logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 00:29




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 590 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Окт 2017, 03:36       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
Иначе за порене, тази форма е брутална...
Точно това е което ти казах и аз, но работи много по-добре от Спартана ако се използва както атакуваш врата във твоето видеото което си пуснал.
.38 Super написа:
...За такива удари си има КС Блак талон 2...

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Окт 2017, 17:10       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Германския канал RBB 24 съобщава , че Бундесфера за пръв път е назначил за командващ на 381-ви свързочен батальон , лице от пола "трансгендер" (ако правилно го произнасям).

Изображение

Подполковник Анастасия Бифанг разказва , че след преминаване на хормонална терапия и няколко операции за смяна на пола , най-накрая е постигнала успокоението , което е търсил/а повече от 23 г. за службата си в армията.

(кадри от епохалното и мило събитие на встъпването в длъжост)
https://www.youtube.com/watch?v=olt5eM2ctoc

Тпу тпу тпу тпу ..... дано да не стане задължително :evil:

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Окт 2017, 20:48       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Чудих се къде да я сложа тая новина и я слагам тук .....
(дали да не се отвори тема САЩ за новини от Метрополията?)

Та :

На 20-ти того , Доналд Тръмп е подписал Указ (или каквото там се подписва) , с който призовава 1000 (хиляда) пилоти от запаса на служба във ВВС , за срок от 3 години.

http://halturnerradioshow.com/index.php/news/world-news/1452-breaking-news-urgent-trump-signs-executive-order-to-recall-1-000-combat-pilots-to-air-force

:evil:
Еййййй , няма да избутам още няколко години да ме отчислят от запаса и мене ....

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Окт 2017, 22:52       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Дорсей, ако не е тайна ти бившия потребител бул ли си?

Ако искаш може да не ми отговаряш не си длъжен разбира се. Но ми е интересно, откъде тази омраза към Европа в теб?!

И откъде тази любов към СССР и НРБ от преди 1989-та година.

Ако не е тайна живял ли си в Русия повече от 6 месеца?! Живял ли си в Русия една зима?! Знаеш ли какво е подснежники?! Знаеш ли какво е дрогата крокодил сега много модерна в Русия? Знаеш ли колко са болните от СПИН в Русия? И какво се прави за да се бори държавата с този проблем? Нищо!

Колко руснаци познаваш решили да живеят в България? Аз много!

И колко българи познаваш решили да живеят в Русия? Аз нито един... А ти?!

И за да не ме разбереш погрешно - обичам много руснаците. Но не харесвам лицемерния Путин.

И още нещо. България е прекрасна страна!!! България е много по-добра за живеене страна от Русия!!! Може да е малка България, но е дала на Русия духа да бъде държава. Русия е дете на България!!! Без нашият дух Русия нямаше да я има. Щеше да има 10 държавици едните говорещи на финландски, другите на полски, а някои на славянски диалекти. Но без нашата писменост и дух Русия нямаше да се роди!!!

България е била силна и добре развита за времето си страна преди 9 септември 1944 година. И отново ще бъде!!!

Най-голямото зло в историята на България е БКП.

Най-голямото зло за Русия са Ленин, Сталин и сега Путин. Но рано или късно Русия ще бъде свободна.

п.п. И какво лошо си видял от гейовете та ги мразиш толкова много? Работил съм 3 месеца, като охрана в ID Club. За три месеца нито един път някой не ми е досадил или да иска от мен нещо. За три месеца нито един път някой не се е държал с мен така, че да ме унижи, като човек. Хора, като всички останали. Дори в дискотеката не смеят да се натискат, а само си говорят и танцуват. Какво ти направиха тези хора?! Какво ти пречат?!

п.п.п. Никога не ме е е....л мъж. Имам няколко приятели дето са си гейове. И ме дразни омразата към тях. И ако не знаеш гейовете не могат да понасят травеститите. Хора като хора, нещо се е объркало в хормоните, когато майка им ги е носила. И така се раждат. Какво толкова. Тъкмо има повече незаети жени за е....не. :happy:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Окт 2017, 23:35       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Двоен пост :confused:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2017, 00:17       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Мар 2012, 20:16
Мнения: 535
Paco написа:
Дорсей, ако не е тайна ти бившия потребител бул ли си?

Ако искаш може да не ми отговаряш не си длъжен разбира се. Но ми е интересно, откъде тази омраза към Европа в теб?!

И откъде тази любов към СССР и НРБ от преди 1989-та година.

Ако не е тайна живял ли си в Русия повече от 6 месеца?! Живял ли си в Русия една зима?! Знаеш ли какво е подснежники?! Знаеш ли какво е дрогата крокодил сега много модерна в Русия? Знаеш ли колко са болните от СПИН в Русия? И какво се прави за да се бори държавата с този проблем? Нищо!

Колко руснаци познаваш решили да живеят в България? Аз много!

И колко българи познаваш решили да живеят в Русия? Аз нито един... А ти?!

И за да не ме разбереш погрешно - обичам много руснаците. Но не харесвам лицемерния Путин.

И още нещо. България е прекрасна страна!!! България е много по-добра за живеене страна от Русия!!! Може да е малка България, но е дала на Русия духа да бъде държава. Русия е дете на България!!! Без нашият дух Русия нямаше да я има. Щеше да има 10 държавици едните говорещи на финландски, другите на полски, а някои на славянски диалекти. Но без нашата писменост и дух Русия нямаше да се роди!!!

България е била силна и добре развита за времето си страна преди 9 септември 1944 година. И отново ще бъде!!!

Най-голямото зло в историята на България е БКП.

Най-голямото зло за Русия са Ленин, Сталин и сега Путин. Но рано или късно Русия ще бъде свободна.

Пацо, много си краен, братле. С интерес чета постовете ти, но в повечето от тях си много краен. С лекота раздаваш оценки на участници във форума, на личности, на цели епохи дори..Кефи ме комсомолският ти плам и искреността, с която пишеш, но ми се ще да повторя едни мои думи, които бях писал на .38и по повод една друга тема-нищо на този свят не е само черно, или само бяло. Медала винаги има две страни. Дали Дорсея е ''бившият'' Бул, или не, какво значение има? Всъщност, с риск много от пишещите тук да ми скочат, ще кажа, че Була ми липсва във форума-внасяше колорит тук..
А сега по темата: да, Светът наистина е полудял и очевидно все по-луд ще става. Ужасих се като гледах първите 3-4 клипа, които Дорсей е постнал! Втръсна ми да слушам за измислени евро-атлантически ''ценности''! Някой наскоро да е чул от наш политик призив за запазване на НАЦИОНАЛНИТЕ ни ценности?! За запазване на християнските, семейните ценности, благодарение на които сме оцелели като народ и нация не само ние българите, ами цяла Европа?! Ако все пак, някой се осмели да каже нещо за това-веднага е заклеймен като ''популист''! В една Българска банка, както вече се писа тук, има графа за пол освен ''мъж'', ''жена'' и ''друг''..очевидно следвайки светлия пример на западната толерастия. Днес ми попадна и статия, за Великобритания..те стигат още по-далеч: било дискриминационно да се говори за ''бременни'' жени. От сега нататък във формулярите им ще пише ''бременни хора'' ?! Имало двама вече такива..забреминили ги. Както се казва в онзи виц: дискриминационно е да се наричат жените в америка ''жени'', вече ще им думат ''вагино-американци''. Не ме разбирай погрешно-нямам нищо против гейовете. Както ти каза-винаги ги е имало, и винаги ще ги има. Плаши ме подмяната на ценностната система. Младежите и децата тотално и очевидно умишлено са обърквани с това кое е добро, кое лошо, кое е нормално и кое не..Ти имаш ли деца? Ако все още не-пожелавам ти от сърце да изпиташ това щастие! На мен би ми било адски трудно да обясня на дъщеря си защо едни полуголи батковци и каки се кълчат на подвижни платформи в центъра на града и еднополово се мляскат..Или примерно, защо трябва да се облича като момче и да си рисува мустаци..Ако в близките години не се случи някакво разтърсващо събитие, някаква тотална промяна във възгледите на хората, то цивилизацията в този си вид ще загине. Като Римската империя, обхваната от вътре от разгул, интриги, жажда за власт и корупция беше превзета от варварите. Може да се напишат още куп неща и за толерастко отношение към мигранти, към закоравели рецидивисти, към корумпирани политици..все неща в подкрепа на тезата, че светът е полудял. Но се питам-каква полза от това?!

_________________
ЧЗ СП-01 Шадоу 1
СК "АВГУСТА 92"
СК "РОНИН"
Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2017, 03:17       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Dorssay написа:
Тръмп е подписал Указ (или каквото там се подписва) , с който призовава 1000 (хиляда) пилоти от запаса на служба във ВВС , за срок от 3 години
Не наистина, горното няма нищо общо с долното и е емблематичен пример за манипулация, волна или неволна, или неразбиране на прочетеното.
Автора на материала от линка написа:
Trump has signed an Executive Order allowing (разрешаващ на) the Air Force to recall from retirement

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2017, 03:21       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Viking написа:
Всъщност, с риск много от пишещите тук да ми скочат, ще кажа, че Була ми липсва във форума-внасяше колорит тук..
Определено... Един разсмиващ мутренско-убедителен колорит.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2017, 08:00       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
В неделя с брато бистрихме политиката! Та на въпроса за какво се борят педалите отговора дойде сам за власт! Просто всяка идея се заграбва и почва да се експлоатира за ВЛАСТ екология, вегетарианство и понеже като цяло малцинствата са по склонни към екстремизъм се ползват за борба за ВЛАСТ. Иначе за сега педал само един път ми е подливал вода като скрои интрига, като си мислеше че ще ме уволнят ама си тръгна той, щото толератност ама езика С е много прост но малко хора го владеят.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2017, 08:48       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Света въобще не е полудял. Живеем в най-спокойното и мирно време. От 70 години не е имало война в България също и в Европа и САЩ.

Който се тревожи, че гей е станал полковник в Германия. Нека се тревожи, ако сина му е гей и се беше родил 70 години по-рано. Тогава оня изрод Хитлер щеше да го прати в газовата камера.

Нито съм гледал клиповете дето е пуснал в тази тема Дорсей. Нито ме интересуват. Но ме дразни, когато някой ми обяснява, че света е полудял. Което не е истина. Света беше полудял преди 28 години. Защото тогава в СССР нямаше право да имаш дори една частна баничарница. Същото беше и в НРБ по времето на БКП. И го помня, защото бях на 13 години тогава. Нека не ми обяснява някой анонимен. Колко хубаво е било преди 1989 та година. Защото съм живял в панелка и съм се биел през ден с разни отрепки в Младост 4. Не сме имали дори цветен телевизор до 1989-та. Износвах старите дрехи и обувки на по-големи мои роднини и приятели.

Ако на някой баща му е бил военен с два апартамента, лада седмица, вила на два етажа, два цветни телевизора, два касетофона, и дънки от корекома. И еб....л до прималяване луди чехкини по морето. Да не ми обяснява колко хубаво е било преди 1989-та година! Защото не всички сме деца на милиционери и военни от времето на ТодАр Живков.

Кой си ти Дорсей? Аз съм си пускал автобиография тука. Представи се, като си толкова загрижен за света. Ако искаш разбира се.

Какво са работели родителите ти преди 1989-та година? Ако не е тайна.

Моите родители бяха научни работници и двамата общо взимаха по-малко от един ШЕФЬОР. По времето на ТодАр Живков.

А ти какво си работил и къде, ако не е тайна?


Последна промяна Paco на 24 Окт 2017, 09:12, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2017, 09:08       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2676
35 постановление! Имаше частници колкото искаш, даже 87, 88 съм продавал бира с газирана вода на чехите в Приморско. Пишеш клишета на изуст като за преди 9/9 1944 гаче не съм имал роднини родени 1905 и починали 1994.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2017, 09:14       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Може да е имало след 1985 та година и то разни дребни търгаши. Не е имало нито един голям частен магазин. И нито една частна аптека. За частни лекари да не говорим.

Щом някой е толкова загрижен за света да се представи. Ако желае.

Не знам кой е живял добре при бай Тодар... Но аз и моите роднини днес и сега живеем много по-добре.

Живота е прекрасен! И света е пълен с безброй нови възможности! :-)

Който вижда лошото да не гледа повече телевизия и на не рови в лайната наречени политика. Да излезе навън, да удари две студени бири и да се радва, че диша. :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2017, 09:55       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2017, 17:50
Мнения: 2021
Paco написа:
Дорсей, ако не е тайна ти бившия потребител бул ли си?
.........

На шибания ти пост насочен лично срещу мен като Личност - няма смисъл да отговарям. Позицията си съм я изяснил и що се отнася до България , носталгията ми е по времената когато имаше Държава.

Обичал съм Русия и съм мразел гейовете и Еропа ?!!!
:)
Всъщост не боравя с термини като "любов" и "омраза". Имам позиция и съм готов да я отстоявам ако се наложи.
За гейовете ...... въпреки , че по стечение на обстоятелствата ми се е налагало да нанижа някой и друг на ятагана през годините , все пак не ги предпочитам тия работи и се определям като традиционалист в тази област.
Но в случая не разбирам какъв е твоя проблем лично с мен? Не си спомням някога-нещо да съм ти направил , или да съм причина за твои успехи/неуспехи живота.
Успокой топката малко момче.
Идват времена , в които явно всички , и Фили и Фоби , ще се наиграеме.

По повод на
.38 Super написа:
Trump has signed an Executive Order allowing (разрешаващ на) the Air Force to recall from retirement


Наистина не знам английски , но термина "РАЗРЕШАВА" , нали не искаш да кажеш , че както на теб ти е "разрешено" да притежаваш и носиш КНО , то Тръмп РАЗРЕШАВА на 1000 пилоти да си полетят за удоволствие във въоръжените сили?

Тръмп разрешава , а по-надолу Пентагона използа това разрешение и го привежда в действие. Което не отменя същността на "разрешението" и "призоваването".

P.S. Алеле , сега видях този вопъл ха ха ха ха .....
:)
Paco написа:
Кой си ти Дорсей? Аз съм си пускал автобиография тука.


Дай линк да я видя.

Paco написа:
Представи се, като си толкова загрижен за света. Ако искаш разбира се.

На лична.

P.S. Апропо , представяето ми пред теб на лична ще бъде и последното ми активно действие сързано с Форума..... където ще чета разбира се , защото ми е интересно като как върви еволюцията на съзнанието на обществото.
:)
Господа , за мен беше удоволствие и Бог да с Вас.

_________________
Правилното хранене , редовното тичане и пълния отказ от вредни навици - могат да удължат Вашето жалко съществуване


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2017, 09:57       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Пако няма изискване да се представя участник във форума...в този раздел.

Ти нямаш НИКАКВО право да изискваш това публично! Това което правиш е простотия извинявай...и ще го оставя само за да се види как не трябва да се държи човек

ако желаел...това онова... ама явно не желае...тука общуваме ментално...много е удобно само на български език от цял свят българи... като в световна кръчма ... които желаят се и срещат стрелят пият и прочие...
може Була или Дорсея...да е самия Баце или Радан Кънев...оооо...е не е ли яко, м!?

иначе темата е за полудяването на света...

https://www.vesti.bg/sviat/balkani/sash ... ia-6075296

Цитат:
Ако иска да се присъедини към Европейския съюз, Сърбия не може да седи на два стола едновременно, запазвайки приятелски отношения с Русия.
Това каза в Белград зам. - помощник държавният секретар на САЩ по въпросите на Европа и Евразия Хойт Брайън Ий.

Сръбският министър на отбраната Александър Вулин пръв реагира на изявлението на американския дипломат.
Според Вулин това е най-тежкият и най-недипломатичният натиск от САЩ върху Сърбия.
„Не знам каква ще бъде реакцията и отговорът на президента Вучич, но съм сигурен, че той ще съумее да се справи с натиска, както е правил винаги досега”, написа Вулин в специално изявление.
„В лично качество мога да кажа, че това изявление не е от приятел и човек, който уважава Сърбия, който уважава нашата политика, който уважава правото ни сами да решаваме... Сърбия ще взима решенията си самостоятелно, независимо от това колко са велики онези, които смятат, че може да вземат решения вместо нас”, посочи Вулин


Виждате как балансират сърбите...по стария милиционерски начин доброто/лошото ченге...президента/военния министър...
и у нас е подобно...затова някои неща на наблюдателите се виждат нелогични...
та и тема се получава за "полудяването на света"
американците а и не само те не може да разберат такава политика...
а е казано отдавна ...винаги с Европа никога против Русия...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2017, 10:06       Заглавие:  Re: "Когато светът полудя"
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Не съм искал да те засегна с това дали ти си була. Беше интересен образ и не мисля, че трябваше да спира да пише. Дано да е здрав и добре. Ако си ти добре дошъл. :)

Остави тая държава от преди 1989-та година. Чист затвор си беше! Хората ги застрелваха на границата!


Последна промяна Paco на 24 Окт 2017, 10:20, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 590 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer