...Демокрацията не става май го разбрахме днеска 2016...
...който и да е следваме ЕС политиката...щом старите комунисти спряха централата ...ясно е...
Но ме шокираш Бориславе...вместо да си почиваш в щатите на стари години...тръгнал си за пенделска Европа и дивата Южна Америка?
Да не би и там при тебе да накуцва нещо? :roll:
Ха ха ха... ще ти се :D Коя "демокрация" не става Посейдоне, вие никога не сте имали "демокрация", коя е тая демокрация дето си мислиш, че ви трябва. Аз не се сещам за една държава с гръцка форма на демокрация, всички са републики които имат конституции, осигуряващи някакви демократични принципи, не "демокрация" ...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer