logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 10:26




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 134 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 11:26       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 27 Авг 2014, 09:08
Мнения: 122
Местоположение: София
Може да са твоите биволи...

http://btvnovinite.bg/video/703092649-B ... Sofia.html

http://www.vesti.bg/bivoli-na-pasha-v-o ... el-6041618

_________________
Любомир Любенов
____________________


Без пари от мене толкова
JDredd 4.01.2018 00:22


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 11:44       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Темата е тотален релакс и ааабсолютно отражение на действителността у нас по всички писти...

ubboto написа:
African buffalo are extremely aggressive. African buffalo kill around 200 people a year.
И само за момент си представи ситуацията, тези седем бивола да се бяха намъкнали във "Фантастико"... и да бяха пощурели вътре!
А за да можеш да ги отстреляш преди на направят някоя по-голяма беля... ти трябва да си във физическа близост до тях. А не само мисловна и емоционална.


Геле това обаче не са от породата "африкан бъфало" опасно животно убиващо негрите...тука у нас това са от породата "кафяво искърско говедо" и нейни производни...дават млеко и пасат кротко...няма как да влезе това във Фантастико да гази хората...
тоест не сме в хипотеза "бойна тревога" а неправомерна паша в междублоково пространство...

Нооо темата се развива ето ги въпросните биволи от линка на Доктора...от Люлин кацат в О купел... забележете движат се по бул. "Линкълн"... юесей тудей :DD

говедата са така по причината по която има цигански сватби по 3 дена и пропищяват хората в радуис 4км

говедата са там понеже може у нас да имаш 90 висящи дела и да сгазиш трима и да избягаш в Германия

говедата са там понеже понеже прочитате коментар за Съдебната ни система на Андрей и ви се изяснява...

говедата са там понеже млад полицай взима заплата 650лв

говедата са там понеже понеже понеже...

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 12:34       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 24 Сеп 2017, 20:49, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 13:09       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
Направо не е за вярване в каква посока отиде темата PDT_Armataz_01_30
Да сравняваш Кафарски бивол със селектирано домашно говедо, е равносилно да сравниш вълк с улично куче.
Другия път като видя комари през нощта, ще знам, че трябва незабавно да сигнализирам на 112, защото по официални данни комарът е най-смъртоносното животно на света - убива 2 млн. души годишно:
Цитат:
Счита се, че комари са причинители за болести при над 700 милиона души годишно в Африка, Южна Америка, Централна Америка и региони от Азия. Най-малко 2 милиона хора умират годишно от тези болести.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%80%D0%B8

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 13:24       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
чекайте...ако погледнем технически сериозно...Пацо е прав...подлашат ли се биволи става опасно..не за друго почват да се носят като танкове...

Без да се бъзикам с полициаите и прочие мисля , че 3 нека са 4ри патрулки ...осем човека не могат да се справят с тези биволи...

не знаят как...требва си говедар или човек с опит казвам го без шега

на сила да опитат да ги подкарат да тръгнат нанекъде ...ше рипне некой от тия ми ти биволи и не знам....а за какъв отсрел говори Геле на бивол с макаров оставяме настрана...а ранени вече ше подивеят и как са кротки ...мммне ми се мисли...

просто ги оставяш както са ... отцепва се около тях на 20м ли не знам и се търси говедаря...който е мангал 1000%

като го намерят ги прибират и ги конфискуват и във Фантастико ше ги изядеме на салам...
това стане ли ...повервайте няма как да видиме биволи повече на улиците щетите за говедаря са страшни...но не... от 2002 до сега тия си пасат по кварталите...либерта ебати...

само че говедаря ще ни осъди в Страсбург за и неправомерно наказание и за дискриминация понеже сме заклали и изяли цигански биволи...
а Хелзинския комитет ще го направят ЧОВЕК на годината понеже е репресиран...като оня впрочем австралиеца дето номинираха за Човек на Годината дето лежи в панделата заклал българин при сбиване...

та е затва не се пипа нищо...всеки се къта пази службицата...дежурния избира приоритети и гледа да не се преебе нещо...ОЩЕ ПОВЕЧЕ за сигнал дето е за говеда....

не знам защо и Баце не прати 200 ченгета та оня хасковлията да утрепа 20 поне ...а го подкара с гранатомети...
но нейсе глобата за неправомерна сила я платиxме вече

Пичаги на разпад е работата тотално...или ще има промени ...или нас няма да ни има...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 13:47       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 24 Сеп 2017, 20:50, променена общо 2 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 13:52       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Не знам що реши така...горе упреквам системата без грам да те упреквам тебе негативно...напротив .... какво четеш какво разбираш не знам Пацо???? горе не те иронизирам... казвам какво мисля...пак го казвам 4ри патрулки наистина може да се насметат яко с тези биволи...
и обидения требва да съм аз щото не ме четеш задълбочено!!

а ти за Кроноса ли говориш? сега постави цитата...който коментираш...Ок...ама и Кроноса не го разбираш...щото той па се бъзика с Геле за смъртоносния бивол и още по-смъртоносния комар...а не с тебе в случая


Последна промяна Poseidon на 30 Юли 2016, 14:05, променена общо 3 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 13:56       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 24 Сеп 2017, 20:50, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 17:33       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Полици,я пеша или на кон зависи от ситуацията :-)
Прикачени файлове:
TA-4724.jpg
TA-4724.jpg [ 325.5 KiB | Прегледано 10653 пъти ]

Прикачени файлове:
TA-7481.jpg
TA-7481.jpg [ 641.99 KiB | Прегледано 10653 пъти ]


Истинската работа я вършат каубойте :tu:
Прикачени файлове:
TA-5205.jpg
TA-5205.jpg [ 648.93 KiB | Прегледано 10653 пъти ]

Прикачени файлове:
TA-12774.jpg
TA-12774.jpg [ 603.29 KiB | Прегледано 10653 пъти ]

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 18:51       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
Много Ви моля, що за дискриминация е цялата тази тема?
Я вижте "цивилизования" свят колко мирно се отнася към подобни ситуации:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Ето на плажа:
Изображение
Изображение

Ето дори и във "Фантастико" предполагам:
Изображение

А тази последната просто е нечовешка:
Изображение
:happy: :happy: :happy:

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 19:14       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Online

Регистриран на: 05 Мар 2007, 00:22
Мнения: 2808
Yank написа:
Истинската работа я вършат каубойте

Пепел ти на езика, ей! Ще види някой отговорен партиец темата, ще подшушне на Баце и утре конния ескадрон на МВР ще осъмне с каубойска група в щатното разписание.

_________________
Христо Христов
"Динамик армс"

Смелого пуля боится, а в пьяного хрен попадеш.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2016, 22:00       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Paco написа:
За дежурния днес ме убеди негов колега, че не съм прав. И се извиних.
Така, питай го тогава този негов колега за чл.59 от Инструкцията за ППД, който гласи, че нарядите своевременно докладват в ОДЦ/ОДЧ за ... констатирани причини и условия, обуславящи рискове за живота и здравето на гражданите, като по възможност на място предприемат мерки за отстраняването им.

Интересно ми е просто какъв отговор ще ти даде. Иначе ако и той, също като големите форумни разбирачи на полицейската работа, сравни степента на риск за живота и здравето на гражданите от струпването на седем бивола в близост до голям хранителен магазин, търговски център и натоварена пътна артерия с ухапването от комар... щото от малария се гътвали еди си колко милиона годишно... кауза пердута ще е да се занимаваш повече.

Иначе и аз съм бачкал като дежурен като още в началото на темата ти казах, че дежурният може както да си го премести в другия крачол без да нарушава буквата на закона, така може и да предприеме далеч по-адекватни действия, също без да излиза от правомощията си по закон.

И по случката - ако реши да си го премести в другия крачол: "Законът никъде не ме задължава да водя биволи на паша; липсва инструкция за действие в подобна ситуация; животните са кротки и безобидни като комари, с нищо не нарушават обществения ред и не обуславят рискове за живота и здравето на гражданите".

Ако пък реши да предприеме някакви действия: "Струпването на седем бивола на тясно пространство в близост до оживена пътна артерия, голяма хранителен магазин и търговски център представляват условия, обуславящи рискове за живота и здравето на гражданите." Ето ти го законовото основание да предприемеш адекватни мерки за "отстраняването на тези условия". Като какви да са тези мерки - си зависи от конкретната ситуация и куп други фактори.

Иначе, Пацо, всичко си е до човека. С повечето ченгета се разбираме с по две думи. Но се намират и такива зрънца, дето ще е по-добре да се пробваш да ги заобиколиш или направо да минеш без тях, отколкото да им искаш съдействие.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Юни 2017, 11:08       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
.


Последна промяна Paco на 24 Сеп 2017, 20:51, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2017, 16:10       Заглавие:  Re: Стадо биволи по булевард в София
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2011, 12:37
Мнения: 794
Специален поздрав за Пацо:
https://fakti.bg/bulgaria/259865-stado- ... lin-snimki
Цитат:
Стадо биволи внесе смут в столичния квартал „Люлин“. Колоритната сцена се разигра около метростанция „Западен парк“, а свидетели на нея станаха десетки хора.

_________________
Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 134 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer