logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Дата и час: 15 Авг 2018, 01:41

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юли 2018, 20:08       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

Пищова го мярнах някъде към края на клипа. Търкаляше се до афроамериканца. Странно че не са го ритнали встрани.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Сподели темата във Facebook

Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юли 2018, 20:24       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

Има го и в началото между краката на негъра и май ми се видя на задръжка.

Ами стрелял срещу полиция, получил каквото си е търсил. Но действията на този с камерата са ми неясни защо стреля той беше далече, че и през стъклото.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юли 2018, 21:13       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

b5202s написа:
Но действията на този с камерата са ми неясни защо стреля той беше далече, че и през стъклото.
...че и оня вече беше на земята, че и около него в близост имаше други полицаи :evil: А колко куршума се забиха в къщата зад черния не ми се мисли...

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Юли 2018, 21:55       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Ветеран
Ветеран

b5202s написа:
...онзи лежеше на земята от кръвта си личеше, че си е лежал доста от дупката в гърба си личеше че попадението е в сърдечната област и си умря още там.

Съвсем не е задължително да е лежал дълго време. Ако е уцелен както трябва кръвта шурти с доволно голям дебит...
Видеото по-долу го слагам в графата "Противни". Щракайте на ваша отговорност.
https://www.liveleak.com/view?t=CqzGS_1522716819&p=1

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юли 2018, 05:51       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

Според новинарските статии, полицая стреля по падналия заподозрян, докато оня все още е насочвал оеъжието към другите полицаи.
Това със сирените и мен ме вбесява, но винаги ше има някой новобранец, дето забравя да я спре.
От друга страна аз съм забравял и врата отворена :).

Не мога да видя нищо от телефона.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2018, 06:59       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Снайперист
Снайперист
Аватар

Едно извънредно и малко по-хуманно включване на тема "Различните полицейски методи по света и у нас" !

-> Norfolk Police Department Lip Sync Battle - нагледен пример за това, че нямаме никакъв източно-европейски шанс да стигнем американците.

Като изключим песента на Бруно Марс и настроението на полисмените, в клипа ясно се вижда екипировката, оборудването, стаите, коридорите, паркинга на Районното...

И сега този лип-синк бетъл си го представям, че те го отправят към служителите на СДВР...или към РПУ - Радомир :shock:

Насладете се за 5 мин:

https://www.youtube.com/watch?v=NZO7ADSwXAc

Поздрави,

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2018, 04:14       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

https://www.facebook.com/KissimmeePolice/videos/10160696847600597/
С първото момиче бяхме в един клас в академията.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Авг 2018, 23:31       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

Ебати наглия гражданин, и ебати търпеливия полицай!
Тук обикновено ако ти е отнета книжката от един щат, не можеш да извадиш книжка в друг щат, но понякога се случва да попаднем на такива случаи, не знам как става.
Това, че имаш валидна книжка от друг шат, не те спасява ако ти е отнета в нашия. Много рядко обаче имаме “seize tag order” , когато сваляме номера на колата, ако я кара собственика и. В такъв случай в 99% от случаите прибираме и колата, защото собственика е арестуван.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Авг 2018, 06:01       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

Нещо темата позамря.

Да питам, защо не можаха да го прострелят през колата?

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Авг 2018, 11:41       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Ветеран
Ветеран

Absolut написа:
Нещо темата позамря.

Съчувствам им на служителите на реда - тежка и рискова професия имат, явно от видеото.
Адмирации че им стиска всеки ден да излизат и да работят.

А нарушителя си е бая жУвотно - след тейзър (поне така ми се видя), борба с двама човека, токати, стана избяга, взе си пищова и откри огън по служителите.

Absolut написа:
....

Най-вероятно щото са стреляли с бааавни и тееежки фф 45 аср и те са се отклонили от колата :happy: :happy: :happy: или пък са забравили да си сложат в пълнителите тежки и нахъсени 9 пара с които да прошият МПС-то :happy: :happy: :D. Това в рамките на майтапа.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Авг 2018, 13:38       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру

Ей такива като високия много мразя да са ми на повикванията - седи отстрани и гледа сеир. Когато се слагат белезници всеки хваща по една ръка и държи, докато арестанта бъде закопчан. Така и да се беше задърпал, можеха да го натиснат на багажника, вместо да го оставят да се обърне.
После пък не разбрах ниския с какъв пистолет се мота половин час да го празни? От арестанта ли падна? И защо трябваше да му вади пълнител, дърпа затвора, вместо да го хвърли настрани? Няма кой да го грабне край пътя, не е в махалата с двайсет сеирджии наоколо, и остави високия сам да се бори твърде дълго.
После, когато арестанта се отскубна, високия за какъв го гонеше с изпразнения тазер? Ниския беше с изваден пистолет, и проблема можеше да се реши оше там, но видокия го бутна и работата съвсем се сговни.
Лесно е да критикуваш от къщи, но имаше сериозни пропуски, които можеше да променят резултата.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Авг 2018, 15:17       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Автоматчик
Автоматчик

https://trafficnews.bg/plovdiv/armenets ... ts-111805/ Хохох, журналистически интерпретации, но като цяло добра полицейска работа, макар и с малко плясък на камшик - за половин ден стрелецът е установен на 300км. и доказателствата са достатъчни за задържането му.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Авг 2018, 16:31       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

Прокурорът много познато изглежда...

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Авг 2018, 17:13       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

tsb написа:
А нарушителя си е бая жУвотно - след тейзър (поне така ми се видя), борба с двама човека, токати, стана избяга, взе си пищова и откри огън по служителите.

Друго недоумявам аз... хайде, в Бг-то да лежи максимум 10-15 години /ако е мангал - може и по-малко/... но в САЩ?! Къде ще избяга, къде ще се скрие?! А там отива директно на едно от най-углавните престъпления... от доживотна /60-70 години на практика пак си е доживотна присъда/ до смертелната инжекция... и пак стреля по полицейските органи!

Това може да го извърши само индивид, който мисли максимум половин час напред! А срещу такива… винаги си е тояга!

Ние тук в Бг-то още не можем да осъзнаем колко благословени сме да живеем в страна без негри и латиноси… затова и се отнасяме толкова снизходително към циганската наглост и престъпност! Сега да не си помисли някой, че подстрекавам към нещо… няма такова нещо… просто правя аналогия между видяното лично от мен в Африка… онова, което постоянно излиза в мрежата… и този мир и спокойствие, който като цяло цари понастоящем тук.

п.с. 66 души простреляни в Чикаго само за този уикенд, 12 от които фатално:
https://edition.cnn.com/2018/08/05/us/c ... index.html

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Авг 2018, 17:38       Заглавие:  Re: Различните полицейски методи по света и у нас

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

Absolut написа:

Щото нямаш пряка видимост към целта, съответно не можеш да я вземеш на равна мушка… и ти остава да разчиташ единствено на шанса и интуицията.

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 421 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Следваща