logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 11:02




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 126 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 18:58       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Yank написа:
Аз до този извод не съм стигал, за да пишеш "обобщим". Аз говоря за идиотския контрол на германците и управленческите органи, който е супер двуличен и мафиотски.


Извинявай, ще го сменя на "обобщя".
Също така забравих, че САМО в САЩ нещата са ОК, и САМО хамериканците сте прави. В останалия свят всичко е наопаки. Даже и в Германия.

Също така забравих, че ти "Have to take care of business" and "Time to make money".


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 19:09       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4662
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
rosen71 написа:
Също така забравих, че САМО в САЩ нещата са ОК, и САМО хамериканците сте прави. В останалия свят всичко е наопаки. Даже и в Германия.


От къда тази дребнавост бе човек?

Yank написа:
Впрочем франсетата, германците и италианците не са по-различни. Има ги и тук разбира се.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 21:18       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Ангел00 написа:
Журналист когато и да яде бой, все е заслужено. И все му е късно.
Особено от Нова ТВ, най-отявлената герберастка медия. Жалко че не са пребили женската и не са изнасилили мъженцето, тогава наистина щях много да се зарадвам.

Сто процента историята не е точно така. Никой не бие за нищо. Само за едно присветване никой няма да спре да те шамари. Явно шофьорът Огнян също се е направил на тежък-или е свирил с клаксон или се е позабавил доста в лявата лента,преди да я освободи, но са го поставили на мястото му набързо.


:tu:
Прави за Нова ТВ! Съсипаха я тая медия! НЕма такива лакеи!!!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 21:53       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Paco написа:
+1 :tu:
При 200 спукаш ли гума няма да могат да те съберат. Едно е да вдигнеш 100 за 5-6 секунди и да се изкефиш на ускорение. Съвсем друго е да караш 2 часа с 200 по магистралата. Това го правят пълни идиоти и нещастници.


А ако карам със 170-180 км/час 3 часа до морето / черното /, това какъв ме прави?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 22:04       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
rosen71 написа:
Yank написа:
Друга спорна точка е кой определя колко е ограничението на скоростта и как?


Дааа, и у нас е така. Можеш да видиш знак 60 на абсолютно безсмислено място, поставен само и единствено с цел да има къде да ловят нарушители.

Yank написа:
Истинска демокрация е самите водачи да определят скоростта (80% са със здрав разум) - мъгла, сняг, дъжд и т.н.


"Разбиранията" ти за демокрация явно са различават от българските. Тук здравият разум е присъщ на изключително малко хора. Другото е комплексарска сган, която колкото по-скъпа е колата и колкото собственикът е по-богат или известен, толкова е по-нагла.

Yank написа:
синчето попита - що не караш с 200, на такива пътища срамота е да караш толкова бавно (карах с около 130). Аз не мога да разбера откъде идва този стремеж към лудост - чувство за малоценост или да покажем, най умното, най надаренито, най мощното. Впрочем франсетата, германците и италианците не са по-различни. Има ги и тук разбира се.


Точно показността и безнаказаността са в основата на всичко. А това, че франсетата или еди-кой си правел така, не е оправдание и ние да правим така.

Yank написа:
И едно лично мнение - дрогите са много по-опасни от 2-3 бири.


А за честата комбинация на двете у нас, да не говорим.


Като обобщим, пак стигаме до липсата на адекватни наказания и контрол.
Не знам у вас, но тук по едно време имаше мода да се кара умишлено с бясна скорост покрай камерите, и после да ти покажат снимката със скоростта от камерите по БТВ, което автоматично те превръща в герой и мечта за напудрените кифли, особено за разни "софиянки" от Ямбол, Сливен и др. градове.
Естествено, глобата от 800 лв. не ги бърка. Защото е само това.



А ти какво административно наказание за превишаване скоростта на движение на участък, разположен ИЗВЪН населено масто предлагаш Росене? Затваряне в поделение на МВР? Пробационни мерки??? Глботата от 800 кинта си е ефективно наказание, защото и без това, целта на тия глаби, не е личната и генерална превенция на админитративното наказание, закрепена в чл.12 от ЗАНН, а е чисто фискалистка! Да се събират пари!
Не е едно и също, да караш с превишена скорост в града и извън града!
В момента, нормативната уредба на движението по пътищата и обхвата на контрола е изградена изцяло в интерес и улеснение на органите на МВР, като матерално компетентни да осъществяват контрол на движението по пътищата!
Безкрайно се улесни налагането на наказание с електронен фиш! Което не е пречка, органите на МВР, още да допускат съществени процесуални нарушения, при издаваето на фишовете! подобри ли се контрола? Ефект има ли? Всякакви предложения и искания, обективирани във формата на законопроекти, изготвени от МВР, биват гласиване в Народното събрание! Това означава ли, че контролът е по-ефективен?
Няма никакъв проблем да се кара с висока скорост, на широк, еднопосочен участък извън града, стига да си адекватен на пътната обстановка!
Ти какво искаш Росене? Затвор за превишена скорост? Демек, наказателна отговорност, а не административнонаказателна такава? Правилно ли съм разбрал?
Много по-опасно и страшно за останалите участници в движението и за пешеходзците е да се управялав МПС, след употреба на алкохол! въпреки засилването на репресията от страна на държавата, все още масово се кара автомобил, след употреба на алкохол!!!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 22:12       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Poseidon написа:
В цивилизациите в най-лявата лента ИЗОБЩО няма коли...или много рядко...само за изпреварване е ...
това в цитата е класика у нас...естествено нарочно се прави...

-тоя тъпак с беемвето отзад сега ше го духа...кво ми свети...рап вляво с опело и го засичам...набира се на спирачките аз се кефя...
яко българщинка...в някои случаи гарнирана с батални сцени...тва па да гониш засякъл те да го спираш...е нема такава малоумщина...
изобщо кочината у нас си е автентична

ubboto написа:
светкаш му ДА ТЕ ВИДИ, за да не тръгва вляво... и пак говедото с 90 пред теб! Като това никой не може да ме убеди, че не е нарочно


от 200 на 100 при загряли спирачки не трябва да ти се криват дисковете...били са за хвърляне демек поне два пъти по-тънки от нормата доста преди да го вземеш меро...


Много си прав! Съжалавям че не си пазя няколко клипа на ЦЕЛЕНАСОЧЕНО каране със 100 км/ час в най-лява лента / скоростната, за изпреварване /, което беше с цел изнарвяне на останалите участници в движението.
Преди два месеца, отивам да видя наще и някакви гамени / пътуваха в комплект две коли А6 и някакво Е-класе, в което имаше две деца /...колите са бързи, тия обаче, един след друг, карат със 140 км част в лявата лента! Като тръгнеш да изпреварваш - засилват, а после намаляват! Като тръгнеш отдясно да ги минеш - влизат в дясното платно и засичат! това, какви ,, хора" трябва да се? / регистрацията беше софийска на Аудите и Велико Търново на ,,Мерц"-а /. Педизвикаха колона от автомобили и така до Благоевград!!!
Ние не сме у цивилизацията! Аз съм се отказал ха одя на море у нас, по време на натрупване на национални и официални презници!

миналата година за 6-ти септември година пътувах 5 /ПЕТ/ часа до Бургас, защото в най-лева лента на АМ ,,Тракия" имаше хора, които десетки и стотици километри караха със 130-140 км в час! Не се сеща да се мръдне и да влезе в дясно....И така, КОЛОНА от десетки овтомобили в лявата лента
Задръстване и колона на магистрала, виждал ли си Посейдоне?
Аз съм виждал и то у селската България!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 22:20       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Poseidon написа:
-
rosen71 написа:
Но да не забравяме и факта, че там нямат в КАТ списък с номерата на колите, които са недосегаеми.

ее Роска пишеш пишеш па...тоя списък е май на всички коли на ГЕРБ...нали...
да аз го имам...38ия ми го даде по линията на ЦРУ...ако някой жърналист го иска ще му го продам...скромно..
предимство имат русенски издания :tu:

ubboto написа:
Няма как да е така, щото датчика на накладките щеше да се опре в ръба на диска

Не ги слушай тия гаражни тарикати...когато се сменят само накладките с украински има едни есктра са износват диска, а те си стоят :DD , а диска не се бара - датчика не свети...а на първото ектремно спиране отънелия небаран 200 000км диск се криви...
нови дискове хубави и накладки , нови добри гуми от Фулда нагоре сменена спирачна течност!!!на 3г и подържана кола и ето прибирам се от Германия с добро ускорение.. :armed: е от тука до 100км/ч спирам без проблем, но не и в 80м като пишеш назад...
215км/ч е 60м/с скорост...за 80м да спреш е се едно да се удариш в бала сено примерно...
мнооого малко хора сменяват спирачна течност - мерцедес нормата е на всеки 2години!!!смяна!
ако караш нормално мое да не я пипаш , но ако спираш екстремно със скорости от над 200 и течността е стара - кипва ... педала пропада и си чао!
защо кипва и так дале отклоняваме се и не е нужно да се знае...нужно е да се прави това което е написал производителя

ubboto написа:
Сега, не са прави нито тези, дето надуват с 200 и отгоре

Изображение



За твърдите накладки, увреждащи спирачните дискове, съм съгласен Фил ! Много често такива тарикатлъци, водят до сакатлъци! пъ-твърди дискове, да не се арчи териката! накладките винаги ги сменян с ОЕМ-ски такива ...Прави впечатление, че същите са ,,меки"....
Но, би ли ми обяснил плийс, защо да сменян спирачна течност на 2 /ДВЕ/ години? Аз карам зесага основно извънградско! Спирачки ползвам често, поради стила на каране. В София, карам рядко - пътък, Събота неделя, като ходя на пазар и на ,,Панчарево" като ходя!
От какъв зор да сменям антифриз / ри условие, че е сменен при покупка на каруцата и е Лонглайф? /


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 22:30       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
rosen71 написа:
b5202s написа:
В конкретната ситуация ако съм с волвака (850 комби) не спирам карам с 10-20 в аварийната лента и звъня в полицията, че се опитват да ме отвлекат.


Затова и аз препоръчвам видеорегистраторите. Въпреки, че все още нямат тежест в съда, друго си е да полицая или съдията или който и да е да видят записа. Тогава трудно ще минат обясненията, че са го спрели за да му поискат обяснение за опасното каране.
Сега друга бира е какъв точно е този журналист-дали е наркоман, наглец, и т.н.


Видео материалите, създадени чрез употреба на видеорегистратор, могат да бъдат годно доказателство, стига да са събрани по надлежния за това ред, т.е по реда на НПК! Да бъдат предадени на компетентните органи!
Видеорегистраторите имат голям смисъл, в случаи на тежки ПТП с пострадали! За административни нарушения, няма да бъдат признати от съда...


Хората, притежаващи по-скъпи смартфони, чиито камери са с добра разделителна способност, могат за ти изпобзват като видеорегистратор. Смартфоните донякъде също вършат работа, макар и да не могат напълно да заменят, качествен видеорегистратор...
Добър видеорегистратор, е над 300 лева...Лошото е че повечето такива регистратори правят клипчета от по 5 или 10 минути и след изчерплаве на паметта на SD картата, наслагват / изтвират / по-старите клипове....На дълъг път, при продължително кормуване е неудобно да следиш, кои кипове са цапазени и скои вече се заменени с нови...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 22:34       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5271
Местоположение: София
Течността за спирачките била хигроскопична. С течение на времето поемала вода (от къде?) и при често ползване можела да направи паров "джоб", от който хем да "омекнат" спирачките, хем гумите да спират неравномерно и да те развъртят. Другата греда е, че водата корозирала елементите на ABS-а. В офроуда имаше тема...

П.С. "Добрия" регистратор сигурно има поне mSD 32GB. В зависимост от алгоритъма за компресия и от честотата на снимане, би трябвало да стига поне за 10ч HD видео. Иначе в тубата имаше интервю с някакво американско пътно ченге, който обясняваше, че видеосистемата в колата снима непрекъснато, като той има възможност да инициира "запазване", след което се записват последните 15 минути.

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


Последна промяна Absolut на 20 Апр 2017, 22:40, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 22:38       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Absolut написа:
Течността за спирачките била хигроскопична. С течение на времето поемала вода (от къде?) и при често ползване можела да направи паров "джоб", от който хем да "омекнат" спирачките, хем гумите да спират неравномерно и да те развъртят. Другата греда е, че водата корозирала елементите на ABS-а. В офроуда имаше тема...



Съжалявам, но ми звучи, като ала-бала! Не кадзвам, че трябва да се неглижира подрръжката на автомобила и особено на окачване и спирачна система, но в това да сменям спирачна течност на всеки 2-3 години, няма никака ологика и необходимост, освен чисто пазарните такива!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 22:47       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5271
Местоположение: София
andrei p226 R написа:
звучи, като ала-бала

http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=167154

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 22:57       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
rosen71 написа:
ubboto написа:
но поучителното от тази история тепърва предстои - сега биячите ще бъдат издирени и арестувани;



Убо, поучителното от тази история е, че такива неща се правят от хора, които с ЯСНОТО съзнание знаят, че нищо няма да се случи после. Както нищо не се случи с биячите на околовръстното. Както и с много други биячи.
В 21-ви век, у нас все още действа законът на джунглата (разбирай парите, властта, и т.н.).
Както съм писал и преди, няколко елементарни законови промени могат да решат огромна част от проблемите. Пример-блъснат на пешеходна пътека, 5 год. ефективно, без значение причините. Убит на пешеходна пътека-10 год. ефективно. И двете без право на замяна, обжалване, и разни адвокатски и съдийски похвати. В ареста и осъден по бързата процедура, че да не се случи "пуснат с/у подписка, защото няма опасност да се укрие". Така няма да има значение кой си, колко кинти имаш, какъв пост заемаш, и т.н.
Другото-извършителя на престъпление/посегателство по презумпция ВИНОВЕН. Защитилият себе си или собствеността, близките си, по презумпция НЕВИНЕН (естествено след необходимите следствени действия).
Всичко друго е пунта мара, и го виждаме в действителност. Както казваш ти, ако гръмнеш някой нападател, ще ти трябват "модерни" кинти да се оправиш. Защо???

И в крайна сметка, не се ли ликвидира възможността за създаване на "светата Троица-адвокат, прокурор, съдия", нищо не може да се случи. А това може да стане САМО със законови промени, които както съм писал и преди, не подлежат на тълкувание.

На всеки, който е против, бих му казал да се постави на мястото на родителите на стотиците убити деца на пеш. пътеки или пешеходни зони, или на мястото на нападнатите и пребити хора от такива недосегаеми с тъмни стъкла.
Рано или късно ще се случи това, което казва Расо-ще отидат там, откъдето връщане няма. Едните малко по-рано.

както са казали братята американци - Desperate times needs desperate measures.



Извинявай, но това, което си написал са пълни глупости! Как презумпция за виновност ? Ам, като как го виждаш това?
Относно, сочената от теб презумпция за виновност- в наказателното право е точно обратното- презумцията е невинен, до доказване на престъплението от обективна и субективна страна!
Тая презумция за виновност или принцип на ,,обективното вменение", е била присъща на наказателноправната доктрина, действала до т.нар Френска ,,буржоазна" революция! Изоставена е някъде там!
Такива ,,правни" разсъждения вадеше и Ердоган, дето иска да въвежда смъртно наказание, за да може ,,законно" да убие, участниците в опита за преврат, при условие, че към момента на извършване на деянето / преврата /, такова наказание за същото по вид деяние, въобще не се е предвиждало в турския НК!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 23:04       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
да заради хироскопичността си сп. течност поема влага от въздъха /у вас в хола знаете ли колко %влажност е?/ а какво е зимата в сняг или дъжд?
казнчето за сп. течност не е херметично затворено...трябва ли да обясня защо?

Когато спир течност е с вода над нормата при ектремно спиране от 250км/ч и подобни скорости дисковете стават сини...или вишневи ама при Ф1 ...температурата е много висока...водата в течността става на пара /гас/ и педала пропада /газа е свиваем...течността не.
спирачки нямаш когато най ти трябват и се самоубиваш...

това не касае малолитражки и разни тояги ...или квито и да е ако не спираш екстремно...
при сериозен автомобил 6ц и нагоре 180 коня и нагоре...сметете тази течност на 3г минимум...
15лв е кило е 30лв
...на това ще се смее всеки гаражен майстор простак...питайте и ще се убедите...
както и се смеят като питам защо не ползва динанометричен ключ за смяна запалителни свещи...
а антифриз лонглайф в алумин двигател се сменява на 10г...за други двигатели е различно
мнооого тежка простотия ни лази да знаете...
бедност и липса на знания е...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 23:29       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Poseidon написа:
да заради хироскопичността си сп. течност поема влага от въздъха /у вас в хола знаете ли колко %влажност е?/ а какво е зимата в сняг или дъжд?
казнчето за сп. течност не е херметично затворено...трябва ли да обясня защо?

Когато спир течност е с вода над нормата при ектремно спиране от 250км/ч и подобни скорости дисковете стават сини...или вишневи ама при Ф1 ...температурата е много висока...водата в течността става на пара /гас/ и педала пропада /газа е свиваем...течността не.
спирачки нямаш когато най ти трябват и се самоубиваш...

това не касае малолитражки и разни тояги ...или квито и да е ако не спираш екстремно...
при сериозен автомобил 6ц и нагоре 180 коня и нагоре...сметете тази течност на 3г минимум...
15лв е кило е 30лв
...на това ще се смее всеки гаражен майстор простак...питайте и ще се убедите...
както и се смеят като питам защо не ползва динанометричен ключ за смяна запалителни свещи...
а антифриз лонглайф в алумин двигател се сменява на 10г...за други двигатели е различно
мнооого тежка простотия ни лази да знаете...
бедност и липса на знания е...



Еми, посейдоне, на...беден и проЗт съм! Какво да праИШ??? PDT_Armataz_01_21
Двигателят на моята кола е 6 цилиндров V-образен, близо 180 конски сили.Излиза, че трябва да сменям и аз спирачна течност на 3 години...Много рядко се осмелявам да я настъпвам до 200-210 км /час...За повече от тая скорост ме е страх, не че не може. При тая скорост, иначе двигателат е на 4500 оборота.Двигателят е достатъчно разтоварен...На магистрала си карам най-често със 170-180 км/час..тогава ми е най-комфортно....
Оригиналните ОЕМ накладки, при мен карат средно 25 000 -30 000 км пробег. Не съм агресивен тип шофьор...
Но ще да знам вече и ше сменям спирачната течност...
Явно, както и двигателното масло и хидравличната течност, дори и при малък пробег, свойствата на спирачната течонст се изменят, дори от самото стоене..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Апр 2017, 23:47       Заглавие:  Re: Как бихте реагирали в подобна ситуация
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Изобщо не си прос...не ти трябва да знаеш тези неща..просто трябва да се подържа колата в грамотен сервиз...
нещата у нас винаги са наопаки...нещата дотам са мазало, че свещи сменявам сам с динанометричен ключ...
те питай където и да е ...ще видиш как ше се хилят за това...дълбока простотия е и пооовсеместна...защо требва тоя ключ ептен сме в спам...

иначе прости са западняците...сменява лизингова кола на 5г...излиза колко си по прос толкова по добре..хо хо парадокс...
знам , ще ме разбереш просто не ти трябва ниищо да разбираш и сменяваш...НОВ джип КИЯ на всеки 5г и знанията за КОЛИТЕ си ги слагаш на дедовия...
така е и 38ия с нова хонда...па тука хвали старите мерцедеси... но темата ще я направиме ПАК философска...
леко откконение е...понеже се поизчерпа с битките и мариза по магистралата


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 126 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer