logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 26 Апр 2024, 01:26




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 106  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юли 2017, 19:49       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2813
ubboto написа:
дали няма да отпадне и неформалната забрана на почетния лидер на ДПС да посещава Република Турция?!

В тая ситуация от нищо не бих се изненадал.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 03:06       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
Оу, йеее... наистина много ще се радвам да чуя; което е по-важното в момента в Близкия Изток от случващото се в Ливан...
"America First" е доста популярна инициатива в момента в Белият Дом, също например чуждите инвестиции в щатите, растежа на гдп-то, ограничаване на престъпноста, борсата която бие рекордите почти всеки ден от като е дошъл Тръмп, гласуването на бщджета за стената, което стана днеска и т.н.т., все неща които пряко засягат 320 милиона души, не е Ливан.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 06:11       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4664
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
.38 Super написа:
"America First" е доста популярна инициатива в момента в Белият Дом, също например чуждите инвестиции в щатите, растежа на гдп-то, ограничаване на престъпноста, борсата която бие рекордите почти всеки ден от като е дошъл Тръмп, гласуването на бщджета за стената, което стана днеска и т.н.т., все неща които пряко засягат 320 милиона души, не е Ливан.


В добавка за важните неща (не в тази тема ама онази е заключена - Наздраве и не се ко'си толкова, режи ги с отрото ноХче и си пий пиень'ето ! :D), а картинката наистина ме развълнува.

Mr. Cholakov признвам великолепния ви избор на Glenlivet and the Hermitage Cigar. Все пак Вие като един интелигентен и classy gentlemen не би трябвало да допускате на една маса тези distinguished products of pleasure with low class paper plates and plastic water bottles. Един Arturo Fuente ashtray например би прибавил идеален завършек на композицията (https://www.cigarsinternational.com/p/arturo-fuente-journey-through-time-ashtray-ashtrays/1514519/).

В допълнение, историята и практиката на консумацията на първокласно уиски, популяризирана от Sir Winston Churchill, препоръчва да не се разваля вкуса и удоволствието от питието с парчета ледени камъчета - "only splash of cold water".

И аз мисля, че ти и Посейдона като вещи "мърдератори" бихте си намалили the work load с въвеждането на една тема за relaxation и с препоръки към нервозните форумци - have a drink, the keyboard can't deliver the fix, smile and be witty and try to be humorous.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 07:44       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
.38 Super написа:
"America First" е доста популярна инициатива в момента в Белият Дом...
Така е, мен; но... при условие, че и понастоящем е бъкано с американска войска в Близкия Изток - Гари Джонсън да не знае какво е "Алепо"; а Тръмп хал хабер да си няма кой с кого се чебрасти там... иде да рече единствено; че и тук става въпрос за едни треторазрядни актьори... едни кукли на конци /баце също беше изтърсил някаква глупост за Алепо/. "Кой дърпа конците на Тръмп, Геле?"... де да знам... но съм убеден; че и това, дето го слагат в устата на Тръмп /въпреки че той специално е такъв налъм; че въобще не си прави труда и от една най-обща култура да се информира за събитията и процесите в Близкия Изток/... се мисли в някоя лаборатория; като дори и на вашите президенти... просто им се спуска отгоре за изпълнение! "Хизбула" воювала с ливанската армия... образованите американци; със сигурност тънат в срам!


п.с. Навремето и у нас борчетата... дето ходеха с бухалките да събират рекета; бяха масово с дебели вратове... и с по два пръста чела. А зад тях; в сянка... стояха едни умни и образовани другари от ДС. Та; с ваш Тръмп е абсолютно е същото... само дето той специално; се вживява в ролята на Клинт Истууд. Въпреки че; за подобни мащаби на рекета... и най-крупните мафиоти могат само да си мечтаят!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 09:57       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Yank написа:
...с въвеждането на една тема за relaxation и с препоръки към нервозните форумци - have a drink, the keyboard can't deliver the fix, smile and be witty and try to be humorous.
Ако ти кажа утре": "Янки, мен... каширал съм ти няколко хилядарки от джоба /под формата на данъци и такси/... за да си играем с едни приятелчета на войници"... и; ако не можеш да си върнеш парите; поне всячески ще се интересуваш за какво са харчат ако не друго, нъл така?! Особено; ако ти кажа... че всичко това се прави в твой интерес!


А вие; в качеството си на американски данъкоплатци; плащате едни луди кинти - десетки, ако не стотици милиарди щатски долари... за присъствието на американски бойци в Близкия Изток... и; въобще не се интересувате какво се случва после там! Пък... после се правите на тънкообидни; когато завъртим едно кръгче над детската градина!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 14:19       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4664
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
ubboto написа:
А вие; в качеството си на американски данъкоплатци; плащате едни луди кинти - десетки, ако не стотици милиарди щатски долари... за присъствието на американски бойци в Близкия Изток... и; въобще не се интересувате какво се случва после там! Пък... после се правите на тънкообидни; когато завъртим едно кръгче над детската градина!


Аз имам пълно доверие в Генерал Матис - he is in charge and he has plenty of money.

About the money? The best solution is to make more money and enjoy life.
At least this is the best place to do it.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 15:10       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Yank написа:
...не би трябвало да допускате на една маса тези distinguished products of pleasure with low class paper plates and plastic water bottles.
Еее... Минали сме покрай класи джентълмените ние Г-н Янки... бяхме на гости при приятел, трудно е да се сервира на 30 души с нещо друго, сигурен съм знаеш. Ножчето е българско, чудесна изработка на Менли, форумно, а усикито обикновенно го пия без лед ама на тая жега тука няма начин да не слагаш, ще те очисти за нула време... Гленливета е добре, аз лично предпочитам други - Glenmorangie Quinta Ruban например или Glenfiddich, Ермитажите са много добри но се намират трудно щото свършват бързо, не знам дали си запознат - нямат нищо общо с Русия освен името. Произвеждат ги в Доминиканската република а собственика на цялата "Сърп и Чук" линия е с някакво арабско име. Аз лично предпочитам "Падрон 64" и My Father's Le Bijou, също 5Vegas A. Дребните неща Г-н Янки, дребните неща правели живота хубав съм чувал от по-умни от мене...

Извинявам се за оф топика.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 15:16       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
ubboto написа:
Та; с ваш Тръмп е абсолютно е същото... само дето той специално; се вживява в ролята на Клинт Истууд.
Интересно е да видиш какво мисли по въпроса самият К.Истууд. Иначе съжалявам да го кажа, лесно се доказва обаче: Генерално си объркан по въпроса но както и да е, не е за тая тема. Когато това което свърши Тръмп за 6 месеца почне да показва резултати в страната, тогава ще почне да става ясно какво значи за първи път от 30тина години тая държава да има за президент някой който да връща управлението и в ръцете на избирателите а не обичайните хрантутници от двете партии.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 16:08       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 25 Юли 2006, 19:46
Мнения: 1219
Местоположение: USA
Не мога да разбера каква е тази мания да се разискват разните сирийски проблеми? Всеки ден в България хора се трепат, насилват, обират, скитащи деца, наркомани и какви ли не. Вместо да си чешите езиците защо не организирате примерно неделно училище за деца, където може да им поправяте размити те мозъци. Като гледам тук единствения интерес дето имате е да пиете. В никакъв не български форум не съм виждал толкова приказки за алкохол. Като че ли сте една пиянска нация.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 16:20       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2813
Borislav написа:
Като гледам тук единствения интерес дето имате е да пиете. В никакъв не български форум не съм виждал толкова приказки за алкохол. Като че ли сте една пиянска нация.

"О, налейте! Ще да пия!
На душа ми да олекне,
чувства трезви да убия,
ръка мъжка да омекне!

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти,
аз вече нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!"
Хр. Ботев "В механата"

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 20:14       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Borislav написа:
Не мога да разбера каква е тази мания да се разискват разните сирийски проблеми?
Ами; да ти обясня: това, което се случва в Сирия --> особено Северна Сирия --> създаването на т.нар. "Западен Кюрдситан" --> има пряко отражение върху случващото се в Турция --> И КОСВЕНО ВЪРХУ НАС!!!


Що се касае до "неделните ти училища"; каквото и да значи това - едно анонимно или публично дарение на някое основно училище в провинцията от твоя страна /на някой друг компютър или таблет/... ще свърши далеч по-добра работа; децата ще са ти благодарни!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 21:56       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 25 Юли 2006, 19:46
Мнения: 1219
Местоположение: USA
Цитат:
Ами; да ти обясня: това, което се случва в Сирия --> особено Северна Сирия --> създаването на т.нар. "Западен Кюрдситан" --> има пряко отражение върху случващото се в Турция --> И КОСВЕНО ВЪРХУ НАС!!!
Измисляш си проблем, започваш да го "анализираш", влюбваш се в него и се опитваш да го направиш истински.
Цитат:
Що се касае до "неделните ти училища"; каквото и да значи това - едно анонимно или публично дарение на някое основно училище в провинцията от твоя страна /на някой друг компютър или таблет/... ще свърши далеч по-добра работа; децата ще са ти благодарни!

Това е от рода на типично българското - "акъл не искам, дай ми пари".


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 22:27       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Borislav написа:
Измисляш си проблем, започваш да го "анализираш", влюбваш се в него и се опитваш да го направиш истински.
И ти ли почна да ми се правиш на психоаналитик - хайде, холан!

Borislav написа:
Това е от рода на типично българското - "акъл не искам, дай ми пари".
Не; просто по малко по-рафиниран начин ти казавам да спреш да се излагаш... "неделно училище"... мухаха!!! И; ти давам идея... как може да си полезен на българските деца, ако наистина имаш желание за подобно нещо. Въпреки че аз дотук виждам единствено избиване на комплекси от страна на едно сърдито старче /да се направя и аз малко на психоаналитик/.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 22:49       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18473
Ритъре, специално за тебе... бас ловя, че не си виждал подобно нещо! :DD

Изображение

И; специално тук... много силно усещам дългата ръка на мадъ Раша, човек:
https://www.almasdarnews.com/article/pi ... e-hasakah/

Тия само са хакнали някаква част от ИД... или; техни хора се бият под знамето на ИД; срещу SDF в Северна Сирия! За да го играят сечено на американците... друго обяснение, аз лично за себе си нямам. А и с този ПТРК "Конкурс" по-назад в темата - хептен не знам!


п.с. Много ми липсва ИВАН; баси тягата има този човек! С две думи, казано намясто... у ми разбива детските фантазии! А сега трябва се обяснявам като малоумен за някакви неделни училища, ебаси... Посейдона да ми пише червена точка за търпението!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


Последна промяна ubboto на 28 Юли 2017, 22:53, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юли 2017, 22:52       Заглавие:  Re: Сирия - война или мир?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Borislav написа:
Цитат:
Ами; да ти обясня: това, което се случва в Сирия --> особено Северна Сирия --> създаването на т.нар. "Западен Кюрдситан" --> има пряко отражение върху случващото се в Турция --> И КОСВЕНО ВЪРХУ НАС!!!
Измисляш си проблем, започваш да го "анализираш", влюбваш се в него и се опитваш да го направиш истински.
Цитат:
Що се касае до "неделните ти училища"; каквото и да значи това - едно анонимно или публично дарение на някое основно училище в провинцията от твоя страна /на някой друг компютър или таблет/... ще свърши далеч по-добра работа; децата ще са ти благодарни!

Това е от рода на типично българското - "акъл не искам, дай ми пари".


Бориславе ти от 10 иляди километра ни обясняваш, че си измисляме проблемите!? И даваш акъл да отваряме неделни училища...
Напълно неадекватно е това! И е тотален спам!

Измислям си, че детето ми вече не иска да ходи сам до магазина...понеже пред магазаина МАНГАЛИТЕ от Афган Пакистан и Сирия са си го направили мангалско стъргало!!!
Ти имаш наглостта и арогантното невежество да ми обясняваш, че си го измислям това????? това е пряко следствие от войната в Сирия...далече е от тебе, но мое и да стане близо...зависи...
ще пламне тоя малоумен свет един ден да знаеш...ше видиш един ден две слънца на небето и излизаш от патъците след 0,001сек

И добре че ужаса у нас е ама наистина истински...та вече тия мангали ги няма...и те емигрираха за Германия...почти няма бежанци вече...докога не знам...

за неделното училише САМ се силеше, че ще го финасираш от АМЕРИКА...аплодирах те тука за това нещо...и след неколко месеца ръсиш акъл НИЕ да го правиме...

Ти усещаш ли се КОЛКО СИ БЪЛГАРИН бе братче???? ама българин в лошия смисъл...нелечимо е това да знаеш...ДИАГНОЗА - БЪЛГАРИН - УЧАСТ! ако ще и на ЛУНАТА да сме се е тая...подушват ни от 1000000км

Неделно училише ше го направиме когато си оправиме бита...дотогава ако нещо намериш интересно инфо...ПО ТЕМИТЕ пиши тука...четеме те...

А който не пие го банваме от тоя форум! не да се оливаш, но чаша червено вино думни на обяд...и ще видиш...мое да посегнеш и към невестата... :tu: за това възраст няма...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 106  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer