logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 21:24




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Дек 2017, 21:37       Заглавие:  Re: CQB-то с хладно оръжие по света и у нас.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
6tangata написа:
Съгласен..раджа 2 е голям във всяко отношение...:) идеята е дали спартана ще влезне до дръжката и разреже кевлара. За сечене е супер раджа 2...идеята е, че за.момента ме кефи нож за намушкване макар и не с перфектното заключване...а за кевлара...не твърдя нищо преди да го видя с очите си...просто кевлара ми се видя яко..животно , за да бъде разрязАн като масло от нож с дебело острие и не двуостър...

За мушкане Boker Аpplegate Fairbairn 6 inch blade. Кинжал. В краен случай, по- малкият събрат на същия, това е версията ,,Boot knive". Цените са прилични, макар че ,,Бьокер" отдавна вече не е това, което е била.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2017, 03:32       Заглавие:  Re: CQB-то с хладно оръжие по света и у нас.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
andrei p226 R написа:
За мен например Cold Steel Spartan е откровена изгъзица! Това какво е? Ни е риба, ни е рак....,,Раджа"-та има брутална сечаща мощ при прав хват в задния край на ръкохватката....,,Спартанът" е нещо, като нищо. По добре ,,Вояджър" Екстра Лардж.


Мен си ми харесва Спартана. :-) Я къв е убавец. :armed:

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2017, 21:02       Заглавие:  Re: CQB-то с хладно оръжие по света и у нас.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Paco написа:
andrei p226 R написа:
За мен например Cold Steel Spartan е откровена изгъзица! Това какво е? Ни е риба, ни е рак....,,Раджа"-та има брутална сечаща мощ при прав хват в задния край на ръкохватката....,,Спартанът" е нещо, като нищо. По добре ,,Вояджър" Екстра Лардж.


Мен си ми харесва Спартана. :-) Я къв е убавец. :armed:

Изображение



Пламене, МАлейййй, как си ги издокарал...Екстра ти е EDC то... :tu: :tu: :tu: Евалла1 сериозен си!;



Изпробвай Раджа 2 и ще видиш, че ще забравиш за ,,Спартан"-а
:-)
COLD STEEL Rajah 2, дори и бюджетна версия на ,,Раджа 1" / който не се произвежда от 7 години /, е не просто респектиращ нож, но е и магнетичен...Като свикнеш с ,,уейв" функцията и отварянето става за секунда..
Щом го видях на живо, веднага го харесах...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2017, 21:18       Заглавие:  Re: CQB-то с хладно оръжие по света и у нас.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2013, 10:10
Мнения: 1081
Местоположение: Въъъййй....маняк!
Баце, как го носиш ежедневно тоз винкел?

_________________
GLOCK4ЕTA.... :)
Ruger PC Carbine
CZ 52 "Дъртака"
Beretta 1301 Comp.
Иван Желев


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2017, 22:19       Заглавие:  Re: CQB-то с хладно оръжие по света и у нас.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
delf написа:
Баце, как го носиш ежедневно тоз винкел?



,,Раджа 2" я нося само извън града и то по-скоро като резервен нож или просто ей така, защото е закупена.В града няма смисъл от толкова голям фолдър, с острие с ,,рикърв"...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer